|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katastrofa-porodnišnica Murska Sobota
1.8.2009 8:53:51   
rija
za vse info o Feldbachu se obrni na dr. Miglarja, ki ima ordinacijo v Mariboru.

Jah, meni je bilo sanjskouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu naty6)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Katastrofa-porodnišnica Murska Sobota
1.8.2009 9:21:01   
naty6
Hvala lepa Rija.....

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Katastrofa-porodnišnica Murska Sobota
1.8.2009 20:19:46   
Serendipity
user posted image  user posted image  user posted image
Kar se tiče samega naročanja se v enem letu na žalost ni NIČ spremenilo... user posted image


< Sporočilo je popravil Serendipity -- 1.8.2009 20:21:17 >

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Katastrofa-porodnišnica Murska Sobota
28.11.2009 13:32:59   
nana 36
Pozdravljene/ni vse/i tisti,ki brskate po tem forumu.Prebiram vaša mnenja in izkušnje kar se tiče porodnišnice Murska Sobota.Moram vam povedati,da imam pri njih same dobre izkušnje in o njih pozitivno muser posted image nenje.Svojih otrok zaradi zdravstvenih težav res nimam,zaradi le teh pa hodim pogosto na preglede in sem bila že večkrat hospitalizirana pri njih.Tako enodnevno kot tudi večdnevno.Zelo lepo so delali z mano tako ginekologi kot tudi ostalo zdravstveno osebje.Z mano so bili prijazni,če sem kaj rabila so mi priskočili na pomoč,mi prinesli tisto stvar za kar sem prosila brez vseh težav.Ponavadi še z nasmeškom na obrazu in z besedo izvolite.Tudi moja osebna ginekologinja je zelo v redu-posveti se ti maksimalno,te posluša,ti da nasvete,brez problemov te pošlje na vse preiskave in tudi drugam v bolnico še za termin se dogovori z njimi,samo da si čimprej na vrsti in ti lahko pomagajo.Je pa res nekaj kako se ti obnašaš do njih,tako se oni obnašajo do tebe.user posted image Kar pa se naročanja tiče tudi ni tako grozno,res je da,jih vedno ne dobiš takoj pa pač probaš večkrat.Pa še nekaj,če pri naročanju poveš,da imaš take pa take težave te naročijo prej,ali pa ti rečejo,da pokliči v ambulanto takrat,ko dela tvoj ginekolog in se zmeni z njim kdaj lahko prideš na pregled.Pa da ne boste mislile da so druge porodnišnice'ki jih tukaj navajate res tako super,vsepovsod je enako.Težave so tu in tam odvisno je le od tega,kako znaš to sprejeti. zapomnimo pa si nekaj vsi so/smo samo ljudje in imamo včasih vsi slabe dneve.Tako oni kot zdravstveno osebje,tako mi kot pacienti.user posted image Ti slabi dnevi pa minejo in spet posije sonce in se nam na usta povrne nasmehuser posted image                                                                   
Lep pozdrav:nana 36




< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 29.11.2009 8:13:45 >

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Katastrofa-porodnišnica Murska Sobota
31.1.2011 10:38:46   
anadrejka
Pozdravljene

Tudi jaz vem, in to zelo dobro, da v tej porodnišnici stavek: bodi tak, kot želiš, da so drugi do tebe- NE DRŽI, so pa zlate izjeme, kot je sestra Silvija, pa Hedvika, pa še se bo kje kdo našel

Dvakrat sem rodila v porodnišnici MS, drugič zato, da se moj malček in očka ne vozita daleč v drugo porodnišnico!

Prvič mi je zmanjkalo plodovnice in so zaradi površnosti doktorja, ki ni domačin, mojemu otročičku počasi začeli odmirati možgančki. Obdržali so me na oddelku, cel dan sem močno krvavela in bila nenormalno prestrašena, vendar so vsi govorili, da mi ni nič... Mislim, da ne rabim razlagati, da je bilo z dojenčkom hudo, premeščen je bil v inkubator... sedaj je z ogromno vloženega truda pravi razgrajaček

Ja, drugič je bilo pa tako, da me je babica odklopila in ni spremljala mojih funkcij, porod je bil hiter, jaz pa sem cel čas padala v nezavest, pa me ni nihče priklopil na kisik, jasno sem povedala da sem asmatik...

Ko sem povedala, da komaj čakam, da grem domov, da se priklopim na črpalko, ker ne morem dojit, sem dobila take nore komentarja, češ da poznajo take in da ne bom imela mleka že po prvem mesecu, PAJADE, polno sem črpala celih šest mesecev- brez kakršnih koli dodatkov, pa še starejši je dobil ,moje mleko, še vedno si enkrat na dan črpam, devet mesecev bo star.

