|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
12.8.2008 12:52:40   
smrček
Simi, saj veš ko ima user posted image  mlade jih ima na kupe. Po mastitisu sem fasala še gliviceuser posted image , včeraj sem vzela Diflucan in sedaj čakam na učinek, ob dojenju pa krvavi pot potim, ko mali vleeeečeee in vleeečeeeuser posted image .
Jančika, sem pogledala link in se mi ne zdi slaba zadeva, vsekakor boljša od laminata, tudi na videz deluje bolj masivno.
Sem razmišljala, da bi prišla do Kajuha popoldne, ampak preveč piha, vsaj za Lukca, tavečja dva se itak ne zmenita za vreme, samo da sta zunaj.

< Sporočilo je popravil smrček -- 12.8.2008 12:55:01 >


_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
12.8.2008 12:56:18   
HuAnita
Halo, Meggi, fotke imam na lept - opu, kjer pa mi po novem ne dela internet.... Če pa ga tovorim v službo, pa nazaj, pa s eže meni kisa od te vročine, kaj se ne bi mašini.... Če se voziš mimo, pa ja uletiš pogledat od blizuuser posted image   Tudi s prinčipeskama lepo vabljena, potrjeno imamo na parceli dober luftuser posted image


Mavo - zasačena včeraj, 2x, prvič ko si šla s možem od Topfita, pa potem enkrat popoldne, ko si šla mimo golovške dvoraneuser posted image  Ja, pri nas gre hitro, ker nam dela ena firma, pa montažna gradnja, to je čisto nekaj drugega....


Kdo me je še nekaj spraševal...? Aja, darja33, ti bom dala št. od soseda, ampak so na morju, tako da takoj ko se vrnejo, dobiš, imam vseskozi en preblisk namontiran v čelnem režnju, da ne bom pozabila...
Drugače pa moja teta nekaj sanja, da bi kar prodala cca 1 ha cele gradbene parcele - ampak nisem kaj navdušena, ker mejimo z njo, in tam, kjer smo zanekrat vsaj približno še sami, bi bila potem gužva...user posted image   No, ovirala je ne bom, lahko pa jo vprašam, če resno misli, ker lokacija je sicer tudi lepa, pa še vse sr.... bomo mi pripeljali tjauser posted image


toliko na kratko, imam popoldanski teren, mamicu... user posted image  Ampak ker se mudi z oddajo, računam, da bo to max. do 17. ure gotovo....

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
12.8.2008 13:28:00   
barika
Drugače pa moja teta nekaj sanja, da bi kar prodala cca 1 ha cele gradbene parcele - ampak nisem kaj navdušena, ker mejimo z njo, in tam, kjer smo zanekrat vsaj približno še sami, bi bila potem gužva... No, ovirala je ne bom, lahko pa jo vprašam, če resno misli, ker lokacija je sicer tudi lepa, pa še vse sr.... bomo mi pripeljali tja


če ste mejaši,se pa ja izprsiš, pa kupiš, pri vseh teh stroških se ti ne bo nič poznalo v denarnici (razen en velik minus)user posted image user posted image user posted image

Darja, se strinjam z emmm...(čaki grem gledat) simi...moja kolegica ima tudi ta stol za malega, pa pravi da je super. imajo jih  pa  v Pikapolonici.

Smrček user posted image user posted image user posted image

pri nas nič novega, razen en zob, pa spal je celo noč, pa do 10.30 zjutraj (ali je to že popoldne)user posted image user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
12.8.2008 14:19:22   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: barika
spal je celo noč, pa do 10.30 zjutraj (ali je to že popoldne)user posted image user posted image

user posted image Sem fauš.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
12.8.2008 15:47:59   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

IZVIRNO SPOROČILO: barika
spal je celo noč, pa do 10.30 zjutraj (ali je to že popoldne)user posted image user posted image

user posted image Sem fauš.




