|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: PRVI avgust
1.8.2008 8:55:37   
amaya
A tehtamo se zjutraj? Ker pri meni je razlika med jutrom in večerom skoraj 1,5 kg. polna vode sem zvečer....
No, sem se stehtala in imam hudičevo težo user posted image 66,6 kg


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: PRVI avgust
1.8.2008 10:25:06   
pi
Prej sem pozabila napisati, da imam 60 kg.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: PRVI avgust
1.8.2008 10:30:43   
tinkatonka
Pozdravljene!

Evo se vam pridružim na ločevalni dieti.

Imam težave s ščitnico in v zadnjem letu sem se ornk poredila. Rada bi se znebila vsaj 10 kg. Začetne teže pa raje ne bi zaupala user posted image user posted image , pa upam, da mi ne zamerite zaradi tega. user posted image user posted image

Danes je torej moj 1. dan (B).

Z: pojedla jabolko, spila kavo brez sladkorja in brez mleka,
K: sem že zdele lačna za umret user posted image user posted image  : zeljnata solata + meso ali riba (ne vem kaj bo ponujala naša menza) + manjši kos kruha + kava brez sladkorja in mleka
V: probiotični jogurt.

Pa punce ne pozabit veliko veliko pit. S to dieto se da res lepo shujšat. Sem že hujšala po porodu z njo in sem bila lepa kot pušeljc user posted image user posted image , potem pa sem se začela redit kot pujsek, zdaj smo HB ugotovili kaj je bil razlog.

Priv teden je najtežje potem je pa vsak dan lažje.  Dajmo punce, skupaj nam bo uspelo. Pa čimmanj grešit.

LP Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: PRVI avgust
1.8.2008 10:41:30   
RAKICA1
tinkatonka veš dobro došla med nas sam nitreba ti bit narodn čisto nič jaz sem jih imela pred hujšanjem 89,60pa sem prilezla na 71,20kg tako da res ne boš počas tudi ti zgubila boš vidla sam velik volje in veselja tako če hočeš lahko sporočiš brez problemu koliko maš stanje kg

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: PRVI avgust
1.8.2008 10:56:47   
RAKICA1


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

TABELA

ime   žel.iz.teža  izgubljena teža
 
31.7                   1.8
 
rakica1 10kg   -1kg
71,90kg      71,20kg
 
amaya 10kg  -0,40kg
67.00kg      66,60kg

zanica    30kg
94,00kg
 
db          10kg
 
 
nena m    8kg
74kg 
 
kiki  
 

sergeja  20kg 


minabo  10kg
70kg
 
petinja   14kg
74kg

pi            7kg
60kg

tinkatonka 10kg




DEJTE PREGLEDAT TO TABELO,PA  ČE KAJ NI VREDU PA  SPOROČITuser posted image E
 

IZVIRNO SPOROČILO
 
LEPO PROSIM DA ŠE OSTALE SPOROČITE KOLIKO IMATE KG DA LAHKO DOPIŠEM
 
solzica če bi rada bila v tabeli prosim da sporočiš jutri stanje in te bom vpisala v tabelo
 
JUTRI SE VAGAMO TAKO DA PROSIM ZA STANJE DA SPOROČITE SVOJE LEP POZDRAV

 
VELIKO SREČE PRI HUJŠANJU IN VOLJE

marrak sporoči stanje koliko bi rada zgubila in koliko imaš težo da te lahko vpišem

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
1.8.2008 11:04:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu RAKICA1)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: PRVI avgust
1.8.2008 12:19:36   
Zanica
danes je petek 1.8. in zjutraj sem tehtala 93 kg user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: PRVI avgust
1.8.2008 14:06:07   
tinkatonka
Evo punce, jaz grem domov. Nič grešit med vikendom!!!!

