|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koristilo smo nagrado v Sončni hiši - poročilo
18.7.2008 7:45:31   
Nika v službi
Spodobi se, da vam posredujem kratko poročilo o našem oddihu v Sončni hiši.

Kratek oddih, podaljšan za dodatni dan (doplačilo sevedauser posted image ), smo realizirali v času med 23. in 25.06.2008. Suita Štorklja je zelo prostorna, lepo urejena, igralni kotiček je našo Niko navdušil. Posebno še igralni lok (kot dojenček nad takimi zadevami ni bila navdušena, sedaj pri skoraj 3 letih je pa upalilauser posted image ) in njegove melodije, ki so mi na koncu oddiha že odzvanjale v ušesih.user posted image

V Sončni hiši so res vsi sončki. Petra nas je prijazno sprejela, a hkrati že na začetku šokirala z novico, da jim klima ne deluje, ampak da so mojstri serviserji obljubili, da pridejo naslednji dan. Hm, recimo. Poznam to. Pa še praznik pred vrati. Sem bila kar skeptična. Sicer so se zelo potrudili, nabavili prenosno klimo, pa ventilator, ampak je bilo vse skupaj bolj klavrno, saj so bile izredno visoke temperature (preko 30 stopinj), tista prenosna klima pa itak bolj greje kot hladi (razen če ne stojiš direktno pred njo). Serviserjev seveda ni bilo.

No, mi si nismo pustili pokvarit razpoloženja in smo se hitro spokali v Terme Banovci na osvežitev. Termalni park je od Sončne hiške oddaljen le kratek sprehod, če usekaš po bližnjici čez lastnikovo dvoriščeuser posted image (z dovoljenjem prosim) je res skoraj "čez cesto". Tudi samo kopališče Banovci nas je navdušilo. Pristni Ljubljančani, vajeni visokih cen in primerne gneče, smo bili prijetno presenečeni nad ugodnim cenami vstopnine, prehrane, storitev. Pretirane gneče ni bilo, vse deluje nekako spokojno. Ljudje so izredno prijazni, preprosti. Narava čudovita. To je bil naš prvi obisk tistega konca, saj do zdaj dlje kot do Radencev nismo prišli. Vsekakor pa nas bodo Banovci oz. Veržej še videli. Tudi Sončna hiša.

Oddih v njej je pisan na kožo parom, ki želijo ubežati divjemu ritmu vsakdana, se oddahniti v okrilju narave ter se prepustiti razvajanju vrhunske ponudbe. Z možem sva - preden smo postali trojica (pa ne svetauser posted image ) - prečesala dobršen del sveta po dolgem in počez, dala skozi ogromno vrhunskih hotelov, tako da vam lahko iz prve roke povem, da je tale Sončna hiška res na nivoju. Sploh kadar še klima deluje...user posted image

Jasno, tudi za otroke je zelo lepo poskrbljeno, imajo svoj prostorček na vrtu, obilo rekvizitov, v suiti Štorklja je poleg že omenjenega igralnega kotička tudi komplet previjalna miza z vsemi pripomočki za nego dojenčka. Vsi zaposleni so posebno pozorni do otrok, našo Niko so pri zajtrku kraljevsko gostili (svoj poseben krožnik, prtiček, stolček, lastnica je šla posebej zanjo kupit njen najljubši corn flakes...), seveda pa znajo razvajat tudi odrasle. Zajtrki so pravo doživetje.

Zvečer, ko je naša princeska zaspala, sva si z možem privoščila savno v njihovem wellness kompleksu. Sva navdušena savnarja, tako da nama ni bilo treba dvakrat reči. Pa še baby-phone imajo, ki "vleče" vse tja do savne, tako da res ni bilo nobenih posebnih skrbi. Po savnanju pa počitek zunaj pod milim nebom ob čajčku, piškotkih, sadju. Božansko.

Razvajali so naju tudi zjutraj s fenomenalnim kapučinom, postreženim na vrtu pod senčnikom. Petra je risala z našo Niko, midva pa sva poskusila delati nič.user posted image  Rajsko.

Seveda je oddih prehitro minil, ampak za ljubezen na prvi pogled je bilo dovolj.
Toplo vam priporočam obisk Sončne hiše.

Hvala RR-ju in vsem zaposlenim v Sončni hiši Banovci za tako lepo preživet oddih.

Nekaj utrinkov.....

igralni kotiček
user posted image

naša Nika na vrtu
user posted image

Nika s Petro iz Sončne hiše ustvarja z vodenkami.
user posted image

takole smo plavali v Banovcih
user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koristilo smo nagrado v Sončni hiši - por...
7.8.2008 15:54:16   
HuAnita
Ful lepa pohvala.
Mi smo v Banovcih po 2. porodu uživali ves teden, je res lepa narava, pa na krajše izlete smo hodili, na mlin na muri ipd. user posted image   Tam je že narava tako božanska, sploh pa tusti bazen v zunanjem delu bazenov, ko ima voda mislim da 39 st.C --- za bogove!!!!user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koristilo smo nagrado v Sončni hiši - por...
7.8.2008 15:58:15   
triša
Tudi mi smo že bili v Banovcih in je res lepo. Sploh savne na nivoju.

Nika prosim, da ne vzameš kot provokacijo.
A ta malo sta kar samo pustila in šla v savno?

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koristilo smo nagrado v Sončni hiši - por...
7.8.2008 18:39:26   
amaya
uaaaaaaaaaaauuu...prav fouš sem ti user posted image

Triša: pa sej je napisala, da sta imela baby phone


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koristilo smo nagrado v Sončni hiši - por...
7.8.2008 18:40:36   
amaya
Moderatorjem javljam: da se naslednjič, ko bo kaj takega, JAVIM in REZERVIRAM, da me izberete user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koristilo smo nagrado v Sončni hiši - por...
11.8.2008 6:15:37   
Anonimen
user posted image user posted image

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koristilo smo nagrado v Sončni hiši - por...
8.9.2008 12:34:50   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

uaaaaaaaaaaauuu...prav fouš sem ti user posted image

Triša: pa sej je napisala, da sta imela baby phone



Ja, Triša, baby phone je bil tudi z nama v savni, pa še zunaj na terasi je sedela "naša" Petra in prisluškovala gor v "Štorkljo", če bodo kakšni zvoki iz Nikine posteljice. In ni imela dela, mala je spala kot ubita. Midva pa uživala v savni.user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?