Pa še to, dokler mi prvega niso odpeljali v inkubator, so me sestre obtoževale, da si izmišljujem, da nimam mleka, da nima zlatenice, da ni nič narobe. Vem, da je zame zmanjkalo in brisač in hlačk, potem pa ko so ga odpeljali, sem poleg brisače dobila še vložke.


(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Katastrofa-porodnišnica Murska Sobota
1.2.2011 9:15:53   
naty6
anadrejka...sočustvujem s tabo....si lahko predstavljam kako ti je bilo, saj tudi sama nimam lepih trenutkov iz bolnice; nasploh prvič, ko je naš dojenček tudi pristal v inkubatorju. So pa res izjeme, kot praviš...toda zelo redke....lp

(odgovor članu anadrejka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Katastrofa-porodnišnica Murska Sobota
28.9.2011 17:12:38   
floresita
v murski soboti so morilci, in ne zdravniki!!!
Punca je hodila vsak dan tja, ker bi ze morala roditi, govorili so da se ni cas ceprav je ze bilo 10dni preko...
Nato so jo uspavali,in ko se jezbudila so ji povedali da je otrok mrtev,in ji ga sploh niso pokazali!!!!

je to pravica???
sem slučajno slišala za to danes v rakičanu,in mislim da bi jih ta punca morala tožit čeprav je osebno ne poznam!!!

(odgovor članu naty6)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Katastrofa-porodnišnica Murska Sobota
30.9.2011 10:59:04   
pajkolina

IZVIRNO SPOROČILO: floresita

v murski soboti so morilci, in ne zdravniki!!!
Punca je hodila vsak dan tja, ker bi ze morala roditi, govorili so da se ni cas ceprav je ze bilo 10dni preko...
Nato so jo uspavali,in ko se jezbudila so ji povedali da je otrok mrtev,in ji ga sploh niso pokazali!!!!

je to pravica???
sem slučajno slišala za to danes v rakičanu,in mislim da bi jih ta punca morala tožit čeprav je osebno ne poznam!!!



Poznam podoben primer, ki pa se je zgodil v porodnišnici Slovenj Gradec.
Starša se tudi nista odločila za tožbo, ker so sicer priznali napako, ampak so jih posvarili v primeru tožbe, da bele halje potegnejo skupuser posted image

(odgovor članu floresita)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Katastrofa-porodnišnica Murska Sobota
1.10.2011 10:42:22   
floresita
Ja saj.... Tudi jaz tako pravim,to so drzavne ustanove,normalno da proti njim ne mores nic. Zenska se za tistega otroka Bora tozi ze 10let, je veckrat tudi na 24ur in drugih novicah, pa je nemočna... :/ na zalost...

No,ampak zelo mi je zal te punce res, postavila sem se v njeno kozo, da je hodila vsak drugi dan tja, in prosila naj ji sprozijo porod,ker se ne počuti dobro,oni so pa kar govorili da je še čas in da je vse v redu.
Otrok je baje, en dan prej imel utrip in vse,čepprav že šibak,oni so pa počakali še en dan... tako da je otroka prenosila več kot 10dni,čeprav je hodila prosit za porod. Zdaj pa ko želi otroka videti,pa ga nočejo pokazat... katastrofaaaa :(
IZVIRNO SPOROČILO: pajkolina


IZVIRNO SPOROČILO: floresita

v murski soboti so morilci, in ne zdravniki!!!
Punca je hodila vsak dan tja, ker bi ze morala roditi, govorili so da se ni cas ceprav je ze bilo 10dni preko...
Nato so jo uspavali,in ko se jezbudila so ji povedali da je otrok mrtev,in ji ga sploh niso pokazali!!!!

je to pravica???
sem slučajno slišala za to danes v rakičanu,in mislim da bi jih ta punca morala tožit čeprav je osebno ne poznam!!!



Poznam podoben primer, ki pa se je zgodil v porodnišnici Slovenj Gradec.
Starša se tudi nista odločila za tožbo, ker so sicer priznali napako, ampak so jih posvarili v primeru tožbe, da bele halje potegnejo skupuser posted image



(odgovor članu pajkolina)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Katastrofa-porodnišnica Murska Sobota
1.10.2011 15:57:10   
cilla
IZVIRNO SPOROČILO: floresita

Zenska se za tistega otroka Bora tozi ze 10let, je veckrat tudi na 24ur in drugih novicah, pa je nemočna... :/ na zalost...


