|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 20:07:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MikyMiska

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: MikyMiska

ti ulla, ko pa misliš, da so zdravniki očitno bogovi, ko imajo vse prav in tko, pa kar delaj tako, kot oni rečejo, vse-prav vse...toliko le glej, da se na koncu ne boš ti in tvoja bebica znšla samo še v kakšnem sterilnem bobnu, kjer bo okoli vaju vse polno nekih zdravil-tako bosta še nejbolj varne! Niti pojma nimaš kaj vse lahko doleti vse naše otročke pa jim ne bo možno več pomagat-to se spomni, ko boš naslednjič vrgla kakšno smet v naravo, ko boš naslednjič vklopla klimo, kurla kurjavo pozimi, kupovala oblačila, se veselo vozila z avtom naokrog in tko naprej...če sploh kapiraš-kaj ti hočem povedat!???


user posted image


če pa AD3 mečeš v isti koš kot zdravila, pa kaj ti naj??



No, kaj pa je po tvoje AD3? Je to blitva, ki zraste na vrtu al je to jabolko iz drevesa? Če se že gremo natur varjante. Aja, verjetno so to zgoščeni naravni sončni žarki v super magični steklenički, plus ostalo...strašni vitaminčki, ki rešujejo svet :) daj daj no.
Pa ne se čudit zakaj mislim, da so za tebe zdravniki bogovi. Ker sama trdiš, da kar pa pediater predpiše, pa bo že držalo. Ta isti pediater bo enkrat nehal pisat nekaj, kar piše danes, ampak tik pred penzijo, ker bodo takrat že ugotovili, da so stranski učinki tega vitaminčka slabši od učinka, ki bi ga naj pozitivno imelo to . Ponavadi je tako veš :) Moj otrok pa ni poskusni zajček sodobnega časa.

In seveda, ceplenje je nekaj drugega, dejavnikov je tukaj več, ki so pomembni. In kot vidiš, še to ceplenje, ki je blo včasih strogo obvezno, danes ni več tako...le zakaj?




kaj pa je s tabouser posted image preber še enkrat moj post, čeprov dvomim da boš prokužila, lohk probaš trikrat, sam po moje đabeuser posted image


(odgovor članu MikyMiska)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 20:11:27   
Anonimen
Ampakseveda, kjepa imaš danes čas, a ne? No, vglavnoma da imamš čas hodit k pediatru po recept za AD3 :)


Seveda ga imam, za oboje.

Za nabolj zdravo prehrano porabis najmanj casa. Razen ce zelenjave ne pridelujes sam na vrtu, tisto ti vzame cas. Sama priprava in kuhanje pa minimalno.


(odgovor članu MikyMiska)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 20:12:25   
MikyMiska
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: MikyMiska

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: MikyMiska

ti ulla, ko pa misliš, da so zdravniki očitno bogovi, ko imajo vse prav in tko, pa kar delaj tako, kot oni rečejo, vse-prav vse...toliko le glej, da se na koncu ne boš ti in tvoja bebica znšla samo še v kakšnem sterilnem bobnu, kjer bo okoli vaju vse polno nekih zdravil-tako bosta še nejbolj varne! Niti pojma nimaš kaj vse lahko doleti vse naše otročke pa jim ne bo možno več pomagat-to se spomni, ko boš naslednjič vrgla kakšno smet v naravo, ko boš naslednjič vklopla klimo, kurla kurjavo pozimi, kupovala oblačila, se veselo vozila z avtom naokrog in tko naprej...če sploh kapiraš-kaj ti hočem povedat!???


user posted image


če pa AD3 mečeš v isti koš kot zdravila, pa kaj ti naj??



No, kaj pa je po tvoje AD3? Je to blitva, ki zraste na vrtu al je to jabolko iz drevesa? Če se že gremo natur varjante. Aja, verjetno so to zgoščeni naravni sončni žarki v super magični steklenički, plus ostalo...strašni vitaminčki, ki rešujejo svet :) daj daj no.
Pa ne se čudit zakaj mislim, da so za tebe zdravniki bogovi. Ker sama trdiš, da kar pa pediater predpiše, pa bo že držalo. Ta isti pediater bo enkrat nehal pisat nekaj, kar piše danes, ampak tik pred penzijo, ker bodo takrat že ugotovili, da so stranski učinki tega vitaminčka slabši od učinka, ki bi ga naj pozitivno imelo to . Ponavadi je tako veš :) Moj otrok pa ni poskusni zajček sodobnega časa.

