|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 0:38:09   
VANILI
punce moje, sta prišla moja2 z žura, pa sem ju morala it porihtat, medtem se je Teo zbudil, tako da sem vmes ga priklopila in - zaspala, zdaj se pa samo še poslovim, ker sem fuč.

Micla, jutri ti prilepim kakega sočnegauser posted image ,
zdaj pa vsem lakgo in mirno noč, pa naspimo se, jutri nas bodo naše bebice rabile!!!
papa

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 0:38:44   
VANILI
pandica, tud ti hitro v mižule!

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 1:29:01   
Pandica
Lahko noč



user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 7:49:46   
lane31
Jutro..........niste ble kdo ve kako dejavne snoči

Nova10ka........full dobro si to taščici razložila glede AM .....ti samo vstrajaj pri svojem ,saj to nikam ne pelje da se bi zdaj začela zaradi drugih igračkat z flašo......pol pa sami problemi z odvajanjem ..........kaj pa moja ko mleka SPLOH več ne pije ,vsi obroki so gh ...flaše tudi videt noče več ,jo izpljune prej ,ko jo porinem v usta
Glede izbire igrač......tvoja se vsaj odloči......moja pa hoče vse in ko nekaj ima in ji vzameš je isto sekundo šraj -škorpionka

Moja pa zadnje čase kar pojoče v spanju ,včasih pa cvili in to zmeraj le do cc 24h pol pa ne več.........ali pa je morda ne slišim user posted image

Goveja juha ,tenstan krompir ,pohano in solata.........user posted image  težka bo danes dieta
Mehurčica..............58,4 kg user posted image user posted image user posted image  še 0,4 do jutri....bo šlo user posted image   Sem zračunala ,če mi uspe vzdrževat ta ritem 2 kg na teden sem do krsta na 55 in do morja na 52 kg ..........vem ja sanja svinja o koruzi......ma vsaj 55 bi jih imela do morja (14.7.....brojim sitno user posted image )

Sanwebdra...................lep krst vam želim ,pa brez dežja......mi ga imamo pa 28.7 user posted image  

Kinnie.........vidiš moj maček bi takoj zatožil če bi kera druga bila v moji postelji .....bi mi tak dolgo hodil sliko kazat da bi skapirala user posted image

_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 9:07:36   
mehurčica
Sanwebdra, lepo se imejte danes na krstu! Pol pa slikice.user posted image

Nova10ka, imaš dve ušesi - bi rekla Lane.user posted image Saj veš.

Vanili, ah, Guano Apes.user posted image Nekaj zame. Sem bila na koncertu pred leti.

Noč je bila čudna. Jaz nisem mogla spat, ker me je zeblo, Eni je nekaj govorila in brrr-jala sredi noči, dojili sva se kakih 4x - sploh ne vem točno, parkrat dudo,... No, sva pa vsaj spali do 7.30.user posted image
Pa dobila je spet flekce po obrazu.user posted image Mislim, da sem še te tadolge bodyje prala z mehčalcem. Bi mogla dat VSE še enkrat prat. Ali pa mogoče zaradi čokolade, ki sem jo zdaj 2 dni kar nekaj popapala.user posted image Munchmallows....NJAAAM. Sem včeraj celo škatlo, danes pa tričetrt druge škatle. In pol sem vsa začudena, zakaj mi tehtnica kaže več, kot bi mi mogla.user posted image Zdaj se morem spet not spravit, ker drugače se to lahko zavleče na žretje cel mesec. Tako da - spet akcija hujšanje.




_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 9:08:00   
mehurčica
Lane31, tebi pa čestitke!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 9:20:05   
Kasija
Dobro jutro!

