|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zveza brez...
13.7.2008 19:17:39   
Pikec
Anonimne, če imajo vaši moški hude stresne službe... pol to pomeni, da so v poslu dost uspešni, ergo sklepam, da je kr nek denarja pr bajti. No kakor koli mislim, da bi se ob neproblematičnem finančnem stanju dal zrihtat dopust na vsake kvatre kak teden. Skratka 4x na leto po en teden bi se pa dal mal odklopit? Al ne? Pol bi blo pač umes lažje zdržat? Al ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: zveza brez...
13.7.2008 19:29:41   
ronja
anonimni 5&6, kaj pa če probata moža zamenjat službo? A ni škoda zakona za eno službo - saj ni edina, zakon (vajin) je pa en sam... Vem, da ni lahko najti službe, ampak saj ni treba, da se vse zgodi takoj. Začnite gledat za novo službo, prej ali slej jo najdete...
Druga možnost je, da se moža naučita kakih tehnik sproščanja, da znata odklopit službo. Če preživijo kirurgi dojenčkov, nedonošenčkov,... ki umirajo res prerane smrti in si ne predstavljam to gledat in se spraševat, ali ni mogoče bilo kaj, kar bi še lahko naredil, da se to ne bi zgodilo... pa morajo konec dneva to vendarle odklopit, sicer bi se jim zmešalo.
Enkrat je ena odvetnica pisala, da ko gre iz službe domov, v mislih zapre misli in skrbi o službi v kuverto, jo položi v fajl, ga pospravi na polico v službi in zaklene vrata - tako ostane njena služba v službi in je ne nosi domov. Ona je rekla, da si ne bi mogla privoščit nosit službe domov, ker so pač strogo zaupne zadeve, ki jih ne sme zaupat nikomur, tudi možu ne. Ne vem, kakšna tehnika bi palila pri vajinima možema, vendar se gotovo najde kaj, kar bo delovalo. Predlagajta in poizkusita it na kak tečaj z njima, prinesita jima kako knjigo na to temo iz knjižnice... prej ali slej boste našli nekaj, kar bo delovalo.
Škoda življenja, če se na dopustu tako super razumete...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: zveza brez...
13.7.2008 19:43:57   
Anonimen
Anonimne, če imajo vaši moški hude stresne službe... pol to pomeni, da so v poslu dost uspešni, ergo sklepam, da je kr nek denarja pr bajti. No kakor koli mislim, da bi se ob neproblematičnem finančnem stanju dal zrihtat dopust na vsake kvatre kak teden. Skratka 4x na leto po en teden bi se pa dal mal odklopit? Al ne? Pol bi blo pač umes lažje zdržat? Al ne?


Tukaj anonimna 5. Ja, moj je zelo uspešen v poslu in je tudi denarja pri bajti kar nekaj. In dopusta na vsake kvatre bi tudi šlo, vendar kot pravim je sam za vse-je res ful priden in sam skrbi in za firmo in za pof. domače živali v firmi. kot za printerje če se pokvarijo ali pa za žarnce zamenat, ali obračunavanje plač..Dela preveč! In zato si privoščiva največ 3 tedne dopusta kdaj pa kdaj naenkrat - le letos ne, ker je začel z dodatnim poslom-ne boste verjeli :)   pa naj se sliši neumno pa vendar. Res je sam za vse. Po eni strani sem si vedno želela takega moškega ki bi bil samostojen, ki ne bi bil le en navaden delavec...vendar vidim da je takšno delo tako stresno da vpliva na naju oz. na najino spolnost. In nisem zadovoljna. In pikec RR-na tvoje zadnje vprašanje...ja, če bi blo res tako lahko si vzet vsake kvatre dopust bi bilo res vmes lažje zdržat. Vendar ljudje vedno vidijo samo zunanjost, joj ta pa ima nekaj pod palcem ta si pa lahko privošči...če bi ljudje vedeli, koliko ene pof. volje in jajc je treba za takšno stvar, če bi vedeli kako sva oba nesrečna ker nama zato ker "imava" ne gre pri sexu-bi blo pa druga pesem..  Eh ja...ljudje vidijo vedno samo zunanjost!   Če bi pa tako kot ti Pikec rr praviš, da bi skos hodila po dopustih pa tudi denarčka ne bi blo, kajne?
No, sex bi pa bil vsekakor!user posted image                               žalostno, pa vendar vsaj pri nama je tako!

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: zveza brez...
13.7.2008 19:48:17   
Anonimen
da se moža naučita kakih tehnik sproščanja, da znata odklopit službo.


Tukaj anonimna 5. Saj se sprošča vsako večer, ko hodi na nogometne treninge, pravi da mu vsaj to pomaga da se malo odklopi, vendar nama nič.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: zveza brez...
13.7.2008 19:49:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Anonimne, če imajo vaši moški hude stresne službe... pol to pomeni, da so v poslu dost uspešni, ergo sklepam, da je kr nek denarja pr bajti. No kakor koli mislim, da bi se ob neproblematičnem finančnem stanju dal zrihtat dopust na vsake kvatre kak teden. Skratka 4x na leto po en teden bi se pa dal mal odklopit? Al ne? Pol bi blo pač umes lažje zdržat? Al ne?


