|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.6.2008 19:36:14   
ledenka
da ne bo tale tema napolnjena pred avgustom user posted image  

Lana, prvic te obicajno dajo v dolg postopek, ker je bolj kontroliran. to samo pomeni, da poklices prvi dan M, postopek pa se ti zacne 22. dan ciklusa user posted image  in potem traja spikanje ene 3 tedne... lahko tudi vec ali manj, odvisno.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.6.2008 19:51:40   
mismis
Lana08

zdej, ko vemo kdo je kdo, ti še enkrat izrekam dobrodošlico med nami čakalkami, špikarkami, trepetalkami in nosečkami. Ja na tej temi so zbrane vse...

Če boš septembra klicala za datum tečke, zna biti, da boš oktobra na vrsti. Saj tako je bilo pri meni. Lani septembra sem klicala, oktobra pa smo že štartali s postopkom. Sploh pa konec leta vzamejo zelo veliko žensk v postopek, da izkoristijo kvoto.

Sama dolžina postopka je pa res odvisna od več dejavnikov, kot ti je že Žižek napisala.
Jaz imam 33 let in sem bila obakrat v kratkem postopku. Mislim, da mene tudi ne bodo dali nikoli v dolgega, glede na to, da že v kratkem postopku reagiram tako, kot nekatere ženske v dolgem.

Za samo dolžino postopka, ti bo pa itak sestra Blanka povedala. Ampak se ne boj, ko enkrat začneš s špikanjem mimogrede mine, ne glede na to ali je dolgi ali kratki postopek. In že si med trepetalkami.

Pri katerem doktorju pa si na GK LJ?
Ali želiš, da te uvrstimo tudi na naš seznam, da te bodo lahko skupaj z ostalimi spodbujale?


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.6.2008 19:56:44   
lana08
Gigi1 in Ledenka,
sem vesela odgovora, ne pa toliko vsebine. Res sem mislila, da se bo septembra že dogajalo. No pa saj sem že navajena čakanjaaa. Ah te zdravniške počitnice, so hujši kot šolarji.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.6.2008 20:00:23   
womanpolice
PUNCE... DOLGUJEM VAM NOVICO OD PETKA, 27.6.2008... no, dve sta jo že bili telefonično deležni... pa naj še z vami delim to novico............

DIPLOMIRALA SEM, IN SICER Z OCENO 9.Sedaj sm diplomirana varstvoslovaka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.6.2008 20:03:29   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

PUNCE... DOLGUJEM VAM NOVICO OD PETKA, 27.6.2008... no, dve sta jo že bili telefonično deležni... pa naj še z vami delim to novico............

DIPLOMIRALA SEM, IN SICER Z OCENO 9.Sedaj sm diplomirana varstvoslovaka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  bravo, dipl. WP user posted image user posted image user posted image  

user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.6.2008 20:05:50   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: lana08

Gigi1 in Ledenka,
sem vesela odgovora, ne pa toliko vsebine. Res sem mislila, da se bo septembra že dogajalo. No pa saj sem že navajena čakanjaaa. Ah te zdravniške počitnice, so hujši kot šolarji.


lana, dogajat se zacne v tem ciklu, v katerem poklices user posted image  tako da ce dobis M v zacetku septembra, se v drugi polovici zacnes ze spikat user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.6.2008 20:07:26   
sapi
WP čestitke user posted image  ti naša diplomantka ...

sapi

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.6.2008 20:14:55   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

PUNCE... DOLGUJEM VAM NOVICO OD PETKA, 27.6.2008... no, dve sta jo že bili telefonično deležni... pa naj še z vami delim to novico............

DIPLOMIRALA SEM, IN SICER Z OCENO 9.Sedaj sm diplomirana varstvoslovaka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

KOOOONČNO si se le oglasila!
Smo ti  že zdavni vse čestitale user posted image  user posted image  user posted image

žIn kako se počutiš kot dipl WP? A boš zdej mela kej več časa za nas??

