|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moja nova kuhinja
23.7.2008 8:27:56   
maja1488
Midva s podobnim kaminom te firme ogrevava mal več kot 100 kvadratov. Pa ful se hitro segreje. Ga kurimo vsak dan, čez celo sezono. Mečemo pa noter drva, pelete, brikete.

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Moja nova kuhinja
23.7.2008 8:34:05   
Eca
Koliko pa je cena tega kamina, če ni skrivnost? Glede na to, da lahko vse živo not mečete, a je to povezano s ceno kamina?

_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Moja nova kuhinja
23.7.2008 8:51:55   
tomca
Cena je nekaj čez 2.800€. Midva sva ga zakurila ene 6x.  Prepričana sem, da bova z njim z lahkoto ogrevala spodnji štuk (70m2).

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Moja nova kuhinja
23.7.2008 9:47:42   
Anonimen
A lahko samo eno opozorilo za tiste, ki imate kamin in napo v istem prostoru: tudi če ima kamin samostojen dostop zraka, je potrebno paziti, da napa in kamin ne delata istočasno ali če delata istočasno, da je kje priprto okno.
Prihaja lahko namreč do dveh stvari: ena je ta, da v prostoru zaradi izgorevanja začne zmanjkovati kisika in se kopiči CO, druga pa je, da napa, sploh če ima kakšen zunanji motor, ustvari v prostoru podtlak in začne dim vleči v prostor, namesto v dimnik. V obeh primerih lahko pride do zadušitve. Poznam en čisto konkreten primer iz letošnje zime, ko se je ena gospa skoraj zadušila, zdaj pa bo tožila zastopnike nap v Sloveniji, ker v slovenskih navodilih tega opozorila ni bilo. V orginalnih navodilih je.

Sicer pa kuhinja je OK, samo ni po mojem okusu, preveč industrijsko mi deluje user posted image .

(odgovor članu tomca)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Moja nova kuhinja
23.7.2008 11:16:26   
maja1488
Midva sva dala okrog 600.000 bivših sit 3 leta nazaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Moja nova kuhinja
23.7.2008 12:42:25   
honey
Tomca, očitno imava isti okus user posted image  Sicer sva mi2 z možem bila zagledana v Sveino Carisso (tako, kot je tvoja), vendar imava neke nestandardne mere in nekako ni šlo skupaj. Tako da sva jo kopirala po obliki, barva pa žal ni uspela čisto taka, kot je Carissa - ni visoki sijaj in edino to me malo moti. Mogoče jo bom enkrat dala prelakirati, če se bo dalo, ne vem, se moram še malo pozanimat, kako je s tem.

Res pa je, da sem si šla zdajle še enkrat ogledat tvoj album in mi žal miza in stoli nekako ne potegnejo zraven. Tudi mi2 imava po kuhinji in jedilnici temno sive ploščice, obroba pa svetlo siva (mislim vsaj, saj ne vem user posted image ), v dnevni sobi pa imava wenge parket. Ampak si nekako ne predstavljam, da bi dala notri wenge barvo mize in stolov. Odločila sva se za stekleno mizo (to je že odločeno, samo denarja ni user posted image ), ne vem pa še, ali bodo stoli sivi ali rdeči. Se mi zdi, da lahko kombiniram edino ti dve barvi. Ja, pa v dnevni sobi imam eno steno (nasproti panoram stene) tudi isto rdečo, kot je kuhinja. Tako da imamo vse bolj povezano. Ampak se vseeno bolj nagibam z mizo in stoli h kuhinji kot dnevni sobi (wenge parket).

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Moja nova kuhinja
24.7.2008 15:13:19   
CatJa
Kuhinja mi je všeč, bi pa jaz na vajinem mestu imela vse aparate aluminij oz. inox. Ker se tale bela barva tepe s sivo.
Jedilna garnitura mi ni všeč. Tak nekak starinsko mi deluje zraven moderne kuhinje.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu tomca)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Moja nova kuhinja
24.7.2008 15:17:13   
CatJa
Aja, pa tam levo od visečih elementov bi namontirala še dve polici, pa magari sam za prah dol brisat, ker takole deluje, kot da ste nekaj pozabili namontirat. Drugače pa, saj pravim, lušna kuhinja user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu tomca)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Moja nova kuhinja
24.7.2008 17:07:36   
Eca
Glede električnih elementov....ne inox, ker boš non stop brisala prstne odtise. No, sicer pa imaš visok sijaj kuhinjo in stekleno mizo, boš itak non stop s krpouser posted image .
Zato meni take kuhinje niso všeč, električne aparate pa imam raje aluminij. Pri nas doma so zelo "hvaležni" za čiščenje.