Sem fauš, iber fauš!    (upam, da štekate - Bond. James Bond.user posted image )


Drugače pa bom kmalu konec, samo sodelavca še počakam, da nekaj pošlje, uplenim material in - pušiona - domov! Žderat, potem pa zidatuser posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
12.8.2008 19:48:12   
barika
Jančika in Huanita, Martin nudi  inštrukcije,,,tak da kr pripeljitauser posted image user posted image user posted image

(pa še vedno pravim, da se lahko čez noč vse spremeni)

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
12.8.2008 21:09:06   
marjanaR
Mejdun, spet zaostajam. Priznam, da se nisem prebila čez vse, pa bom kar tak mal zaokrožila:
- pozdrav vsem, ki ste prišla z morja;
- HuAnita, bravo za hiško;
- Darja33, naša hauckova jajca je bila tudi kmalu premajhna;
- Mavo, tvoj čukec, kak je luškan. In ti Kitajci, svašta naredijo.

Sem oni dan videla Jančiko v akciji - ženska ful v športni opravi in trenira ... Pohvalno.

Naša N. bo vsak čas stara 6 mesecev in sem začela uvajati gosto hrano, pa strekula ničesar noče jest! No, banana ji gre, pa še to ne vedno. Jabolko, breskev, krompir, korenček - vse je fuuuuuj. Samo da je ziza. Pa čeprav do Koroške.



_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
12.8.2008 21:28:57   
Janeja
Vidim, da vsi uživate - eni na parceli, drugi v mivi, pa na morju,... Fajn tole poletje.

Mi smo jo včeraj res mahnili v ZOO in bilo je suuupeeeer. Nobene gužve, bili smo ravno v času hranjenja živali, imeli so še eno igrico iskanja zaklada in sta mala dva po celem ZOOju iskala štampiljke, na koncu pa dobila za nagrado prav simpatično igrico. Vsi 4je smo uživali in je bil res lep dan. Pred in po ZOOju smo še mal šopingiral po LJ, ko smo prišli pozno popoldne domov, smo se pa v našo mlako od bazena pometal. user posted image
Pa danes zvem, da lahko v četrtek po jutranjem sestanku pičim domov in imam spet super podaljšan vikend. user posted image Jeeej, samo da bi bilo lepo vreme, da še izkoristimo tole poletje.

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
12.8.2008 21:48:24   
teta beta
Darja, tak jajčka-sedež, ki ga lahko imaš v obeh smereh, je tudi Ultimax od Concorda. Pa tudi se mi zdi, da so tile Concordovi sedeži kar široki, vsaj naš Trimax je v primerjavi z npr. Maxi Cosijem. Mi bomo tudi naslednje leto morali kupiti vsaj dva nova sedeža. Zdaj imamo za Dašo dva, enega v vsakem avtu, a je eden sposojen in ga bomo morali nekje konec pomladi vrniti.

barika, še jaz ne vem, kdaj sem nazadnje spala tako dolgo (pred otroci) user posted image . No, sicer je pa naša (enako kot lani!) tri tedne pred vrtcem začela spat skoraj do osmih. Saj ne da se pritožujem, ampak pol bo pa problem.

Zdaj imamo že tretji dan, da sama zaspi v postelji brez da je kdo v sobi. In moj ji je rekel, da vsakič dobi zlato zvezdico in potem dobi za nagrado na morju darilo-presenečenje (masko).  In je zelo navdušena in je kar uspešno (dve zvezdici je dobila za nazaj, ko pa je trajalo po eno uro, eno bo pa jutri za danes, ko je zaspala v 5 min.) In zdaj B. predlaga, da bi to po morju uvedli tudi za pospravljanje igrač, umivanje zob ipd., ampak meni osebno to ni preveč všeč. Ok, za spanje ja, ker je bilo že nujno potrebno in upam, da bo tudi potem sama zaspala, ampak za vsako figo pa spet ne.
Kakšne pa so vaše izkušnje s tem ali mnenje o tem?


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
13.8.2008 4:45:37   
snorlax
Oj.

Samo javim se.

Danes je moj zadnji delovni dan pred dopustom. Tavečji praznuje 16. rojstni dan. Popoldan šibam k Jančikinem atiju. Ajoj, ajoj. Skratka pestro.user posted image

Jutri imam pa gineka ob 8.00, cca 1 uro računam, da bom tam. Če ima katera JUTRI DOPOLDAN čas za kofe in čvek, se priporočam. Darja, tebi ga še itak dolgujem.