Jaz bom že jutri navsezgodaj skuhala rižotko (mnjami), ki jo bom jedla tako za kosilo kot za večerjo. Šibam pa zdele še po sadje in solatko v trgovino. user posted image  Če mi bo zdravje oz. počutje dopuščalo, pa sem bo ta vikend naokoli podila s kolesom ali rolerji in lovila svojega 2,5 letnika user posted image user posted image . To bo moja telovadba.user posted image user posted image

Daj povejte še ve svoj jedilnik, da si damo kakšne ideje druga drugi. Jaz ne kuham po Rinii knjigi o Ločevalni dieti, ampak samo prilagodim jedilnik sebi. Npr na B dan jem le meso in solato, možu in sinu pa dam zraven še krompir, svaljke ipd. Na Š dan pa ravno obratno. Jaz jem riž ali krompir, ostali zraven tega še meso. Na OH dan,  skuham testenine za vse, samo omakce imam ločeno zase in za druge. Na S dan, pa na račun prideta moja dva fanta, saj jima bom takrat naredila pohanje, pomfri,...., pico (jaz je ne maram), jaz pa bom zraven jedla pečene babane, kompote,.....user posted image user posted image

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: PRVI avgust
1.8.2008 14:44:51   
annnna
še jaz šej še jazz... ne bom seravno žal ločeva se bom papotrula sam malo ločituser posted image user posted image user posted image

trenuta teža 62,5kg
željena prednosečniška - 53g torej 9kg dol

joojoj papa čokoladicauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj mali princ Mai - 30.5.08.


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: PRVI avgust
1.8.2008 14:46:13   
annnna
ojoj tipke niso prijele bom še enkrat napisala.

ne bom se ravno držala ločevalne, bom se pa potrudla malo ločevatuser posted image


_____________________________

Moj mali princ Mai - 30.5.08.


(odgovor članu annnna)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
2.8.2008 15:58:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu annnna)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: PRVI avgust
2.8.2008 22:04:18   
petrinja
evo jaz sem nekaj začela, ampak sem tudi že grešilauser posted image . je pa res da sem šla na en fajn 5km tek. bom pa jutri malo bolj resno vse skupaj zastavila.
pa še septembra imam obletnico, ko bom videla malo bivše sošolke/ce, in se moram pa res v najlepši luči pokazat, ne?user posted image



_____________________________

ko me Matevžek pogleda v oči in se nasmeje, se moje srce stopi...

27.4.2007

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: PRVI avgust
2.8.2008 22:49:44   
Anonimen
Alo punce!

Vidim, da se pridno zbirate. No upam, da mi ne zamerite bom kar vam postavila vrašanje in po možnosti se vam pridružim.
No, 9.6. sem končala z ločevalno dieto in sedaj bi naj imela vzdrževanje, ki pa ga nimam.user posted image žal sem izgubila voljo. Zanima me ali lahko kar nadaljujem z dieto ali mora res miniti 90dni? Sicer se nisem strašno zredila mislim da za kake 3-4kg od zadnega dne diete. Sem se pa diete strogo držala sedaj ko pa je nimam več pa nimam več kontrole koliko pojemuser posted image . Sem kar jezna sama na sebe


(odgovor članu petrinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: PRVI avgust
3.8.2008 12:14:39   
tinkatonka
Hoj!

Včeraj sem imela 2. dan loč. diete (Š):

zajtrk:2 nektarini + kava
Kosilo: rižota (brez mesa)
večrja: rdeča pesa

Danes je 3. dan OH dan
zajtrk: 2 nektarini
kosilo. testenine z paradižnikovo polivko

Grem na RD, tako, da bo padla tortica user posted image user posted image

Lp Tina


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: PRVI avgust
3.8.2008 14:55:01   
vetrnica
pozdravljene punce

še jst bi se vam pridružila. Z ločevalno d. sem začela danes. Imam približno 61 kg (neki mi vaga nagaja in kaže v nekih čudnih enotah z ":" ). Željena teža pa je 55kg ali manj, torej vsaj 6 kg dol.


