|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 13:22:22   
devo
Nisi ednina. In po moje se čim manj obremenjuj s kakšnimi čistunskimi mislimi ... noben ni tak svetnik kot se dela ali pa se trudi dajat takšen vtis, ok ?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 13:23:49   
devo
Aha tole sem te hotel vprašat. A pa je bil to samo športni seks?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 13:36:23   
baguSka
Aha zanimivo, da ni tle nobene, ki bi priznala, da se za špot dol daje ... pri taki populaciji. Ok upoštevamo, da so tlele bolj ženske v občutljivem stanju ...


ce bi jaz to pocela bi priznala... bi pa priznala tud svojemu partnerju... ker pa tega ne pocnem, pac nimam cesa pdb priznat... user posted image

jaz sem to pocela, ko nisem imela partnerja... user posted image  evo, priznam...

za sportni sex, pa mam trenutno svojega moza, ki me trenutno se odlicno obvlada.. user posted image

(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 13:39:29   
devo
No vidiš. Lepo, da si tako iskrena ... tako na forumu kot doma user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 13:39:52   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: devo

Nisi ednina. In po moje se čim manj obremenjuj s kakšnimi čistunskimi mislimi ... noben ni tak svetnik kot se dela ali pa se trudi dajat takšen vtis, ok ?user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


obremenjujejo se NE le tisti, ki jim dol visi za vse ljudi okoli sebe...


pa ne govorimo o cistunskih mislih... dalec od tega... govorimo o dejanski prevari, za katero partner pac ne ve... ne ve, da se njegova partnerja z drugimi dol daje... ne ve, da je bil v njeni luknjici drug ticek... in ce to njemu ni kul, je fer da mu to tud pove... ce mu ne, ga ne spostuje... ce je brez kancka slabe vesti, to pomeni, da zivita s partnerjem eden mimo drugega... tko pac je... in mi noben ne more rect, da je to neka trdna zveza, ki jih nic ne manjka...

(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 13:42:07   
baguSka
No vidiš. Lepo, da si tako iskrena ... tako na forumu kot doma


za forum se mi drugace dobesedno je*be... pomembno pa je, da sem iskrena do svojga partnerja... ker spostujem... user posted image  ko bo zginilo spostovanje, bo pa druga pesem... ampak potem bom SPET iskrena in bom tudi priznala, da doma NI spostovanja, ne pa da bom sama seb in drugim lagala, da je... kr neki...

(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 14:02:57   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

po moje bi bla iluzija,če ga ne bi bilo domov,če bi pohajkoval s kolegiuser posted image
On pa vsak prost trenutek rezervira za nas,še vse vikende hoče bit z nami,skratka vedno.
Pa mnogo je pri nama cartanja,pa božanja,pa lubčkanja.
Samo  intimnosti ni.


Iluzija je, ker ti praviš, da je idealno - če bi bilo idealno ne bi bilo varanja, ne bi bilo niti želje niti potrebe po varanju. Iluzija pa je to, da si ti dopoveduješ, da je pri vama idila v resnici pa ni - ker očitno iz vsega kar si povedala - vama obema dosti manjka. In v idili bi se pogovorila in rešila težave - v iluziji pa bežita en od drugega in se pretvarjata, da imata idilo.

In idila ni samo to, da je on rad z vami, da ne pohajkuje, ipd... - to je samo normalen partner in oče.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 14:07:54   
devo
Vsak pogled na zadevo je lahko zelo relativen. Tako, da o tem kaj je idila in kaj iluzija lahko debatiramo user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 14:30:19   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: devo

Vsak pogled na zadevo je lahko zelo relativen. Tako, da o tem kaj je idila in kaj iluzija lahko debatiramo user posted image


Ja, ampak dejstvo pa je, da kjer je idila ni varanja - sicer ni idila.

(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 14:39:14   
devo
Ja pa sej to je vendar jasno user posted image .

Eni pač nimajo(mo) tako idiličnega življenja ... in kaj naj potem? Kakšni se še tako trudijo, da bi bili pridni in straight ... pa kr nabašejo kakšno ali kakšnega. A naj se potem celo življenje sekirajo? Tudi taki morajo(mo) živet, da imajo(te) ljudje kaj govorit in opravljat user posted image .

Sicer pa vsaka pregreha je sladka ... kar spomni se nazadnje hladilnika ... tako mamljiva vsebina... tebi pa kruli kot hudiča. Pa si naglas rekla, da ne boš več (pred vsemi) .. ampak v zavetju noči ... se marsikaj zgodi ... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 14:46:42   
maruškaŠ
Nekaterim to ni jasno, ker trdijo, da je bilo vse popoldno in idilično pol se je pa kr 'zgodilo' varanje. Odrasle osebe morajo sprejemati odgovornost za svoja dejanja in njihove posledice in sprenevedanje to ni.

