|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 07
1.8.2008 11:25:10   
baja*
rumba sem ti prej pozabla rečt velkom bekuser posted image  ja, rene je bil skoraj čisto blond (ko se je rodil pa čisto črnuser posted image ), zdaj pa že nekaj dni opažam, da ratuje spet nekam bolj temn, skoz se mu spreminja barvauser posted image user posted image
Držim pesti za čim prejšnjo in čim lažjo selitev!!
češnca uživajte na morju!!user posted image user posted image user posted image

Pa to ni res, če verjamete al ne, sem ravno danes pomislila na Jelenche in študirala kdaj že ma rok, ker je kar hitro zanosila... no zdaj pa preberem veselo novico!!user posted image
Jelenche čestitke!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pridno se cartajte...user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Julijke 07
1.8.2008 15:34:09   
Freycha
jaz vas pa na dojenčkih "čakam" user posted image user posted image user posted image

evo tudi mene tuuser posted image user posted image

Wow, Jelenche je že rodila user posted image user posted image user posted image  to je bilo pa hitro!

jeee madejkauser posted image user posted image user posted image  uživajte maksimalno!!!!!!

zvesta verjetno se ti bo še poštimala.....

češnca uživajte na morju tudi vi user posted image user posted image user posted image

rumba wbuser posted image

danes sta bila pa moja sončka pri meni v službo in sva se z Dito malo žulili.... kak dober feeling user posted image

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Julijke 07
1.8.2008 16:10:44   
Ajvy
Ronči....user posted image user posted image user posted image  da bo kmalu bolje...sam res, kako imaš pa lahko gnojno angino brez mandeljev, a niso le ti središče te bolezni...kakkorkoli že, želim ti hitro in čimmanj boleče okrevanje....

Baja...naš user posted image  še ne brca...božam pa bušija vsak dan....
Mislim, da ima samo še HAna od Ikonce 4. rojstni dan....nisem pa sigurna....
Kako pa to ,da sta tolk časa z Renejem doma, maš podaljšano porodniško- oprosti če si že povedala, sem mal pozabila...
iiiiiiiiiiiiiiii Kak cortek je Reneuser posted image user posted image

MAdejka...uživajte!!!!!!

Zvesta...jst sem imela M redno kot urca in to že drugi mesec po porodu....
A res, kar drugega škratka si omišljujete, al se jst potem narobe spomnim, ko ti nisi bila za??

Rumba....tebe pa sploh ne bom več veselo pozdravljala, ker me sploh nisi opazila kako se klelele na RR derem od navdušenja...user posted image user posted image

A jelenche je že rodila....marija to je blo pa res kmaluuser posted image user posted image user posted image
Čestitke Jelencheuser posted image user posted image user posted image

Češnca...9 zobkov!!!TArja ma še vedno dva, pa eden še vedno raste....
Lepo se imejte...pa veš, da vas bomo pogrešali....

Freycha,...kaj to pomeni, da sta se žulili??






_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Julijke 07
1.8.2008 16:17:17   
Freycha
ajvy user posted image user posted image  žulili pomeni, da se je k meni stiskala in se cartala pri meni, da sva se lubčkali, pa noskali, pa da mi je celo majico poslinila, ker me je grizla po rami... predvsem ima pa žuljenje osnovni namen cartanja in stiskanja ena k drugiuser posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Julijke 07
1.8.2008 16:35:50   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

ajvy user posted image user posted image  žulili pomeni, da se je k meni stiskala in se cartala pri meni, da sva se lubčkali, pa noskali, pa da mi je celo majico poslinila, ker me je grizla po rami... predvsem ima pa žuljenje osnovni namen cartanja in stiskanja ena k drugiuser posted image


aaaaaaaaaaaa....to pa je res nekaj najlepšega

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Julijke 07
1.8.2008 19:09:29   
angel_rebelde
A smo že tukaj? user posted image user posted image user posted image

Jelenche, čestitke, obilo cartanjaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zvesta, jaz sem menstro kar hitro dobila, in imam redne, tak da ti ne znam svetovati, bolje bi bilo pa, da stopiš do G. user posted image