Zdaj pa šibam, ena ogromna kobilica mi skače okoli glave, jo grem lovit. Čao!

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
13.8.2008 6:54:17   
noe
Teta beta te zvezdice in sončki so meni super, samo, ne za vsako malenkost.
Mi jih bomo nazaj uvedli za umivanje zob, ker mali skoz trmuli.Za nagrado dobi pa na koncu meseca 5 evrov.In to se mu ful dopade.
Dober, da še ne ve koliko je touser posted image

Snorlax, a si sigurna, da ti kobilca leta okrog glave na vse zgodajuser posted image ???
Da ni kak kačonuser posted image  
A greste na morje, zdaj ko si končno dočakala dopust??

Vam, moram povedat , da sem ful vesela, sem včeraj plačala  komunalni prispevek in ker imamo nadomestno gradnjo in smo bogu za hrbtom, smo plačali 668 evrovuser posted image
Mi smo v soboto nastavili in ne smem rečt pozidali, zlepili prvo vrsto. Ta siporex je super zadevca, gre hitro.Samo je pa en zidak velik 40x60 in visok 20 cm.
10 sem jih prestavila in prinesla, pa sem imela roke do kolen.
Zakaj pa vsi tak šinfate laminat??Mi si ne bomo mogli privoščit parketa, pa sva mislila da bi ga dala v dnevno in  v sobe, na hodnik in kuhinjo pa ploščice.
Dajte mi mal povedat, zakaj ne laminata?

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
13.8.2008 6:57:07   
noe
Še to, če katera rabi stoke trip trap, ga lahka dobim ceneje, vseeno kakšno barvo. Na zs.

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
13.8.2008 10:30:36   
žanek
Punce, ste se dobile včeraj? Tukaj je tako pihalo, da sma z Niko šle samo na teraso, si nisem upala v Celje. Je pred enim tednom  prebolela virozo, ki baje razhaja (en dan vročina, en dan bruhanje, 2 dni spuščaji in konec).
Me Nika že kliče "mamamama", morem iti, si tipkamo zvečer user posted image .

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
13.8.2008 14:25:41   
HuAnita
Noe - jaz osebno še sicer ne morem rečt, ampak ima laminat tašča, pa teta, pa je meni to tako glasen pod, pa drsi, evo, to me moti. In ko sva šla preračunavat, pri cca 80 kvadratih ne bova ravno obogatela - po mojem.... Pa še to, partek je preverjena zadeva, laminat pa novejšega datuma.... Ne vem, no, morda za zgornji, bolj spalni štuk laminat, dnevna pa jedilnica pa gotovo ne...


MarjanaR - lepo, da si se ioglasila, kdajs e kaj vidimo? In seveda Meggi tudi...user posted image

Ostalim pa lele pozdrrave, spet je popoldne in spet delam.

Pa še tečna sem, moj dedc me je zdaj že 2. noč ruknil ob 4.00 auf, da bi gledal OI. Ok, prvo noč sem samo pogledala in omahnila nazaj v spanec, to noč pa----- grrrrrr---- bedela od takrat. Prekleti prdci!!!! In ga nakurim, kaj si misli, pa mi reče: A veš, kolk je MEN to pomembno, da en športnik doseže tak uspeh????? user posted image user posted image user posted image user posted image   Za zjikat, no! Sem siknila, da če se zaveda, koliko pa meni pomeni pošten spanec? VSE!!!!

Rabim kak certifikat od barike...user posted image

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
13.8.2008 14:44:39   
Jančika_
Snorlax, zadnje cajte se pa ti nekak bolj pogosto vidiš z mojim fotrom kot jazuser posted image user posted image .

Barika, kolk pa Martin računa za inštrukcije? Bo treba nekaj pogruntat, ker danes sta spet vstala ob 5.50user posted image .

Žanek, včeraj sva bili samo midve z Ropotuljico. Je blo fajn, otroc pridni.