In seveda, ceplenje je nekaj drugega, dejavnikov je tukaj več, ki so pomembni. In kot vidiš, še to ceplenje, ki je blo včasih strogo obvezno, danes ni več tako...le zakaj?




kaj pa je s tabouser posted image preber še enkrat moj post, čeprov dvomim da boš prokužila, lohk probaš trikrat, sam po moje đabeuser posted image






Ti kar dvomi, še marsikdaj boš dvomla user posted image user posted image user posted image  đabarka

_____________________________

Pa smo tukaj :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 20:13:52   
MikyMiska
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ampakseveda, kjepa imaš danes čas, a ne? No, vglavnoma da imamš čas hodit k pediatru po recept za AD3 :)


Seveda ga imam, za oboje.

Za nabolj zdravo prehrano porabis najmanj casa. Razen ce zelenjave ne pridelujes sam na vrtu, tisto ti vzame cas. Sama priprava in kuhanje pa minimalno.






user posted image user posted image user posted image user posted image  no, to pa je lepo prebrat  user posted image

_____________________________

Pa smo tukaj :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 20:15:58   
Anonimen
dvom žene ljudi naprej, žene jih da kopljejo, brskajo, glodajo, žene jih da se zanimajo, da preverjajo večkrat, da izmenjujejo mnenja. tko da ja, brez skrbi da bom dvomla, upam da čimvečkrat. ni zdravo bit preveč ošaben in samozadosten.

(odgovor članu MikyMiska)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 20:19:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MikyMiska

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ampakseveda, kjepa imaš danes čas, a ne? No, vglavnoma da imamš čas hodit k pediatru po recept za AD3 :)


Seveda ga imam, za oboje.

Za nabolj zdravo prehrano porabis najmanj casa. Razen ce zelenjave ne pridelujes sam na vrtu, tisto ti vzame cas. Sama priprava in kuhanje pa minimalno.






user posted image user posted image user posted image user posted image  no, to pa je lepo prebrat  user posted image


Saj ne kopljem vrta sama user posted image .

Vcasih se kam pristulim, ampak res vcasih. Veckrat pa kaj poberem user posted image .

(odgovor članu MikyMiska)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 20:20:11   
MikyMiska
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

dvom žene ljudi naprej, žene jih da kopljejo, brskajo, glodajo, žene jih da se zanimajo, da preverjajo večkrat, da izmenjujejo mnenja. tko da ja, brez skrbi da bom dvomla, upam da čimvečkrat. ni zdravo bit preveč ošaben in samozadosten.


No, vidim, da si  temo že zamenjala s psihološko. zanimivo veš, pri tem pa se ti žal nima smisla pridružit, ne bi rada terjala kakšen davek :) ti le bodi lepo vase prepričana, nič se ne bat user posted image



_____________________________

Pa smo tukaj :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 20:22:39   
MikyMiska
[/quote]

Saj ne kopljem vrta sama user posted image .

Vcasih se kam pristulim, ampak res vcasih. Veckrat pa kaj poberem user posted image .
[/quote]


user posted image  No, vsaj okoli vrtov se motleš, že to je nekaj :)
user posted image

_____________________________

Pa smo tukaj :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 21:52:01   
Srečk@
IZVIRNO SPOROČILO: MikyMiska

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: MikyMiska

ti ulla, ko pa misliš, da so zdravniki očitno bogovi, ko imajo vse prav in tko, pa kar delaj tako, kot oni rečejo, vse-prav vse...toliko le glej, da se na koncu ne boš ti in tvoja bebica znšla samo še v kakšnem sterilnem bobnu, kjer bo okoli vaju vse polno nekih zdravil-tako bosta še nejbolj varne! Niti pojma nimaš kaj vse lahko doleti vse naše otročke pa jim ne bo možno več pomagat-to se spomni, ko boš naslednjič vrgla kakšno smet v naravo, ko boš naslednjič vklopla klimo, kurla kurjavo pozimi, kupovala oblačila, se veselo vozila z avtom naokrog in tko naprej...če sploh kapiraš-kaj ti hočem povedat!???


user posted image


če pa AD3 mečeš v isti koš kot zdravila, pa kaj ti naj??



