|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 16:22:06   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

marjetka cvetka, kaj pa je v čaju in kje se ga dobi? user posted image  

gigi, seks je ko vožnja z biciklom... po ene 3h urah ziher prideš spet not user posted image user posted image user posted image  

mišmiš, nič ne obljubim user posted image  eno zadevo imamo splanirano za petek... pa nisem prepričana, če se lahko izognem user posted image  





a si zmenjena s svojim polovnim, kaj?
Hitro priznati...user posted image


polovnega iščem, pa ga še nisem našla user posted image  ali pač, pa ne vem, da je to polovni user posted image  (lajtungaaaaaaa).

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 16:22:50   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: marjetka cvetka

Ledenka,
glede na moj nos mislim, da je v čajni mešanici seno, neko žito, in cel kup drugih reči - pa neki cvetki tudiuser posted image , samo ker je tako zmešano in sem jaz zaenkrat še taka nepoznavalka zelišč, resnično nimam pojma. Čaj pa se dobi baje na Ljubljanski tržnici ali pa pri zeliščarju doma - Ravenska pot 26, Škofljica (baje je to na drugi strani ceste kot je Pekarna Pečjak). Za bolj podrobne informacije pa lahko prepišem še tel od gospoda Ivana Maršiča - 041 685 092


pa a nič ne piše gor, kaj je noter??? to je pa skor hecno user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu marjetka cvetka)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 16:39:03   
marjetka cvetka
res nič ne piše - pa znam brati - ampak nikjer ni sestavin!

če je hecno ali ne, morda pa ne piše zato, da ne bi kdo njegove čajne mešanice skopiral in za svojo prodajal user posted image  tudi taki se najdejo. Samo verjamem pa, če imaš probleme s kakšno alergijo, da ti bo gospod že pojasnil, kaj je notri in česa ni- verjetno.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 19:23:10   
ledenka
sej ni treba, da pise, kaki procent je cesa - samo bi moralo pisat, kaj je noter. ravno zaradi alergij. pa meni je npr. ful slabo, ce pijem kaj, kar ima noter kamilice user posted image  drugace pa kupujem svoje cajcke na trgu, enih par stojnic je, pa mal pokombiniram user posted image  pijem pa koprivo in rman za ciscenje telesa, pa se kaj se najde user posted image  v Muellerju imajo pa ene fine cajcke Yogi Tee, vecina ima noter ingver in cimet, po navodilih nase Hope user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu marjetka cvetka)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 20:18:41   
womanpolice
SEJ NE MORM VERJET.. TKO SM SE VAM RAZPISALA... O TRIDNEVNEM PROSLAVLJANJU DIPLOME.. PISALA SM POL URE......... PA SE JE VSE ZBRISALOOOOOOOOOOOOO! SEJ TO NI RES...

Zdaj bom pa samo povzela....

PUNCE... Hvala vsaki izmed vas posebej za čestitke ob moji diplomi... Resnično hvala vam!



Kajšica.. v četrtek delam do dveh, pa se bi oglasila na kavidi nazaj domov, če ti je ok...

p.s. se jutri kaj tipkamo punce... nočko

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 21:51:50   
ledenka
WP user posted image  sorry, se je zal ze vsaki od nas zgodilo. ampak res super, da si uspela koncat user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 21:58:52   
arneja
Sem morala priti za našo Abro pogledat: samo da je vse ok s tvojim fižolčkom user posted image .

Kajsica, kako si kaj ti?

Zvezdica si je pa že kar slončkanje privoščila, kaj user posted image ? In pregnala izcedke user posted image .

Zakaj se pa Zorica nič ne oglasi? Ji pikici že preveč preglavic delata user posted image ?

Mismis, polulana palčka bo sigurno plusek pokazala user posted image .

Sapi, ti pa že kar pikici crkljaš user posted image ? Kako hitro gre res čas.

Mlinčka, zate pa še posebej navijam, ker se boriš z eno samo pikico kot jaz. Ampak vama bo uspelo user posted image .

Pozdravčke tudi ostalim user posted image .

< Sporočilo je popravil arneja -- 1.7.2008 22:00:25 >


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 22:04:24   
Zvezdica
arneja, res smo pogrešali tebe in tvoj avtarčekuser posted image

Sej sam to sem hotla napisat, sem tok out, je bil sinko (z mamo sevda) na rd žurki, pa je to cel naporuser posted image
Trajal je pa od šestih do pol destih -HALOOOO, te nači mulci ga že pri 4ih letih biksajo. Nori so ja:)

Tako, da grem zdaj sam še v horizontalo, ker druzga nisem sposobna.

Jutri pa imam gin in upam, da bo vse ok. Danes me kar nekaj daje, da je nekaj narobe, ker me ves dan nekaj špika in boli. mal psiha nagajauser posted image

poročam jutri, nočko

zvezdica

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 23:30:07   
pikovit
Abra samo da je vse OKuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 23:32:18   
pikovit
Zvezdica kar pozitivno.Jutri pa vesele novičke

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
1.7.2008 23:41:04   
gloria
Zvezdica user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
2.7.2008 6:11:16   
gigi1
Zvezdica bemtiš. Upam, da je vse OK.user posted image user posted image user posted image

Pazi svoji pikici, pridna bodi in počivaj PROSIM!