Jaz sem anonimna 6 in odgovarjam na tvoj post:

Res je imaš prav v poslu je precej uspešen in ta uspešnost nosi za sabo samo še več in še več dela. Več dela  pa prinese več stresa. Ima svoje podjetje in pri hiši dela samo on. Če prišteješ še tri otroke potem veš da denarja glih v izobilju ni, se pa živi. Problem pa nastane ker ima moj dragi vseskozi neke potrebe je namreč materialist. Ima namreč idejo da potrebuje -mo vse živo tako se trenutno ukvarja z idejo da bomo spet kupili nov avto ( ta,ki ga vozi sedaj je star 1 leto in sploh ne slab, lahko bi rekla da je med boljšimi), ker rabimo večjega. Trenutno si ogleduje enoprostorce. Potem že nekaj časa bluzi da bi bilo lepo imeti nekaj ob morju - nepremičnino in tako dalje, da ne naštevam. In vse to ga žene da dela in dela in je seveda vse skozi pod stresom in pa predvsem si teško vzame 4x na leto dopust.
Torej jaz komot zdržim, mi še na pamet ne pade da bi ga zamenjala ali varala. Sploh ker mi izkazuje ogromno ljubezni z mano ravna bolj spoštljivo kot je kadarkoli kdo in je skratka v vseh ostalih pogledih, če izštejem željo po sexsu zame super mož. Mi pa seveda ni prav da sexsava glih enkrat na 10 dni. Zakaj? Zato ker je zelo dober ljubimec in pa ker sem pač bolj "potrebna" ženska.
Če že pišem tale roman bom povedala še kaj več:
Midva če se kregava se ravno zaradi sexsa, jaz mu lepo povem on pa mi pove da ga ravno to da mu to skoz naprej mečem dela še bolj hladnega, da ga odbija če mu pokažem da si ga želim... Skratka pobude sploh ne dam več, samo čakam, da se njemu da oziroma da ima čas in pa sproščene misli.
In kaj naj naredim??

Zame bi bilo bolje da živimo v eni luknji in da imamo res ravno za preživetje pa da bi moj mož bil malce več časa z mislimi samo pri nas. On ko pride domov, še pojest nima časa, ker mu kar naprej zvoni službeni mobitel. In to niso kratki pogovori... svojim zaposlenim daje navodila in skratka včasih se vse zmeni po telefonu in to res brez heca traja tud po par ur.
Seveda je tudi prej bil cel dan ali v pisarni ali na terenu in je tudi fizično utrujen. In kaj naredi vsede se pred tv najde kak film in tako se odklopi ali pa igra playstation.
Eh, full sem sedaj izlila žolč tukaj čisto nepovezano vem. Ampak point je sexsa ni toliko kot bi ga jaz želela in kadar se potrudi ko mu omenim da mi to manjka potem kak teden sexsava vsake dva ali tri dni in to je še bolj grozno, ker vem oziroma čutim da to dela zame in ne iz svoje želje ali potrebe.
Skratka neizhodna situacija...

Če bi kdo rekel naj pusti službo, potem bo pa pod stresom kako nas preživeti... Point je da obstajajo moški, ki sploh ne znajo živeti drugače kot pod hudim stresom , ki si ga sami ustvarjajo in to potem vpliva na njihovo potrebo po sexsu!!!
Pa naj pove kdo, kje je rešitev???

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: zveza brez...
13.7.2008 20:01:22   
Anonimen
Ronja: Ne more pustiti službe, sem v postu nad tem zapisala zakaj in kako. Ima svoje podjetje.

Sprošča pa se tako da pogleda nogometno tekmo na tv ali pa kak film ali pa igra play station. Včasih je hodil vsak petek na nogomet in potem je prišel res zadovoljen in sproščen domov, v soboto zjutri sva ponavadi potem tud sexsala. No sedaj niti za ta nogomet nima več časa, tako pravi on. 
Saj pravim denar ga je zasužnjil.

Pa nič mu ne smem rečt, če mu rečem da mi gre na živce da je ratal tak materialist in da se peha za denarjem. Mi seveda reče ja za koga pa to delam. Za vas!! Kaj pa če me jutri pobere, nekaj mora biti zate in ne pozabi da imava tri otroke... in tako naprej.

Anonimna 5: Jaz te popolnoma razumem, spet si napisala nekaj kar podpišem!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: zveza brez...
13.7.2008 20:02:01   
Anonimen
Če bi kdo rekel naj pusti službo, potem bo pa pod stresom kako nas preživeti... Point je da obstajajo moški, ki sploh ne znajo živeti drugače kot pod hudim stresom , ki si ga sami ustvarjajo in to potem vpliva na njihovo potrebo po sexsu!!!
Pa naj pove kdo, kje je rešitev???



