|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 12:01:14   
baguSka
Mogoče pa res gre za športni sex, kot je napisal en anonimni, mal adrenalina za popestritev.


ja.. tud ce gre za sportni sex.. ce lahko svojemu partnerju normalno brez slabe vesti pogledas v oci, meni pac ni razumljivo..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 12:01:52   
devo
Ja pa ve kam lahko ti to potrebo odneseš? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 12:06:02   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: devo

Bottom line ... nobena tle mi ne more zagotovit tega, da bo neskončno zvesta in oh in sploh ... nikoli ne veš kdaj se ti zareče .... user posted image  


To je sicer res, ampak grem pa še vseen raj laufat in dobim čist dost adrenalina - edino vreme me zadnje čase za**bava. user posted image

(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 12:06:13   
devo
Se strinjam, ampak partner pa tud ne more biti tolk zabit, da mu ni jasno, da če ne bo pri njemu dobila, je samo vprašanje časa ... kje bo, ne?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 12:06:52   
devo
No predstavljaj si da dežuje cel teden !!!user posted image

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 12:09:42   
baguSka
Kakšni (in verjemte ni jih malo ) majo pa radi športni seks - samo pohoto in strast - brez tistih ljubezenskih dodatkov.


Vse lepo in prav, dokler imas partnerja, ki to ve in ga ne moti.

(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 12:11:36   
devo
Ja no, se jih pa seveda tudi veliko spreneveda ... in živijo s temuser posted image .
Ne me narobe razumet. Vsekakor sem bolj za to, da sta skupaj tsta dva, ki se znata tudi dobr pof.... . Ampak redki so taki.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 12:11:39   
baguSka
... nobena tle mi ne more zagotovit tega, da bo neskončno zvesta in oh in sploh ... nikoli ne veš kdaj se ti zareče ....


definitivno... a dokler ljubis in spostujes svojega partnerja, se to ne more zgodit.. sori.. lahko pa se, ce se odnos s partnerjem konca...

(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 12:12:03   
snikolina

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Če ob tem nimaš slabe vesti, če ti vsaj malo ni hudo, pa jaz mislim da svojega moža nimaš več rada in do njega ne gojiš nikakršnih čustev več. Jaz bi se na tvojem mestu vprašala ali res hočem do konca življenja živet s tem človekom, ki je moj mož, če mi je zanjga vseeno. Da bi pa še naprej varala je pa zelo podlo od tebe in nefer do moža. Premisli.




ABSOLUTNO SE STRINJAM!!!!!!!!!!

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 12:13:12   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: devo

Se strinjam, ampak partner pa tud ne more biti tolk zabit, da mu ni jasno, da če ne bo pri njemu dobila, je samo vprašanje časa ... kje bo, ne?


no, s tako zabitim decom jst pac nebi bla... in potem bi pac lahko pocela kar bi zelela.. ne?

(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 12:14:42   
baguSka
Ja no, se jih pa seveda tudi veliko spreneveda ... in živijo s tem .


ja potem pa zivijo v lazi... ce s tem lahko zivijo, potem ne spostujejo partnerja in dalec na zadnjem mestu samega sebe...

(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 12:20:27   
devo
Samo toliko bi še omenil ... vsi malo pozabljamo od kje smo prišli in kaj imamo v krvi. Krvavi smo pod kožo tako kot živali. Ja seveda imamo možgane user posted image . Ampak kakšni zato, da razmislijo in pretehtajo kako so vse to zgradili, kakšni za zato, da naštudirajo "kako se bom pa tele ritke lotil".

Predstavljajte si, da ste na službeni poti in ste daleč od doma. Ste pri poslovnem partnerju, ki je oh in sploh (Brad Pitt user posted image  ... to seveda ne velja za moške). Pa je gentleman, pa uglajen, zgovoren ... nekaj več kot doma leži v tistem zahojenem kavču z daljincem v roki. user posted image

Včasih človek tudi malo čudno razmišlja. Misli, da je vse racionalno in normalno ... pa ni nujno da je.... ipd.

(odgovor članu snikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 12:21:42   
devo
Kaj pa berem stalno po vsem tem forumu ... user posted image .

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 12:26:23   
baguSka
Pa je gentleman, pa uglajen, zgovoren ... nekaj več kot doma leži v tistem zahojenem kavču z daljincem v roki


no, tud TA gentelman, pa uglajen, zgovore... ni nic vec doma, kot zahojenec z dalinjcem v roki.. user posted image

(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 12:30:16   
devo
Ja, ampak marsikatera tega ne ve user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 12:32:27   
baguSka
Ja, ampak marsikatera tega ne ve


user posted image  ja cist mozno da v tistem hipu to pozabjo... in da pozabjo tud na svojga zahojenca doma... ampak se vedno pa ne razumem, kako lahko potem prides mirno domov in se obnasas do svojega zahojenca, kot da se ni nic zgodilo...!? hmm... ce ga seveda spotujes in ljubis!?

