|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
8.10.2009 10:14:06   
Gordana-3
sistematski pri 3. letih v celju - a so pozabili? ali imajo takšno gužvo? zita je maja bila stara 3 leta in ne duha ne sluha o sistematskem. psihologa smo pa že imeli.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
8.10.2009 14:01:07   
Jančika_
Gordana, ful zamujajo. Kajetan je imel tudi že psihologa in zobarja, pregled bo pa po moje nekje pozimi. So že pri Vasju tako zamujali.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
8.10.2009 19:33:39   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: Bonnie_RR


No, včeraj sva bila pa spet na telovadbi (na Rošu, v Sl. Bisrtici je poteka 2x na teden ob 15.15 - nemogoča ura!user posted image ) in je Nik spet na veliko migal... Se je kar namučil, ker je celo sam izjavil, da je ful utrujen! Kar verjet nisem mogla...




Bonnie_RR- a to imate Svizca? Ker potem ti lahko razložim, čemu taka ura.....


A veš da ne vem... Na netu sem mal raziskovala in v Sl. Bistrici sem našla telovadbo za malčke samo v OŠ 2x tedensko ob tej uri. 


IZVIRNO SPOROČILO: Gordana-3

sistematski pri 3. letih v celju - a so pozabili? ali imajo takšno gužvo? zita je maja bila stara 3 leta in ne duha ne sluha o sistematskem. psihologa smo pa že imeli.


Nik je bil februarja star 3 leta, pa sva imela psihologinjo in zobozdravnico že nekje maja, junija, sistematskega pa šele prejšnjo sredo (30.09.).
Še niste na vrsti...


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
9.10.2009 8:33:24   
Naty*Taja
Pri nas niso tako v zaostanku, razen če te spregledajo, kot so Marcela, pa tudi Maruša še ni dobila vabila. 3 je bla pa konec julija. Pa sej po tisti tabeli pogledajo, kolk je mali star ... je do šole nareta, pa vidjo kaj vse mora obvladat. Tak da ni panike, tudi če je pri 4 letih.

Huanita...mam za tebe MOnustim, če se boš oglasla, ko bote zdravi.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
10.10.2009 19:49:15   
teta beta
Mi smo imeli pregled februarja, Daša pa je rojena septembra. Pri malemu je šlo do enega leta dokaj točno, ker pa je rojen julija imajo poleti predvsem tiste, ki grejo v vrtec, pa še dopusti so in zato je imel pregled ta teden, pri 15 m. Zdaj bo imel pregled pri kao 1,5 let namesto januarja maja ali junija. In tako se pač nabirajo zaostanki. No, saj je logično, dojenčke je treba bolj na gosto in dokaj točno spremljat, ker je razvoj tako hiter, da pravočasno opazijo morebitne težave.

Jaz sem zadnjič naredila ono Barbino pecivo. Super je bilo in vse, nimam kaj rečt, recept je svetski, imela sem pa malo težave s testom, ki je bilo pretanko. Bolj malo delam z listnatim testom in zato sprašujem, kaj bi bilo. A je možno, da sem ga preveč razvaljala, ali sem ga preveč napikala ali pa je bila fila pretežka in se zato ni nič dvignilo? Na eno kocko testa (250 g) sem narezala tri jabolka na krhlje, eno smetano 2,5 dcl, malo kisle smetane in skute, tri vanili cukre in in rumenjak. Saj je praktično po receptu, ampak sem imela samo eno jajce in sem nadomestila s skuto.

A sem že omenila, da je naš sine v nedeljo shodil user posted image . Jutri se pa gremo mogoče v Golovec kopat, je otvoritev in je vstop prost (od 15. do 20.ih). Naseldnji teden začne Daša s plavanjem, v četrtek pa greva gledat balet Štirje letni časi v Žalec (predstava za otroke).