Tukaj anonimna 5. Točno tako kot si zapisala. Včasih se sprašujem kako bi bilo če bi mela deca recimo avtomehanika, ki bi bil samo fizično izčrpan, kot vidim pri kolegicah ki imajo dece ki se preživljajo tako. Sex je pri večini na prvem mestu. Uf...če bi blo vsaj pri meni/nama tako.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: zveza brez...
13.7.2008 20:10:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Če bi kdo rekel naj pusti službo, potem bo pa pod stresom kako nas preživeti... Point je da obstajajo moški, ki sploh ne znajo živeti drugače kot pod hudim stresom , ki si ga sami ustvarjajo in to potem vpliva na njihovo potrebo po sexsu!!!
Pa naj pove kdo, kje je rešitev???



Tukaj anonimna 5. Točno tako kot si zapisala. Včasih se sprašujem kako bi bilo če bi mela deca recimo avtomehanika, ki bi bil samo fizično izčrpan, kot vidim pri kolegicah ki imajo dece ki se preživljajo tako. Sex je pri večini na prvem mestu. Uf...če bi blo vsaj pri meni/nama tako.user posted image



Jaz sem anonimna 6: 

TOČNO TAKO!! Tudi moje prijateljice ki imajo može - fizikalce se pritožujejo da jim gre  tem moškim namreč samo sex po glavi. Še vejo ne kako jim je fajn da lahko rečejo tudi sem in tja ne, danes mi ni do tega.

Jaz nikoli ne rečem mojemu ne. Pa tudi če me na smrt boli glava ali mi je slabo. Pa veš zakaj? Ker se bojim da bo potem še manj sexsa... Skratka ko želi takrat dobi pa tudi če je meni takrat to čist odveč...


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: zveza brez...
13.7.2008 20:25:42   
Anonimen
Jaz nikoli ne rečem mojemu ne. Pa tudi če me na smrt boli glava ali mi je slabo. Pa veš zakaj? Ker se bojim da bo potem še manj sexsa... Skratka ko želi takrat dobi pa tudi če je meni takrat to čist odveč...

Anonimna 6!
Takole se dogovoriva: Nasl. ko se bosta najina dedca končno spomnla le kakega sexa, morava biti tok močne, da jima rečeva ne..mogoče se mu bo pa klikr u glavi malo le premaknil..uf...tudi jaz ne vem če sem dost močna oz. ne vem če si upam, ker bo potem še manj sexa, pa vendar...poskusiti ni greh..   Sicer res ne vem kaj naj še narediva-poskusile sva itak že vse, ane? In tudi jaz ga ne mislim niti nočem varati ker ga ljubim iz dna duše.
Anonimna 5!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: zveza brez...
13.7.2008 20:36:23   
Anonimen
Jaz sem anonim.3 pa smo se lepo zvrstile po vrstiuser posted image .
RONJA hvala ti za tako modre odg.(torej se znaš malo bolj poglobit v druge,lepo od tebe).Res si zelo zelo prijazna oseba.
KARIN24,predvidevam,da imaš ti doma vse pošlihtano,pa nimaš občutka za druge težave,pri nama je LJUBEZEN,SPOŠTOVANJE tudi do te mere,da me ne žali s besedami,bolj jaz njega,še posebno takrat,ko ga ni doma,ko je s priajtelji.Je pa res,da bi moglo bit popolno spoštovanje in,da sm mu na prvem mestu JAZ in ne prijatelji.Drugače je nežen,ljubezniv do mene.Jaz pa sitna,brez vezna hodim naokoli oz nezadovoljna brez sexa.
Naj povem,da moj ni zaposlen,torej se mora znajdit na svoj način,s tem so tudi povezani prijatelji.Pa še vseeno moram bit jaz 1.
Pač deci se ne morejo sprvit domov,ponočujejo in med njimi je tudi moj,zaveda se da to ni uredu,obljubi,da bo nehal ponočevat,potem pa se to spet kmalu ponovi.
Zato moram vztrajat,da si najde redno službo,in ne smem popuščat,ker če ne bo nič bolje sem res pripravljena da ga pustim.
Ja se napije,ko p...... cel dan spi,pa še težave ima potem sam s tabo(bruhanje...itd pa še z mano ko mu težim.
Torej je res problem ALKOHOL in nočno življenje.Rekla sem vam,da se ne pogovarja veliko ja res se ne,ker mi pravi,da se jaz derem,torej derem se na njega ker ne sliši.Po njegovem,bi morala bit zelo tiha,ljubeča pa če tudi pride pjan ko p...
NE gre.Zelo težko je ko moški nima občutka za žensko.

