|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: PRVI avgust
4.8.2008 14:27:27   
tinkatonka
Hej!

Evo je ze pol "sadnega " dneva mimo, jaz sem pa kr lacna priznam  user posted image user posted image  Ampak sem pridna, cez kake pol urce bom pojedla se eno nektarino, potem pa šibam domov k mojemu sončku. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Za "kosilo" bo padel pa še  ananas  user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: PRVI avgust
4.8.2008 20:09:59   
vetrnica
Hojla!

Za mano pa je prvi škrobni dan oz. drugi dan diete. V bistvu že komaj čakam na sadni dan, ko lahko ješ večkrat na dan. Zdaj od zajtrka samo čakam na kosilo in potem na večerjo. Se vidi, da sem prej pogosto kaj pojedla med obroki user posted image .
Jst se ne bom tako pogosto tehtala, ker se je tehtnici zmešalo. Se bom pa pri moji mami al pa pr tašči oz bolj pogosto, če se tehtnici odmeša user posted image in ob spet kazala v kg.


_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, niti v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš koga rad." (Tone Pavček)

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: PRVI avgust
4.8.2008 22:20:15   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: vetrnica

Zdaj od zajtrka samo čakam na kosilo in potem na večerjo. Se vidi, da sem prej pogosto kaj pojedla med obroki user posted image .


Ja pri meni je isto. Mi pa malo dela problem služba in kako to dieto uskladiti z urnikom v službi. No ampak kot kaže bom na B in Š dan dobila na razpolago v menz.i za OH dan si bom mogla pa s sabo nosit, da bom lahko pojedla normalno kosilo kar v pisarni.

Danes sem imela sadni dan:

Z: dve nektarini,  kava (ob 7h)
K: grozdje (ob 12h) + kava
M: dve nektarini (ob 15h)
V: ananas (brez soka iz konzerve, ker mi je presladek) ob 17:30


pol sem bla pa požrešna, ko sem delala večerjo za moža in sina in sem si olupila dva korenčka in na hitro poglodala, da nisem našla kakšne pregrehe, ki jih je zaradi sladkosnednega moža itak polno v omari user posted image . Lahko rečemo, da sem bila kar pridnauser posted image user posted image user posted image , a ne?

Jutir pa B dan in se ga že ful veselim user posted image user posted image user posted image

Lp Tina


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: PRVI avgust
4.8.2008 22:26:22   
amaya
Jaz sem se odločila za Montija in sicer bi rada popolnoma spremenila moj način prehranjevanja. Veliko papam in se počutim izredno, ker NISEM LAČNA! To mi je ful pomembno, ker če ne obupam po dveh dneh. Tudi ločevalno sem poskusila, pa mi je bla user posted image , ker sem bila skozi lačna.

Danes sem pa papala:

Z: bela kava, ržen kruh, skuta s peteršiljem
K: mineštrica (cvetača, bledes, čebula), polnozrnate testenine z brokolijem in papriko, košček čokolade (70%)
M. jogurt in pesat študent futra
K. mineštrica od kosila, skleda solate s trdo kuhanjim jajčkom in feta kuhanega pršuta


Uf.....jutri pa .....

Ne vem, sej sem si napisala za cel teden pa sem pozabila. Sem pa šla v šoping po vse stvari za jest, da ne bo potem opravičila, čš nimam kaj jest, potem pa svinjarije jem user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: PRVI avgust
5.8.2008 8:05:27   
tinkatonka
Dobro jutro!

Danes je moj 5. dan diete (B dan)

Z: dve nektarini + kava
K: meso (ne vem kakšno;kar bo ponujala menza) + zeljnata solata + kos kruha
V: zelena solata

Moram se spravit malo več pit. Nekako kar pozabim.user posted image

telovadba: včeraj sva z sinom prekolesarila kar nekaj km čisto iz zabave. Danes pa bom medtem ko se bo on podil s kolesom naokoli jaz rolala za njim. user posted image

Kje ste hujšarce????


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: PRVI avgust
5.8.2008 8:16:27   
ROZSI
Živio!