Za včeraj se je pa dalo prebrat, ni bilo preveč. A to zato, ker je bil suzanamai dragi doma, pa ni bilo govora o seksu user posted image  Suzanamai one tebi delajo lušte, ko tvojega ni, ti povem user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: nova10ka

zadnjič sem testirala, kolk je naša  tehtnica, oz, kolk kaj cinca pri izbiri. sem ji ponudila:
1. avto in medveda = izbere avto
2. avto in pojoče ogledalo = avto
3. avto in daljinc = seveda dalinjc
4. daljinc in mobitel - tukaj se je pa mal ustavila in razmislila. je mogla mal pocincat. pa je zmagal mobitel valda!!!



user posted image user posted image user posted image  vsaj vem, da sta tjaša in elian res sorodni duši. samo elian bi nazadnje vedno izbral daljinca - moški pač cenijo nadvlado v pomembnih zadevah kot je izbira tv kanalov user posted image

V glavnem sem razmišljala o teh nočnih pogovorih - kakšna potrata energije, da živimo z moškimi, ki očitno vsi gledajo tvje in spijo pred njimi /pa sicer javite, če veste, da drugačni so user posted image /. Samo miclin je povabil na teraso, ampak on ima najbrž slabo vest od prej. Moj tudi smrči tam v dnevni vsak večer, ampak nisem tu, ker moj sin pa noče spat, tako da... Vsaj vem, kako bo bolje, ko bo zrasel in spoznal najboljšega prijatelja - ekran user posted image .

Moj otrok se je naučil odpirat vrata omarice s smetmi, pritisnit vrata sobe, če se morda vdajo pritisku in včasih se in sedaj se uči plezat po kupih stvari, ki sem jih pospravila ene na druge, da se lahko plazi. Mislim pa tole ratuje res noro, niti sekunde ni pri miru user posted image  Grem danes na obisk k svojim staršem, da izkusim malo miru.

Lep dan vam želi. Pridem še kaj pogledat user posted image

(odgovor članu nova10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 10:28:10   
suzanamai
Za včeraj se je pa dalo prebrat, ni bilo preveč. A to zato, ker je bil suzanamai dragi doma, pa ni bilo govora o seksu user posted image Suzanamai one tebi delajo lušte, ko tvojega ni, ti povem


Ja Kasija sem jaz tudi že dobila tak občutekuser posted image . No pa saj sem zjutraj še komirana prišla na svoj računuser posted image .

Drugače pa ja tako je to, ko mali postanejo svobodni v gibanju, zdaj bodo kile kar dol letele, tvoje mislim, boš videla.user posted image

Moja pikica že spi dopoldanski spanec, jaz grem pa ven na sončka kavico spit. Se katera pridruži?

Smo pa preživeli nemirno noč. Se je zbudila vsaj 10x, no pa vidim, da ni bila edina. Jedla ni nič ponoči, malo prej je komaj spravila dol par žličk polente z mlekom. Pa nosek ima zamašen in pucanje noska je po novem misija nemogoče. Kako lahko ena oseba drži noge, roke, rit, trebuh in glavo, zraven pa še pumpico in vlečt iz noska. Nemogoče, meni ne greuser posted image

No majoli se je javila in prišla po piške. Pa jutri moramo držati pesti za njo, ker ima razgovoruser posted image . Maksi je že na poti na morje, ona pa takoj po razgovoru za njim. Uživajte

Pandica ti pa prijateljici povej, da imaš vsak večer od 21 dalje zmenek z RRuser posted image , mislim kaj se to pravi, si čist zatajilauser posted image

< Sporočilo je popravil suzanamai -- 15.6.2008 10:30:38 >


_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 10:33:51   
suzanamai
Kinnie.........vidiš moj maček bi takoj zatožil če bi kera druga bila v moji postelji .....bi mi tak dolgo hodil sliko kazat da bi skapirala


Lane veš meni se je zgodilo, ko sem bila še mlada, prvič na svojem s svojo kužiko in mačkom.... sveže zaljubljena, med akcijo.... mu je maček skočil na hrbet in ga ugrizniluser posted image . Potem je bil vedno zaprt v kuhinji, maček mislimuser posted image .

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 10:35:35   
suzanamai
Aja pa še ime mačka, na njega sem pa že čist pozabilauser posted image  Baron Žiga Zois, na kratko Žigauser posted image . Zaradi svojih kraljevskih razvad že od malegauser posted image

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 11:23:56   
lane31
Vau kako lepo ime.....moj je kar Luki.....