Ne vem če lahko primerjaš lakoto z varanjem? Men to dvoje glih ne paše v isti koš.

Sicer pa so najpogostejši opravljivci ravno tisti, ki imajo dovolj svojih težav... user posted image

(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 14:52:13   
devo
user posted image
Seveda ne moreš to direktno primerjat ... ker ni primerjave v intenziteti dogodka ... user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 15:16:23   
maruškaŠ
Niti v tem ali je zadovoljevanje ene ali druge potrebe življenjsko potrebno ...user posted image

(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 16:57:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: devo

Aha tole sem te hotel vprašat. A pa je bil to samo športni seks?


Po moje ja, saj mi je všeč, ampak nisem zaljubljena vanj. Oba sva vezana in imava rada svoje partnerje, to pa je bilo za popestritev - šport, pa še kile grejo dol a ne...user posted image user posted image user posted image    torej to je bil res športni seks...

(odgovor članu devo)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 19:11:04   
Anonimen
Spet anonimna 2.
Pa pri user posted image  daj te že nekaj razumet.Kaj pa je za storit v primeru,če nekoga moleduješ,pa prosiš nonstop za sex,on pa noče,pa se izmika.Pa npr.da si zlo vredu ženska in skoraj vsak moški za tabo pogleda?A potem pa naj horuk 15 letno zvezo končam,da se bom v miru lahko še s kom dala dol al kaj??
Partner si je na jasnem,da si bom nekoga za sex poiskala,pa ne ukrene popolnoma nič.Torej?? Po moje je on bolj čuden tukaj,če mu bo le uspelo živet s tako žensko.
Pol pa mi samo naj še nekdo reče,da smo ženske p....... in nezveste.
Jaz osebno vem,da tega ne bi dopustila.pa na si bo še tako hudo,bi tistih 10 minut pretrpela,da nekoga zadovoljim,če ne iz želje,pa že iz spoštovanja do partnerja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 19:41:05   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Spet anonimna 2.
Pa pri user posted image  daj te že nekaj razumet.Kaj pa je za storit v primeru,če nekoga moleduješ,pa prosiš nonstop za sex,on pa noče,pa se izmika.Pa npr.da si zlo vredu ženska in skoraj vsak moški za tabo pogleda?A potem pa naj horuk 15 letno zvezo končam,da se bom v miru lahko še s kom dala dol al kaj??
Partner si je na jasnem,da si bom nekoga za sex poiskala,pa ne ukrene popolnoma nič.Torej?? Po moje je on bolj čuden tukaj,če mu bo le uspelo živet s tako žensko.
Pol pa mi samo naj še nekdo reče,da smo ženske p....... in nezveste.
Jaz osebno vem,da tega ne bi dopustila.pa na si bo še tako hudo,bi tistih 10 minut pretrpela,da nekoga zadovoljim,če ne iz želje,pa že iz spoštovanja do partnerja.


Hmmm po mojem si še vseeno čudna ti - ker vztrajaš v takšni vezi. Prav toliko na horuk kot bi končala zvezo, prav toliko na horuk skačeš čez plot.

Torej če to traja dolgo je razlog, da končaš zvezo, sicer ne. Ampak če ne traja dolgo tudi potrebe po varanju ne more bit.

In če bi bila jaz moški in bi imela probleme zaradi katerih ne bi imela potrebe po spolnosti in bi mi partnerka jasno dala vedeti, da če ne bom jaz poskbel zanjo - bo pa kdo drug - tut ne bila pripravljena nič ukreniti za takšno k****. Za partnerko pa, ki bi mi stala ob strani, se poglobila vame in poskušala pomagati (v prvi fazi vsaj ugotoviti kaj je problem) - pa bi verjetno bila pripravljena ukrepati in storiti marsikaj (če bi bila moški). Če pa bi bila ženska in bi mi partner rekel, da če ne bom seksala z njim - si bo to poiskal drugje - pa bi bila vsa zgornja občutja in mnenja še bolj negativna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 20:00:35   
silvya
Ta debata se je napletla v eno jaro kačo. Bom poskušala biti kratka in jasna. Varanja ne odobravam in zame ni opravičljivo z nobenim argumentom!

Če ti pač oseba s katero živiš ni všeč in od nje ne dobiš tega kar misliš da si zaslužiš, to iskreno povej in pojdi svojo pot, ter prosto pot pusti tudi osebi s katero nisi zadovoljen!

