|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 07
3.7.2008 9:49:36   
tejči77
A iz dojenčka, nas pa kar podijo?user posted image

_____________________________

Naša sončica se je rodila 02.07.2007,
10.08.2009 pa se ji je pridružil še drugi sonček.


Slikice naše Larise
http://tejci.blogspot.com/

(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Julijke 07
3.7.2008 12:28:59   
madejka
Ne ne, bojo počakali na roj. dneve, kolko sem razumela!user posted image user posted image user posted image Tak da dok nas ne zaklenejo predlagam, da se tam menimo, da nam ni treba skakat!

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Julijke 07
5.7.2008 21:25:03   
zvesta
Samo še tu se pofočkam, pol pa grem delat.

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Julijke 07
9.7.2008 13:18:57   
ksenjak
Oj!
Evo, končno tudi mene. Danes je moj prvi dan v službi in ker kar ne morem začeti dealti, visim na ringaraji. Glede na to, da je od mojega javljanja že dobro leto, se niti vsega več ne spomnin a nima veze. Bom že padla not. Naša julijka Kiara praznuje 15., v vrtec gre 1.9., tako da malo flikamo pri varstvu in zaradi tega sem morala zaprositi za štiriurni delovnik.

Baja*_tudi mi smo se ravnokar vrnili iz dvotedenskega dopusta na Murterju (v bistvu smo bili v Tisnem), a vseeno lahko povem, da me je zelo navdušilo. Lepa mesta, otok zelen, morje zelo čisto. Skratka, sem ti kar malo fovš.

Lp

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Julijke 07
10.7.2008 7:46:31   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak

Oj!
Evo, končno tudi mene. Danes je moj prvi dan v službi in ker kar ne morem začeti dealti, visim na ringaraji. Glede na to, da je od mojega javljanja že dobro leto, se niti vsega več ne spomnin a nima veze. Bom že padla not. Naša julijka Kiara praznuje 15., v vrtec gre 1.9., tako da malo flikamo pri varstvu in zaradi tega sem morala zaprositi za štiriurni delovnik.

Baja*_tudi mi smo se ravnokar vrnili iz dvotedenskega dopusta na Murterju (v bistvu smo bili v Tisnem), a vseeno lahko povem, da me je zelo navdušilo. Lepa mesta, otok zelen, morje zelo čisto. Skratka, sem ti kar malo fovš.

Lp


ksenjak, dobrodošla nazaj....

drugače smo pa punce še na dojenček čvekamo.... smo rekle, da bomo tam počakale dokler vsi ne praznujemo in se sem preselile šele v začetku avgusta.... Tako da se nam do konca meseca pridruži kar tam...

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Julijke 07
13.7.2008 23:13:54   
baja*
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak

Baja*_tudi mi smo se ravnokar vrnili iz dvotedenskega dopusta na Murterju (v bistvu smo bili v Tisnem), a vseeno lahko povem, da me je zelo navdušilo. Lepa mesta, otok zelen, morje zelo čisto. Skratka, sem ti kar malo fovš.

Lp


Mi smo tudi bili čisto blizu Tisnega. Res je lepo, noro lepouser posted image . Jaz bi šeeeeeuser posted image user posted image user posted image
Aja, pa pozdravljena nazaj med nami!user posted image

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Julijke 07
21.7.2008 12:59:00   
poldy
Evo še tukaj se javim, pa mimogrede nas še dvignem od že skoraj pozabljenih na tem forumuuser posted image

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Julijke 07
23.7.2008 10:15:52   
Freycha
evo, še malo, pa bomo vse sem prišle user posted image user posted image  že komaj čakam user posted image

(odgovor članu poldy)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Julijke 07
28.7.2008 16:36:52   
poldy
To pa je po mojem najslabše obiskana stran na RR-ju do sedaj. Nas malo dvignem, da nas ne zaklenejouser posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Julijke 07
1.8.2008 7:31:46   
zvesta
Jutro!

(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Julijke 07
1.8.2008 7:34:09   
Ajvy
Jutro....kako smo kaj babike...Madejka...upam, da ste na morju!!

Anja7..upam,da je bila noč krasna...