No, kaj pa je po tvoje AD3? Je to blitva, ki zraste na vrtu al je to jabolko iz drevesa? Če se že gremo natur varjante. Aja, verjetno so to zgoščeni naravni sončni žarki v super magični steklenički, plus ostalo...strašni vitaminčki, ki rešujejo svet :) daj daj no.
Pa ne se čudit zakaj mislim, da so za tebe zdravniki bogovi. Ker sama trdiš, da kar pa pediater predpiše, pa bo že držalo. Ta isti pediater bo enkrat nehal pisat nekaj, kar piše danes, ampak tik pred penzijo, ker bodo takrat že ugotovili, da so stranski učinki tega vitaminčka slabši od učinka, ki bi ga naj pozitivno imelo to . Ponavadi je tako veš :) Moj otrok pa ni poskusni zajček sodobnega časa.

In seveda, ceplenje je nekaj drugega, dejavnikov je tukaj več, ki so pomembni. In kot vidiš, še to ceplenje, ki je blo včasih strogo obvezno, danes ni več tako...le zakaj?




MikyMiska - A zate AD3 dodatek sodobnega časa? Haloooo?
                  Malo pa le razmisli kakšne neumnosti pišeš...............poleg 
                  navedenega sevedauser posted image ..... 

(odgovor članu MikyMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 23:04:29   
Mandek
Še vedno ne razumem zakaj so vprašanja, primerna za stroko, vedno postavljena na forumih...
Je pa zanimivo brati "znanja in doktorate" (mnenja,op.) in pluvanja po drugihuser posted image

Poglej, verjetno je najbolj pametno, da se posvetuješ z zdravnikom. Če te obhajajo dvomi, prosi za dodatno mnenje. To je edino, kar bom upoštevala sama. Nobenih mnenj in posiljevanj, nobenih očitkov in kajzavemkajševsega. Pa ima lahko sto mojih prijateljic po sedem otrok, ampak, če ne gre za moje, mi je povsem vseeno, če se razpočijo zraven, ko mi vsiljujejo svojo pamet. Mogoče sem se malo grdo izrazila, ampak zadnje čase (odkar sem noseča), so vsi tako blazno pametni, da me srat tišči.

Vprašaj dr. pa mirna Bosna. Tu gor so v prvi vrsti obtoževanja in posiljevanja, šele nato pridejo mnenja...na žalost.


_____________________________

Bistvo je očem skrito. Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu Srečk@)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 23:11:20   
CatJa
Potrebno očitno je, če ne jih ne bi predpisovali. Jih pa prvemu poleti nisem dajala, ker sem bila tako kot nekatere mnenja, da ga zaradi njih še bolj mučijo krči. Ampak ti so ga mučili ne glede na to, kaj sem jedla in ali je dobival kapljice ali ne.
Drugemu jih dajem redno, čeprav ima občasno krče, ampak mislim, da za to niso krive kapljice.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
20.7.2008 23:18:36   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: MikyMiska

Krasta smotana, pa pusti drugim, da povedosvoje mnenjein seveda, sem za to, da ima vsak svoje mnenje, mogoče so mi še najbolj všeč tiste, ki svojim otrokom ne dajate teh bedastih kaplic!!!!

user posted image



user posted image  Predvidevam, da si imela zgolj slab dan. Ker tako izražanje je pa user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu MikyMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
21.7.2008 0:04:59   
saline
IZVIRNO SPOROČILO: MikyMiska

Joj, kak iščete trenja, namesto, da bi podale svoje mnenje in adijo!!!

Krasta smotana, pa pusti drugim, da povedosvoje mnenjein seveda, sem za to, da ima vsak svoje mnenje, mogoče so mi še najbolj všeč tiste, ki svojim otrokom ne dajate teh bedastih kaplic!!!!


user posted image


Pa kaj je s tabo, Miky M????
Vedno in povsod, kjer te berem na forumu, samo žališ ostale, ki imajo pač drugačno mnenje od tvojega, s takimi in podobnimi žaljivkami!
Daj probaj se malo nazaj držati no, saj samo blatiš teme s takimi pripombami!

Sicer se pa popolnoma strinjam z Ullo80 o AD3.