Madejka, uživajte user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Julijke 07
1.8.2008 19:10:17   
angel_rebelde
Aja, pa danes sem se pobarvala iz črne na rdečo.. Trajalo je 4 ure, plačala pa 90 € user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Samo zgledam pa vsaj starejša, ker prej so me celo označili za mladoletno glede na videz user posted image user posted image

Sem dala v album, geslo frizura user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil angel_rebelde -- 1.8.2008 19:15:59 >


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Julijke 07
1.8.2008 20:11:28   
anja7
angel_rebelde lušna frizurca. Jaz bi pa kr takoj uganila da nisi mladoletna. Vsaj po sliki sodeč ne. Je pa tko, da ti bo z leti čedalje bolj pasal, da te bodo meli ljudje za mlajšo. Sama sem stara 30 let, pa mi dajo nekje max.25 let, pa se kr nč ne pritožujem user posted image .
Jelenche čestitke tud z moje strani user posted image user posted image user posted image .O kok je to lepo.

Sem dolžna še poročanje o naši današnji noči. Ja tko kot sem predvidevala spal smo za en k... oz. sploh nismo spal. Malega je vročina dajala, pa skoz se je premetavu, pa stoku,...Upam, da bo dans kej bolš.Vsaj vročine več nima in upam, da je tud ne bo.

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Julijke 07
1.8.2008 20:14:01   
kapica
Cesnca, vi tud uzivajte na morju, ves da te bomo pogresale.
Rumba, joj, kak verjamem da ze cakate na stanovanje. Pa saj bo slo, zdaj se ti zdi ogromn o dela z vso selitvijo, ampak ko stece, vec ne razmisljas na to, vidis samo se konecuser posted image . Jaz bi ti prisla pomagat, ce bi lahkouser posted image .
A_R, fajn frizuro imasuser posted image .
Jelenche, ceeestiiitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Men se tud zdi da je tako hitro minilo, me je kr stisnilo.

Jaz imam pa prost vecer, dino ze spi, sem tak vesela, sam da je tisina v hisi. Ne vem kaj se mi tolk dere te dni, izsiljuje, zivcira. Ga pustim, ne dvignem ga gor, ce vem da mu nic ne fali in ko se navelica joka, naenkrat preneha. Res naenkrat no. Upam da bo postopoma manj dretja, ker nekega napredka se ne vidim. Pozre pa zivcev ta zadeva, mamamija, kaj si le sosedje mislijouser posted image .
 

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Julijke 07
1.8.2008 20:16:47   
kapica
Anja, ojej, upam res da bo danes kaj boljse no, ce nima vec vrocine, je upanje.



_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Julijke 07
1.8.2008 20:30:41   
Freycha
joj kapica, sočustvujem s tabo.... tole tulenje tudi meni živce dvigne... je pa zadnje dni Dita veliko pri tašči in tastu, kjer pa dobi vse takoj, ko hoče in imamo potem doma samo še več problemov z izsiljevanjem user posted image


(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Julijke 07
1.8.2008 20:31:01   
Freycha
A_R full dobra frizurca user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Julijke 07
1.8.2008 22:23:31   
NoviOčka
Na brzino. Pogruntali smo, da ima tamala uroinfekt in smo tudi mi prvič v njenem življenju na antibiotikih. Ker pa imajo okus po jagodah je vse super in ga z užitkom poje - v lekarni je neka lesena magistra na veliko pametovala o otrocih, sama jih je paimela, ko so okoli še hodili dinozavri. Zdi se nama tudi, da sedaj boljše spi, jo je moralo kaj špikat, ker sedaj postavljamo spalni rekord za rekordom (laufam trkat na les).

Pri izsiljevanju pa sem danes jaz začel delati red. Vsakič ko je nisem-pri-mamici-kar-je-največja-katastrofa-pa-še-ne-smem-pritiskati-na-gumbe-od-mikrovalovke dretje, gre z mano v spalnico, se zdere in hitro je ugotovila, da oči niti pod razno ne misli tolerirati brezveznega dretja. Ker frekvence so takšne, da je vprašanje, če bi v javnosti priznal, da sem njen tatata user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Julijke 07
2.8.2008 7:40:32   
kapica
Freycha, ja, saj to je to, tud pri jaz sedaj popravljam na dinotu vse kaj so mi na dopustu zafustrali. Se kr pozna, 4 tedne sva bila skoz nekje drugje in vsak ga je nosil. Tako da nosenja absolutno vec ne odobravam, sploh pa ne za uspavanje zvecer.
Noviocka, jaz mislim da sem tud jaz od naju tista ko ne zelim taksnega brezveznega dretja in ne popuscam. Moz pa je bolj mehek in ga mali takoj okrog ovije. Upam, da se vasa pupa cimprej pozdravi in super za lepo spanje.