KApica...lepo za počitek... meni gre že prav na živce ker se ne morem odpočituser posted image user posted image user posted image

Na, pa smo tukaj pri otrocih....hm....kako čas beži....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Julijke 07
1.8.2008 8:14:53   
Ronči
Na hitro se javlam...sicer bom samo jamrala, zat me ni treba brat.... ja sm tak bubanaaaaaaaaaaaaaa
kdaj bbo bolje, se vleče že cel teden, kar davim se z gnojem (grdo, a resnično), pijem antibiotike, kuham se v vročini, imam gnojno angino...bemu poleti????????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kje za vraga sem jo staknila, pa sploh nimam mandeljnov????????????

V torek gremo na morje, že dvomim da bom kaj bolje user posted image user posted image user posted image user posted image


lepo se imejte

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Julijke 07
1.8.2008 9:38:01   
baja*
ojla babike ;)

jaz sem tud še tuuser posted image  pri nas nič ni kaj novega... čaka nas še en mesec uživancije, pol pa gremo na šiht pa v vrtec... če sem čisto odkrita, po eni strani že komaj čakam neko spremembo...

Rene je kar priden, zna sicer tudi fejst zagnjavit in zatrmarit, ampak kolko vem, ni ediniuser posted image user posted image

ronči tele so za tvoje zdravjeuser posted image user posted image user posted image
madejka tud jaz upam, da ste že vsaj na poti na morje, če ne že v morjuuser posted image user posted image
srečke nosečke kak ste kaj? Pikice brcajo?user posted image  Pobožajte bušije...
zvesta upam, da se stvari premikajo na bolje...
pogledla sem vse slikice, ki ste jih pridno nalimaleuser posted image user posted image user posted image  krasne so oz. človečki na njihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  res, ful rada gledam vaše otročke, kak rastejo in se spreminjajo...user posted image

A so že vsi julijčki in julijke upihnili prvo svečko? Verjetno sem zamudila kakšen roj. dan, zato pa zdaj vsem za nazaj voščimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lepo se mejte!!user posted image

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Julijke 07
1.8.2008 9:44:46   
baja*
naš lumpuser posted image

user posted image

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Julijke 07
1.8.2008 9:45:44   
madejka
Jutro!

Ronči
bo bolje do torka!user posted image

Mi gremo! samo poslovit sem se prišla!user posted image user posted image user posted image Lepo čvekajte in uživajte!
ČAAAAAAUUUUUU!!!!


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Julijke 07
1.8.2008 9:47:06   
baja*
iiiiiiii madejka super!! Užiiiivaaaajteeeeeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Julijke 07
1.8.2008 9:53:04   
zvesta
Madejka, lepo se imejte!  user posted image user posted image user posted image

Rene je pa taki cuker...

Ronči, pozdravi se hitro!

Jaz imam pa eno vprašanje glede menstruacije! Me tako žre to, ker sme vedno imela redno, zaj je pa tali miks.

Prvo sem dobila 1.3. (8 mesecev po porodu), naslednja je prišla čez 48 dni, potem naslednja čez 50 dni (7.6.) in zdaj je pa sloh ni več, pa je že 60 dni mimo.

A vam so se menstre že porihtale? Bi morala kaj do G stopit?

pa ravno, ko smo začeli razmišljat, kdaj in če bomo imeli drugega škrata. user posted image

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Julijke 07
1.8.2008 9:57:53   
baja*
zvesta jaz sem prvo M dobla 7m po porodu in je skoz redna, tak da ti ne znam svetovat... enim puncam se kr dolgo rihtajo te zadeve...

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Julijke 07
1.8.2008 10:23:08   
kapica
Madejka, suuper da greste in lepo se imejteuser posted image .
Ronci, ubogica si no, upam, da bo do torka boljse, ce ne bo pa na morju sigurno boljseuser posted image .
Zvesta, tud jaz sem imela redno, ko je prisla. Sicer pa vi tud lahko kljub temu mislite o drugem skratu, saj ni treba da imas redno M. Ne vem pa kako dolgo je treba, da se zadeva postima.

Midva se pocasi ven spravljava, je oblacno vreme, sem kr vesela da se je vsaj malo ohladilouser posted image .


_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Julijke 07
1.8.2008 10:59:30   
rumba
Dan!

