|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mariborčanke
13.12.2008 12:30:52   
Vrtnica79
O Pandica kako je zdaj ko si leto starejšauser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Mariborčanke
13.12.2008 12:31:37   
Pandica
Vampi   fuj user posted image ,  niti mrtva jih nebi jedla user posted image  user posted image  user posted image kot, da bi jedla frotirko user posted image


Musaka  njami  user posted image   je pa že full dolgo nisem jedla.


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Mariborčanke
13.12.2008 12:32:10   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

O Pandica kako je zdaj ko si leto starejšauser posted image



Eh, vse enako user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Mariborčanke
13.12.2008 12:51:27   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79



Pandica, nisi nič rekla kaj si delala v Bistriciuser posted image





Dedeka smo peljale do Bistrice, ker so šli na zaključek leta v službi in se itak v Sl. Bistrici dobivajo vsak dan, pol pa še naprej do Vrhnike user posted image ja, naš deda se vsak dan vozi bogi revež v Vrhniko v službo.
Pol pa smo še šle tam malo po trgovinah pogledat kaj imajo tam kaj drugačnega kot mi v Mariboru user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Mariborčanke
13.12.2008 13:01:07   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

HVala za nasvete, sem za naju2 lignje kupila pa pomfri zraven, V. pa kuham špinačo in pireuser posted image .




pa kak se ti da vse to................user posted image



_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Mariborčanke
13.12.2008 13:02:04   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

Vampi   fuj user posted image ,  niti mrtva jih nebi jedla user posted image  user posted image  user posted image kot, da bi jedla frotirko user posted image



kak pa veš,kak okus jeuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Mariborčanke
13.12.2008 13:02:54   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica


Eh, vse enako user posted image user posted image user posted image



do 30.še tak gre.Pol rata malo čudno.................user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Mariborčanke
13.12.2008 13:03:17   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

Vampi   fuj user posted image ,  niti mrtva jih nebi jedla user posted image  user posted image  user posted image kot, da bi jedla frotirko user posted image



kak pa veš,kak okus jeuser posted image



Ne, saj ne vem kak okus je user posted image , samo me niti ne mika, ker kot pravim mi zgledajo kot, da bi frotirko jedla user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Mariborčanke
13.12.2008 13:04:23   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

Pol pa smo še šle tam malo po trgovinah pogledat kaj imajo tam kaj drugačnega kot mi v Mariboru user posted image user posted image user posted image



nič več,pa nič manj,le da gužve ni takeuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Mariborčanke
13.12.2008 13:05:20   
arabela*
pandica,kaj tistih 65 stvari ti meni resno al so hecuser posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Mariborčanke
13.12.2008 13:07:17   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica


Ne, saj ne vem kak okus je user posted image , samo me niti ne mika, ker kot pravim mi zgledajo kot, da bi frotirko jedla user posted image user posted image user posted image



aaaaaajoj,sem zadnjič na mtv gledla tisto,ko se za eno žensko potegujejo.Veš kaj so morali jest.Moški bikova jajca,ženske pa kravjo vaginouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Mariborčanke
13.12.2008 13:31:26   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

Vampi   fuj user posted image ,  niti mrtva jih nebi jedla user posted image  user posted image  user posted image kot, da bi jedla frotirko user posted image



user posted image user posted image user posted image uf, jst bi jih pa tko jedla, če bi mi jih le kdo naredil,.... ex tašča jih je tako dobre naredila.... zdej si jih pa včasih kupim kr une v konzervi... meni so pa tkooo dobri...


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Mariborčanke
13.12.2008 15:00:23   
botrca
Še jaz nekaj napišem da bomo kmalu na 200-ki. Jan spi, jaz sem pa medtem pojedla kosilo (polivko z ml.mesom in špagete ter solato), nekaj na hitro, ker mi itak ni bilo za kuhat.

Vampi user posted image user posted image user posted image  sem jih samo 1x probala, nikoli več. Čeprav je moj user posted image  rekel, da mi jih bo on skuhal in da jih bom takrat sigurno jedla. Ne vem, ker meni že na začetku zelooooooooooooooooo zasmrdijo tak, da dvomim da jih bom še kdaj jedla.
Musaka pa je super, to pa imam tudi jaz rada.

Pandica si si kaj kupila? Jaz pa odkar sem bila noseča pa zdaj ko imam malega sploh ne gledam kaj bi si kupila ampak samo zanj gledam pa ne samo cunje ampak tudi igrače, pa dokler kupim hrano, plenice,robčke...me mine da bi še kaj zase porabila.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Mariborčanke
13.12.2008 15:04:14   
Pandica
botrca   ne, nič nisem kupla zase. Zali sem kupla od Fisher Priceja ono pojočo knjigico user posted image
Saj sem že jaz tut včeraj napisala, da odkar je Zala na svetu še samo za njo kupujem user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Mariborčanke
13.12.2008 15:55:03   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

HVala za nasvete, sem za naju2 lignje kupila pa pomfri zraven, V. pa kuham špinačo in pireuser posted image .




pa kak se ti da vse to................user posted image




danes mi pač jeuser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Mariborčanke
13.12.2008 15:59:56   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

pandica,kaj tistih 65 stvari ti meni resno al so hecuser posted image user posted image


to se jaz tudi sprašujemuser posted image user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Mariborčanke
13.12.2008 16:02:44   
Vrtnica79
tista o parkingu je tudi dobrauser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Mariborčanke
13.12.2008 16:05:26   
Vrtnica79
A počivate vseuser posted image

Mi smo že nazaj iz nabave, smo bili z Božičkom zmenjeni da mu pokažemo kaj so si zaželele naše punce. Tak da tega smo rešeni letosuser posted image .



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Mariborčanke
13.12.2008 16:46:12   
arabela*
kukucuser posted image
Medve z M sva same.Lubi je šel,A.pa je pri babici.Je bila danes v Tušu na božičku,je baje kar neka darila obilna deliluser posted image .
M.je pa tudi bila na kratkem sprehodu,se je babica ponudla,da jo pelje.
Zdaj pa sva se podojile in leživa obe,zamotane v deko na veliki pojstli.No,ona trenutno drema.Itak ne bo dolgo.

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Mariborčanke
13.12.2008 16:57:18   
Vrtnica79
helou Sarayauser posted image , veš da sem vidla da ima ena podoben nick kot ti- sarajauser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Mariborčanke
13.12.2008 17:01:40   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

tista o parkingu je tudi dobrauser posted image



Je ne user posted image user posted image user posted image   kak so vsi iskali avte, ko so prišli ven, ne? user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Mariborčanke
13.12.2008 17:02:13   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

pandica,kaj tistih 65 stvari ti meni resno al so hecuser posted image user posted image



Mislim, da ni tisto hec.


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Mariborčanke
13.12.2008 17:02:54   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

helou Sarayauser posted image , veš da sem vidla da ima ena podoben nick kot ti- sarajauser posted image



Ja, to sem jaz tut vidla že par krat to sarajo user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Mariborčanke
13.12.2008 17:04:00   
Pandica
Nič, grem se z Z. igrat v njeno sobico, pol pa še tak dobim neke obiske za roj. dan za nazaj user posted image

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Mariborčanke
13.12.2008 17:04:52   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

tista o parkingu je tudi dobrauser posted image



Je ne user posted image user posted image user posted image   kak so vsi iskali avte, ko so prišli ven, ne? user posted image




user posted image user posted image user posted image  ja, to bi mogli 1x mojemu nastavit ko vedno parkira vsepovsot

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?