Glede pucanja noska ti pa prav verjamem ...kaj pa če si jo na krilo posadiš in z eno roko objameš njene roke........eh spet zmanjka rok za glavo držat
Jaz jo dam na povijalno mizo in z svojo težo pritiskam na njeno telo,njene roke so ob telesu ,z eno roko ji držim glavico z drugo sesam ......težko a gre.....danes še nisem sesala in upam ,da mi ne bo treba končno user posted image

Kosilo imam že skoraj gotovo....za malecko govejo juho z grisom in sem ji spet 2 posodici dala zamrznit.....še 4 obroke pa ima za vseh 10 dni morja kvalitetno domačo papico user posted image ,ostali obroki pa itak niso problem ,mlečne kašice ,sadje,jogurt,puding.....še 30 dni user posted image

_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 12:17:03   
2ursae
punce, dejte mi povedat, a v torek Celje bo al ne... sem se že zmenila za Anžetovo varstvo, tukaj pa vidim, da nekega pretiranega navdušenja ni ...

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 12:53:46   
*kinnie*
Dober dan.

Mi smo že po kosilu+ kavica, tako da bomo šli zdaj ven na sončka.

Lane31. dobro ti gre, 2 kg na teden...to je moja utopijauser posted image . Jaz sem šla prejšnji teden 1,7, ta teden bo samo 0,5 minusa, ampak sem vseeno zadovoljna, ker gre vsaj dol. Me je pa kar malo strah zdaj, ko gremo na morje, ker se tam vsakič zredimuser posted image ....se bo treba v roke vzet tud dol....

Nič, se beremo kasneje.


(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 13:34:30   
lane31
Jaz pa na morju pridem vedno z isto težo ali kako kg minusa....ker mi je full fajn tek zjutraj-ponoči za nekatere ,pa plavam rada daleč in opazujem ,kako je obala vedno manjša ,a samo v morju ,bazeni so mi samo za kalužit ,plavati v njem pa mi je brezveze .....kako bo letos pa ne vem....bog ve če mi bo familija dala 3h dnevno dopusta user posted image ....danes sem že popizdla pri kosilu.....pa mislim ej od zajterka na mizo ,pa pol pospravi dol z mize ,pa vso kosilo ,pa prat zraven ,pa user posted image pedenat ,pa mizo za kosilo pripravi pa sokece zraven itd....sama itak samo malo juhe + košček govedine ,pa hranila Aneto in seveda si prižgejo tv in jejo lepo 3/4 h .........in jaz sem medtem valda že vse piskre pospravla v pomivalca in čakam in čakam kdaj mislijo pojest ostanke iz krožnikov oni pa vsi ko mutavi mrtvo hladno gledajo tv in ........sem jim vsem pobrala talarje vstran z besedami da so se očitno najedli že ,zmetala ostanke vstran in zložila posodo v pomivalca user posted image user posted image user posted image
Sem jim še dodala da kmalu sledi dopust ,da jaz sem itak na dieti in bom zase že poskrbela ,za Aneto imam vse kuhano ,vi pa jejte kaj in kadar vam paše user posted image user posted image
Res sem besna ,ko te ljudje jemljejo samo posebi umevno ....ja še to ta večja je lepo po zajterku - ki sem ji ga naredla ,spila kavo ,ki sem jo skuhala in šla spat do kosila....pa ni bila nikjer včeraj da ne bo pomote
Sem jim rekla še to ,da so nesramni vsi po vrsti in da če jim že vse k riti prinesem bi lahko vsaj pojedli in ne da čakajo kdaj jih bom začela hranit .....na user posted image pa sem jezna ,ker bi lahko drugačen vzgled dal ,ne pa da še zraven komentira kaj je po tv ,pa jih kdaj skomandiral kaj je treba naret.....saj jih ,a on misli da če jim enkrat poveš je zadosti ,bi pa moral vsakič znova naloge razdelit ,pa jih ne.....meni pa je tudi butasto samo nekaj komandirat .....in požiram dokler se ne nakopiči kot danes

Sorry za jamranje,........saj je že boljše


_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 13:50:41   
Pandica
Oj,


vidim, da niste kaj dosti aktivne zdaj user posted image


Lane31  prvo za tebe, ko so te razuser posted imageuser posted image     user posted image
Pa bravo za kg, ki so šli dol. Frajerka user posted image
Jaz pa sem se 1 kg zredila zdaj user posted image