Tukaj še ena , ki bi rada hujšala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ali mi katera lahko pove kje bi lahko dobila več informacij o hujšanju po montiju.
Probala sem že  ločevalno, pa ni šlouser posted image . Vidim , da z montijem pridno hujšate , pa bi še jaz sprobala.

LP

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: PRVI avgust
5.8.2008 8:19:36   
pikalonica
Dobro jutro punce!

Kako ste kaj preživele včerajšnji ponedeljek? Jaz sem bila prvi dan v službi po dvotedenskem dopustu in sem komaj čakala, da bo ura štiri. Drugače pa sem dokaj uspešno prebrodila prvi beljakovinski dan ločevalne diete, samo pri kruhu sem se malo pregrešila, ker ob kosilu nisem pojedla le enega kosa, ampak kar celo veliko žemljo.
Imam pa eno vprašanje: ali do kosila jeste res samo sadje ali tudi kakšen prigrizek pade?
Jaz sem včeraj do 12. ure res jedla samo sadje, potem pa sem do kosila pojedla še dva navadna jogurta, ker drugače bi me kr pobralo od lakote user posted image   Problem je, ker imamo doma kosilo šele ob petih popoldne, ker nam prej ne znese, do takrat pa želodec že pošteno kruli. Nimam pa ideje kakšen prigrizek bi imela na škrobni in OH dan, da ne bi preveč grešila. Ima katera kakšno idejo?

Pa še ena stvar: jaz kave ne morem piti drugače kot z mlekom brez sladkorja, čeprav bi verjetno morala piti čisto črno. Kaj mislite - je to velik prekršek?

Lep dan vsem skupaj in veselo hujšanje še naprej!!! user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: PRVI avgust
5.8.2008 8:41:29   
tinkatonka
Pa še ena stvar: jaz kave ne morem piti drugače kot z mlekom brez sladkorja, čeprav bi verjetno morala piti čisto črno. Kaj mislite - je to velik prekršek?


Je prekršek, ampak ni velik. Jaz ga toleriram user posted image . Jaz spijem namreč zjutraj črno kavo, popoldan pa še eno z mlekom user posted image  Pa vem, da sem takrat, ko sem hujšala že po ločevalni tud pila kavo z mlekom, pa so kile vseeno dol letele.



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu pikalonica)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: PRVI avgust
5.8.2008 8:43:13   
tinkatonka
Imam pa eno vprašanje: ali do kosila jeste res samo sadje ali tudi kakšen prigrizek pade?


Ja jaz sem do sedaj jedla res samo sadje do kosila. Vendar imam srečo, ker grem takoj ob 12h na kosilo v našo menzo. Če bi čakala na kosilo doma, bi tudi jaz jedla ob 17h prvič, kar je pa tudi meni prepozno. Tako jem kosilo ob 12h oz., malo čez, potem ob 17h + 18h pa večerjo.




_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu pikalonica)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: PRVI avgust
5.8.2008 9:33:39   
pearl_shell
pikalonica, jaz ti priporočam, da raje po 12. uri še vedno ješ sadje kot pa jogurte, ker naj bi le-te zaužila le na B dan.

Tako kot pri Montiju je tudi tu pomembno, da nisi lačna, sicer bo telo črpalo vsak obrok, pa četudi v malih količinah, v zaloge, tega si pa gotovo ne želiš.
Jej sadje, ko si lačna - na sadni dan seveda lahko to počneš na dve uri, na ostale dneve pa sadje do prvega zaužitja B ali Š ali OH obroka (kosilo), pa četudi je to po 12. uri. 
Jaz bi glede na tvoj delovnik zagotovo jedla sadje do 15., 16. ure, ko pa bi prišla domov, pa bi skuhala obrok, ki ga imaš predvidenega za tisti dan - tako ti verjetno tudi večerja ne bo pasala, ker boš zaradi poznega kosila sita. Če pa te potem napade lakota, pa poješ kakšno zelenjavo, morda solato, ki jo Rina priporoča v neomejenih količinah vsak dan, razen škrobne, ki se uživa na Š dan. 
Pomembno pri vsej zadevi je, da upoštevaš razmake med obroki - sadje na dve uri, B štiri ure, OH in Š tri ure.

