|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne pričakujemo Avgusta
1.9.2008 14:22:56   
boob
IZVIRNO SPOROČILO: Tejchy25

Ja ne vem, a v vseh a ne...js bom probala pa bo kar bo:)
Sicer pa nobehih posebnih znakov, križ me boli, obilica belega toka pa na čase mam vse v grlu (ne da mi je slabo, saj vse je gor nek)user posted image
Pa pri tebi?



ma jst nč posebnega, utrujena sm ful, pa jajčniki me pečejo oz bolijo, uglavnem drgač kot ponavadi, sej zato se mi zdi mal čudno, pa kuha me . . . no sej nakonc bo pa kašna viroza, . . .pa zgaga me peče, pa prsi mam uuuuu. . za dve št večjeuser posted image  user posted image , mal me bolijo, pa sam tok da čutim

(odgovor članu Tejchy25)
Neposredna povezava do sporočila: 2651
   RE: M ne pričakujemo Avgusta
1.9.2008 16:13:25   
anci banci
mnjami vložene breskve... kaj bi zdele dala za to:)

sem bila pri svojem zdravniku in ker oni nimajo svojega laboratorija in ker ve kaka je situacija z leoniščem, mi je zaradi tega ker imam res visok pritisk kjlub tabletam napisal napotnico za urgenco....in podrobne preiskave še danes

da odgovorim na vprašanje pikicio. ja te tablete škodujejo plodu in jih je treba takoj prekinit, če se ugotovi nosečnost.
na urgenco sem najprej pomislila zato, ker ko sem imela hiperstimulacijo na klomifen me v leonišču, kjer imam svojega ginekologa niso hoteli sprejeti in so me zavrnili... in od takrat ne želim niti poskusit tam
ne želim odžirat mesta nujnim pacientkam na urgenci, ampak ker sem enkrat pravočasno reagirala in so mi tam pomgali(vsak človek se zaveda, če je kaj narobe z njim in gre takrat poiskat nujno pomoč n tudi to da če ne bi bilo hudo in nujno se nobenemu niti ne bi dalo niti čakat v tistih nepreglednih vrstah).. da nadaljujem stavek.... in so mi na urgenci pomagali, bi kasirala še kaj vč kot samo hiperstimulacijo....doktor v leonišču oz. sesta je rekla, pejte domov,ne moramo vas sprejeti, ker po mojem mnenju ni nič hudega pa še napotnice nimate od svojega ginekologa... halo pa tako zdravstvo


no hočem to povedat, da sem zdele prišla iz urgence in so mi vzeli kri in se moram vrnit nazaj v uri in pol, ko bodo rezultati in še rekli so da če bo srčni pritisk še večji, da me tud z rešilcem pridejo iskat(namreč sedaj ga imam že 105)

še en odgovor: vem da se z ultrazvokom vidi šele kasneje, vidi se pa zdej že če je maternica zadebljena (stene) in vsaj po tem sklepajo da se nekaj dogaja

uff čisto sem živčna zaradi tega  in če sem kaj nejasno napisala se opravičujem... gremo počasi nazaj na urgenco

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2652
   RE: M ne pričakujemo Avgusta
1.9.2008 16:43:41   
boob
držim pesti da bo vse ok, . . pa sporoči kako je šlo

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 2653
   RE: M ne pričakujemo Avgusta
1.9.2008 16:57:53   
sonček85
držim pesti na veliko in lep oročaj kako in kaj bo pokazalo in kaj ti bodo povedali.Držim pesti za vse naj naj

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 2654
   RE: M ne pričakujemo Avgusta
1.9.2008 17:43:12   
Gwendolen
Ojla, punce!!!

Meni se čisto nič ne ljubi in mi je zato malo dolgčas.user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čakamo, če se bo javila še kakšna nova user posted image , ker kar nekaj avgustovk je še vijolično obarvanih!!!

Navijam za vse, ki vas še ni obiskala user posted image !!!

Lp,
Gwdln


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2655
   RE: M ne pričakujemo Avgusta
1.9.2008 17:45:58   
boob
IZVIRNO SPOROČILO: Gwendolen

Ojla, punce!!!

Meni se čisto nič ne ljubi in mi je zato malo dolgčas.user posted image ]

no pol sva pa že dve user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 2656
   RE: M ne pričakujemo Avgusta
1.9.2008 17:58:31   
Gwendolen
Super, boob!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Ampak res, ne vem, kakšen dan je danes tole. Pa tako lepo je zunaj. Jaz pa kar za računalnikom in nekaj bluzim.

A ti si še kandidatka za roza barvo pri avgustovkah???

Jaz sem že skoraj tri tedne pri septembrkah, je ne pričakujem 9.9., še vedno pa rada pogledam nazaj, katera je srečka user posted image , da se lahko z njo veselim, ji čestitam in  navijam še za preostale (ne)čakajoče.

Lepo popoldne ti želim.