Suzanamai  ja, vem, da sem včeraj bila grda, ker se vam nisem pridružila user posted image
No, saj ne bom več user posted image   , če pa je bilo tak fajn klepetat z prijateljico user posted image





Mačke   ko sem bila še jaz v O.Š. smo imeli enega smotanega mačka. Je bil prav "agresiven" in najraje se je meni zapodil v rit, ko sem se šla umivat user posted image user posted image user posted image
Resno, kak sem se slekla, je pridivjal in se mi z kremplji obesil na rit, auč user posted image
To mačko, ki jo imamo zdaj pa je tak razred zase. Noče se nič kaj cartat, drugače pa je preživela padec iz 4 nad. Nam je dol padla oz. se pognala dol za ptičem, mačka neumna user posted image    Pa bila na operaciji in je zdaj ok.
Zala pa jo ima full rada. Samo, ko ji rečem kje je muca Pana jo že začne iskat in, ko jo zagleda je že smehec...če pa se je lahko dotakne te pa tak vriska od veselja user posted image


Joj, komaj že čakam kosilo. Hmmm, kak bo dobro.
Špinača in pire krompir user posted image Eno izmed najboljših kosil. Pa še eno jajčko gor, pa je.




< Sporočilo je popravil Pandica -- 15.6.2008 13:51:30 >


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 13:54:39   
Pandica
Aja, punce sem nekaj prebirala RR in sem zasledila "naši oktoberki" Bambi in Daschi
A se ju še spomnite, ko smo si pisale še, ko smo bile user posted image   ? Zdaj pa se nam nič več ne javita user posted image
Tak, da Bambi & Daschi , če nas bereta, javita se kaj user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 14:03:10   
lane31
Dashi se še javi tu in tam.........bambi pa se res več ne spomnim user posted image

_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 14:22:33   
mehurčica
Eni sem ravnokar dala spat. Upam, da ne bo preveč kratko in upam, da ne bo tako dolgo spala, kot včeraj, ker ne bomo mogli nikamor it. Je spala 3 ure! Malo pred pol peto se je zbudila in bila ob pol sedmih spet že ful zaspana.

Vanili,
sem ti pozabila odgovorit glede zelenjave. Tako kot ti je že Lane31 rekla, probaj žličko smetane in ščepec soli! Jaz ji ne dam vedno soli, ker zdaj že lepo je. Prej je zmazala cca.180ml riža z zelenjavo(domač grah, domača bučka, korenček in cvetača).user posted image

Je pa začela jesti zelenjavo malo bolj prav zaradi kisle smetane. Pol sem ji kak teden delala zelenjavo s kislo smetano, vsakič malo manj, sedaj pa ji dam zraven samo, če je krompir.


Midva pa greva zdaj za nas 3 naredit fingerse in solato.user posted image


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 15:00:54   
Pandica
Jaz pa sem prej pri kosilu probala dati Zali par žličk špinače. Jedla, ko nora user posted image   očitno ji je full dobra user posted image Jeeej, ker jaz jo imam tut full rada.
Preveč nisem upala, ker pravijo, da je špinača alergena. A ve jo že vse dajete svojim user posted image ?

No, zdaj boma malo šibnili ven, ker se sonček malo kaže, pol pa dobimo ( spet ) obisk. Pridejo k nam eni prijatelji, ki smo tut na morju skupaj in imajo dvojčici, Laro in Saro user posted image Joj, to bo veselo pol pri hiši, vam bom poročala kako je bilo.

Včeraj pa je moja miška dopolnila 8 mesecev user posted image   , pa se nobena ni spomnila na naju user posted image   zgleda so vas fotke onih tipov čist zmešale user posted image user posted image user posted image

Tak, zdaj pa grema ven

Pa- pa


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 15:32:16   
mehurčica
Nekaj lepega: http://www.theinterviewwithgod.com/popup-frame.html
Čeprav nisem verna, ampak je tako lepo napisano in tako resnično.

Pandica, jaz nobenmu ne pošiljam več, ker včasih na koga pozabim in se potem slabo počutim. Tako pa sem fer do vseh. Seveda pa se vsak mesec, vsak dan, spomnim na naše septemberčke, oktoberčke in novemberčke.
Zala, pa vseeno čestitke posebej zate!user posted image

Špinače še Eni nisem dala, je pa že parkrat dobila blitvo.