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 20:04:14   
ronja
Mah, kaj ste se vse tako spravile na varalice? Vsak po svoje ptiček poje in če je obema prav - potem tega sploh ne dojemam več kot varanje. Anonimna je svojemu dragemu povedala, kako stvari stojijo in da pač rabi tudi spolno zadovoljitev precej večkrat kot ji jo je on pripravljen nudit. Zakaj za vraga bi morala non stop trpet in se žrtvovat za njega! Cankar je mrtev in njegova mama tudi...

Zakaj se ne bi medsebojno spoštovala, če imata pač odprt zakon? Ne vidim povezave med tem, da imaš neobičajno razgibano spolno življenje in spoštovanjem do partnerja, ki za ta tvoj šport ve.

Lahko ima njen mož po naravi zelo šibek libido ali je ambiseksualen oz. biseksualen in v določenem času pri njem prevladuje homoseksualnost. Veliko takih moških si tega sploh noče priznat in so baje sicer super ljudje za živet skupaj. Zakaj bi potem ona trpela ali pa bi uničila sicer lep dom svojim otrokom?
So pač stvari, ki se jih ne moreš zmenit - ne moreš spremenit čutenja: če njemu ni do seksa, njej pa je... Zakaj tak zakon ne bi mogel bit lep, če se oba strinjata, da bosta seks za šport poiskala drugje? Nekateri hodijo na swinganje, pa to ne pomeni, da sta zdaj slaba človeka, ki se ne spoštujeta!

Nespoštovanje je, če si lažeta, grozita, tepeta, obrekujeta en drugega in si ne stojita ob strani, ko drugi to rabi! Ne pa če hočeta zadovoljiti vsak svoje potrebe. jaz tudi ne jem vedno doma, če sem lačna, jem v službi, kot vsi ostali in se nihče nad tem ne zgraža, čeprav je lahko večerja tudi zelo intimna. Seks ej pa ravnotako ena osnovnih potreb in po moje je za otroke boljše, da imajo veselo mamo, ki sem pa tja skoči na kako avanturico, je pa zato zadovoljna v življenju in se ne pritožuje non stop nad očetom.

Seveda je najbolj fino, če jih lahko zadovolji partner doma, ampak vsi pač nimajo te sreče. Vem, da se meni tudi ne bi dalo non stop moledovat za seks in bi tudi predlagala kaj takega, če bi se mi to zgodilo. Vprašanje, če se splača vrečt stran lep zakon oz. partnerstvo, kjer ti ljubi da vse, razen seksa: torej te pocarta, te potolaži, ti pomaga, kadar rabiš, skupaj skrbita za otroke in gospodinjstvo, greste na izlete, na morje in se imate super... samo zato, ker se ti pač seksa. Amapk da bi pa do konca življenja seksala 1x na 2 meseca pa tudi hvala lepa! Torej - jaz anonimno čisto razumem in se mi ne zdi, da bi bila nefer do moža, saj mu je čisto fer vse povedala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 20:39:38   
Anonimen
Ronja,hvala da edina razumeš.
pa verjemi,da mi ni lahko,jočem,se sekiram,nevem kaj storit.le s težkim srcem bom šla z ljubimcem,ne z veseljem.Pa če ti po pravici povem,se na tak način počasi,res počasi od svojega partnerja tud oddaljujem.Vendar on to nič resno ne jemlje.sem nekje v biti sebe globoko jezna in huda na njega,da me ni sposoben spoštovat do te mere,da bi me vsaj malo naredil srečno.Saj pravim,spregledal bo komaj enkrat,ko bo prepozno.No,ali pa tudi ne.Upam samo,da bo meni zneslo tako življenje na dolgi rok.user posted image

(odgovor članu devo)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 21:23:20   
Olivija
Nisem se ravno poglobila v celo debato in tudi težko je ob vseh anonimnih user posted image , ampak če prav razumem:

Anonimna1 vara brez vedenja moža.

Anonimna2 vara in mož to odobrava, ker ne želi seksati z njo in ob tem ji je težko. Ok, to razumem.

Ne štekam pa Anonimne1, ki je začela celo debato.  Zanima me pa samo to, kako bi Anonimna1 odreagirala, če bi zvedela za svojega moža, da jo vara (mogoče mora on tudi kakšno kilo dol datuser posted image ) ? Pri vsem tem me moti samo to, da to očitno počne za njegovim hrbtom (če sem prav razumela). Naj se zmenita za odprt zakon in je cela zadeva rešena.



< Sporočilo je popravil Olivija -- 24.7.2008 21:24:55 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 22:40:48   
Anonimen
Ta izraz: športni sex mi je pa zelo všeč user posted image . To bo lahko uvedli med izbirne vsebine na kakšnem izmed dotičnih študijev user posted image .

(odgovor članu devo)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?