Kava se ne šteje kot prekršek, če piješ črno in brez vsega.
Če je notri mleko, je že prekršek (razen na B dan), ampak nekatere jo res pijejo skozi vso dieto, pa kljub temu izgubljajo kg, kot je zapisala tudi tinkatonka. To je stvar odločitve posameznika.

Veliko uspeha želim!

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: PRVI avgust
5.8.2008 14:18:30   
petrinja
user posted image se javljam na raport za vpis v razpredelnico: jutranje tehtanje 73,2 kg ( -0,80 ).

danes imam OH dan -my favourite ( sej veste zakaj, ne ).

vsem '' sotrpinkam'' pa veliko uspešnega zbijanja kilcuser posted image user posted image .

se še javim malo obširneje...

pa pa

_____________________________

ko me Matevžek pogleda v oči in se nasmeje, se moje srce stopi...

27.4.2007

(odgovor članu pearl_shell)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: PRVI avgust
5.8.2008 14:48:49   
paska
pozdravljene, tudi jst bi se vam rada pridružila. kolkr sem opazila sem pa največja težkokategornica. :)

ne se ustrašit. zdej imam celih 105,7 kg. rada bi prišla pa na malček manj kot 90 kg.

od kje moja teža ... vedno sem bila pr tadebelčanih, po porodu pa sem se zredila namesto shujšala (8 kg), sedaj ko sem začela spet delat sem pa šla še 5 kg gor.

itak imam rada sladkarije in ker nisem imeal kaj dosti časa sem jedla v službi in potem doma (ko sem dala tamalo spat) same packarije.

ekoti temu mislim naredit konec in bi tudi jst začela. lp

(odgovor članu petrinja)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: PRVI avgust
5.8.2008 15:05:22   
vetrnica
IZVIRNO SPOROČILO: petrinja
danes imam OH dan -my favourite ( sej veste zakaj, ne ).

jst sm tud na OH dnevu, čeprav zaenkrat še mislim, da bo sadni dan my favourite user posted image

Današnji jedilnik:
- zajtrk: breskev
- malica: jabolko
- kosilo: peresniki v paradižnikovi omaki + solata iz kumaric
- večerja: še ne vem, ali bi user posted image ali jabolčno pito, ki sem jo spekla v nedeljo
+ rebra temne čokolade

Je blo pa dans kar lažje za zdržat (do zdaj), ker sem šla vmes k frizerju in nisem bila skoz doma.


_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, niti v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš koga rad." (Tone Pavček)

(odgovor članu petrinja)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: PRVI avgust
5.8.2008 16:05:35   
RAKICA1
ojla no pa še malo jaz se oglasim glede kave bom rekla tako jaz pijem z mlekom in z slatkorjem ker nemorem grenke pit kile so pa šle tudi dol če sem malo grešila tudi ko mi je padu cuker dol in sem letela po slatkarijah sem se tudi pregrešila in malo vzela seveda sem pa potem preskočila kosilo ali večerjo

paska dobro došla med nas sej vseeno če imaš največ kil sej bodo šle dol počas sam velik volje in veseljauser posted image user posted image  boš videla da gre ker jaz sem jih tudi imela 90kg ko sem začela in mi je uspelo priplezat na 71,20kg je pa res da sedaj gre zelo počasi dol ampak sem zadovolna da dam na tedn dol 0,50kg seveda pa nevem kako bo sedaj ko grem na dopust ko bodo drugi kuhal upam da se preveč nezredim

no moj jedilnik danes pa je
zajterk kava ,prepečenc,1/2grenivke ,pa pest kikirikija

kosilo   dva prepečenca,tuna,kava,jabolka

večerja  kos mesa,grah,pesa,sladoled in jabolka

seveda pa spijem vode 3-4l vode na dan

(odgovor članu vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: PRVI avgust
5.8.2008 20:07:31   
amaya
pozdravljene vse....jaz moram rečt, da prav uživam v tem hujšanju z Montije, ker končno jem. pa prav prisilim se, ker mi ni logično, da sem na dieti pa jem user posted image več kot prej user posted image user posted image user posted image user posted image

pomaranča
Z: jogurt 1,3, polnozrnata žemljica
K: ribja juha, orada, zelenjava na žaru, zelena solata in 1 dcl malvazije ( v prijetnem hotelu zraven morja, sama z user posted image , ki je medtem v vozičku spal kot user posted image )
V: grška solata in omleta