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 16:11:33   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica
Jaz pa sem prej pri kosilu probala dati Zali par žličk špinače. Jedla, ko nora user posted image   očitno ji je full dobra user posted image Jeeej, ker jaz jo imam tut full rada.
Preveč nisem upala, ker pravijo, da je špinača alergena. A ve jo že vse dajete svojim user posted image ?


Špinačo našje zelo pogosto in tudi v večjih količinah, jo ima zelo rad. Pa nikoli ni bilo težav....aja je pa blitvo, saj hude razlike verjetno ni.

 Lane31: user posted image user posted image meni gre to tudi najbolj na živce, ko občasno pride do momentov, ko drugi mislijo, da sem na svetu samo zato, da sem jim na razpolago. Mene najbolj razkuri ko moram pedenat user posted image in njeno 18 letno otročad. Ma halooo. Namesto, da mi meni kdo kaj pomagal ob 2 majhnih otrocih...moram jaz drugim rit odnašat....znajo počakat, da je narejeno. Najbolj so me razpuser posted image , ko sem bila mesec dni po porodu in sem jaz skrbela za kurjavo, da se je user posted image zbudila v toplo jutro....user posted image user posted image
Tak da res komaj čakam, da pride dan, ko se bomo odselili,...potem bom pa caricauser posted image user posted image


Uh, zdaj sem se pa kar razjezilauser posted image user posted image ....ja takle mamo hi hi

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 17:07:21   
Margareta
lane31 - jaz imam tudi občutek, da včasih samo strežem. Pa si tudi včasih mislim, tako kot *kinnie*, da bi mene lahko kdo postregel, pri 2 majhnih otrocih.
Pa še taščo imam tukaj čez dvorišče in se mi kar zadere - "No, daj skuhaj, mi eno kavo", sploh to rada počne, če je kdo zraven, da si potem mislijo kolk ima tamlado zdresirano. Pa bi se včasih najraje zadrla nazaj - "kar sami si dajte", pa se malo v jezik ugriznem.

Pandica - včeraj zvečer sem pa likala, do 24.30, potem se mi pa ni več čisto nič dalo, še spati ne.







< Sporočilo je popravil Margareta -- 15.6.2008 17:08:33 >


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 17:22:30   
skuštrana
2ursae, sem ti že ZS poslala - jaz pridem v Celje in metkica 1 tudi (a ne metkica)user posted image  

Margareta, uf, dobra si da tašči to ne odbrusiš - jaz bi ji sigurnouser posted image  Je pa pri moji tako, da (no, zdej je itak bolna) mi ni nikoli nič zamerila, je kuhala zamero kak teden potem je pa vse pozabilauser posted image  Aja, veš, sem šla kar v Celje v Promod in sem navdušena..Zdej pa razprodaje čakamuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 19:37:35   
metkica1
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

2ursae, sem ti že ZS poslala - jaz pridem v Celje in metkica 1 tudi (a ne metkica)user posted image   



Seveda user posted image user posted image

Smo se cel dan potepali, sedajle pa sem že tamale porihtala in že spita. Juhuuuser posted image
Smo bili pri mojih na kosilu in še pekli smo popoldan tako da sem žrla cel dan.

Lane tebi pa samo kapo dol resnično, tak pridna sem bila jaz po prvem porodu sem iz 76kg shujšala 57 kg v 6 m. Sedaj pa imam še tri kg pa vem da ne bom šla na morje z idealno postavo tako kot si želim, bom pa se potrudila, da se vsaj teh 14 dni do morja držim, ker smo se sedaj odločili in si rezervirali hotel ter "olinklusiv" in bom spet žrla.
Vreme je tako, da s prikolico sedaj ne gremo tako da smo se odločili da gremo za en teden v Split - Omiš. Komaj čakam, da malo odklopim drugi četrtek pakiram user posted image user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Desetke007 part 4
15.6.2008 19:39:24   
metkica1
Skuštrana si spraševala za trampolin v hervisu sva ga kupila.
Aja a gremo jutri rolat? Moja mala se full veseli samo upam, da bo lepo vreme.user posted image

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?