Noe, pri nas imamo trenutno vse sorte različnih podov v stanovanju: parket v dnevni in otroški, laminat na hodniku, topli pod v kuhinji in ploščice v kopalnici. Od vsega naštetega se laminat sicer najslabše obnese, ampak jaz ga vseeno ne bi kar odpisala, ker je ipak najcenejši in ga lahko recimo čez 5 - 10 let brez slave vesti vržeš ven in daš kaj novega.

Moj favorit pa je verjetno na vsesplošno zgražanje topli pod. Res. Midva imava enega kvalitetnejših in se super čisti, je kot nov po 5 letih brezobzirne uporabe, topel na dotik (laminat je zelo hladen), pa zdaj se že dobi tako lepe vzorce da samo zijaš. Ravno danes sva kupila topli pod za spodaj pri očetu in sem si že nagledala enega za najino predsobo. Bom zvečer dala fotke gor, da vidite vzorec. Meni je noro lep.

Joe bo imel tudi topli pod v kabinetu (tisto je šele nor vzorec!) , za kuhinjo pa še ne vem, verjetno bo tole:
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/50080570
To je furniran lesen pod, relativno ugoden, sam ga polagaš (polaganje recimo še ful podraži parket). Jutri greva v Ikeo ga pogledat, da vidim, če je res fajn.

Ojej, šibam po naraščaj  vrtec! Dijooo! Aja, nuca katera kako malenkost iz Ikee?

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
13.8.2008 14:46:28   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita
In ga nakurim, kaj si misli, pa mi reče: A veš, kolk je MEN to pomembno, da en športnik doseže tak uspeh????? user posted image user posted image user posted image user posted image  

Oooooo, za poscaaaaaatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
13.8.2008 14:52:56   
Jančika_
Aja, no, bom še mal težila, moram še Joeja počakat, da greva skup po otroke. Še glede laminata in drugih podov.

Meni je parket v naši trenutni situaciji absolutno predrag. Sicer sem videla eno čedno varijanto bambusovega gotovega, ki ga lahko položiš sam za 32€ na kvadrat, ampak kot začneš seštevat kvadrate, se pa tretjina ali celo poloviva več precej pozna.

Če bi pa delala novo hišo, bi pa vsaj za dnevno zelo razmislila, če se ne bi skeširala za parket. Ker dober laminat lahko tudi že stane 30€ in potem je tisti bambus že boljši.

No, predvsem sem hotela rečt to, da laminat pa pri nama kljub ceni vseeno ne pride v poštev, ker je tako zelo hladen (mali otroci se igrajo na tleh), glasen in pri čiščenju se kar precej poznajo sledovi. Tako da recimo za predsobo ga sigurno ne bi imela.

Ampak - kot rečeno, jaz sem verjetno edina fenica toplih podov daleč naokoli in ne vem, koliko potem šteje moja ekspertiza na to temouser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
13.8.2008 15:19:22   
žanek
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR
Snorlax, zadnje cajte se pa ti nekak bolj pogosto vidiš z mojim fotrom kot jaz .


Jaz tudi (1x na mesec), v torek ga zopet vidim user posted image .

Se boste še kej dobile na igralih, pridemo? Ali pa pridite ve v naš konec, pri nas že počasi "raste" igrišče user posted image , do Žanovega RD je plan, da bo vse stalo.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
13.8.2008 16:05:45   
žanek
Aja, pa še eno vprašanje, kako izpeljete RD svojih malčkov?
Jaz npr. se celi teden prej kej sekiram, živciram, pripravljam... ko nastopi RD, sem pa zopet zjutraj "živčna razvalina" user posted image , celi dan nato strežem odrasle, na koncu pa ugotovim, da se sploh nisem malemu posvetila, čeprav je njegov RD user posted image . Letos moram nekaj spremeniti user posted image . Kaj vse postrežete (pečete na žaru ali kakšen narezek, za odrasle mislim)user posted image
V mislih imam za odrasle na izi, kakšen narezek, pecivo, torta, pijača in konec. Jaz bi se bolj ukvarjala in animirala otročke, da bo Žanu fajn, da si bo zapolnil RD. Veste kaj mislim? Uf, sem zatežila.