Dobro jutro in naj bo tole lep dan.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
2.7.2008 6:14:30   
lučka 25
Zvezdica  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
2.7.2008 7:08:32   
pikovit
jutro drage mojeuser posted image Kako lepo je zunaj.Je vsaj za dihatuser posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
2.7.2008 7:57:09   
kajsica
Babe žabe!!! Pa saj ne morem verjet, me 2 dni ni pa komaj utegnem nazaj prebrati in sedaj, ker sem "pametna" si nisem sprotnih opomb delala in upam da ne bom katere spustila.

WP sem doma in če maš čas se oglasi!!!

Gigi, ja bi prišla! Ampak mora miška dati malo bolj podrobna navodila in kaj naj prinesemo s seboj. men je kar malo tako nerodno nekam privat priti, pa da nimaš kaj s seboj. Pa ne zaradi kreme, ker veš da ni panike!

Miška, boš poslala ZS s podrobnejšimi navodili?! Seveda, če se lahko pridružimuser posted image

Abra, ti si me pa pošteno ustrašila. Hvala bogu da je vse OK!!!!

Sapi, še malo še malo!!!! Navijam!!!

Cvetka, ja telo očistit, je pa malo hudič. Jaz sem tudi z naravnimi zadevami, ampak ti povem da imam s kožo še sedaj povečane težave.

Arnejči, tebe sem pa pogrešala!!!! Vidim da sta z dragim uživala. Super!!! Upam, da sta si nabrala novih moči za september! Saj greš septembra ali greš že avgusta?

Ja naša Gretka je pa delovna, ampak sem jo v ponedeljek ukradla za nekaj časa. Sva se dobili samo na kavici pa sva par ur klepetali user posted image  potem pa je bila brzina. Pač babe ko čvekajo!!!

Hedi, tebi pa čestitam za hormon!!!! Bravo, pa če to nista 2, potem pa mi ni nič več jasno!!!! Pa malo sem žalostna zaradi tebe. Sem že na prejšnji temi te spraševala za ta medrol, če mi lahko kaj več poveš in kdaj si ga začela jemati, kakšen je razlog bil, koliko......???? Pa mi nisi odgovorilauser posted image . Daj piši na ZS!!!!

Dejzika, kje se skrivaš?

Mlinčka, kako je kaj s teboj? Vse OK?

No jaz sem imela sedaj par dni letanja od dr. do dr. pa sma z mojim zrihtala vse. Dala kri za SPB, mojga ožela in so plavalčki na hladnem, dobila napotnico za nov postopek, dobila zaporedno številko, poklicati moram že avgusta imam pa tokrat dolg postopek.

Punce sedaj pa mi vi povejte, v čem je fora dolgega in kratkega postopka? Tisto kaj se pri katerem dogaja in pri pikicah Superfacta (al neki podobnega) vem da te spravi na 0 pred M, ampak v čem je fora???? Jaz vem da imam hormone vse, ampak res čisto vse OK (so mi spet naredili preiskavo in tisti kaj je že, neki FHS, ko vse razlagate, da je problematičen je pri meni 4,2 in je OK). Res mi ni jasno?!

Ko sem pa Tomaževiču omenila medrol, mi je pa samo rekel, da če se hecam user posted image  in ko sem omenila izvid od abrazije mi ga spet ni hotel komentirati in je rekel, da je bilo kar nekaj napisano???user posted image  Men tu res celotna situacija ni jasna!

Imam pa še eno zame slabo novico, dragi mi odhaja že nekje okoli 10 avgusta, ampak greva naslednjo sredo na dopust in ot še par dni v avgustu!!!user posted image  Kaj bova uživala, komaj čakam!!!!

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
2.7.2008 9:08:24   
mismis
Dobro jutro vsem skupaj

Kajsica, seveda si dobrodopla, navodila kako priti do mene, dobiš na z.s.

Poglej na ta link: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2820468&mpage=192&key=

na tej strani, je Hedi odgovarjala glede Medrola, pa še tam pri Ledenki (na začetku strani) si poglej Pušenjakov odgovor, tam kjer piše tule


Zvezdica, upam da je s tvojima pikicama vse OK. Močno stiskam pestke zate in za njiju, Evo pa še dva bujsa user posted image user posted image  za srečo.


Pikovit, ti že pokonci, kaj pa je zadnje čase s tabo? Te EMŠO daje in ne moreš spatiuser posted image user posted image

Arneja, iz tvojih postov, naravnost v moj trebuščekuser posted image user posted image

Kje sta pa Netka in Mlinčka, full me skrbi za njiju ker se nič ne javita...