lp vsem

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: zveza brez...
13.7.2008 20:37:59   
Pikec
3x na leto po 5 dni bi vsaka firma prežvela brez big bossa. In življenje bi blo lažje. Nisem govorila o t3x na leto po en mesec dopusta ampak po kak teden. Smo ljudje in ne stroji. Govori pa nekdo, ki letos ne bo na dopustu 3 leto zapored. Če seveda odmislim tist dopust, ko sem sedela doma in se kot prpaljena učila. In verjemi to ni lajf, to je muka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: zveza brez...
13.7.2008 21:49:15   
Anonimen
Tukaj anonimna 7. oz. tista številka, ki še ni bila na vrstiuser posted image
Moram reči, da je pri nama isto, seks je tudi bolj redkost - 1x na mesec, včasih 2x. Skupaj sva 10 let in na začetku sva tudi po večkrat na dan, zdaj pa takole... Tudi jaz sem se ful sekirala, ker se mi to ni zdelo normalno, pa vidim, da nas je dosti takih oz. da je dosti takih decov. Očitno je res tempo življenja tak, stres v službi ipd. Moški se pač očitno ne znajo sprostit in odklopit, zato tudi živijo manj.

V glavnem, zdaj, ko berem tele poste, sem prav potolažena, da nisem edina, verjetno je tako normalno oz. vsaj zelo pogosto...



(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: zveza brez...
13.7.2008 22:58:43   
Anonimen
Pozdrav vsem,anonimna 2.
Tud jaz sem si malo oddahnila,da nisem ravno edina s tem problemom.
Ko je bil govor io tem,da bi našim moškim zabičale,da jih bomo pustile.Vse to sem že jaz prakticirala,sem mu že omenla da si bom ljubimca našla.Pol pa naredi samo povešen nos,ukrene pa nič.
Pa za vse anonimne,ki mislite,da jih sao služba in stres dela take.Po moje ni to to.To je samo nor izgovor.Jaz po sebi vidim.Lahko delam cele dneve,lahko sem doma.Pa kaj pri user posted image ima to opraviti z mojo željo po user posted image .Popolnoma nič.Jo čutim,pa lahko sem napol v nezavesti.
Jaz sem skratka odločena,da sprejmem dano.Imam vse,kar bi marsikatera rada imela.Varnost,spoštovanje,poljube,dotike........Nebom več rinila v osje gnezdo in si raje za ta k....... sex nekoga poiskala.Kot pravijo,da je vsako slabo za nekaj dobro.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: zveza brez...
14.7.2008 7:55:56   
mateyka
se strinjam z zadnjo anonimno - po moje ni to delo per se, ampak izgovor. in ni tukaj "kaj češ, tako je". meni se zdi, da je to ta tipičen slovenski sindrom, ko mora podjetnik tudi žarnico sam zamenjat v skladišču in se ne zanaša na svoje podrejene ter jim ne zaupa, da bi opravljali svoje delo (čeprav jih je sam zaposlil). in ko podjetje npr. raste, je seveda to problem, ker na 5ih koncih hkrati pa tudi ne moreš bit. tudi Donald Trump ne naredi vsega sam, ampak najde sposobne ljudi, ki to delajo namesto njega - on je pa redno doma z Melanijo user posted image  user posted image
ok, saj veste kaj hočem rečt - sigurno ni res, da vsi uspešni ljudje ne seksajo.. torej? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: zveza brez...
14.7.2008 7:56:22   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Karin24,sm anonimna 3,da boš vedela.Moj ponoči pohajkuje okol, tudi do 8h zjutraj pol pa itak cel dan spi.Že ko vstane se kregam z njim,ker ne morm več tako živet.Ko pa je doma in ne pohajkuje s prijatelji sm mirna in se ne kregam z njim.Takrat je sicer poljubljanje,on mene skoz ljubčka,me objema to nimam kaj za rečt,tudi mi obljubi,da ne bo več tko počel,da bova več skupaj in več sexala.Samo jaz mu ne verjamem več NIČ,ker te njegove obljube ne držijo.
Zaradi tega sm že full zavrta,se bi mogu res pokazat in,mi dati občutek,da ima več časa zame.Danes se je recimo ulegel k meni v posteljo me poljubljal,in rekel da bova več sexala.Od jeze sm mu rekla,da ne rabim več njegovega sexa,ker me je že drugi posexal,da on ne zna pokazat da je moški.
Res ga še nisem prevarala,razmišljam pa v tej smeri,da ga pustim šele potem bi si našla nekoga.Čutla sm,da se mu je tist moment naredil cmok v grlu,rekel mi je,da on je imel pa dveuser posted image Jaz kar sem rekla nisem mislila resno,za njega pa ne vem.Ne morem razumet,da mu več pomeni nočno pohajkovanje s prijatelji,kot pa lep odnos z mano.Po drugi strani pa zatrjuje,da me ne bo nikol pustil,ker sem jaz njegova.Še to bi dodala,da se moj dragi ne zna pogovarjat.
Kaj naj storim,kak pameten predloguser posted image