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.6.2008 20:16:55   
lana08
mismis
hvala za dobrodošlico. Sem pri dr.Zornu in seveda me lahko daš na seznam. Saj po eni strani se kar ''hitro'' odvija glede na to da sem 1.ič prišla na Gk aprila letos.

(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.6.2008 20:20:13   
lana08
lana, dogajat se zacne v tem ciklu, v katerem poklices user posted image  tako da ce dobis M v zacetku septembra, se v drugi polovici zacnes ze spikat user posted image


U veliko boljši vidik za gledanje naprej. super user posted image  sem že boljše volje

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.6.2008 20:23:31   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: lana08

lana, dogajat se zacne v tem ciklu, v katerem poklices user posted image  tako da ce dobis M v zacetku septembra, se v drugi polovici zacnes ze spikat user posted image


U veliko boljši vidik za gledanje naprej. super user posted image  sem že boljše volje


user posted image  kul! potem se ti pa itak zacne hitro odvijat in gre, spikanje, vsi UZji... in potem tistih 14 dni trepeta user posted image  tako da se mi zdi, da bos konec oktobra ze nosecka user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.6.2008 20:24:44   
bambi75
Linda čestitke  user posted image  user posted image  user posted image  lepa vrednost hormona.

WP čestitke za diplomo. user posted image


(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.6.2008 21:33:26   
spelka12
IZVIRNO SPOROČILO: bambi75

Linda čestitke  user posted image  user posted image  user posted image  lepa vrednost hormona.

WP čestitke za diplomo. user posted image



Se kar pod to podpišem. Dobro ste začele mesec.user posted image

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.6.2008 21:54:11   
tadeja81
gigi, evo mene.sramežljiva gor, dol, sm že tuki.vsak dan je zame enak.zjutraj se zbudim že s tako slabostjo, da te mine za cel dan...in tako se nadaljuje dokler zvečer spet ne zaspim.vmes pa jem in jem, volčja lakota, hodim na wc, mal vas čekiram, ...še dobr da obstajajo forumi, kjer se lahko malo sprostiš, ko marsikaj prebereš.

lp

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.6.2008 21:56:15   
tadeja81
linda čestitke user posted image

womanpolice user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tadeja81)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.6.2008 21:59:11   
gigi1
Tadejka a še zmer ti je slabo? Bogica. Sej bo,..sej veš da to zgine najkasneje do 12ega tedna. Vsaj veš, da je vse OK a ne? Verjamem, da te to zmatra.
Ti se kar večkrat priklopi in se nasmej, pa bo prec boljš user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu tadeja81)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.6.2008 22:03:37   
ledenka
tadeja, se malo, pa bo bolje user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.6.2008 22:09:14   
tadeja81
hej.sej morm pa priznat, da že tud kak dan mine, ko mi je ful mal slabo in se takrat tk fajn počutim.ja gigi naj te bogec usliši, da bo res minal po 12 tednu.user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.6.2008 22:12:01   
gigi1
Bo, bo... saj veš, da znam čarat user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu tadeja81)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.6.2008 22:12:57   
tadeja81
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.6.2008 22:19:11   
lučka 25
Da se po dolgem času spet malo javim.
 
 
Linda 25, čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa naj bosta jkar lepo oba user posted image user posted image . Ne omo imele nič proti.

WP, čestitke za diplomo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Danes je pa diplomirala tudi moja prijateljica.user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.6.2008 22:19:31   
ledenka
user posted image

same carovnice tule okoli user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu tadeja81)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.6.2008 22:20:17   
lučka 25
Jaz bom pa že sredi julija začela jemati Prometrium, počakam user posted image  in v začetku agusta se začne veselo špikanje. Že komaj čakam.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.6.2008 22:24:36   
tadeja81
ledenka a ti tud čaraš???user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
30.6.2008 22:28:29   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

Jaz bom pa že sredi julija začela jemati Prometrium, počakam user posted image  in v začetku agusta se začne veselo špikanje. Že komaj čakam.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Oj Lučka user posted image  user posted image  user posted image . Ti maš pa poseben poletni tretma user posted image . Jeseni boš že srečka user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?