_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, niti v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš koga rad." (Tone Pavček)

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: PRVI avgust
3.8.2008 22:25:29   
tinkatonka
Kje ste punce? Upam, da boste med tednom kaj bolj pridno pisale, da se bomo spodbujale med sabo. user posted image user posted image user posted image

Jaz sem bila danes ful pridna. Na pikniku sem se branila čevapčičev, klobas, mesa na tak in drugačen način, sladkarij, no potem na koncu sem pojedla samo en manjši kos torte in cca 10 domačica piškotov user posted image . Ampak danes itak lahko sladko. user posted image

Tehtala se še nisemuser posted image . Jutri bo S dan. Si bom v službo nesla sadje (nektarine, grozdje,....) in upala da zdržim skozi dan samo na sadju. Upam da bo šlo. No pa bo prvi ciklus menjavanja dnevov za mano in potem gre res lažje.

Ker sem v pričakovanju M, otečene joške, trebuh,...., bom tehtanje izpustila tudi v tem tednu, oziroma se bom "nagradila" z vaganjem v soboto zjutraj.

Želim vam lep začetek tedna in Lp

Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: PRVI avgust
4.8.2008 8:02:35   
tinkatonka
Dobro jutro punce!

Očitno imam jaz tukaj kar samogovore. user posted image user posted image user posted image

No danes sem imela za zajtrk "zarečeni kruh"user posted image . Ne vem zakaj, me je premamila tehtnica, ki je počivala pod kopalniškim blokom, pa še tako dobro je skrita, da se vsaj ne bi tehtala, no privlekla sem jo ven in se stehtala ter bila presenečena nad kilažo, ker sem bila zihr, da sem šla preko 80 kg. No pokazalo je 77,7kg in mi prosim vpišite to težo v tabelco.

Danes je 4 dan loč.diete S dan:
Sadje, sadje, voda, voda, kava, kava user posted image user posted image user posted image  Pojedla sem že 2 nektarini, spila že eno kavo, zdaj se bom počasi začela nalivat z vodo potem čez kaki dve uri pa napadem grozdje, ki sem si ga prinesla s seboj. user posted image


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: PRVI avgust
4.8.2008 8:08:32   
RAKICA1




IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

TABELA

ime   žel.iz.teža  izgubljena teža
 
31.7                   1.8
 
rakica1 10kg   -1kg
71,90kg      71,20kg
 
amaya 10kg  -0,40kg
67.00kg      66,60kg

zanica    30kg  -1kg
94,00kg      93,00kg
 
db          10kg
 
 
nena m    8kg
74kg 
 
kiki  
 

sergeja  20kg 


minabo  10kg
70kg
 
petinja   14kg
74kg

pi            7kg
60kg

tinkatonka 10kg

 
 
morak    7kg      -0,30
62,5                   62,20
 
annnnna 9kg      0,00
62,50kg             62,50
 
rebeca  10kg      0,00
67,50kg             67,50
 
veternica  7kg    0,00
61,00kg             61,00





DEJTE PREGLEDAT TO TABELO,PA  ČE KAJ NI VREDU PA  SPOROČITEuser posted image user posted image
 

IZVIRNO SPOROČILO
 
LEPO PROSIM DA ŠE OSTALE SPOROČITE KOLIKO IMATE KG DA LAHKO DOPIŠEM
 
solzica če bi rada bila v tabeli prosim da sporočiš jutri stanje in te bom vpisala v tabelo
 
JUTRI SE VAGAMO TAKO DA PROSIM ZA STANJE DA SPOROČITE SVOJE LEP POZDRAV

 
VELIKO SREČE PRI HUJŠANJU IN VOLJE

marrak sporoči stanje koliko bi rada zgubila in koliko imaš težo da te lahko vpišem

deja 777 sporoči stanje koliko imaš in koliko bi rada zgubila da te lahko vpišemo v razpredilnico
 
 
NO UPAM DA VAM JE RAZPREDILNICA VŠEČ

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: PRVI avgust
4.8.2008 9:00:50   
pikalonica
Dobro jutro punce!!!