Ja, imam pameten predlog. Poišči si drugega moškega. Zdaj maš otroka, ki mu družba pomeni več kot ti in vajin seks. In glede na to, da doma ne seksa mu skoraj verjamem, da tisti dve obstajata.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: zveza brez...
14.7.2008 8:05:10   
Anonimen
KARIN24,predvidevam,da imaš ti doma vse pošlihtano,pa nimaš občutka za druge težave,pri nama je LJUBEZEN,SPOŠTOVANJE tudi do te mere,da me ne žali s besedami,bolj jaz njega,še posebno takrat,ko ga ni doma,ko je s priajtelji.Je pa res,da bi moglo bit popolno spoštovanje in,da sm mu na prvem mestu JAZ in ne prijatelji.Drugače je nežen,ljubezniv do mene.Jaz pa sitna,brez vezna hodim naokoli oz nezadovoljna brez sexa.
Naj povem,da moj ni zaposlen,torej se mora znajdit na svoj način,s tem so tudi povezani prijatelji.Pa še vseeno moram bit jaz 1.
Pač deci se ne morejo sprvit domov,ponočujejo in med njimi je tudi moj,zaveda se da to ni uredu,obljubi,da bo nehal ponočevat,potem pa se to spet kmalu ponovi.
Zato moram vztrajat,da si najde redno službo,in ne smem popuščat,ker če ne bo nič bolje sem res pripravljena da ga pustim.
Ja se napije,ko p...... cel dan spi,pa še težave ima potem sam s tabo(bruhanje...itd pa še z mano ko mu težim.
Torej je res problem ALKOHOL in nočno življenje.Rekla sem vam,da se ne pogovarja veliko ja res se ne,ker mi pravi,da se jaz derem,torej derem se na njega ker ne sliši.Po njegovem,bi morala bit zelo tiha,ljubeča pa če tudi pride pjan ko p...
NE gre.Zelo težko je ko moški nima občutka za žensko.


Ne živim v pravljici če si to mislila.
Živim čist povprečno življenje, enkrat je super, enkrat ni, pol je tko tko.....
Ampak to kar pa ti pišeš je pa grozno. Ne razumem kje vidiš ljubezen in spoštovanje? Res ne.  Pa nočem ti pamet solit al pa karkoli sam res ne vidim v katerem delu je spoštovanje.
Dedc pije, se ne pogovarja, še takrat k se ti govori kakšna bi morala bit(kar pomeni da te ne sprejema takšne kakršna si), ponočuje in opravičuje to s tem da more da kao zasluži?
Ne vem no. Men se ne zdi to glih veza na dolgi rok.
Upam da veš da si več zaslužiš. Če pa ne veš pa delaj na tem. Ker si zaslužiš več. Vsak si.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: zveza brez...
14.7.2008 11:06:19   
ronja
anonimni 5&6, saj ne zamerita, da vaju obravnavam v kompletu, ne? Samo, če imata pa isti problem... Vajina moška sta deloholika - to je sicer malo boljše kot alkoholik, ker ima družina vsaj kaj od tega v materialnem smislu - deloholik denar prinaša, alkoholik ga pa odnaša... Ampak vseeno pa to ni zdravo - ne zanj, ne za vaju, vsekakor pa tudi ne za vajine otroke!
Če ni veliko seksa in to nobenega od partnerjev pretirano ne moti, ni to nič narobe, če pa otroci očeta vidijo samo zvečer, pa še takrat je za računalnikom ali televizijo in se nima ne časa ne energije z njimi ukvarjat, ne pojejo enega kosila v miru skupaj, to ej pa čisto druga stvar! Če je zraven še mama živčna, ker ne dobi tega od očeta, kar se nekak pričakuje in se zato kregata, pa gotovo tudi oni čutijo posledice. Včasih je treba pomislit na njih, ker nam dajo energijo, da se spopademo s problemi... Ker zanje se vedno splača!

Pogovori se sama s sabo, zelo iskreno, kaj bi si želela: nekatere lastnosti namreč spadajo skup oz. ima ena lastnost (praviloma skoraj vsaka) dva obraza: dobrega in slabega, recimo pridnost v tvojem primeru: je super, ker se na lubija lahko zaneseš, veš, da bo poskrbel za vas in veš, da te ne vara, ker še jest nima časa, kje šele okoli skakat... Ampak hkrati pa to pomeni tudi nikoli nobenega skupnega kosila, sproščenega ozračja, vikendov v naravi, spontanih izletov... Kaj ti več pomeni? Seveda pa obstajajo tudi kompromisi, ampak če hočemo to dosešt, moramo sami nehat spodbujat določeno vedenje, ki nas moti.

Deloholike slučajno dobro poznam (za razliko od alkoholikov, s katerimi hvalabogu nisem imela veliko opravka). Namreč moj ljubi oče je (bil) deloholik in moja tudi draga tašča je tudi bila deloholik. In ne misli, da otroci ne pogrešajo starša, ki je cele dneve v službi, pa čeprav jim drugi lahko vse da - kar jim itak ne more, sploh če je še sam nezadovoljen s svojim življenjem...