M. nektarine


Jutri je pa nov dan. Meni pa dag kar dol hodijo user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: PRVI avgust
6.8.2008 8:16:41   
RAKICA1






IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

TABELA

ime   žel.iz.teža  izgubljena teža
 
31.7                   1.8
 
rakica1 10kg   -1kg
71,90kg      71,20kg
 
amaya 10kg  -0,40kg
67.00kg      66,60kg

zanica    30kg  -1kg
94,00kg      93,00kg
 
db          10kg
 
 
nena m    8kg
74kg 
 
kiki  
 

sergeja  20kg 


minabo  10kg
70kg
 
petinja   14kg  -0,80kg
74kg                73,20kg

pi            7kg       1,5kg
60kg                 58,5kg

tinkatonka 10kg

 
 
morak    7kg      -0,30
62,5                   62,20
 
annnnna 9kg      0,00
62,50kg             62,50
 
rebeca  10kg      0,00
67,50kg             67,50
 
veternica  7kg    0,00
61,00kg             61,00

pikalonica 20kg
84,00kg

 
deja777     5kg
64,50kg
 
paska      16kg
105,70kg



DEJTE PREGLEDAT TO TABELO,PA  ČE KAJ NI VREDU PA  SPOROČITEuser posted image user posted image
 

IZVIRNO SPOROČILO
 
LEPO PROSIM DA ŠE OSTALE SPOROČITE KOLIKO IMATE KG DA LAHKO DOPIŠEM
 
solzica če bi rada bila v tabeli prosim da sporočiš jutri stanje in te bom vpisala v tabelo
 
VAGAMO SE VSAK PETEK ZJUTRAJ TAKO DA PROSIM DA SPOROČITE SVOJE STANJE DA DOPOLNIMO RAZPREDILNICO LEP POZDRAV

 
VELIKO SREČE PRI HUJŠANJU IN VOLJE

marrak sporoči stanje koliko bi rada zgubila in koliko imaš težo da te lahko vpišem
ROZSI če bi bila rada v razpredilnici sporoči stanje da te lahko vpišemo
 
 
NO UPAM DA VAM JE RAZPREDILNICA VŠEČ

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: PRVI avgust
6.8.2008 10:38:55   
pi
Pozdravljene,

kako vam kaj uspeva ? Kaj grešite ?
Kaj če bi se zmenile kdaj se bomo tehtale, recimo vsak ponedeljek ?

Lp

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: PRVI avgust
6.8.2008 11:26:14   
RAKICA1
pi tehtamo se vsak petek zato ker jaz vsak vikend mal pregrešim ko smo vsi doma cela družina pa potem med tednom sem zelo pridna tako da v petek sporoči svoje stanje

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: PRVI avgust
6.8.2008 13:03:46   
amaya
Evo mene...ma je še katera na Montiju al ste vse na ločevalni?

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: PRVI avgust
6.8.2008 13:44:34   
paska
ekoti včeri sem začela in sem se določila, da bom pazla da ne jem slatkarij ter nič več po 19h večerjanja. jst bi bla tudi na Montiju, k sem že hujšala po njem in to kar uspešno je pa res, da ko sem se ga  nehala držat je šlo vse nazaj gor v par letih. se mi zdi da se ga bom mogla doživljensko držat, če bom hotla kaj iz svojega teleščak naredit.

amaya: a lahko na hitro mi obnoviš Montija k sem že malce pozabla vse skupi?
rakica: mogoče ne bi blo slabo pr vsakem imenu v razpredelnici dodat v oklepaju še po kateri dieti kdo hujša (npr. m - monti; l - ločevalna, ...)