< Sporočilo je popravil žanek -- 13.8.2008 16:08:42 >

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
13.8.2008 16:09:59   
HuAnita
Evo, kaj bi jaz brez mojih sodelavcev, so čisto prijazni, ko jih ne drži menstruacija...

Imam fotke od hiške:

takole se je začelo
user posted image

tlele boste vstopale k nam...sprednja stena...
user posted image


stena, kjer je zimski vrt...
user posted image

2. plata ---
user posted image

priprave na montiranje 2. štuka + modra cisterna za zbirane meteorne vode (ki sva jo danes preklela--- morali bi skopati 3m v zemljo, pa naleteli na živo skalo iz laporja in izvir vode - plačala bakerja z iglo 700 eur!!!!! - )

user posted image


zimski vrt -
user posted image

pozor, stopnice prihajajo skozi luknjo:
user posted image

ob koncu 1. dne postavljanja:
user posted image


2. dan - tik pred 'rušt partijem'
user posted image

Kaj novejšega pa ne morem dati, tiste fotke imam doma, kjer se vidi streha....

Kaj pravite? Ampak zdaj še ni treba šimfati, boste potem, ko bomo notri urejali....user posted image


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
13.8.2008 16:13:47   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: žanek

Aja, pa še eno vprašanje, kako izpeljete RD svojih malčkov?
Jaz npr. se celi teden prej kej sekiram, živciram, pripravljam... ko nastopi RD, sem pa zopet zjutraj "živčna razvalina" user posted image , celi dan nato strežem odrasle, na koncu pa ugotovim, da se sploh nisem malemu posvetila, čeprav je njegov RD user posted image . Letos moram nekaj spremeniti user posted image . Kaj vse postrežete (pečete na žaru ali kakšen narezek, za odrasle mislim)user posted image
V mislih imam za odrasle na izi, kakšen narezek, pecivo, torta, pijača in konec. Jaz bi se bolj ukvarjala in animirala otročke, da bo Žanu fajn, da si bo zapolnil RD. Veste kaj mislim? Uf, sem zatežila.



ŽAnek, enostavno. -soseda mi speče tisto slastno torto, najboljša prijateljica eno pecivo, mama ali tašča drugo, pa še jaz kaj, recimo klipiče od snorlax, naročimo čevape, že narejene, pa kake hrenovke za otroke in belo meso, zelenjavo, sadnje. Vse razen torte je takoj na mizi, pijača seveda, pa si pač vsak sam vzame. Peče ponavadi ati, ki ga to veseli, začne kako uro pred prihodi, da se potem lahko druži. Nekako tako... Malo pač skušam prevaliti na druge, pa greuser posted image

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
13.8.2008 16:41:57   
HuAnita
Vam, moram povedat , da sem ful vesela, sem včeraj plačala komunalni prispevek in ker imamo nadomestno gradnjo in smo bogu za hrbtom, smo plačali 668 evrov

IZVIRNO SPOROČILO: noe


Ti mi kar govori, ja!!!! Ko sem danes dala svojo še ne prejeto plačo za bagerista pikerja - je 2 igli zlomil pri nas - taka skala je 2m pod površjem....user posted image user posted image user posted image
Pa še komunalca smo plačali približno toliko kot vi, samo ena cifra, mislim da 3, je bila še zadaj!!!user posted image user posted image

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
13.8.2008 16:56:31   
HuAnita
Meni je parket v naši trenutni situaciji absolutno predrag. Sicer sem videla eno čedno varijanto bambusovega gotovega, ki ga lahko položiš sam za 32€ na kvadrat, ampak kot začneš seštevat kvadrate, se pa tretjina ali celo poloviva več precej pozna.


IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR



Janči, ravno sinoči je prišla z nadzornim  nam ena ženska, ki je prej delala v trgovini s parketom --- baje ta babus varianto ful ne priporočajo, baje je to parket, ki se slabo odziva na naše razmere - vroče - hladno. Ne vem....
Recimo - midva imama parketarja, ki za 1 kv. m računa 27 eur - vse - parket + delo - brušenjekirano za večjo obremenitev... Pa še tak, da bo baje zdržal dolga leta....Pa še eno varianto od bodočega soseda in eno od snorlax, ki sta še ugodnješi.... (PS - pa da ne bo pomote, tudi mi si s trenutni situaciji ne moremo ravno privioščiti, ampak **** - itak imava kredo, bo že nekako.....)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
13.8.2008 18:35:10   
snorlax
Jančika, jaz bi si ful želela, da je obratno. To z atijem, mislim. user posted image Pa zgleda, da še nekaj časa ne bo. Jaz ne vem, ali sem postala bolj občutljiva, ali imam res take ekstremne primerke v ustih, samo danes je bilo že drugič, da so me solze zalile same od sebe od bolečine in to na stolu. user posted image Pa so mi že vse sorte delali, pa sem vse junaško prenesla. Mislim, da sem že v tistih letih. user posted image

Noe, moj je navijal za laminat, meni pa je od nekdaj nesimpatičen. Pri nas doma ga imajo v spalnici, je glasen, hladen, se mi zdi, da imaš občutek, da hodiš po plastiki, ne po lesu. Je pa lažji za polagat (lahko ga sam), pa cenejši. Čeprav po moje, če vzameš najcenejšega, je vse skupaj bolj tako-tako, če pa dražjega in kvalitetnejšega, si pa tam nekje kot pri parketu. Ne vem, mi imamo po enem letu že kar uničen parket, največ od tamalčka. Saj tako na oko se ne vidi, ampak če dobro pogledaš, se vidijo praske, vdolbinice (od metanja igrač...). Čez nekaj let ga bo treba zbrusit in zlakirat, pa bo spet kot nov. Pri laminatu pa moraš vrečt ven in drugega not. Kaj pa vem? V končni fazi je to stvar posameznika, da se sam dobro počuti.

HuAnita
, hiška je krasna. Sploh zimski vrt, ki sem si ga vedno želela. Sicer ostaja pri nas opcija - zasteklitev terase, a mislim, da nikoli ne bo izvedena. Sicer pa ga ne rabim, samo imela bi ga. user posted image Ampak še vedno mi je hecno takole postavljanje hiške. En, dva, tri, pa si fertik. Pri nas pa je trajalo in trajalo več let, živcev, matranja... Upam, da porihtate tudi tisto modro bučo in jo spravite nekako v zemljo.  Aja, Vilma že šiva. Sva se slišale.

Naty-Taja, a si na morju? Pozabila sem ti povedat, da je najina skupna znanka (tvoja ex-sošolka, moja ex-soseda) noseča. Mislim, da bo že kmalu rodila.

A jutri res nobeni ni za kofe al kako? No, saj ni problema. Itak imam en kup opravkov, a bi bilo fajn malo počvekat. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
13.8.2008 20:27:50   
Ropotuljica
HuAnita, pa a si mogla no ......... Da mam zdej take lušte, da ne bom mogla spat.

Snorlax, jaz sem takoj za kavo jutri, ampak šele ok. 11h, ker mi mali prej spi. Če maščas bit malo dlje v Celju, se vsekakor slišiva in dobiva. Verjetno bo Darja33 tudi za.

laminat - mi ga imamo povsod, je bil poceni in zelo hitro položen,brez kakega majstra. V kuhinji imamo lepljenega, tako da ni panike, če se kaj polije, povsod drugod pa tistega na klik. Zdaj, ko je vroče, me prav nič ne moti, če je malo hladen - vsi, tudi otroci, hodimo po njem bosi. pozimi imamo pa itak copate... ves je že spraskan, ampak ker ni bil tako drag kot parket, se ne sekiram. položili smo ga pa kar čez parket, ki je bil prej v stanovanju - simpl ko pasulj. Ampak ... vsak ima svoje želje .... ko bo pa čist hin, bom opa kupli novga in a ga položili čez tega. Še sreča, da smo bolj pri tamalih user posted image user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?