Evo naš primer: moja mami bi lahko v določenih obdobjih napisala prav isto kot ve pišete, samo da nismo bili tako zelo dobro materialno preskrbljeni, ker oče ni imel svoje firme, ampak se je trudil, da firma, v kateri je delal, ne bi šla v stečaj, čeprav mesece sploh ni dobival plače in pa varčeval za nas, da ne štartamo na istem kot onadva, ki sta se 7x selila skupaj, pa potem še 1x vsak na svoje... Firma je vseeno šla v stečaj, pač tak čas, nimaš kaj; no, mi smo pa res preskrbljeni - mislim, imamo vsak svoje stanovanje in to je res ogromno. Ampak če bi me danes vprašal, kaj bi rajši, bi vseeno izbrala, da bi bila onadva srečna, pa bi midva pač plačevala najemnino ali kredit...

Ampak problem nikoli ni v denarju, vsaj ne v normalnih okoliščinah in pri nas, (ne rečem za kake kitajce ali Južno Ameriko). Ljudje delajo kot neumni iz čisto drugih razlogov! Ker bežijo od doma in težav v zakonu, ki jih ne znajo rešit, ker bi radi priznanje in bi radi bili ljubljeni, vendar so jim starši vcepili, da si je to treba zaslužit - v smislu, če boš odličen, te bomo meli radi, če boš zgradil hišo, vikend, svoje podjetje in še kaj, te bo mogoče imela rada tudi žena... Malo karikiram, ampak je v resnici dostikrat tako.

Žene pa dostikrat na svoj način spodbujajo to vedenje! Ali same ne znajo šparat, ne najdejo dela, ali pa zapravljajo za neumnosti ali si želijo hišo, itd... Recimo moja mami ni znala šparat, sploh jo je hitro zaneslo pri kakih oblekah in ona lahko varčuje samo, če je zapufana in dejansko pač nima kje vzet. Kar je seveda napačen pristop, ampak zdaj je to nejn problem. Ko smo se hoteli odselit v dupleks, ki je bil za našo družino po moje čisto dovolj velik, je ona jamrala, da ne bo nikoli srečna v bloku. In potem je šel oče zidat hišo in je jamrala, da je non stop tam... Seveda ima tu on svoj del krivde, da smo si na jasnem, on je bil deloholik, ampak kljub vsemu je ona spodbujala nejgovo vedenje...

Jaz bi recimo reagirala drugače. Veva, da se bova enkrat verjetno morala preselit iz tega stanjovanjca, ker meri 38 kvadratov, mi pa smo trenutno 3, januarja bomo 4 + pes, pa še nekak si želiva, da bi bil kdaj še kakšen... Zato zdaj, ko sva recimo bolj na kantu, ker delam pač za 4 ure in imam plače 400 E, on pa 800E, torej bo jan. to 300/osebo, si pač ne privoščim več stvari, ki sem si jih prej lahko, kako knjigo recimo, pa tudi sladoled malo bolj poredko... In mi ni težko, saj to ni za večno, zdaj bomo pač par let bolj  v knjižnico hodili, pa domač sladoled jedli, saj je itak boljši. Veliko se da prišparat, če se znajdeš - ljudje so dobri in radi pomagajo, vsaj s stvarmi, ki jih ne rabijo več... Jaz sem dobila skoraj vse oblekice za tamalo, za naslednjega ne mislim praktično nič kupovat...

Ampak si moraš pa ti iskreno odgovorit, če si pripravljena živet s toliko manj denarja, recimo - ne vem, koliko ga imate vi, ampak predvidevam, da so cifre precej drugačne, ker midva o novem avtu niti pod razno ne sanjava (pa sva do zdaj imela 19 let starega axa, ko se je rodila sva pa dobila starega (ta ima komaj 12 let) od njegovih staršev oz. smo zamenjali, ker je malo bolj varen, ampak požre pa ful več, zato sva v gl. skoz na biciklih...).

Če recimo vidiš, da razmišlja o nakupu novega avta in ti meniš, da je stari (mislim, 1 leto star avto je ja še nov!!), no, pač ta 1letni malček še ok, potem mu pohvali ta avto, velikokrat, kako si vesela, da ga imate in kako ga za nič ne bi zamenjala! MOgoče bo potem ugotovil, da ni treba non stop nekaj kupovat. Povej mu, da ga imaš rada in si želiš nejga - ne pa denarja, ne vikenda, ne avta... Da ste že preskrbljeni, če se mu kaj zgodi, otroka dobita po njem penzijo, ti lahko greš delat, če še ne delaš, sicer pa preživijo skoraj vse samohranilke...

Deloholiki rabijo priznanje - in če ga kritiziraš, se še bolj vrže v delo, da bi ti dokazal, da je vendar dober... Zgrešeno, ampak taki so. Tudi praviloma ne znajo najt fajn ljudi, ki bi jim lahko zaupali del svojih poslov, ker hočejo vse sami naredit. Zato ker so prepričani, da nihče drug ne bo naredil stvari tako dobro, kot oni ali pa ker jim je za vsak drek škoda denarja, češ kaj bom plačeval enega, da mi vzdržuje hlev, če pa to ja znam sam. Ja, znaš, ampak to pomeni tudi tvoj čas - vse se nekje plača!