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 2657
   RE: M ne pričakujemo Avgusta
1.9.2008 18:01:49   
a.jrad
Evo še jaz sem taka, ki bi morala dobiti m v soboto, pa je še ni. Test pa je včeraj bil -, tako da jo veselo pričakujemo. Bomo lahko vsaj s klomifenom začeli.

Drugače pa sem tudi jaz danes lena, pa nič se mi ne da......v glavnem ponedeljkovo....
Vsem ki še čakate plusek pa držim pesti !user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 2658
   RE: M ne pričakujemo Avgusta
1.9.2008 18:07:04   
boob
IZVIRNO SPOROČILO: Gwendolen

Super, boob!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Ampak res, ne vem, kakšen dan je danes tole. Pa tako lepo je zunaj. Jaz pa kar za računalnikom in nekaj bluzim.

A ti si še kandidatka za roza barvo pri avgustovkah???

Jaz sem že skoraj tri tedne pri septembrkah, je ne pričakujem 9.9., še vedno pa rada pogledam nazaj, katera je srečka user posted image , da se lahko z njo veselim, ji čestitam in  navijam še za preostale (ne)čakajoče.

Lepo popoldne ti želim.



Ja jaz sem že kandidatka, čprav dvomim da bo kej, morala bi jo dobit 28.8. danes je bil test -- user posted image    tko da nevem kaj bo.
Pravkar sem klicala G oz sem govorila s sestro, pa sem ji povedala situacijo in da jemljem tablete za ščitnico, pa je rekla da če je test po tokem času negativen da nemorem bit in da mi zamuja zaradi teh tablet. sam do zdej sem vedno mela točno, po teh tabletah pa ki naj bi uravnavali hormone pa mi zamuja, . . to mi mal ni logično

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 2659
   RE: M ne pričakujemo Avgusta
1.9.2008 18:07:38   
Tejchy25
Hojla vse nosečke in bodoče nosečke! No, js sm šla prejle na krvni test v upanju, da bom končno zvedla a je a ni...in potem mi reče, da bodo izvidi jutri okrog 12h...user posted image  In spet to čakanje...zjutrej bom nardila CB, po pa še izvid dobim...in bomo končn vedl pri čem smo...user posted image

(odgovor članu a.jrad)
Neposredna povezava do sporočila: 2660
   RE: M ne pričakujemo Avgusta
1.9.2008 18:07:45   
Gwendolen
Oj, a.jrad!!!

Navijam zate in za tvoj plusek, ki je malo sramežljiv in se še noče pokazati. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Držim pesti, da vseeno si user posted image in da ne bo treba K papcat. Mogoče ti pa ne pokaže, ker si bolj pozno imela O in še ni zadosti ßhCG hormona. Dokler ni user posted image , je še upanje, da se je kaj prijelo.

Lp


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu a.jrad)
Neposredna povezava do sporočila: 2661
   RE: M ne pričakujemo Avgusta
1.9.2008 18:08:44   
Gwendolen
IZVIRNO SPOROČILO: Tejchy25

Hojla vse nosečke in bodoče nosečke! No, js sm šla prejle na krvni test v upanju, da bom končno zvedla a je a ni...in potem mi reče, da bodo izvidi jutri okrog 12h...user posted image  In spet to čakanje...zjutrej bom nardila CB, po pa še izvid dobim...in bomo končn vedl pri čem smo...user posted image



Tejchy25 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image navijam in stiskam pesti, da boš izvedela dobro novico!!!!

Lp


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu Tejchy25)
Neposredna povezava do sporočila: 2662
   RE: M ne pričakujemo Avgusta
1.9.2008 18:09:23   
boob
IZVIRNO SPOROČILO: Tejchy25

Hojla vse nosečke in bodoče nosečke! No, js sm šla prejle na krvni test v upanju, da bom končno zvedla a je a ni...in potem mi reče, da bodo izvidi jutri okrog 12h...user posted image  In spet to čakanje...zjutrej bom nardila CB, po pa še izvid dobim...in bomo končn vedl pri čem smo...user posted image


in kam si šla v laboratorij, a samoplačniško al si šla po napotnico

(odgovor članu Tejchy25)
Neposredna povezava do sporočila: 2663
   RE: M ne pričakujemo Avgusta
1.9.2008 18:10:43   
a.jrad
Hoj Gwendolen!
Saj upanje za user posted image  ostaja, glede na to da nimam rednih user posted image . Ampak znakov nimam nobenih..... tko da ne vem no.  Bom naredila test konec tedna če ne bo prej user posted image
Kakorkoli bo, želim da bomo vse kmalu srečke user posted image  in navijam za vse nas user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 2664
   RE: M ne pričakujemo Avgusta
1.9.2008 18:12:00   
Gwendolen
boob, držim pesti, da se izide s pluskom oz. dvema črticama kljub besedam sestre pri G.