WP, škoda ker te je ven vrglo, ampak važno je, da si ti diplomirala pa da ste ga pili tri dni in nočiuser posted image


a mala81 se nam tudi nič ni javila, zdej pa ne vemo, kaj je z njo

Linda25, dobro opravi danes in želim ti visok beta HCGuser posted image


Žižek, jutro...evo mi imamo danes na sebi full jebozovno majco. Me je naš zjutraj prašal, če mam sploh modrc goruser posted image user posted image  Po moje, če  ne bi bilo treba iti v službo in če bi lahko user posted image  bi bila že zjutraj AKCIJA


Čarovnica Hedi, kje si kaj... čaki tebi moral tudi še poslati navodila


vsem ostalim, ki jih nisem poimenosko navedla se opravičujem in vam želim prav lep dan

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
2.7.2008 9:44:19   
hedviga
Evo mene, evo mene....
včeri se nisem pol nič več javljala, ker sem bila toooook tečna, da mi sploh ni jasno. Res, tko tečna nisem bila pomoje še nikol, kot sem te dni. Kar neki me ....
Mišmošek, prosim za navodila ja, če ne se zgubim user posted image

Kajšica, nekaj sem že odgovarjala, ti bom pa še v petek pri Miški povedala kar vem!

Zvezdica, itak da bo vse ok! Psiha je obup, kaj nam dela. Ampak pri tebi je 1000% vse ok, poleg tega boš itak zelo kmalu s tahudga ven.
Sicer pa vem kako te skrbi zgledajo. Vsak dan se sprašujem, če se Francelčka (ali en od njiju) dobro razvijata...Pa me skrbi če me kje ščipa, pol me srbi če me ne, pa še zmeri šlatam joške...ja, nikol konca user posted image user posted image
Javi kako je bilo!!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
2.7.2008 9:57:55   
sapi
zvezdica seveda bo vse v redu user posted image user posted image user posted image  ...
GITA kako je bilo na UZ ali bo že stopka padla ...

sapi

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
2.7.2008 9:58:13   
mismis
Dobro jutro Hedi

a potem praviš, da si bila včeraj tečka pečka. Ja ja hormoni sekajo user posted image user posted image

Evo jaz sem ti navodila, kako priti do mene, poslala na z.s.

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
2.7.2008 10:00:35   
gigi1
Hojla babe žabe.

Kaj se dogaja?? naju z Miško ni tle en večer, pa čista tuga...user posted image user posted image user posted image

Kajši user posted image  pol se vidimo.
Za Suprefact je pa takole. Je zdravilo, ki uničuje hormon (mislim da) hipofize. V bistvu uničuje tvoje lastne hormone in jih spravi na 0 pred stimulacijo z menopurjem oz gonalom, ki delujejo tako, da jajčnike stimulirajo, da neredijo čim več foliklov.
Če sem prav zastopila Suprefact tudi zavira pokanje večjih foliklov preden manjši zrasejo.
Po moji zdravi kmečki logiki tudi vpliva na to, da se ne pojavljajo ciste (prazni folikli).

Miška pazi sam, da polovni nau miz pokonc postavlju, če je majčka že na tvojga tko vplivala user posted image

Pikovitka dans si pa res zgodnja user posted image  Dobr jutrček. Kako si? Kdaj pa ima tvoja prijateljica RD? Pls čestitaj ji tudi v mojem imenu, če se ne vidimo.

Čarovnica kako si?

Tadejka pa ti? Nič slabosti? Upam!

Zvezdica čakam na poročilo user posted image

Abrica ne sekiraj se. Na mojo prebavo vsak stresek vpliva. Sem pač take sorte. Vseeno boljš, kot da bi bila zaprta user posted image . kako si danes? Upam, da nič izcedkov.

Nokes, Sapi, Julči kaj dogaja?

WP jbga takle mamo, če ne skopiramo - zgine!

Netka, Mlinčka oglasita se. Mala ti tudi prosim!

Zorica kdaj maš UZ???

Kje je naša nosečka Pinki?? Nič je ni naokoli. Dejziko in Dajamajo tud pogrešam user posted image

Še enkrat ponavljam vprašanje. Kaj je z  Blanč? Vem, da je na poti, ampak kdaj se vrne?

Rubinka mislim nate. Živalsko kraljevstvo za pomoč in naj pazijo nate in pikicouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
2.7.2008 10:02:33   
gigi1
No, sem tolk časa klofala, da sta se Čiračara in Sapi že oglasli.

Gita dobro opravi!

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
2.7.2008 10:03:59   
mismis
Žižek

bomo videli, kaj bo jutri, ko pride božiček na obiskuser posted image user posted image

Sicer ne bo ista majca, bo pa podoben model,
potem se moram pa samo spomniti, pa kakšen svinčnik kao na tla past, da lahko poškilim pod mizo

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
2.7.2008 10:04:36   
hedviga
Počasnica user posted image user posted image

Mišek tenk ju, bom probala po navodilih, če ne pa pokličem!

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
2.7.2008 10:06:09   
hedviga
Aja, gigi. Jaz sem sicer ok, samo polna skrbi (tko kt zmeri)!
Pa prele sem se neki silila kopalni co čistit, pa sem zelo na hitro, ker mi čistila niso glih pasala.

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
2.7.2008 10:07:29   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: sapi

zvezdica seveda bo vse v redu user posted image user posted image user posted image  ...
GITA kako je bilo na UZ ali bo že stopka padla ...

sapi




Sapi, kako si ti?
Kakšno je počutje

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?