(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 12:35:53   
devo
Sej gre .. prvič malo težje, potem pa steče user posted image . Malo bolj ponižna si ... lažje drek ješ. Kar naenkrat postaneš nevedoč idealna žena user posted image . In tvoj zahojenec je nadvse zadovoljen. Potem se iz preveč krive vesti sem in tja malo bolj potrudiš in ETO TI ... PERFEKTEN ZAKON. user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 12:37:33   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: devo

No predstavljaj si da dežuje cel teden !!!user posted image


potem pa unga s kavča uporabim. user posted image

Ah ne, smo šli zadnjič ven in priznam, da mi je bil v celem baru najbolj všeč moj dragi, kljub desetim tekilam (v alkoholu se pa res resnica skriva).

Službene poti ... je pa tako, imamo kr enih par fejst fantov na naših sestankih in čisto fajn se je spogledovat z njimi, ampak to je to in zakaj bi tvegala za tisto eno urco naše srečno družinsko življenje. user posted image

(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 12:42:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojcapr



Midva se zelo zelo redko skregava in ne živiva en mimo drugega, sva se pač našla dva, ki se prilagajama in seveda komunicirava...



lepo to da se zastopita sej se midva z mojim tud pa se znava pogovort o vsakem problemu si vse zaupava. sam kdaj pa kdaj pa ma al on al jz mal slabi dan pa rečeva kero bol na glas ne zej da bi se kregala  da bi vsi sosedje poslušal, ampak vsak kdaj pa kdaj kej boool naglas reče.

da bi pa svojega fanta oz. očeta najine hčerkice prevarala pod nobenim pogojem ker mi je on sveti. Vem da sem dobila najboljšega kar jih lahko. je lubeznjiv, rad naju ima, delaven če le more naredi pri hiši (ki jo delava) sam da prišpara. tud gremo kam včasih vn tko da mi ob njemu nič ne manjka. Če mi pa slučajno kej mu pa to povem in probava narediti kompromis tko pa tud on pove men tko da se super zastopiva, se pa kdaj pa kdaj tud mal skregava za 5 min.

Ne zastopim pa tega  kako moraš varat če imaš nekoga rad, ga spoštuješ, meni to niti pod razno ne pade  na pamet.

(odgovor članu mojcapr)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 12:42:53   
devo
Sej to je fajn user posted image . Lepo, da se ti tvoj še vedno najbolj fejst zdi ... in tko je prav. Samo še nasvet ... dej mu to tud pokaži. Tko da bodo vsi videli ... predvsem vse user posted image

Pozabljate, da govorimo o športnem seksu punce. To je tisto, ko dva vesta zakaj sta se dol dala ... ko vesta, da ne pričakujeta nič drugega kot polno skledo adrenalina. Če pa ne bo dobro, se pa pač ne bosta več ... to sem mislil. Tisti, ki se dol dajejo in mislijo, da se bodo zaljubili in podobno se motijo ...

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 12:47:58   
baguSka
To je tisto, ko dva vesta zakaj sta se dol dala ... ko vesta, da ne pričakujeta nič drugega kot polno skledo adrenalina. Če pa ne bo dobro, se pa pač ne bosta več ... to sem mislil.


Ja super. A pa vejo to tud njuni partnerji!?

(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 12:49:15   
baguSka
Lepo, da se ti tvoj še vedno najbolj fejst zdi ... in tko je prav. Samo še nasvet ... dej mu to tud pokaži. Tko da bodo vsi videli ... predvsem vse


Jaz npr svojemu to redno pokazem. In je dovolj da to ve ON. Ne rabi vedet tega cel svet. ON je meni pomemben in ne ostali.user posted image

(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 13:10:13   
devo
Kaj je že naslov teme? user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 13:11:47   
devo
Aha zanimivo, da ni tle nobene, ki bi priznala, da se za špot dol daje ... pri taki populaciji. Ok upoštevamo, da so tlele bolj ženske v občutljivem stanju ... user posted image

(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 13:17:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: devo

Aha zanimivo, da ni tle nobene, ki bi priznala, da se za špot dol daje ... pri taki populaciji. Ok upoštevamo, da so tlele bolj ženske v občutljivem stanju ... user posted image


Jaz sem 1 anonimna in mislim, da sem jaz v taki situaciji. Mogoče druge-drugi nočjo priznat, ali pa sem res edina????            

(odgovor članu devo)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?