|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bel izcedek
29.7.2008 15:11:32   
Žaka
Menstruacije še ni. včeraj bi morala priti. Tako mi zdaj zamuja dva dni. Iz firbca sem nardila Clear blue,ne vem ali imam previde ampak opazila sem zelo zelo rahel plusek . Kaj pravite ?

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Bel izcedek
29.7.2008 15:23:53   
Žaka
Če ne sanjam...Pomagajte mi.. če sem imela zadnjo menstruacijo 5.6 kdaj naj bi imela rok ?


(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Bel izcedek
29.7.2008 16:03:46   
TIAPIA
Ne zastopim mogla bi jo dobit 28.07., zadnjo si pa imela 5.06. ?
Po mojem ti mal več zamuja.



(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Bel izcedek
29.7.2008 17:41:15   
Žaka
Oprosti zmotila sem se. Zadnjo sem imela 5.7.

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Bel izcedek
29.7.2008 17:48:22   
boob
Žaka, če si ga vidla, . . pol . . .čestitam. . jaz si ga pa kar neupa narest. . mi zamuja že 4 dni, mam pa ful občutek (že kašen tedn je tko) da mi bo zdaj zdaj pritekla.. . . a ti si ga delala zjutrej al sred dneva?

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Bel izcedek
29.7.2008 17:50:55   
Žaka
Delala sem ga ko sem prišla iz službe. Moji znaki pa so : fulll sem napeta res full. Glavobol,slabosti popoldan. Pa prejšni teden mi je večkrat tekla kri iz nosu. Bolečine podobne menstrualnim.

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Bel izcedek
29.7.2008 17:53:09   
boob
Mene tud slabost daje, pa omotična sem. . . bom še kašen dan počakala. . če bom zdržala :) pol grem pa test nares
Pa te trebuh oz jajčniki tud bolijo, kot da bi ti zdaj zdaj pritekla?

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Bel izcedek
29.7.2008 18:02:57   
MTFP
Ko sem bila jaz prvič noseča se spomnim edino to (že dolgo je tega...), da testa nisem šla ful dolgo delat, ker me je vsak dan zvijalo kot da bom dobila M. Pa vem da se mi je enkrat na WC orenk zavrtelo. Ker takrat niti nismo delali na user posted image  in sem bila zaščitena nisem niti pomislila na nosečnost. Pol se mi pa na lepem posveti da me pa že dolgo zvija pred M (točno kdaj jo moram dobiti pa nisem vedela) in sem naredila test pa je bil+....

No sedaj pa ko delamo na user posted image ... mi je pa že od srede prejšnjega tedna slabo. Največkrat zvečer pred spanjem in to fejst. Ne pričekujem jo 5.8.... Joj upam da ni to samo od psihe. Pri hrani je pa tako, da mi nič prav posebaj ne diši, ampak ko začnem jesti pa lahko normalno pojem.....

Joj čez en teden bomo videli kaj psiha dela :). Sicer imam tudi vrtoglavice, ampak tudi nizek pritisk, tako da to dvoje bi se lahko navezovalo eno na drugo..

Aja sem pa tudi jaz danes opazila beli tok....

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Bel izcedek
29.7.2008 18:13:42   
boob
no pol pa pesti držimo za vse tri. . .
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Bel izcedek
29.7.2008 18:23:45   
TIAPIA
IZVIRNO SPOROČILO: Žaka

Oprosti zmotila sem se. Zadnjo sem imela 5.7.


Po koledarčku imaš rok 11.april 2009 user posted image user posted image .
ČESTITAM user posted image user posted image user posted image user posted image .

Jaz bi jo tud mogla dobit okol 22.07, pa je ni , res pa je da imam zelo neredne user posted image . Pa sem delala včeraj test pa je -.
Me pa tud nekaj zobje bolijo napeta sem pa izcetka za na izvoz, skos letam na wc, ker mislim zdaj pa jeuser posted image , pa je niuser posted image

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Bel izcedek
30.7.2008 9:09:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Žaka

Oprosti zmotila sem se. Zadnjo sem imela 5.7.


ali imaš ciklus na 25 dni user posted image  po moje bi morala počakat vsaj 28 dni, preden narediš test user posted image

(odgovor članu Žaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Bel izcedek
30.7.2008 9:59:42   
boob
Žaka, a si test že ponovila mogoče. . . Jaz sem ga delala danes zjutrej, pa nevem al si tudi jaz domišlam al je bila res zeellllooooo rahla črtica. . delala sem pa FS, tistega ki sta dva v paketku

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Bel izcedek
30.7.2008 10:14:39   
ptejka
Ojla punce!
Jaz sem novinka, sicer pa že dalj časa sicer spremljam blog in vaše pogovore, sedaj pa sem se odločila, da se vam pridružim.
Z dragim sva začela načrtovati user posted image ! Sedaj imam tudi jaz veliko belega toka, pa napete prsi, pa veliko hodim na wc tko da mogoče nama je že ratal. Test bom (v kolikor ne dobim user posted image  naredila po 10.8). Ko bo kaj novega bom delila z vami.

Vsem, ki upate, da ste user posted image  želim veliko sreče in držim pesti za vas!!!

(odgovor članu Kaja30)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Bel izcedek
30.7.2008 10:16:13   
boob
dobrodošla. . pa srečno tudi tebi. . .
koliko časa pa že delata nauser posted image

(odgovor članu ptejka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Bel izcedek
30.7.2008 11:34:39   
ptejka
Pr nama je stvar tak:
najprej sem 5 let jedla kt, nato sem prenehala in ginekologinja je rekla naj začneva delati na user posted image . Po treh mesecih sem imela pregled in je ugotovila, da mi hormoni preveč nagajajo tako, da sem dobila 3 - mesečno terapijo s hormoni. Junija sem prenehala s terapijo in sedaj se trudiva en mesec (ginekologinja mi je rekla, da je zaradi ravni hormonov prav prvi mesec največja možnost - bomo videli ali ima pravuser posted image .

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Bel izcedek
30.7.2008 11:37:16   
boob
Jaz sem tud začela jemat tablete za ščitnico. . pa resnično upam da je neki na tem :)

(odgovor članu ptejka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Bel izcedek
30.7.2008 20:27:01   
ency
Lep pozdravcek punce, cestitam vsem, ki ste zagledale plusek. Jst bi mogla user posted image  dobit 22.7 in je se vedno ni(upam upam upam da je ne bo), sicer imam zelo neredne, sam ta mesec imam tako obcutek da nekaj je, da me je kar strah pomislit.In nikakor se ne morem pripravit, da grem po tester,ker me je strah ponovnega razocaranja. Me pa ful bolijo prsa, pa spika me v trebuhu-obcasno, pa zvecer mi je mal slabo (ampak ne bruham), prisoten je bel tok...vsake 5min sibam na wc pogledat ce je ze prisla.Seveda imam ful podobne znake preden dobim user posted image , zato nocem prevec upat...
In spet bo eno ogromno razocaranje, ce pride!!! P.s: tdi jst mam probleme s scitnico

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Bel izcedek
30.7.2008 23:04:19   
TIAPIA
Moje user posted image tud še ni, izcetka imam pa tud že manjuser posted image
Žaka si že delala testek?
Ti pošiljam cel kupuser posted image user posted image user posted image za srečo!

(odgovor članu ency)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?