Moz je imel ponoci nesrecouser posted image , so bili na eni vecerji z nekaj sodelavci in potem so sli se praznovat rojstni dan. Za pot domov so vzeli taksi, v njih se je pa zaletel resilni avto. Tako da jih je kr dobro zadelo, moz pravi da ga desna stran boli, verjetno ima kaksno rebro zlomljeno, druga dva sodelavca je menda bolj zadelo, tocno kaj, pa se ne vem.
Tako da cakam, kdaj lahko grem po njega, na sreco so jih peljali v naso bolnisnico, kjer sva oba zaposlena. Ampak dolgo traja vse skupaj, pa se sobota je, so samo dezurni tam in vse gre po polzevo.
No, se javim kaj pozneje.


_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu NoviOčka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Julijke 07
2.8.2008 7:41:14   
Ajvy
Jutro....

AR...meni je pa ta zdjašnja frizura mnogo bolj všeč..ne da nisi bla prej lepa, ampak zdej si še lepša....

ANja7...pa dobr, vi pa res nimaste sreče s temi nočkami.....upam, da je bila današnja kaj boljša...user posted image user posted image user posted image  za Tilna da bo kmalu bolje...

KApica..me veseli ,da si imela večer off....kar se tiče pa Dinota..naša se več ne dere tak....tak da pri nas je ta metoda ki jo opisuješ delovala.....

Noviočka...user posted image user posted image user posted image da se čimprej pozdravite....pa da metoda dretja čimprej obrodi sadove...

Zvesta...samo opominjam te, da mi še nisi odgovorila....

Moja noč je bila pa danes tak zanič, da sem misnla da bom moža čez oken vrgla...samo da se zbudi, pa bo že slišal svoje.....

KOmaj čakam 10 , da grem spat....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Julijke 07
2.8.2008 7:42:51   
Ajvy
Kapica, a vidva v bolnišnici delata??
Ojej, to pa je nesreča.....user posted image user posted image user posted image user posted image  za tvojega možeka, da se čimprej poceli......

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Julijke 07
2.8.2008 8:42:46   
zvesta
Jutro...

Nimam časa, samo da ajvy odgovorim. user posted image

Ja, ajvy, prav imaš, takrat sva rekla nikoli več. user posted image Sicer pa tudi sedaj razmišljava  tem, ali še sploh imeti enega ali ne. V bistvu je sedaj toliko razlogov proti kot je razlogov za. Ampak me vseeno mori ta M, že kot samo dejstvo, da če se odločim za, da ni ziher da bo.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Julijke 07
2.8.2008 9:41:39   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Jutro...

Nimam časa, samo da ajvy odgovorim. user posted image

Ja, ajvy, prav imaš, takrat sva rekla nikoli več. user posted image Sicer pa tudi sedaj razmišljava  tem, ali še sploh imeti enega ali ne. V bistvu je sedaj toliko razlogov proti kot je razlogov za. Ampak me vseeno mori ta M, že kot samo dejstvo, da če se odločim za, da ni ziher da bo.



sej se mi je zdelo....samo sem vesela, da sta se vsaj malček premislila...user posted image user posted image user posted image


ah, punce jst bom dušo pustila na wc-juuser posted image user posted image user posted image ...ne vem, a me vročina vrača na stare tire....sej bo....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Julijke 07
2.8.2008 10:16:50   
corfu
Dan

Evo nas smo doma...

upan, da ste vse ok...se še kasneje kaj oglasim user posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Julijke 07
2.8.2008 10:29:45   
NoviOčka
Uh kapica, še dobro da je samo kako rebro. Tole je že nevem-katera nesreča ta mesec, v kateri se je rešilec zaletel v nekoga.
Tole trkanje na les včeraj se ni obneslo, kot že vsakokrat do sedaj - v momentu ko tamalo pohvalim, se ona odloči, da bo začela svoj nočni show...

Nič, letimo v šoping, izogibajte se rešilcev in pridne bit.

