|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: PRVI avgust
6.8.2008 22:18:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amaya




ma nimaš slona...sonček imaš...ker si sonček in ne slonček user posted image user posted image user posted image user posted image



Kako sonček? Meni kaže slončka user posted image user posted image  Pa slončka sem izbrala... No ampak če je sonček pa tud o.k user posted image user posted image

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: PRVI avgust
7.8.2008 13:41:07   
Zanica
user posted image user posted image včeraj sam pa zgrešila....... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRGGGGGGGGGGHHHHHHHH!

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: PRVI avgust
7.8.2008 16:22:01   
Sergia
Oi punce!
Jaz sem se od 1.8. še malo lovila, malo sem grešila.....zato se tudi nisem javljala. No, sedaj pa sem se spet spravila k sebi in pospravila "podstrešje". Tako, da sem zdaj pripravljena! Zaenkrat še nisem nič kg izgubila......tako da sem še vedno na 92.
Zanica, me veseli da je tukaj še ena s približno enakimi kg. Upam, da nama bo uspelo ane?
deja777 tebe pa ne poznam take - brez volje do hujšanja. Kaj se je zgodilo s teboj? Prosim, če se takoj vzameš v roke in malo pomisliš kako dobro ti je šlo in kako si veselo pisala koliko kg si izgubila!!!!!
RAKICA1 prosim, če popraviš moje ime. ni Sergeja ampak Sergia.
Tako punce! Zdaj pa zavihajmo roke in gremo malo user posted image user posted image user posted image , da bodo šli kilogramčki hitreje dol.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: PRVI avgust
7.8.2008 18:12:54   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: amaya




ma nimaš slona...sonček imaš...ker si sonček in ne slonček user posted image user posted image user posted image user posted image



Kako sonček? Meni kaže slončka user posted image user posted image  Pa slončka sem izbrala... No ampak če je sonček pa tud o.k user posted image user posted image


zdej je pa slonček user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: PRVI avgust
7.8.2008 18:14:22   
amaya
Kako ste kaj punce?

Jaz sem ugotovila, da mi je prav fanj, odkar sem kar nekaj živil črtala iz mojega jedilnika user posted image Sicer se na tehnici še ne pozna ne vem kaj, ampak opazila sem pa na hlačah user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: PRVI avgust
7.8.2008 23:13:34   
petrinja
amaya-super da se že malo na hlačah pozna, sicer je to verjetno voda, a vseeno, začetek pa jeuser posted image user posted image . enako je pri meniuser posted image .

paska- nič se sekirat, če imaš štartno številko malo višjo. tudi jaz sem šla rodit s 106 kilami, pa sem sedaj na 73 kil- sicer v 15ih mesecih, a počasi se daleč pride. sedaj pa še zadnjih 13user posted image . tu smo da je malo navijanja in spodbude.

drugače pa sedaj ko je še lepo vreme,kar malo ven in migat-pa če je to samo en sprehod, ali pa zvečer pred TV nekaj trebušnjakov. se bo začelo kazat user posted image .

jutri je že moj 6. dan ( ker nisem čisto 1. začelauser posted image  ), in bom verjetno kar rižotko jedla, ali pa veliko skledo zelene solate s krompirjem.

aja pa tehtanje mamo, ne? bom sporočila.

pa pa

_____________________________

ko me Matevžek pogleda v oči in se nasmeje, se moje srce stopi...

27.4.2007

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: PRVI avgust
8.8.2008 7:22:18   
nena m
Ojla, punce. Prvi teden je za nami. Jaz sem se kar pridno držala (kakšen majhen greh je bil  user posted image  ) in danes rezultat - 1,6 kg. Sem kar zadovoljna.

Danes pa sadje in jutri bo še kakšen gram manj.

Lep dan želim in uživajte na sončku!