lp

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: PRVI avgust
6.8.2008 15:45:56   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: paska

ekoti včeri sem začela in sem se določila, da bom pazla da ne jem slatkarij ter nič več po 19h večerjanja. jst bi bla tudi na Montiju, k sem že hujšala po njem in to kar uspešno je pa res, da ko sem se ga  nehala držat je šlo vse nazaj gor v par letih. se mi zdi da se ga bom mogla doživljensko držat, če bom hotla kaj iz svojega teleščak naredit.

amaya: a lahko na hitro mi obnoviš Montija k sem že malce pozabla vse skupi?
rakica: mogoče ne bi blo slabo pr vsakem imenu v razpredelnici dodat v oklepaju še po kateri dieti kdo hujša (npr. m - monti; l - ločevalna, ...)

lp



uh jaz sem sveža v temu...tako da če kaj polomim, naj me katera popravi:
na kratko: izogibaj se alkoholu, krompirju, koruzi, beli moki, ne mešaj OH z beljakovinami in jej stvari, ki imajo nizek GI. Zjutraj navsezgodaj pojej sadež ali spij pomarančni (svež) sok in potem šele pol ure po tem jej zajtrk. Izogibaj se sladkarijam,....


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu paska)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: PRVI avgust
6.8.2008 15:51:32   
amaya
Danes sem pa jedla:

pomarančni sok
Z: ržen kruh in marmelada (brez sladkorja-ful je dobra) in bela kava (kavi se ne odrečem user posted image )
K: brokoli juha, notri sirček (ker je bila res grozna-ni blo cajta), bučke na žaru, divji riž (oz. neka mešanica divjega in basmati) skleda rdečega radiča in paradižnik
sladica: čežana s cimetom

V: juha od kosila, sveže breskve in mlad sir


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: PRVI avgust
6.8.2008 16:33:53   
db
no jaz želim dol spravit 10 kg mam jih 99kg v petek javim težo

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: PRVI avgust
6.8.2008 21:42:08   
Anonimen
Evo jaz sem tudi začela hujšat 1 avgusta. Sem se kar odločila,čeprav še polno dojim. Na razpredelnico me ni treba dajat,ker se ne bom preveč redno javljala (pomankanje časa za pisat) vas pa bom prebirala, ker tako na hitro prebrati še utegnem, kaj več pa samo ob redkih prilikah.

Od vas punce si obetam spodbudo saj sem se namenila izgubiti kar 45kg in pa kak dober jedilnik.

Vsem vam želim uspeh pri zastavljenem cilju.

Drugače, pa lahko si naredite tudi ticker in vam lepo vodi evidenco, TUKAJ  saj to verjetno itak veste ... samo povem ker ga nobena nima, da vas spomnim.
No jaz ga imam, in ja user posted image  user posted image   kar slona sem si zbrala, da potuje proti cilju...ker slonček semuser posted image user posted image user posted image  

lp ****

(odgovor članu db)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: PRVI avgust
6.8.2008 21:53:12   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Evo jaz sem tudi začela hujšat 1 avgusta. Sem se kar odločila,čeprav še polno dojim. Na razpredelnico me ni treba dajat,ker se ne bom preveč redno javljala (pomankanje časa za pisat) vas pa bom prebirala, ker tako na hitro prebrati še utegnem, kaj več pa samo ob redkih prilikah.

Od vas punce si obetam spodbudo saj sem se namenila izgubiti kar 45kg in pa kak dober jedilnik.

Vsem vam želim uspeh pri zastavljenem cilju.

Drugače, pa lahko si naredite tudi ticker in vam lepo vodi evidenco, TUKAJ  saj to verjetno itak veste ... samo povem ker ga nobena nima, da vas spomnim.
No jaz ga imam, in ja user posted image  user posted image   kar slona sem si zbrala, da potuje proti cilju...ker slonček semuser posted image user posted image user posted image  

lp ****


ma nimaš slona...sonček imaš...ker si sonček in ne slonček user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?