(odgovor članu MikyMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
21.7.2008 11:25:36   
*NikoLina*
Moderator haloooo?!Kje si? Kako lahko pustiš takšno blatenje in vse te žalitve? Ženske sprašujemo za mnenja, potem pa bereš vso to neumnost v kateri nekatere prav uživajo? Ženske samo povejte svoje mnenje, ga ne vsiljujte drugim in zaključite!!!
Na začetku sem se še smejala, zdaj je pa tole postalo že kar neki....user posted image

(odgovor članu saline)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
21.7.2008 12:20:55   
MikyMiska
Ja, mogoče bi bilo res bolje, da tiste, ki VSE verjamete zdravnikom, da to tudi izvajate in pač tako strokovno izpopolnjenih tematik sploh ne sprašujete po forumih. Pa ne bo več nobene težave in blatenja in nč pa tudi modelatorjev ne boste rable klicat na pomoč .





_____________________________

Pa smo tukaj :)

(odgovor članu *NikoLina*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
21.7.2008 12:24:53   
MikyMiska
IZVIRNO SPOROČILO: saline


Pa kaj je s tabo, Miky M????
Vedno in povsod, kjer te berem na forumu, samo žališ ostale, ki imajo pač drugačno mnenje od tvojega, s takimi in podobnimi žaljivkami!
Daj probaj se malo nazaj držati no, saj samo blatiš teme s takimi pripombami!

Sicer se pa popolnoma strinjam z Ullo80 o AD3.



Ja kdo pa je tebi rekel,da moreš moje debate spremljat? Prešvicaj me :) ali bi me rada mogoče spremenila al kako?

Moje žaljivke so pa kapljica v morje, proti tem, kar pa drugi vse pišejo, tako, da malo se daj pomirit pa ne igraj se mamice za vse otročke, dej svojga vzgaja, če ga imaš!

In seveda te motijo moja mnjenja, če pa si na drugi valovni dolžini, to je čist razumljivo user posted image  

_____________________________

Pa smo tukaj :)

(odgovor članu saline)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
21.7.2008 13:21:49   
CatJa
Ok, vidim, da imaš vsak dan bolj slab dan user posted image  

Skuhaj si metin čaj, pomirja. Dohterju tako ne bi verjela, da rabiš kakšno pomirjevalo user posted image  

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu MikyMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
21.7.2008 13:48:37   
SNAKE23
sam ste pa carice ej!user posted image user posted image user posted image user posted image

ja mislim, oz imam kar nekaj izkušenj z zdravniki,...praksa,..pediatrinja naše tamale, moja osebna zdravnica,...in je res, da je velikokrat potrbno ob njihovih izjavah tud svojo glavo vklopit,ne pa sam njim slepo verjet,...
sploh zato, ker na koroškem velja eno, v ljublani drugo,....nekje tretje----otroci pa v povprešju povsod gor rastejo zdravo,....user posted image

kar pa se tiče ad3, se mi pa zdi, da to le ni kar neki---moje mnenje

_____________________________

doma me osrečuje naša mala pikica!

Sreča, tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni tvoje življenje z ljubeznijo!---najina mala!

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
21.7.2008 14:06:25   
MikyMiska
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Ok, vidim, da imaš vsak dan bolj slab dan user posted image  

Skuhaj si metin čaj, pomirja. Dohterju tako ne bi verjela, da rabiš kakšno pomirjevalo user posted image  



velja user posted image  si že kuhamuser posted image

_____________________________

Pa smo tukaj :)

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
21.7.2008 14:12:04   
saline
IZVIRNO SPOROČILO: MikyMiska




Ja kdo pa je tebi rekel,da moreš moje debate spremljat? Prešvicaj me :) ali bi me rada mogoče spremenila al kako?

Moje žaljivke so pa kapljica v morje, proti tem, kar pa drugi vse pišejo, tako, da malo se daj pomirit pa ne igraj se mamice za vse otročke, dej svojga vzgaja, če ga imaš!