Ankica - hvala za nasvet glede kamina in nape!
Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Moja nova kuhinja
28.7.2008 9:47:29   
Kanny
Jaz se strinjam z Catjo. Tudi meni jedilnica ne paše zraven k tej kuhinji, saj je kuhinja zelo moderna, stoli in miza pa so drug stil. To je pač moje mnenje. 

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Moja nova kuhinja
28.7.2008 14:02:44   
bini
hvala za podatke o kaminu user posted image
glede cene za kamin 2800€ - je to skupaj z vgradnjo al samo ta kaminski vložek, ki ga vidmo??
zdej če res tko greje kot piše, potem je stvar superca... nas to še čaka - izbira namreč, še prej bo pa treba finance nadgradit, hehe...


_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu Kanny)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Moja nova kuhinja
28.7.2008 14:06:36   
Anonimen
Meni ni vsec, pac ni moj stil. Vazno, da je vama :).

Definitvno pa jedlnica ne pase zraven.

(odgovor članu bini)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Moja nova kuhinja
29.7.2008 13:00:09   
snake
luštna čeprav jaz imam rajši bolj klasične kuhinje in tople barve, mene siva barva spravlja v slabo voljo.....

_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Moja nova kuhinja
29.7.2008 14:48:58   
tosja
Mi ni všeč.
Vi pa uživajte v novem domu. user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Moja nova kuhinja
29.7.2008 20:40:02   
Annny
Strinjam se z rijo..kuhinjo imate pa luškanouser posted image Veliko užitkov v novem stanovanju!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Moja nova kuhinja
30.7.2008 7:53:49   
tomca
moram priznat, da so mi bili odgovori a prvi strani veliko bolj všeč, kot tukaj na drugiuser posted image  . Ampak ni panike. Mi uživamo, v kuhanju pečenju, pucanju... Uglavnem imamo se fajn.user posted image  

Aja ANKICA hvala za nasvet user posted image


< Sporočilo je popravil tomca -- 30.7.2008 7:54:42 >

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Moja nova kuhinja
30.7.2008 20:45:00   
blonda
Osebno mi ni najbolj všeč.

Sploh v kombinaciji z mizo in stoliuser posted image
Ne samo barva, stil je čist kontrauser posted image

K taki kuhinji meni paše samo steklena miza na sivih nogah.

Mešanje kar nekih stilov mi ne potegne.

(odgovor članu tomca)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Moja nova kuhinja
30.7.2008 20:54:02   
Anonimen
všeč mi je visoki sijaj. všeč mi je rdeča, ampak s sivo mi deluje preveč temno. ne sede mi pa wenge miza zraven sive kuhinje??!! preveč temno. jaz bi ziher dala belo pohištvo zraven. drugače sem tudi jaz gledala carisso ampak niso imeli elementov ki sem jih hotla, potem sva dala pa kar po meri narediti. vbistvu na isti skor dizaj, samo elementi so pa unikati :)

(odgovor članu anju)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Moja nova kuhinja
3.8.2008 14:16:33   
PIAF
Meni je kuhinja ful všeč, ampak jaz je ne bi imela (sem bolj praktična in letanje s krpouser posted image user posted image user posted image ...), tako da se še odločamo, kakšno - moderno ali ne...