(odgovor članu petrinja)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: PRVI avgust
8.8.2008 8:14:27   
RAKICA1
jutro vsem skupaj no najprej vam postrežem z dišečo user posted image  upam da vam bo pasala
no danes je vaganje jaz sem zadovoljna ker sem grešila ker je imela hčerkica 1rojstni dan tako da sem zadovolna in imam 70,90kguser posted image user posted image tako da sem spravila 0,30dek doluser posted image user posted image  tako da sem zadovolna

no me pa skrbi kaj bo od jutri ker grem na dopust in drugi bodo kuhal upam da se preveč nezredim no punce danes naredim razpredilnico in ponovno bo narejena ko pridem z dopusta to pa je za 14dni toliko da veste

(odgovor članu nena m)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: PRVI avgust
8.8.2008 8:20:28   
Anonimen
Sergia- ja bi se pa res morala vzet v roke. Me boste mogle večkrat kregatuser posted image Je bolj "napeto" doma in seveda ko sem pod stresom jem. Rada bi bilauser posted image , pa z user posted image sma se nekaj skregala, pa diplomo bi mogla pisat, Anej ima vneta ušesa in jokamo,...
Tako, da se ta teden nimam s čim pohvaliti, se nisem najbolj držela diete. No tehtala sem se danes vseeno in kg so 64,4. Tak da ni neke razlike.  Bom pa ta teden bolj pridna obljubim.

(odgovor članu nena m)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: PRVI avgust
8.8.2008 11:25:09   
vetrnica
No, jst se dans itak nisem tehtala, ker nimam tehtnice. Gremo pa za vikend k mojim staršem in se bom tam tehtala.
Sicer po moje nisem kaj zgubila, ker sem po sadnem dnevu prenehala z ločevalno. Se mi je prebava čist zmešala - najprej zaprtje in skoraj hemoroidi pol pa driska user posted image pa še trebuh me je ful bolel.
Tako da danes začenjam z Montijem. Sem po sadnem dnevu iz omare spet izbrskala knjigo in jo začela brat, tako da imam navdih user posted image .


_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, niti v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš koga rad." (Tone Pavček)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: PRVI avgust
8.8.2008 20:26:46   
amaya
joj, a je že petek...mater leti...sem pozabila se tehtat...bom jutri...zdej je rit prepolna user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: PRVI avgust
8.8.2008 21:41:51   
petrinja
evo kot sem obljubila: kilaža zjutraj: 72,6 kg ( -1,4 )

lep vikend želim.

_____________________________

ko me Matevžek pogleda v oči in se nasmeje, se moje srce stopi...

27.4.2007

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: PRVI avgust
9.8.2008 13:19:44   
tinkatonka
za tabelo:

kilaža nespremenjena 77,7kg

grehi v zadnjih 2 dneh, da me je sram user posted image user posted image user posted image

Danes spet s polno paro naprej v B dan!!! user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu petrinja)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: PRVI avgust
9.8.2008 17:41:52   
amaya
Teža 66,7kg...nič shujšala user posted image user posted image user posted image ampak hlače so mi pa čudežno prav user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: PRVI avgust
9.8.2008 22:11:22   
paska
ekoti, končno mi je uspelo prit do računalnika. poročam težo za včeraj, petek. nespremenjena. bo pa čez en teden kaj v minus. vsaj upam. lepo se imejte.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: PRVI avgust
11.8.2008 16:01:09   
paska
punce, kaj ste vse na morju al tko pridno telovadite, da ne vtegnete prit za računalnik? sem pa včeri kar grešila. smo bli pr tašči na kosilu in ni blo ne duga ne sluha o zdravi prehrani. kako pa vi kaj? kaj nosite dopoldan za jest v službo al kako ste si organizirale dan?

lp

(odgovor članu paska)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: PRVI avgust
12.8.2008 20:02:00   
vetrnica
no, v nedeljo zjutraj sem končno prišla do tehtnice, ki je pokazala 60 kg, torej -1,0 kg user posted image , čeprav sem v soboto na veliko grešila. No, v nedeljo se tudi nisem kaj prida držala, ker sem bla pri mojih na obisku cel dan pa nisem komplicirala. Se pa zdaj že drugi dan pridno držim Montija user posted image .

Sam v miganje se še moram spravit... imam v načrtu pilates ob večerih
Koliko pa ve migate zraven?


paska - zgleda, da sva ostali sami user posted image . No sej mogoče pa vse ostale tok migajo, da nimajo časa za rač..


_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, niti v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš koga rad." (Tone Pavček)

(odgovor članu paska)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: PRVI avgust
13.8.2008 8:49:48   
KIKI****
Joj punce, 11 dni sem rabla da sem prišla nazaj na forum hujšanje.

Enostavno sem imela z diplomsko ogromno dela, pa še otroka sta doma, ker je ta mesec vrtec zaprt.

