|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ritka po GH
27.7.2008 15:57:19   
Nasy
Je možno, da je po GH bolj pogosto rdeča-vneta? Smo začeli uvajat kašice in danes sva opazila, da ima rdečko ritko-jedli smo pa kašico iz korenja in jabolka od Hippa.
Hvala za odgovore!


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ritka po GH
27.7.2008 16:41:34   
Naja30
Možno je. Po kakšni agresivni hrani. Naša je imela po pomaranči in mandarinah.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ritka po GH
27.7.2008 18:55:04   
selma2
Možno. Mi uporabljamo zjutraj in zvečer praško pasto in se je ritka porihtala.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ritka po GH
27.7.2008 19:12:50   
mateyka
seveda. mi smo zaradi tega morali prekuhavat vso sadje prve nekaj mesecev, ker je dobila huda vnetja po riti (skoraj živa rana). tudi od jabolka in hruške. kislost sadja zna vneti občutljivo kožo.

probaj čimprej previti, ko se pokaka, da je kakec minimalno časa v stiku s kožo. pa s tem ne mislim, da ga zdaj puščaš v kakcu, da ne bo kake pomote user posted image

(odgovor članu selma2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček in poletje: 5 nasvetov
Vročina lahko "zdela" tudi dojenčka, zaradi česar se mu lahko podre njegov ritem. V poletnih mesecih zato bodite čim b...
Plavanje z dojenčkom
Kdaj začeti s plavanjem na plavalnem tečaju je odločitev staršev, ki jo sprejmejo glede na to, kako se bo odzval njihov ...




Darilo za otroka
nada56

Bi kupili otroku personalizirano darilo presenečenja preko interneta?

DA, v vrednosti do 20 eur (20%)

DA, vendar do 10 eur, ker ne zaupam internetni trgovini (0%)

DA, v vrednodti do 30 eur s pistnino vred (0%)

NE, rajsi kupujem v trgovini (4%)

NE, ker ne vem kaj dobi za darilo (44%)

NE, ne kupujem daril preko interneta (32%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!