Jedilniški del pa tudi najbolj ne paše zraven, ampak to še vedno lahko menjate. mogoče pa v živo drugače zgleda, kot slika in paše zraven.

ste pa lahko ponosni, da jo že imate, nas še to vse čaka, od stroškov, živcev itd...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Moja nova kuhinja
8.8.2008 17:33:35   
sonchek
moje ime je milan in se že nekaj časa odločam o nakupu kamina.rad bi vas vprašal par stvari oziroma dobil informacije iz prve roke.bi lepo prosil za vašo telefonsko za kontaktiranje.lahko mi pošljete sms ali pokličete na   031 304 300 vas pokličem nazaj.lahko pa tudi prek emaila.že vnaprej se vam zahvaljujem.
l.p. milan

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu tomca)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Moja nova kuhinja
9.8.2008 14:12:50   
Paštetka
uf... ni mi všeč.

Preveč različnih stilov skup namešanih, rdeča barve se razlikujejo, stoli in miza NIKAKOR ne pašejo v to kuhinjo. Kar oči bolijo.

Tudi tisti kafe mašin ne paše noter...

Pa rdeča barva že dolgo več ni in v kuhinjah.
Kamin štrli ven kot nek tujek. Se sploh ne zlije noter v dnevno, s kuhinjo pa itak ne. Tale vijola skledica... ne bom je komentirala. user posted image  Precej boljše bi tudi zgledalo, če bi samo umaknila prt z mize (spet neka četrta rdeča barva). Mogoče gre zraven h kocam na sedežni,ki prav tako nikakor ne sedejo, o barvnem neskladju pa .... sori...

Zdi se mi , da je skup oženjeno vse kar se ti je v štacuni videlo. Včasih moraš skup spasat tudi nekaj kar ne opaziš takoj v trgovini, pa se super zlije z vsem ostalim. Ne moreš kar nametat skupaj stvari, ki so ti všeč.

Oprosti, če te je prizadel moj komentar...  glavno, da je tebi všeč.

K tej kuhinji paše edino steklena miza. Barva stekla naj bi bila kot imaš steklene omarice v kuhinji. Vse drugo bi preveč izstopalo. Prav tako stoli v tej smeri. Pliš na stolih.... nikakor. Prej kakšno usnje ali kakšna prozorna  plastika, ki se zdaj veliko prodajo poceni v ikei in stole lahko menjaš vsake kvatre.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 9.8.2008 14:16:56 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Moja nova kuhinja
11.8.2008 13:47:11   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: bini

hvala za podatke o kaminu user posted image
glede cene za kamin 2800€ - je to skupaj z vgradnjo al samo ta kaminski vložek, ki ga vidmo??
zdej če res tko greje kot piše, potem je stvar superca... nas to še čaka - izbira namreč, še prej bo pa treba finance nadgradit, hehe...


to ni kaminski vložek, ampak kaminska peč...

še link
http://www.kopt.si/katalog/


Men je pa čist všeč...sploh če se ti dobro počutiš v njej...



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Moja nova kuhinja
11.8.2008 14:37:42   
HuAnita
tomci - meni je kuhinja všeč, čeprva deluje malo temno. Mi bomo imeli tako zunanjost hiše - svetlosiva kritina, rdeča fasada. Nora kombinacija.
Glede vtisov drugih pa se ne sekiraj - pomembno je, da se TI in TVOJA DRUŽINA tam lepo počutite.
Veš kaj vse nama folk svetuje, povsem kontradiktorne stvari, pa so samo gradbeniki in arhitekti ---- user posted image user posted image user posted image  tako da o okusih tudi tu ne gre razpraljvati..... Če se ti zdi, upoštevaj, če ne, pa ne...


(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Moja nova kuhinja
11.8.2008 16:16:46   
Hope2
Ocitno je vam vsec in to je glavno. Vendar se popolnoma strinjam s pastetko, ni stila, ni prelivanja.... meni ni vsec, v takem prostoru bi postala kar malo zivcna, ker iz vseh strani neki bode v oci, rdeca barva prevec zari in kljub zarenju in rdeci barvi je vse skupaj hladno, mrtvo.....

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Moja nova kuhinja
11.8.2008 19:58:05   
suzanamai
meni pa ni všeč.
kuhinja še ajde, ajde...

stoli in miza mi absolutno niso všeč, pa tiste kocke na tleh tudi ne.


Se strinjam z Rijo. Kuhinja je sicer super - elementi bi bla pa velik lepša, če bi dala kaj drugega namesto ploščic, npr. les ali steklo. Ne pašejo take ploščice.

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?