Da se še jaz pofočkam na tej strani.user posted image
madejka, užiiiiiiiiiiiivajteeeeeeeeee!
ronči, user posted image user posted image user posted image  da bo bolje.
zvesta, tud jaz imam še vedno čisto zmešanjavo s tole M. Je pa res, da še dojim. Enim se zrihta takoj, drugim kasneje. Ne vem pa, kdaj bi bil tisti skrajni čas, da bi bilo potrebno h G. Mogoče malo povprašaš Pušenjaka.user posted image  O drugem škratku pa kamot razmišljata, drugo pa je, ali ga tudi uštimata.user posted image user posted image
baja*, kaki lubek je Rene na tejle slikci.user posted image  Je res taki bjondo ali samo na slikci tako izgleda?

Mi smo pa včeraj dokončno poplačali stanovanje. Danes se bomo pogovorili (upam, no), kdaj bi se lahko selili. Uporabno dovoljenje smo že dobili, čakamo še pravnomočnost. Sva pa včeraj videla, da so se eni že selili.user posted image  Jao, komaj čakamo!!!! Me je pa kar groza, ko pomislim, kako bomo preselili vso to našo kramo.user posted image user posted image

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Julijke 07
1.8.2008 11:02:56   
rumba
Jao, da ne pozabim:

Jelenche mi je včeraj poslala tale SMS:
54cm dolg in 3900g težak sem pohitel k mamici in očkotu. Sem pa Antonije. Pozdrav od sedaj že 4 članske družine!
 
ČESTITKE DRUŽINICI IN PREDVSEM VELIKO CARTANJA IN ZDRAVEGA FANTKA VAM ŽELIM!!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Julijke 07
1.8.2008 11:04:38   
Češnca
Heeeej!
A zdej mamo pa tud uradno že otroke? user posted image user posted image user posted image

madejka jupiiiiii! Uživajte, uživajte, uživajte! Mi pa šibamo zvečer, da bo Anžej čimveč spal.

zvesta glede M ti res ne znam svetovati, ti kar pokliči G - ziher je ziher. Kaj pa če si že user posted image ? Nikol ne veš...

baja Rene je še vedno tko hudo lep... user posted image  (smejim se temu mojemu še vednouser posted image

Anžej ima po novem 9 zobkov in 2 na poti. Pa desno zgoraj ma ful črno, sm se prov ustrašla, če se mu kri nabira al kaj. user posted image  Sm me pomiril, da je samo modrica, ker mu zob malo težje izrašča in je vse ok.

ronči user posted image user posted image user posted image  Morski zrak dela čudeže!

Tko, mislm, da je to to. Grem kufre polnit in po perilo na podstreho. Tisti/tiste, ki v prihodnjih dneh praznujete: vse tarnartarbulše!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Pa, pa, pridne bodte, fajn čvekejte pa mal nas pogrešejte. user posted image user posted image

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Julijke 07
1.8.2008 11:07:31   
Češnca
IZVIRNO SPOROČILO: rumba

Jao, da ne pozabim:

Jelenche mi je včeraj poslala tale SMS:
54cm dolg in 3900g težak sem pohitel k mamici in očkotu. Sem pa Antonije. Pozdrav od sedaj že 4 članske družine!
 
ČESTITKE DRUŽINICI IN PREDVSEM VELIKO CARTANJA IN ZDRAVEGA FANTKA VAM ŽELIM!!!!!!


user posted image user posted image user posted image Čestitke mamici, očiju in bratcu!!!

user posted image

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Julijke 07
1.8.2008 11:16:22   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: rumba

Jao, da ne pozabim:

Jelenche mi je včeraj poslala tale SMS:
54cm dolg in 3900g težak sem pohitel k mamici in očkotu. Sem pa Antonije. Pozdrav od sedaj že 4 članske družine!
 
ČESTITKE DRUŽINICI IN PREDVSEM VELIKO CARTANJA IN ZDRAVEGA FANTKA VAM ŽELIM!!!!!!user posted image user posted image user posted image


Jelenche.... Čestitke! So mi kar solze prišle na oči.

Lepo in radi se imejte! user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil zvesta -- 1.8.2008 11:17:02 >

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Julijke 07
1.8.2008 11:16:50   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: Češnca


zvesta glede M ti res ne znam svetovati, ti kar pokliči G - ziher je ziher. Kaj pa če si že user posted image ? Nikol ne veš...


Nisem, sem preverla. user posted image

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?