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Julijke 07
2.8.2008 13:16:16   
kapica
Evo me iz bolnice. Ga bojo tam obdrzali na opazovanju, je pa baje vse v redu. Nic zlomljeno, tud ostale preiskave so pokazale da je vse v redu. So naredili pa vse mogoce, slikali glavo, celo hrbtenico, pregledali zelodec,trebuh. V avtu je sedel zadaj in ni bil privezan, pravi, da ga je v trebuh kot mocna mocna brca vdarilo. Zato so pa vse sli pregledat.

Noviocka, jaz pa se nisem kdaj slisala, da bi se resilec v koga zaletel. Hecno a ne? Sicer pa zdaj pravijo, da je kriv taksi, resilec je imel modro luc, taksi pa z polnim gasom cez krizisce, ker je bila zelena luc.
Ajvy, kaj je pamoz naredil, da te je tako razjezilo ponoci? Jooj, te slabosti, saj bo minolo, kaj naj recem drugegauser posted image . Uboga si, ni kaj.
Corfu, lepo da ste nazaj, upam, da je bil dopust suuper.

Zdaj pa malo pocitka, dino spi, verjetno samo se par minutk, cez dan nekako ne spi vec dlje kot po pol urce do tricetrt.



_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu NoviOčka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Julijke 07
2.8.2008 14:22:00   
anja7
Kapica; o kriza tole z možekom. Upam, da ga čimprej dobite domov, pa da bo vse kul, pa s sodelavci tud. user posted image user posted image user posted image

Ajvy; ti se mi pa tud že orbg smiliš. Bogica si s tem WC-jem user posted image user posted image user posted image user posted image -te so zate. Kar se pa noči tiče, je bla pa tud današnja katastrofalna. Vam povem, da se je celo noč premetaval levo, desno, trebuh,hrbet,...Ampak čist skoz do 4.52 zjutri, ko pa je končno zaspal do 8.ih. Nimam pojma kaj ga daje. Bom ga pa pelala pokazat, če se tole ne bo umiril. Sicer vročina je že včer šla pa pa, ampak vseen ni spal user posted image . Nimam pojma kaj narest.

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Julijke 07
2.8.2008 20:08:55   
Ajvy
Kapica...super da so bili tako temeljiti..to mij e všeč..si vsaj lahko pomirjena.....bogec tvoj možek.....
A kaj je storil bil ,da me je razjezil....smrčal je kot medved in se sploh ni dal motit...pa nas je vse zbudil....user posted image user posted image ampak zdej se temu že smejeva...itak je pa jutri moj spalni dan, kar pomeni da on zjutraj vstane in jst lahko dalj spiuser posted image user posted image

ANja7....ti se meni že prav smiliš s temi neprespanimi nočmi....jst bi se tudi šla kar pokazat, če ne bo bolje....ni vredno se takle na suh sekirat...

Corfu...WB ...kako je bilo....bomo deležne kakih slikic??

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Julijke 07
2.8.2008 21:05:53   
kapica
Anja, groza no, s temi nockami. A si mogoce kaj spreminjala vecerjo, al pa cas spanja in te zadeve, a se je kaj drugega spremenilo? Mogoce pa sploh nima nic z vrocino. A zobki si rekla da niso? Al mu je prevroce, premrzlo....
Ajvy, ja, smrcanje je tud pri nas vcasih problemuser posted image . Ampak sem ze toliko navajena, da lahko mirno spim zraven. Ce je ap prevec, pa ga samo malo pocukam in je okejuser posted image .

Tud jaz si sedaj privoscim en film, ne vem kdaj sem ze nazadnje enga pogledala od zacetka do konca, pol pa ajat.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Julijke 07
2.8.2008 21:28:33   
majrim
kapica....user posted image user posted image user posted image user posted image  za tvojega dragegauser posted image user posted image user posted image user posted image
zvesta...jaz sem prvo M dobila konec aprila in od takrat nič večuser posted image ,...booooooooooo...sem bla pa sedaj v bolnici in upam,da se mi bo mogoče zdej kej popravlouser posted image
freycha...hvala za lepe željeuser posted image user posted image user posted image user posted image ...čez en mesec izvem kako in kaj,oz. če je vse ok
madeykauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jelenche...kaj žeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...čestitke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?