|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vodna postelja
26.3.2009 20:38:02   
malaMravljica
Hope2, to pa ne vem ce so ti na Lectusu pravilno povedali. Obstajajo tudi vodne posteljce za dojencka, sam ne vem tocno ali je to klasicna izvedba vodne postelje ali samo vodno jedro. Najin bejbi jo bo dobil ze takoj na zacetku, baje da je zelo dobra za hrbtenico in da dojencki na njej zelo lepo spijo.

(odgovor članu Pistacija)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Vodna postelja
27.3.2009 6:53:04   
Hope2
Kaj mi niso prav povedali? Dojenčki so lahko na vodnih posteljah in res ugodno vpliva na njih, vendar ne da bi jih puščali v svojih sobah. Vedno morajo biti pod nadzorom staršev. Zdaj ali se hočejo s tem zaščitit kot firma ne vem. Take info sem dobila, kaj pa je res pa ne vem. Osebno vem, da ne bi dala dojenčka v svojo sobo v vodno posteljo. 

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Vodna postelja
27.3.2009 14:55:11   
malaMravljica
Hope, obstajajo vodne postelce prav za dojencka. Rekla sem, da so narobe povedali, da lahko gre otrok sele pri enem letu v vodno posteljo, da takrat ni vec problem.  Verjetno oni tega nimajo v programu in so zato to tako rekli, definitivno pa vodna postelca za dojencka obstaja, mogoce pa ne na slovenskem trgu, tega pa res ne vem.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Vodna postelja
17.4.2009 22:00:31   
francek62
Na slovenskem trgu se da dobiti original vodno ležišče za dojenčke. Ima jih firma Vodne postelje Danaja  http://www.danaja.si/baby, kjer sem sam kupil posteljo po dolgi primerjavi ponudnikov. Znanec me je opozoril, da tisti ponudniki, ki nimajo napisanega izvora vodnih jeder, uvažajo cenene vodne postelje iz Kitajske, tam pa je problem kadmij v plastiki jeder. Zato sem se tudi odločil za Danajino posteljo, ki ima poleg vsega tudi najdebelejše prevleke in grelce s praktično nič sevanja. Moram reči, da mi ni žal, pa tudi njihov odnos do strank je vzoren. Spčlača se obiskat tudi njihov forum, kjer najdete marsikaj zanimivega- http://www.danaja.si/forums/

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Vodna postelja
3.4.2010 11:09:02   
malaMravljica
IZVIRNO SPOROČILO: francek62

Na slovenskem trgu se da dobiti original vodno ležišče za dojenčke. Ima jih firma Vodne postelje Danaja  http://www.danaja.si/baby, kjer sem sam kupil posteljo po dolgi primerjavi ponudnikov. Znanec me je opozoril, da tisti ponudniki, ki nimajo napisanega izvora vodnih jeder, uvažajo cenene vodne postelje iz Kitajske, tam pa je problem kadmij v plastiki jeder. Zato sem se tudi odločil za Danajino posteljo, ki ima poleg vsega tudi najdebelejše prevleke in grelce s praktično nič sevanja. Moram reči, da mi ni žal, pa tudi njihov odnos do strank je vzoren. Spčlača se obiskat tudi njihov forum, kjer najdete marsikaj zanimivega- http://www.danaja.si/forums/


no, to pa meni disi po reklami.

(odgovor članu francek62)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Vodna postelja
14.4.2010 10:16:54   
vpsi
Precej vsebine na temo vodnih postelj na povezavi vodne postelje. Sicer ne vem, če piše kaj za dojenčke, sem pa sam tudi nabavljal pri njih in so zelo prijazni. Sem prepričan, da bodo pravilno svetovali :)

_____________________________

Prevajanje in lektoriranje besedil.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?