|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Rada bi nekoga,...
7.8.2008 11:14:35   
jasno
Ja res je težko verjeti samo tudi samski smo tukaj tako da če želiš kaj več lahko na ZS. 1 ponudba več:).
Žal zs ja ne moreme poslati.
LP Jasno

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Rada bi nekoga,...
7.8.2008 11:14:53   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: tina a

IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Ampak pazi(ta) da se ne bo preveč dogajal ...


Sam da naustre zdej zahtevale še natančnega poročila user posted image user posted image user posted image


Nikol se ne ve user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mogoče še slikce zravn .... za popestritev poletnih dni ... user posted image user posted image user posted image



Je zaželjeno ja. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Rada bi nekoga,...
7.8.2008 11:30:03   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: tina a

IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Ampak pazi(ta) da se ne bo preveč dogajal ...


Sam da naustre zdej zahtevale še natančnega poročila user posted image user posted image user posted image


Nikol se ne ve user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mogoče še slikce zravn .... za popestritev poletnih dni ... user posted image user posted image user posted image



Je zaželjeno ja. user posted image


Še ena k tko razmišlja kt jst ... Če smo že spremlal od začetka hočmo še podkrepljen dokaz ...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Rada bi nekoga,...
7.8.2008 11:40:25   
Anonimen
Upam,da vam bom kmalu lahko poslala zadovoljen in zadovoljen nasmešekuser posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu tina a)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Rada bi nekoga,...
7.8.2008 11:43:06   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Upam,da vam bom kmalu lahko poslala zadovoljen in zadovoljen nasmešekuser posted image user posted image user posted image user posted image .


Čakamo na to ...user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Rada bi nekoga,...
7.8.2008 11:52:58   
jasno
Tudi mene zanima kateri bo "srečen srečneš":)?

LP Jasno

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Rada bi nekoga,...
7.8.2008 11:58:28   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: jasno

Tudi mene zanima kateri bo "srečen srečneš":)?

LP Jasno



kdor čaka dočaka ...

Dejstvo pa je, da ima širok spekter za izbiro ... In kemija mora bit ... brez tega je suho kar pa ne paše ...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu jasno)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Rada bi nekoga,...
7.8.2008 12:20:52   
jasno
Ali pa drug pregovor: "kdor prebira prebirek dobi".
Sicer pa veliko sreče.
LP J

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Rada bi nekoga,...
8.8.2008 8:59:04   
Anonimen
hahahaha....a vi to resno...moški dajete svoje ponudbe...bo treba na rr ustanovit še ženitno čvekalnico....

(odgovor članu jasno)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Rada bi nekoga,...
8.8.2008 12:25:59   
Anonimen
Deca za goli sex pač ni težko najdit,sam mal se je treba okrog ozret pa je,jih je ko listja.Največ je pa še takih poročenih.Take imam jst najraje,so nenasitni,dober sexsajo,ker že bohvej kako dolgo doma niso,pa še tih so,se ne hvalijo okrog.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Rada bi nekoga,...
8.8.2008 13:27:11   
Anonimen
Uuuuuu še jaz bi nekaj dol dala. Tudi samska, že nekaj let nič telovadilauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Rada bi nekoga,...
8.8.2008 21:28:16   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Deca za goli sex pač ni težko najdit,sam mal se je treba okrog ozret pa je,jih je ko listja.Največ je pa še takih poročenih.Take imam jst najraje,so nenasitni,dober sexsajo,ker že bohvej kako dolgo doma niso,pa še tih so,se ne hvalijo okrog.


bruha se mi ob tebi user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Rada bi nekoga,...
8.8.2008 22:05:56   
jackfizio
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Uuuuuu še jaz bi nekaj dol dala. Tudi samska, že nekaj let nič telovadilauser posted image

No, jaz sem samski, pa še ni nobene... Tudi jaz bi telovadil, Anonimna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Rada bi nekoga,...
9.8.2008 10:14:09   
jasno
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Uuuuuu še jaz bi nekaj dol dala. Tudi samska, že nekaj let nič telovadilauser posted image


Pač eni 3 krat na dan drugi  3 krat na leto drugi pa še to ne.
Sicer pa je zanimivo katera ima toliko "jajc" da si "partnerja" za user posted image išče na tem forumu.
Pustimo stati veliko nas je samskih tko moških kakor nasprotnega spola.
In če sta dva za zakaj pa ne.
Jasno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Rada bi nekoga,...
9.8.2008 10:55:52   
muška
Jasno, kolk se da razbrat si ne išče ****ča preko foruma. Samo debatira o tem,da pač nekoga bi imela,  ponujat ste se ji začeli vi kerlci. A ni bilo tako?

(odgovor članu jasno)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Rada bi nekoga,...
9.8.2008 11:57:19   
jasno
IZVIRNO SPOROČILO: muška

Jasno, kolk se da razbrat si ne išče ****ča preko foruma. Samo debatira o tem,da pač nekoga bi imela,  ponujat ste se ji začeli vi kerlci. A ni bilo tako?


Madona sem sama sebi smešna. Zdaj me je prijelo,kot sploh ne vem kdaj,če sploh že.
Sem samska in bi želela nekoga za sex. Samo sex, mogoče 2-krat, 3-krat, potem pa adijo.
Jah, razganja me kaj čem, poletje .