In seveda te motijo moja mnjenja, če pa si na drugi valovni dolžini, to je čist razumljivo user posted image  


No, no, ne bit tako samozavestna in misliti da TVOJE debate spremljam! Tu ni TVOJIH in MOJIH in NEVEMKOGARŠNJIH debat, so le skupne debate.
Spremljam pač teme, ki me zanimajo in sploh ne gledam, kdo kaj piše, ko pa naletim na tvoje ''prijazne nasvete'' in obmetavanje ostalih uporabnic z ''izjemno lepimi besedami'', pa res pogledam, kdo zauser posted image  to piše. In veš kaj? Že kar uganem čigave so te besede, tudi če ne bi bilo tvojega nicka zraven. Za tvojo slovnico pa itak ne bom zgubljala besed, so ti že druge povedale (na neki drugi temi).

V bistvu se mi kar smiliš, moraš imeti hudo doma, da tako žolč zlivaš po RR!
Res ti iz srca želim, da se ti življenje uredi na bolj prijazno, mogoče boš  tudi ti ratala bolj prijazna do soljudi!user posted image

(odgovor članu MikyMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
21.7.2008 15:08:48   
BUBICA17
Tkole bom rekla...doktorjem in tudi ostalim strokovnjakom ni vse za verjet, ker so tudi samo ljudje in se lahko zmotijo. Glede kapljic AD3 je pa drugače, ker jih dobimo vse mamice za dojenčke. Moj oči pa dobi D3 za staro mamo, ki je v zadnji fazi demence. Pa še neki bom napisala...prosim ne metat teh kapljic stran, ker so ful drage. raje jih same pojejte kot da jih zavržete. Jaz polno dojim in jemljem elevit tablete pa vedno obliznem žličko od tamalga. Moj trimesečnik jih redno dobiva in kot sem napisala vedno preverim, če je dobro polizal žličko. Današnja hrana je bolj tko...mislim, da je treba umetno pridobivati vitamine. Če pa jih katera noče imet...mi jih lahko pošlje...mi ni bo treba kupovati elevit tablet zase.

(odgovor članu saline)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
21.7.2008 15:10:47   
benika
Jaz bom takole rekla; AD kapljic nista dobivala ne moj prvi sin, niti ne moj drugi sin. Oba sta imela namreč po kapljicah hude krče.

Dajanje kapljic otrokom je stvar vsakega posameznika. Če jih daješ prav, če ne, pa tudi prav. Tule zlivate žolč ena na drugo, ampak nima smisla. Vsaka mama se bo odločila za svojega otroka, kapljice da ali ne, cepljenje da ali ne...

(odgovor članu saline)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
21.7.2008 17:50:22   
BUBICA17
Strinjam se s tabo, da je stvar posameznika...sam stran jih ne bi metala. Če ima otrok krče po njih pa je dojen...pol naj jih pa mamica jemlje. škodovalo ji zagotovo ne bo in otrok bo dobil preko mleko tko bi jaz naredila. Jaz mu dajem po sedem kapljic in ko sem mu dala prvo sem se odločila, da bom en teden vztrajala ne glede na krče...potem pa če bi imel krče (na srečo jih ni imel) bi se odločila če sem zmožna še naprej vztrajat. Jaz zagovarjam pač mamice, ker se mi zdi, da je najbolj pomembno, da se mami dobro počuti, ker potem se bo tudi otroček. Nasmejana in dobre volje mami je vredna več kot katerokoli zdravilo. user posted image  je povezan z mami in njeno počutje vpliva na celoten razvoj otroka. Marsikdo reče, da si eno leto doma zato da skrbiš za otroka...sam v resnici je tako, da moraš poskrbeti tudi zase. Otrok te bo potreboval celo življenje in ne samo prvo leto, zato si ne moreš privoščiti, da se že v prvem letu, pri prvem otroku "skuriš". Vsaka se trudi na svoj način...lahko da je napačen sam obsojeti se ne sme, ker smo si različne. Eni mamici krči ne delajo sivih las, eni pa. Moj je bil zadnjič enkrat mal slabe volje in je kar jokcal. Men je bilo tok hudo, da bi vse naredila, da bi se umiril...da mu bi vzela

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
21.7.2008 17:50:37   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: *NikoLina*
Nam je P rekla, da jih poleti ni potrebno dajat...in jih ne...septembra jih bomo pa spet..

Nam je tudi P rekel, da poleti ni potrebno.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu *NikoLina*)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: AD3 kapljice - ali je potrebno
21.7.2008 17:53:05   
BUBICA17
Prekmali sem potrdila, ker se mi mudi sprat barvo za lase
...da bi mu vzela razlog za žalost....

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?