Za "tistega otroka Bora" se ne toži nobena ženska. Zaradi njegove smrti poteka sodni postopek. Tožilstvo je zdravnika ovadilo na podlagi policijske preiskave in zbranih dokazov, trenutno poteka sojenje. Lahko bi do ovadbe in sojenja sicer prišlo hitreje, a prišlo je. (In upajmo da bo tudi do obsodbe)
In tudi ni 10 let od dečkove smrti. Bor je umrl marca 2008, torej če matematika ni stvar osebnega mnenja, je to tri leta in pol.

In tako flancanje je tipičen dokaz, kako "rekla-kazala" telefonček sistem predela informacije. Na podlagi enega primera ali ravnanja enega posameznika (ki po vrhu vsega sploh ni preverjen, ampak je informacija iz tretje ali četrte roke) posploševati, da je cela zdravstvena ustanova zanič, je kratko malo grdo. Pa tudi pregonljivo, torej bi te lahko ustanova celo tožila zaradi obrekovanja.
"Sem slučajno slišala", "baje"... Same posredne informacije, vmes že kdo ve kolikokrat predelane v procesu širjenja dalje.
Če bi bilo v prekmurski bolnišnici vse tako grozno, se tam vsako leto ne bi rodilo toliko otrok. Ker pri nas ni nihče obvezan, v katero bolnico naj gre, ampak se za to svobodno ogloči. In celo poznam nekaj punc, ki so tam rodile. In madona, vse so še žive, njihovi otroci pa tudi.
To je ustvarjanje nepotrebne in neosnovane panike, ki lahko naključno nosečnico, ki bi to brala, spravi v veliko psihološko stisko, če bi taki zgodbici na slepo verjela, kot jo ti na slepo prenašaš dalje.
Iz vsake porodnišnice se slišijo dobre izkušnje in slabe. Razglasit kar celoten oddelek za morilce, na podlagi nečesa, kar si nekje slišala... halo?



(odgovor članu floresita)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Katastrofa-porodnišnica Murska Sobota
20.10.2011 11:00:09   
pajkolina

IZVIRNO SPOROČILO: cilla

IZVIRNO SPOROČILO: floresita

Zenska se za tistega otroka Bora tozi ze 10let, je veckrat tudi na 24ur in drugih novicah, pa je nemočna... :/ na zalost...


Za "tistega otroka Bora" se ne toži nobena ženska. Zaradi njegove smrti poteka sodni postopek. Tožilstvo je zdravnika ovadilo na podlagi policijske preiskave in zbranih dokazov, trenutno poteka sojenje. Lahko bi do ovadbe in sojenja sicer prišlo hitreje, a prišlo je. (In upajmo da bo tudi do obsodbe)
In tudi ni 10 let od dečkove smrti. Bor je umrl marca 2008, torej če matematika ni stvar osebnega mnenja, je to tri leta in pol.

In tako flancanje je tipičen dokaz, kako "rekla-kazala" telefonček sistem predela informacije. Na podlagi enega primera ali ravnanja enega posameznika (ki po vrhu vsega sploh ni preverjen, ampak je informacija iz tretje ali četrte roke) posploševati, da je cela zdravstvena ustanova zanič, je kratko malo grdo. Pa tudi pregonljivo, torej bi te lahko ustanova celo tožila zaradi obrekovanja.
"Sem slučajno slišala", "baje"... Same posredne informacije, vmes že kdo ve kolikokrat predelane v procesu širjenja dalje.
Če bi bilo v prekmurski bolnišnici vse tako grozno, se tam vsako leto ne bi rodilo toliko otrok. Ker pri nas ni nihče obvezan, v katero bolnico naj gre, ampak se za to svobodno ogloči. In celo poznam nekaj punc, ki so tam rodile. In madona, vse so še žive, njihovi otroci pa tudi.
To je ustvarjanje nepotrebne in neosnovane panike, ki lahko naključno nosečnico, ki bi to brala, spravi v veliko psihološko stisko, če bi taki zgodbici na slepo verjela, kot jo ti na slepo prenašaš dalje.
Iz vsake porodnišnice se slišijo dobre izkušnje in slabe. Razglasit kar celoten oddelek za morilce, na podlagi nečesa, kar si nekje slišala... halo?






ufff, si zlila ves žolč

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Katastrofa-porodnišnica Murska Sobota
30.5.2012 10:08:41   
pupyka1
pozdravljene! Jaz bi samo komentirala te vaše izjave... Porodnišnica v ms je precej super... vam povem da sem bila zelo zadovoljna z osebjem tam... ne prenesem pa takih komentarjev kajti vsak je samo človek... nemore za nas narediti čudežev.. mogoče je ta zdravnik res nesramen ampak, da bi vas krvaveče pustili domovuser posted image pa ne vrjamem... tolko o mojem mnenju

(odgovor članu naty6)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?