|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Problem
5.8.2008 11:52:45   
pokica_
Mi zdaj, ko delamo user posted image nič ne mečemo stran, vse ponucamo!!!user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Problem
5.8.2008 16:44:57   
M1987
Kaj... Prvič slišim za svečo. user posted image Sam moj uživa, ko delava na user posted image pa loh spusti vame. Pa ful sva se zdaj povezala v tem času, še bolje kot prej. Moj uživa, da loh spusti vame. Je pa res, da potem veliko ven steče, sam ne vem koliko to vpliva na zanositev? user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Problem
5.8.2008 17:26:44   
pokica_
Tako je tudi zdaj pri nama,...sex ni samo sex,...je užitek, prepuščenost drug drugemu, ljuuuubljenje in ne zgolj sexuser posted image .
M1987, normalno je, da nekaj tekočine ven steče,...verjemi da pa plavalci odplavajo proti jajčecu in to z vesoljsko hitrostjo! user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Problem
6.8.2008 20:46:15   
barika
Pa vse, ki ste se norca delale z svečo, da vas ne vidim na kakšnih temah težave z zanositvijo. Vedno več je takšnih, ki imajo težave z zanositvijo, upam da jih pri nama ne bo
user posted image user posted image user posted image  a sveča pomaga, če imaš težave z zanositvijo, prosim te no...
aja, pa 2 dni ne smeš lulat, da slučajno kaj ven ne stečeuser posted image

a si prepričana da pri skoraj 30. veš kok se delajo otroci, sori no, sam si me nasmejala

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Problem
6.8.2008 20:48:01   
barika
sonček85 tebi oz. vama pa vso srečo in en močan user posted image + in veliko prijetnih nosečniških dni brez slabosti.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Problem
7.8.2008 15:23:58   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Pa vse, ki ste se norca delale z svečo, da vas ne vidim na kakšnih temah težave z zanositvijo. Vedno več je takšnih, ki imajo težave z zanositvijo, upam da jih pri nama ne bo
user posted image user posted image user posted image  a sveča pomaga, če imaš težave z zanositvijo, prosim te no...
aja, pa 2 dni ne smeš lulat, da slučajno kaj ven ne stečeuser posted image

a si prepričana da pri skoraj 30. veš kok se delajo otroci, sori no, sam si me nasmejala


barika najprej bi tebi zastavila eno samo samcato vprašanje:

pri kolikih letih si po naravni poti zanosila?


zdaj bi pa še tole povedala; jaz sem pa krepko čez trideset in tudi vem kako se dela otroke in ko nama po dolgem času ni uspelo, tako, kot se jih pač dela, sva pač šla tja, kjer skušajo pomagat strokovnjaki, IVF ... in brez sramu priznam, da ko sem uletela na ta forum z vprašanji, sem bila TELE, brez trohice znanja ... zahvalim pa se lahko vsem dekletom na forumu za prelep sprejem, neizmerno potrpežljivost ob "butastih" vprašanjih in vsem kar je spremljalo mojo fazo spoznavanja poteka postopka ... danes imam veliko prijateljic sotrpink, zdaj tudi jaz z veseljem napišem kak odgovor, pa čeprav se mi zdi stokrat odgovorjen, ker vem, da nismo vse naenkrat začele brat tega foruma in sodelovat, neaktere se pametne rodijo, nekaterim je pa treba večkrat povedat da razumejo ... s tolerantnostjo in strpnostjo se nobena (noben) ne bi počutila tu napadeno, niti, da se kdo norčuje iz nje (ga) ... je pa res, da imamo vsi slabe in dobre dneve ...


lina7589 ti si pa verjetno dobila zadovoljiv odgovor vmes med vsemi takimi ki ti ne ustrezajo, zatorej se ne jezi dekle, malo zdrami tvojega dragega pa mu povej da plavanje na suhem pač ne bo ultramaratonsko, da se bistveno bolj obnese tam kjer je vlaga, kjer so pogoji ... naj pogleda Martina Strela ... lahko bi jih blo miljon Martinov, pa če bi sred New orka mahali po luftu s tačkami, nikol ne bi preplavali Amerike ane user posted image user posted image ... ne jemlji tega kot norčevanje, sem skušala malo obrnit vse na hec, ker življenja prehitro frči mimo nas ... pa naredi po akciji svečo, če ti paše, al pa steci na WC lulat, če te zgrabi, počni to tako, kot ti bo ustrezalo, sprosti se in uživaj v življenju, sexs in delanju user posted image user posted image ... SREČNO !!!!!!!!!!!


Sončika85
veselo v boj, pa ne pozabit spraševat, preden greš vedno sprašuj, ker nekaterim sestram so vse stvari jasne in pa samoposebiumevno, da to moraš vedeti tudi ti ... držim pesti in navijam zate ... tak štrudlc boš pa lahko tud jedla pol ko boš srečka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Grethy -- 7.8.2008 15:29:31 >


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Problem
7.8.2008 15:42:41   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: M1987

Kaj... Prvič slišim za svečo. user posted image Sam moj uživa, ko delava na user posted image pa loh spusti vame. Pa ful sva se zdaj povezala v tem času, še bolje kot prej. Moj uživa, da loh spusti vame. Je pa res, da potem veliko ven steče, sam ne vem koliko to vpliva na zanositev? user posted image



glej, punce tu ti nočemo nič slabega, moraš pa vedet, da če boš ti takole odreagirala na vsak nasvet, ki ti je nekaj novega, ti počasi ne bodo več odgovarjale, ali pa se res začele hecat s tabo ... bodi bolj odprta, vedno znova boš spoznavala nove stvari v življenju, začni jih sprejemat z veseljem user posted image user posted image

pokica ima čisto prav !!!!!!!!


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Problem
7.8.2008 15:44:09   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

Mi zdaj, ko delamo user posted image nič ne mečemo stran, vse ponucamo!!!user posted image


bravo pokica, kar je podarjeno z ljubeznijo in dobrim namenom ne smeš nikoli zavreči user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Izliv v nožnico in ne izven nje
10.2.2016 23:31:25   
peselj
Pa, jeboga tvoj fant! Ni lepšega, kot izliv v nožnico in potem še ponavljaneje...
Najlepše v življenju je delati otoke. Najdi si novega, ta ni za tebe...

(odgovor članu lina7589)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Izliv v nožnico in ne izven nje
10.2.2016 23:36:35   
peselj
Ja, ko fant konča, če te ima rad, ker si mu dovolila, nadaljujeta drugo runo pa boše lepše...

(odgovor članu lina7589)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?