No, v glavnem jaz hujšam po sistemu "zdrava hrana". Jem več sadja, zelenjave, nemaste stvari, nič sladkega, slanega peciva, v glavnem kar je zdravo. Nobene posebne diete. Zaenkrat sem od prvega javljanja izgubila 1,5 kg. Hujšam počasi, ker bom na dieti nekje do aprila dokler pred poletjem ne odvržem vseh cunj, da bom super fit, kot nekoč. Ja, sem kr težkokategrnica ratalauser posted image . Ne povem vam kguser posted image , no mogoče mal kasneje, ko se mi bo dobro zdelo da sem shujšalauser posted image .

Tko da še 25 kg pa bom zelo vesela z svojo težo.

Kaj mi lahko ena napiše kakšna dieta je po montiju?

Hvala,
čao

(odgovor članu vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: PRVI avgust
13.8.2008 8:56:52   
tinkatonka
Hej punce!

Jaz sem prebrala knjigo "Jem torej hujšam" in se odločila, da bom montignacala in ne ločevala.

Bom pa poročala tudi za tabelco o svoji kilaži.

Sicer pa se še malo lovim. Ampak mi gre kar dobro. Se mi zdi da kg niso šli nikamor in tudi zihr ne bodo šli tako hitro dol kot pri ločevalni, ampak rabim poleg nekaj 10 kg minusa tudi spremenjen način prehranjevanja.

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: PRVI avgust
13.8.2008 12:13:16   
Sergia
Moja dieta je ta teden odpadla, ker sem obležala v postelji z vročino. Sicer sem izgubila 2 kg, ampak po zaslugi viroze in ne diete. Se vam pridružim ko se pozdravim.

KIKI
poslala sem ti zs.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: PRVI avgust
13.8.2008 12:46:11   
Alfabeta
Punce, živjo!

Jaz se na temle delu foruma še nisem javljala, berem pa vas.

Meni so namreč od poroda še ostali kg, tako da jih ikam vse skupaj 10 za izgubit. Sedajle še ne smem nekaj drastično hujšat, ker je moja deklica še polno dojena. Bi se pa nekako držala kar smernic Montija.

A mi lahko katera v grobem napiše kaj in kako? Sergia ali pa katera druga? Proooosim! Saj prebiram forum, ampak v glavnem so debate o dnevnih jedilnikih. So kake posebne zadeve? Jaz se edino zaradi krvnega sladkorja bojim, ker mi je pri 90 dnevni pred leti na beljakovinski dan sladkor tako padel, da sem omedlela.

Če bo katera npri volji.....Hvala!

(odgovor članu Sergia)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: PRVI avgust
13.8.2008 16:06:33   
amaya
evo....-1 kg

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: PRVI avgust
13.8.2008 16:07:40   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

Punce, živjo!

Jaz se na temle delu foruma še nisem javljala, berem pa vas.

Meni so namreč od poroda še ostali kg, tako da jih ikam vse skupaj 10 za izgubit. Sedajle še ne smem nekaj drastično hujšat, ker je moja deklica še polno dojena. Bi se pa nekako držala kar smernic Montija.

A mi lahko katera v grobem napiše kaj in kako? Sergia ali pa katera druga? Proooosim! Saj prebiram forum, ampak v glavnem so debate o dnevnih jedilnikih. So kake posebne zadeve? Jaz se edino zaradi krvnega sladkorja bojim, ker mi je pri 90 dnevni pred leti na beljakovinski dan sladkor tako padel, da sem omedlela.

Če bo katera npri volji.....Hvala!


pojdi na Montija, pa si preberi malo....če pa kaj ne razumeš, pa kar vprašaš


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: PRVI avgust
13.8.2008 21:16:23   
vetrnica
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta
Bi se pa nekako držala kar smernic Montija.

A mi lahko katera v grobem napiše kaj in kako? Sergia ali pa katera druga? Proooosim! Saj prebiram forum, ampak v glavnem so debate o dnevnih jedilnikih. So kake posebne zadeve?


Imaš pa tudi tule poskenirane knjige: http://public.box.net/marijaanalu43849



_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, niti v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš koga rad." (Tone Pavček)

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: PRVI avgust
13.8.2008 22:35:16   
Anonimen
moram vam povedati, da sploh ne hujšam.user posted image se vsak dan prepričujem ju3 pa nesmem več grešit. tak da zaenkrat odstopam- se javim ko bom pripravljena it v novi boj

(odgovor članu vetrnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?