Upam, da ne bo nič narobe, če se vam pri hujšanju pridružim še jaz. Začela sem danes po ločevalni dieti in upam, da bom zdržala cele tri mesece. Ampak s skupno podporo sem prepričana, da bomo vse uspele user posted image
Moja začetna teža se mi zdi kar malce astronomska v primerjevi z nekaterimi, ampak jo bom kar povedala 84,00 kg. Ja... prav ste prebrale user posted image   Pa sem že pridno izgubila vso poporodno težo (20 kg), ampak se mi je v zadnjem letu tolk dogajalo (zamenjava službe, dokončanje hiše itd.), da sem se vse prevečkrat zatekla k slastnim prigrizkom in "pridelala" vse nazaj user posted image
Prejšnji teden pa sem si ogledovala slike z letošnjega dopusta in me je skoraj kap. Tako da sem rekla - ZDEJ PA DOSTI... VZEMI SE V ROKE PUNCA! in evo me.

Ne bom vam več težila že na vse zgodaj, skratka rada bi izgubila 20 kg, tako da me prosim vpišite v vašo razpredelnico, od zdaj naprej pa se bom tehtala vsak petek tako kot ve in poročala o napredku.

Lep začetek tedna vsem skupaj in se še beremo. Zdaj pa moram iti, ker bo vsak čas prišel moj šef user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: PRVI avgust
4.8.2008 9:09:10   
pi
Pozdravljene,

kdaj se tehtate zjutraj ali zvečer? Pri meni je velika razlika kdaj se tehtam.
No v glavnem danes zjutraj sem tehtala 58,5 kg.

Lp

(odgovor članu pikalonica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: PRVI avgust
4.8.2008 9:48:50   
Anonimen
JA sem se odločila, da bom začela z dieto ker itak drugo nič ne pomaga. Ja trenutno jih imam 64,5kg in bi rada izgubila 5kg. 

(odgovor članu pi)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: PRVI avgust
4.8.2008 10:11:32   
pikalonica
Dobrodošla Deja77! No, potem sva že dve, ki sta današnji ponedeljek izbrali za začetek diete.

Kar se pa tehtanja tiče pi pa mislim, da je najbolj smiselno tehtanje zjutraj, ker je takrat tvoja realna telesna teža, pa še tehtnica takrat manj kaže user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: PRVI avgust
4.8.2008 13:21:43   
pi
Po kateri dieti hujšate ? Se držite samo diete ali se ukvarjate zraven še s kakšnim športom ?
Jaz upam, da ne bom spet obupala, pa komaj čakam da bo sezona piknikov mimo ker me bodo drugače ti pikniki ubili. user posted image

(odgovor članu pikalonica)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: PRVI avgust
4.8.2008 13:42:26   
Zanica
ŽIVJO PUNCE!!

No, jaz ne morem verjet user posted image  da sem prišla do drugega sadnega dneva (8 dni na dieti). Zgrešila le enkrat dva dni nazaj ko sam res zelo lačna ratala in sem morala malo kruha pojest user posted image . Ampak to je bilo edino, kile še vedno padaaaaaajooooooo!!!!! Jaz se kontroliram vsak dan zjutraj.

Danes je sadni dan, pojedla 1 jabolko in spila 3 kozarca juice-a.

Imam super recept za ŠKROBNI DAN-
DŽUVEČ z STROČNIM FIŽOLOM (rumenim)

čebulo, stročni fižol (cca 300 g) in papriko popražite na žlički olja, 2 paradižnika olupite in narežite na koščke in dodajte v ponev, in še 200 g POLNOZRNATEGA riža. Polijte z dvojno porcijo vode (če ste dali eno skodelico riža, pol dajte 2 skodelici vode - mogoče še mal več) in kuhajte cca 30 min. Solite, poprajte (nič vegete) in uživajte!!

Jaz

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: PRVI avgust
4.8.2008 13:45:04   
Zanica
.... poslal je preden sam končala...

uglavnem, če danes ta sadni dan zdržim pol sem na KONJU!!!

Moram priznati da se zbudim brez kakršnegakoli pritiska v želodcu (kar je bilo vsak dan do diete), boljše spim, ma superca!! In imam več energije!

Dejmo punce, WE CAN DO IT!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?