PS: moj stric ima ogromno firmo, ogromno kmetijo in denarja verjetno tudi ogromno, pa ne bi nikoli zamenjala ne z njim, ne z njegovimi otroki... Svoboda je tooooliko več vredna... Oni niso bili na dopustu, odkar pomnim, mi smo vsako leto (razen letos ne bomo, ampak tu pa res nimaš kaj, če zdravniki prepovejo, ker tole bi pa rada imela - rajši kot en dopust)...

Jaz vseeno mislim, da če bo zaradi firme šel zakon po gobe, se to ne splača! Ker navsezadnje bi tudi on verjetno z veseljem dal firmo za vas... Tak da - v skrajnem primeru naj najde eno službo pri nekom in firmo proda - ker firmi ne gre slabo, bo nekaj zanjo dobil, to date v banko ali sklade in imate zlato rezervo, živite pa v miru od navadne plače...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: zveza brez...
14.7.2008 11:15:28   
ronja
anonimna 7, lej, kaj je normalno, je čisto vseeno - če je vama ok tako kot je, je čisto vseeno, kolikokrat drugi seksamo... Seveda je lažje, če vidiš, da imajo drugi isto težavo, ker vidiš, kako so jo rešili ali pa da se vendarle da preživet tudi tako, ampak naj ti to ne bo merilo.

anonimna 3, probaj se pomenit z njim, kaj bi rad delal! naj se prijavi na zavod za zaposlovanje, poznam jih par, ki so jim tam prek javnih del našli čisto fajn dela, še celo precej boljše plačana kot je moje, pa zahtevajo manjšo izobrazbo. Tak da naj se nekaj spravi počet, bo tudi on dobl na samozavesti! Ker ponoči sigurno v gostilni ne dela, če ni natakar! Pa res mu daj ultimat z alkoholom! Ti ali on - za oba ni prostora!

anonimna 2, zmatranost sicer vpliva na voljo do seksa, ker je to čisto hormonska zadeva, tudi zelo dvomim, da so Dahavci kaj seksali, ampak navadno to ne traja v nedogled in ne izniči čisto libida. Smo tudi različni in ene hitreje zadene ali rabijo več počitka kot drugi, tako kot spanca. Ampak to je stvar parih dni, potem se pa človek naspi in pride k sebi. Ne smeš kar v nedogled tako živet, da si ves čas na robu...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: zveza brez...
14.7.2008 12:24:44   
Anonimen
tukaj anonimna 5!
Ronja:prvo kot prvo-vse pohvale za tvoje odgovore in hvala za spodbudouser posted image .  Ko sem prebirala tvoj post sem se spomnila Carrey iz Sexa v mestu, kjer ona vsak teden piše podobne poste za ameriški časopis v takem stilu kot pišeš ti. Razlika je v temu da ona igra, ti si pa nadarjena psihologinja, pisateljica,svetovalka hm...kaj še? Če slučajno nimaš enega od teh dveh poklicev, ni hudič da ga ne bi naredila, ker si čisto zares nadarjena svetovalka in pisateljica.user posted image bravo!