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
10.10.2009 21:14:45   
Jančika_
Teta beta, pojma nimam, mogoče si res preveč razvaljala testo? To se mi zdi še najbolj verjetno. In bravo malemu hodcuuser posted image !

Še glede zamud - meni so v ZD rekli, da Vasja mogoče sploh ne bo imel pregleda pri petih letih, ker če je zamuda prevelika, potem to kar združijo s pregledom pred šolo. Logopeda je sicer že imel, ostalo bo pa verjetno res kar pregled pred šolo.

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
14.10.2009 11:53:29   
Jančika_
Spet zatišje tuleuser posted image . Saj tudi jaz nimam kaj pametnega za povedat, samo da ne pademo nekam na tretjo stran.

Mi smo vredu, štiri dni sem bila sama z mulcema, od tega smo se tri dni imeli super, četrti dan sem pa še komaj sfolgala, kar nekaj smo se pričkali, pa tečnarla sta, pa jaz sem še komaj hodilauser posted image . Sramno kost mi bo ven utrgalo, majko milo. Drugače se pa fajn počutim, edino skrbi me, ker se moj podnajemnik še ni z glavo dol obrnil. Zdaj bo pa počasi že čas, da bi se.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
14.10.2009 18:56:09   
HuAnita
samo da nas na 1. stran ruknem....

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
14.10.2009 19:26:33   
katja_p
Punce, eno pomoč oz. nasvet rabim:

moja mala je dans dopoldan dpbila po celem telesu drobne rdeče pikice. Pikico pri pikici, od ramen navzdol. Po vratu in obrazu nima nič, ima pa po podplatih, dlaneh, ritki ...
A je to kaka alergija, al so to rdečke ...? Še počakam kak dan, da vidim, če se umiri, al ju3 pokličem P in vprašam?

Hvala!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
14.10.2009 19:46:07   
Bonnie_RR
Čer!

Danes sem skoraj zmrznila!user posted image Popoldne smo imeli v vrtcu kostanjev piknik (btw:bilo je super!user posted image ), js budala pa v balerinkah na šiht in itak nisem imela nič za preobut!user posted image user posted image Še zdejle me mal trese...

Drugače smo ok, v bistvu super! Junija bomo namreč dobili user posted image ! user posted image

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
14.10.2009 19:47:50   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Punce, eno pomoč oz. nasvet rabim:

moja mala je dans dopoldan dpbila po celem telesu drobne rdeče pikice. Pikico pri pikici, od ramen navzdol. Po vratu in obrazu nima nič, ima pa po podplatih, dlaneh, ritki ...
A je to kaka alergija, al so to rdečke ...? Še počakam kak dan, da vidim, če se umiri, al ju3 pokličem P in vprašam?

Hvala!


Nik je imel šesto otroško bolezen, ko je dobil rdeče pikice po telesu, ampak je imel prej vročino 3 dni, če se prav spomnim. Z drugimi "pikicami" pa nimam izkušenj, tako da ne vem, kaj bi to lahko bilo...


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
14.10.2009 19:52:11   
katja_p
Bonnie_RR: wiiiiiiii!!! user posted image user posted image user posted image  za user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
14.10.2009 20:42:31   
katja_p
6 otroško bolezen je naša že prebolela pre tremi meseci, torej ni to. Niti nima vročine.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
14.10.2009 20:48:28   
Jančika_
Bonnie, še tukaj - čestitamuser posted image user posted image user posted image !

Katja, pojma nimam, kaj bi to bilo. Edino, kar ti lahko povem, je to, kako reagiramo pri nas na kakšna taka stanja - počakamo. Sploh, če otroka nič ne boli in nima vročine. V dnevu ali dveh se zadeva ali umiri ali stopnjuje, potem je pa tako že jasno, če je treba k zdravniku ali ne. Če ne bi bilo boljše, bi jaz jutri poklicala in vprašala, v petek pa bi jo peljala pokazat, sploh ker je potem vikend in da ni treba potem okoli dežurnih laufat.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
14.10.2009 22:44:58   
HuAnita
Bonnie - čestitke!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
15.10.2009 0:32:35   
žanek
Bonnie, čestitke user posted image !!