Kakor prebereš. Pač ima težavo ker je samska in ima pomankanje. In našli so se smo se kateri bi lahko to odpravili. "Volk sit koza cela". Skratka z drugo besedo neodločen fant ni še nikoli pri punci spal.
LP Jasnovidec

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Rada bi nekoga,...
10.8.2008 22:19:51   
barika
Največ je pa še takih poročenih.


Žalostno.

(odgovor članu jasno)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Rada bi nekoga,...
10.8.2008 22:20:30   
barika
eh, sem hotla neki napisat, pa sem se rajši v prst ugriznala, da kej grdega ne napišem.

(odgovor članu jasno)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Rada bi nekoga,...
10.8.2008 22:23:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Največ je pa še takih poročenih.


Žalostno.


Ja žalostno, ampak žal je res.

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Rada bi nekoga,...
12.8.2008 11:30:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Deca za goli sex pač ni težko najdit,sam mal se je treba okrog ozret pa je,jih je ko listja.Največ je pa še takih poročenih.Take imam jst najraje,so nenasitni,dober sexsajo,ker že bohvej kako dolgo doma niso,pa še tih so,se ne hvalijo okrog.


Samo v vednost, tega gori nisem napisala jaz 1. anonimna,...ampak neka druga,ki to očitno prakticira. Jaz sem post objavila iz gole fore,ker sem bila sama sebi smešna, saj so se mi ti občutki pojavili prvič odkar sem samska. In to sem že 2 leti.
Ponujati so se mi res začeli sami in Muška je zadevo razumela pravilno-kar se mene tiče.
Ponudb nisem realizirala z nobenim,...user posted image  Sam tok povem, ker ste naketere želele celo dokazno gradivouser posted image user posted image .

Je pa verjetno res,da se da največkrat za sex dobiti poročenega. Ne pišem iz lastnih izkušenj, pač pa tako sklepam,ko berem in se pogovarjam. Kar je meni osebno grozno,saj je bila bila pri nas ravno prevara razlog, zakaj sem ostala sama z otrokom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Rada bi nekoga,...
15.8.2008 12:28:00   
Anonimen
Ne anonimna,tega nisi napisala ti,to sem jaz napisala.Zakaj bi se komu bruhalo ob meni,ob takih moških se ti lahko bruha.Tip je poročen,jamra ko sto hudičev,kak je bogi,da se ženi ne ljubi sexat,sama pa izkoristim priliko,če mi je seveda tipček všeč.Pa saj sem mlada in lepa zakaj pa ne?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Rada bi nekoga,...
15.8.2008 12:37:15   
sinnerka

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ne anonimna,tega nisi napisala ti,to sem jaz napisala.Zakaj bi se komu bruhalo ob meni,ob takih moških se ti lahko bruha.Tip je poročen,jamra ko sto hudičev,kak je bogi,da se ženi ne ljubi sexat,sama pa izkoristim priliko,če mi je seveda tipček všeč.Pa saj sem mlada in lepa zakaj pa ne?user posted image user posted image user posted image user posted image

zato ker uničuješ družino upam da te bi kdaj njegova zalotila pa ti vse kosti polomila
za skozlat so take zenščine ki mislijo le s svojo p,,,,

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Rada bi nekoga,...
15.8.2008 13:05:35   
Anonimen
Moški sam sebi uničujejo družine.Vsi so isti,da veš,sam na sex mislijo,pa so lahk samski ali pa poročeni.Zato se pa sama ne bom nikoli poročila,ker iz lastnih izkušenj vem kaki so.Brez sexa pač ne morem,sem čisto normaln človek z potrebami.

(odgovor članu sinnerka)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Rada bi nekoga,...
15.8.2008 13:58:43   
ronja
zato ker uničuješ družino


Tu se pa ne strinjam: družino uniči tisti, ki izda partnerjevo zaupanje, ne pa tisti, s pomočjo katerega je to naredil! Saj vendar ima skoraj vsak možnost seksat še s kom drugim, pa se zato pač ne odločimo, ker smo rajši z enim izbranim...

(odgovor članu sinnerka)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Rada bi nekoga,...
15.8.2008 14:33:47   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ne anonimna,tega nisi napisala ti,to sem jaz napisala.Zakaj bi se komu bruhalo ob meni,ob takih moških se ti lahko bruha.Tip je poročen,jamra ko sto hudičev,kak je bogi,da se ženi ne ljubi sexat,sama pa izkoristim priliko,če mi je seveda tipček všeč.Pa saj sem mlada in lepa zakaj pa ne?user posted image user posted image user posted image user posted image


še vedno se mi bruha ob tebi...zdej še bolj kot prej. Pa še smiliš se mi:verjetno boš vprašala zakaj:
1. ker si ne moreš tipa dobit (mogoče si lepa in kaj jaz vem kaj še, ampak drugo pač manjka).
2. ker si primitivna in otročja
3. ker si totalen egoist in še malo narcisoidna
4. ker si potrebna kakšne psihoanalize
5. ker ti manjka samozavesti, pa ti je potem to fanj, ker imaš tako občutek, da si nad nekom
6. ah ne da se mi več!




_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?