Čisto o vsem se strinjam kar si napisala in ja, sem pripravljena živet z veliko manj denarja, ker preden sem spoznala svojega dragega sva z mamo živeli v 35 kvadratih, ona brez službe, jes sem pa preko študenta zaslužila ravno toliko da sva imeli za preživetje+ kar sva dobili od države.
Tudi mojemu dragemu sem povedala da bi lahko preživeli z manj (bdw: on vozi bmw 6 -jaz pa fiat punto l.1999) in ga ne zamenam za nič na svetu. Hočem rečt da zame ni problem živeti v manjšem stanovanju z veliko manj denarja. Jaz hočem le, da smo če ne druzga vsaj med soboto in nedeljo vsi skupaj in da gremo mogoče v živalski vrt ali v naravo kaj nabirat-saj ni važno. Tudi kar se sexa tiče ga po moje niti ne bi toliko pogrešala, če bi tako kot sem rekla vsaj kakšen dan preživeli vsi skupaj. To vse on ve..in se zasikira ko mu omenim-dobi podočnjake in je zasanjan-tam pa tam sem vidla kako je tudi kakšno solzico potočil, vendar pravi da ne more iz svoje kože..Moram še povedati da ga podpiram čisto o vsem kar dela in on to dobro ve.res ne vem...ljubim ga in ga ne bi zamnejala za nič na svetu-ljubim njega-njegove oči,njegovo telo-še vedno mi je všeč, še vedno sem zaljubljena vanj..zjutraj vedno gledam kako se izpod tuša oblači v svoje najljubše oprijete spodnje hlačke in ga opazujem kako se premika-vse mi je všeč na njemu-diši mi cel, če me razumeš kaj hočeš rečt-ne maram njegovega denarja-če ti po pravici povem bi najraje vidla kako vse skup pošlje v tri krasne in se zaposli kot recimo prodajalec avtomobilov-to ga veseli-o avtih ve vse..no, da bi odpikal 8 ur, preostalih 16 bi bil pa z nama z otročkom oz. da bi si vsiskup vzeli prosti čas. Meni je dosti če bi šli za en teden kampirat na hrvaško-on pravi da to za njega ni dopust in da rabi skupaj vsaj 3 tedne da se odklopi in to ne na Hrvaškem-ampak na nekem potovanju na drugi celini-beg-peck varijanta. Kot pravim on to ve vse kaj me žuli-vendar se ne spremeni nič.
Ravno včeraj sva gledala zvečer en ful dober film-tak napol erotičen napol fantazijski in po fimu sva se hecala, da sem jaz njegova mačka in on nezadovoljivi maček, ki nima nikol dost sexa.. Če bi me kdo pošlatal med nogami bi mislil da sem se polulala, tako me je " zrajcal" samo s tem da mi je kej tazga rekel. Zvečer v postelji sem ga celga ljubkovala, božala, čohala, lubčkala, tam pa tam sem se podrgnila ob njega...in on je govoril uf paše mi, še tam me božaj pa tam pa tam..na koncu se je obrnil in me oralno zadovoljil. Na koncu sem mu dala jasno vedeti da ne bi rada da bi blo to vse, vendar je reklel, lej ne morem morem zgodaj vstat in morem naresti to pa to.. Na koncu sva useeno zaspala objeta-vendar ne ve da sem jaz zaspala vsa objokana..objokana zato, ker ga spet nisem začutila celega njega..  it to je vse.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: zveza brez...
14.7.2008 12:53:25   
mateyka
Ko sem prebirala tvoj post sem se spomnila Carrey iz Sexa v mestu, kjer ona vsak teden piše podobne poste za ameriški časopis v takem stilu kot pišeš ti.



lol, ja - sem ravno tudi jaz hotla to pokomentirat z isto analogijo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: zveza brez...
14.7.2008 18:03:45   
ronja
Hahaha, zdaj bom pa res morala pogledat vsaj film ali pa nanizanko... Da vidim, komu sem podobnauser posted image . Sem zadnjič videla, da majo v knjižnici ene dele celo za sposodit na dvdju!

Aja, sem pa daleč od kakih takih poklicev, sem čista naravoslovkauser posted image , delam v laboratoriju in v prostem času kdaj kaj narišem, če kdo rabi in igram kitaro, to pa samo za svojo dušco, hehe, skratka čisto mimo semuser posted image

Jaz bi rekla, da odvleči enkrat svojega dragega na en tak poceni dopust, da bo videl, da se tudi na hrvaškem da fino met. Saj ni treba vedno bezljat nekam - ne rečem, da ni fino spoznavat druge kulture, ampak včasih paše tudi drug ekstrem, da se ni problem karkoli zmenit, razumeš jezik, veš, koliko kaj stane in ni treba skoz preračunavat,...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: zveza brez...
14.7.2008 21:02:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Anonimne, če imajo vaši moški hude stresne službe... pol to pomeni, da so v poslu dost uspešni, ergo sklepam, da je kr nek denarja pr bajti.


Da se ne pogovarjam z anonimni, ker jih je prevec.

Da si uspesen, je fajn, da si organiziran. Fajn je tudi, da obvladujes stres, ker drugace na dolgi rok tudi na poslu pregoris. Stres v sluzbi je eden najbolj bednih in neumnih izgovorov, da doma stvari ne stimajo. Pridejo dnevi, lahko tedni stresa. In grejo. Ce ne grejo, si nesposoben, v sluzbi in doma.

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: zveza brez...
14.7.2008 21:09:17   
Anonimen
Ljudje delajo kot neumni iz čisto drugih razlogov! Ker bežijo od doma in težav v zakonu, ki jih ne znajo rešit, ker bi radi priznanje in bi radi bili ljubljeni,


Se strinjam. Popolnoma.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: zveza brez...
14.7.2008 21:13:51   
Anonimen
Stres v sluzbi je eden najbolj bednih in neumnih izgovorov, da doma stvari ne stimajo. Pridejo dnevi, lahko tedni stresa. In grejo. Ce ne grejo, si nesposoben, v sluzbi in doma.


če ti tko praviš, pol je sigurno res. Po tvoji logiki je moj dec totalno nesposoben...hm...mogoče imaš prav.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: zveza brez...
14.7.2008 21:14:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Stres v sluzbi je eden najbolj bednih in neumnih izgovorov, da doma stvari ne stimajo. Pridejo dnevi, lahko tedni stresa. In grejo. Ce ne grejo, si nesposoben, v sluzbi in doma.


če ti tko praviš, pol je sigurno res. Po tvoji logiki je moj dec totalno nesposoben...hm...mogoče imaš prav.user posted image



Verjetno je sposoben.....iskati izgovore.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?