Lp


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 2665
   RE: M ne pričakujemo Avgusta
1.9.2008 18:12:55   
boob
IZVIRNO SPOROČILO: Gwendolen

boob, držim pesti, da se izide s pluskom oz. dvema črticama kljub besedam sestre pri G.

Lp



me je prav v slabo voljo spravla user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 2666
   RE: M ne pričakujemo Avgusta
1.9.2008 18:13:51   
Tejchy25
Šla sm samoplačniško...in scena, nism mela gotovine in sm pol mogla 5 min pešačt do prvega bankomata, da sm dnar dvignla in plačala, predn so mi kri vzel...in pol sm vprapala, kdaj bo izvid, pa prav: ne damo tega v roko, direkt do zdravnika gre...pa pravm? koko, sej je samoplačniško! pa ona...ajaaa, po pa jutr ob 12h pridte:)

(odgovor članu a.jrad)
Neposredna povezava do sporočila: 2667
   RE: M ne pričakujemo Avgusta
1.9.2008 18:14:07   
Gwendolen
a.jrad - a veš, da je pri mnogih ženskah prvi znak nosečnosti izostanek M, šele potem kasneje se pokažejo drugi znaki. Nekatere imajo znake takoj in čutijo nosečnost takoj, nekatere pa še vejo ne, da so noseče.

Tako da user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zate, da ne gre zgolj za zamudo.

Lp


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu a.jrad)
Neposredna povezava do sporočila: 2668
   RE: M ne pričakujemo Avgusta
1.9.2008 18:17:25   
Gwendolen
IZVIRNO SPOROČILO: boob

IZVIRNO SPOROČILO: Gwendolen

boob, držim pesti, da se izide s pluskom oz. dvema črticama kljub besedam sestre pri G.

Lp



me je prav v slabo voljo spravla user posted image user posted image user posted image


Joj, ne se tako sekirat. Je še meni hudo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Veš kaj, vse bomo enkrat dočakale plusek oz. dve črtici. Če jaz kaj poznam nas ženske na tem forumu, se ne bomo predale do konca in ne bomo nikoli obupale. Za vse nas bo posijalo sonce.

Za vmes pa tole user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Majo da nam prinesejo srečo. A ne?

Lp


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 2669
   RE: M ne pričakujemo Avgusta
1.9.2008 18:18:38   
a.jrad
Hej Gwendolen hvala ker user posted image user posted image user posted image user posted image  zame in me vzpodbujaš. Kot pravim mal bom še počakala in nato še enkrat naredila test - če seveda tetke user posted image  ne bo.

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 2670
   RE: M ne pričakujemo Avgusta
1.9.2008 18:19:05   
pikicao.
tejchy25 drzim pesti d je + user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 2671
   RE: M ne pričakujemo Avgusta
1.9.2008 18:20:24   
Gwendolen
Pikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!

Kje se potepaš?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu pikicao.)
Neposredna povezava do sporočila: 2672
   RE: M ne pričakujemo Avgusta
1.9.2008 18:20:57   
Gwendolen
IZVIRNO SPOROČILO: a.jrad

Hej Gwendolen hvala ker user posted image user posted image user posted image user posted image  zame in me vzpodbujaš. Kot pravim mal bom še počakala in nato še enkrat naredila test - če seveda tetke user posted image  ne bo.



Veš da. Z veseljem. Saj ve tudi zame...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu a.jrad)
Neposredna povezava do sporočila: 2673
   RE: M ne pričakujemo Avgusta
1.9.2008 18:21:22   
boob
IZVIRNO SPOROČILO: Gwendolen

IZVIRNO SPOROČILO: boob

IZVIRNO SPOROČILO: Gwendolen

boob, držim pesti, da se izide s pluskom oz. dvema črticama kljub besedam sestre pri G.

Lp



me je prav v slabo voljo spravla user posted image user posted image user posted image


Joj, ne se tako sekirat. Je še meni hudo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Veš kaj, vse bomo enkrat dočakale plusek oz. dve črtici. Če jaz kaj poznam nas ženske na tem forumu, se ne bomo predale do konca in ne bomo nikoli obupale. Za vse nas bo posijalo sonce.

Za vmes pa tole user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Majo da nam prinesejo srečo. A ne?

Lp



hvala . . . user posted image

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 2674
   RE: M ne pričakujemo Avgusta
1.9.2008 18:27:26   
boob
IZVIRNO SPOROČILO: Tejchy25

Šla sm samoplačniško...in scena, nism mela gotovine in sm pol mogla 5 min pešačt do prvega bankomata, da sm dnar dvignla in plačala, predn so mi kri vzel...in pol sm vprapala, kdaj bo izvid, pa prav: ne damo tega v roko, direkt do zdravnika gre...pa pravm? koko, sej je samoplačniško! pa ona...ajaaa, po pa jutr ob 12h pridte:)



In zdej moreš spet tja.. . . . no upam da vsaj ne zamanj in da je user posted image user posted image

(odgovor članu Tejchy25)
Neposredna povezava do sporočila: 2675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?