Katja, se podpišem pod Jančiko (pri nas tudi tako reagiramo).
Če ima pikice samo po podlatih in dlaneh, je možna tudi bolezen dlani in podplatov (al neki takega), je imela poleti naša N. to. Izveni samo od sebe.

< Sporočilo je popravil žanek -- 15.10.2009 0:42:40 >

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
15.10.2009 9:37:43   
Naty*Taja
Ja, čestitke BOnni! user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
15.10.2009 10:46:08   
žanek
Punce, ima katera jutri čas po 9 uri za kavo (Tuš, Spar, ...)?
N. peljem zobozdravniku v Celje in imava do 12 ure čas user posted image .

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
15.10.2009 13:54:38   
katja_p
žanek: pikice ima po celem telesum, samo po obrazu ne. Mogoč sm mal nerodno se izrazla prej.

No, sem klicala P in mi je sestra rekla, da naj sama ocenim, če jo čem pripeljat. Naj spremljam, če se ji bo kaj spremenilo razpoloženje al pa da ne bo htela jest ... Takrat jo naj pripeljem.

SM se odločla, da če se do pon ne umiri, bom šla, drgač pa ne. Ker je menda ful bolnih otrok tam in ne bi rada, da mi kaj faše.

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
15.10.2009 14:02:20   
skuštrana
Bonnie, čestitke user posted image user posted image

glede pikic pa nimam pojma, jaz sem bolj na ignore mama in bi ravnala tako kot jančikauser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
15.10.2009 21:40:37   
teta beta
Bonnie, čestitke!!! user posted image




_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
16.10.2009 18:43:26   
Bonnie_RR
Hvala vsem za čestitke! user posted image






_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
16.10.2009 21:10:01   
Janeja
Bonnie, še moje čestitke. user posted image

Mi še vedno delamo fasado. user posted image
Če bo vse po planu (čeprav rajši o planih sploh ne govorim več, ker se itak vedno nekaj vmes zgodi, da je potem drugače), bo jutri končan zaključni sloj. Potem pa še podiranje odra in prva čistilna akcija. Pa še spodnji del "cokl" nam manjka. Upam, da bo naslednji teden tud ta vsaj delno končan. Do konca pa verjetno letos sploh ne bomo mogli nardit, ker morajo biti temperature za ta spodnji sloj min 15stop. user posted image
Pa samo, da se enkrat tega odra in po tahudem svinjarije okrog hiše rešimo. Mi je že ravno, da bom spet v soboto in verjetno tudi nedeljo ob 7h pokonc, ko bodo začeli delat. Samo, da bo čim prej konec...


(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
18.10.2009 21:45:10   
Jančika_
Janeja, kako ste zrihtali, je po tavečjem popucano? Ti nisem nič fauš. No, ne še. Potem ti pa bom, ko boste imeli vse poštimanouser posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
18.10.2009 21:56:43   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Janeja, kako ste zrihtali, je po tavečjem popucano?


Jaaa, ta hud rukar je za nami. Danes so končali s fasado, podrli oder in po tavečjem počistli za sabo. user posted image  

Jaz sem šla pa s tamalima dvema k mojim domov na eno relax nedeljsko popoldne. Skratka dan, za nekam zapisat. user posted image

Zdaj nas sicer čaka še cokl, v drugi polovici tega tedna. Bo spet "sneg padal", tolk stiroporja bo povsod, pa kaj čmo, sem že navajena. Pol bomo pa za letos končali. Nas je žal vreme prehotelo z nizkimi temperaturami user posted image . Aja, pa ploščice po balkonih tud ne bodo letos položene, pa balkonska ograja tud ne narejena.
Tako da, Jančika, mi še kar nekaj časa ne boš mela za kaj fouš bit.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...
Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?