|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
28.8.2008 11:21:58   
fantek712
oj, jah kaj pa moremo , to je del nosečnosti-kile!! V mojem primeru sem se zredila za slabih 20 kil, takoj  po porodu sem izgubila 11 kg, zdaj pa(po 8 mesecih) imam celo 5 kil manj kot pa pred zanositvijo. Imam zelo živega sinkota in še vedno se zelooo rad doji, kaj čem, vedno sem v pogonu. lp bejbike, pa srečno

(odgovor članu bati)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
28.8.2008 13:23:11   
Ilije
IZVIRNO SPOROČILO: Mayag

Dobre ste vse. Jaz sem se med nosečnostjo zredila za 28kg. Ja,28. Zdej, 10 mesecev po porodu sem jih izgubila 18 kg. Tko, da jih imam še kakšnih 10 viška. So obdobja, ko me to ne moti, so pa tudi obdobja ko bi najraje kričala. Sploh pa zaradi oblačil. Sem upala, da mi bodo stara prov, pa bom zgleda mogla v soping. Mi je pa moj rekel, da če pridem do 75 kg ( to se pravi še 5 kg dol), mi bo dal 200 eur za cunje.
Moram se potrudt  user posted image


S takšno motivacijo bi pa mogoče še men uspel kakšno kilo dol  spravituser posted image

(odgovor članu Mayag)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
10.9.2008 21:22:48   
RAKICA1
ojla no jaz mam tudi tri otroka z prvo sem se zredila in shujšala na 70kg tko da mi je ostalo 6kg z drugim ko sem se zredila sem prilezla tudi nazaj na 70kg sedaj z tretjo pa sem imela čez 90kg ko sem šla roditi , ko pa sem domov prišla sem imela82kg in sem se zredila na 90kg no marca sem se pa odločila za hujšanje in do sedaj sem prilezla na 68kg tako da planiram še 5kg dol dat in potem preneham.vsako telo je odvisno kako se bo odzvala ali boš zgubila ali pa zredila tako da se sama odločiš po kateri dieti ti najbolj paše hujšati

(odgovor članu bati)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
10.9.2008 23:46:35   
tropical
14 mesecev od poroda 86 kg zgubila 10kg = 76, tačetna teža 69. Ostali 7 kg.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
13.9.2008 17:58:51   
diduska
Mayag sem se malo potolažila stvojo zgodbo, kajti pri meni je stvar enaka...zredila sem se natanko za 28 kg in sedaj je naša pikica stara 9,5 mesecev in jaz sem še vedno na +9. Sicer je pri meni tako, da lahko oblečem stare stvari, vendar me moti tale "michelinka" okoli pasu in stegna, ker oblačila niso niti približno tako luštna na meni kot pred nosečnostjo. Imam torej še 20 dni pred odhodom v službo, do takrat moram spravit dol vsaj še 4 kg.




_____________________________

Otroci se vas ne bodo spominjali po materialnih dobrinah,ki ste jim jih oskrbeli,
temveč zaradi občutka, da jih cenite.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
13.9.2008 22:19:04   
botrca
Moje mnenje je manj jest in čisto nič drugega, nobene shujševalne ne pomagajo, ker se slej ko prej vrneš na staro. Med nosečnostjo sem se zredila 15kg, 7 sem takoj izgubila ostalo pa počasi ker zelo rada jem posebej po 22h ko se v hiši vse umiri, kar je samo moja napaka in grda razvada. Moj Jan je star 9 mesecev in nisva se nič dojila, ker nisem imela mleka sem pa v 6 mesecih prišla na staro težo, pa se na dopustu spet zredila 3kg in tako se vrtim v krog. Ma saj bom prišla na svoje samo vztrajna moram bit.

(odgovor članu bati)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
13.9.2008 22:28:28   
sandra85
13 mesecev od poroda imam -16kguser posted image , med nosečnostjo sem se zredila za 12kg 

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
14.9.2008 11:07:10   
diduska
Sandra85 user posted image . Lucky you...jaz bom srečna, če pridem na +5 po 12-ih mesecih.

Še nekaj o tem, da se stradat zaradi teže, moje mnenje je , da je to velika neumnost, vsaj pri meni ne funkcionira, ker se še vedno dojimo in pri tako hiperaktivnem otroku kot je naša Ella, potrebuješ veliko energije, ki pa jo dobiš le s hrano. Vem, da je bilo dobronamerno, zato je tudi moj odgovor dobronameren.

No, upam da na koncu vse pridemo do željenega cilja, tako ali drugače.


_____________________________

Otroci se vas ne bodo spominjali po materialnih dobrinah,ki ste jim jih oskrbeli,
temveč zaradi občutka, da jih cenite.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
14.9.2008 12:47:13   
*tajda*
Med nosečnostjo sem se zredila 17 kg, izgubila sem vse pridobljene kilograme, ki sem si jih nabrala tistih čarobnih devet mesecev, sam kaj ko mi je ostal povešen trebuh in strijeuser posted image

(odgovor članu diduska)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
18.9.2008 10:13:41   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

Med nosečnostjo sem se zredila 17 kg, izgubila sem vse pridobljene kilograme, ki sem si jih nabrala tistih čarobnih devet mesecev, sam kaj ko mi je ostal povešen trebuh in strijeuser posted image


istouser posted image user posted image

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
19.9.2008 11:44:56   
mižek
med nosečnostjo sem se zredila za 18kg, zdaj 9 mesecev po porodu imam kako kilo majn kot pred nosečnostjo, ampak trebušček pa še ostajauser posted image .Upam da ko grem v službo da bo ta trebušček izpuhteluser posted image
No moram pa povedat da nisem nič hujšala je šlo z dojenjem vse dol, malo pa so bile krive neprespane noči, tako da punce če dojite počakajte, da nehate pa boste videle kako bo potem stanje.




(odgovor članu diduska)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
19.9.2008 13:18:16   
aleksandra silvija
imam še 3 kg viška (3 mesece po porodu)

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
19.9.2008 13:24:36   
Anonimen
Jaz tudi 3+ od 20kg - tolk sem mela tisti dan, ko sem šla rodit

(odgovor članu aleksandra silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
19.9.2008 13:26:48   
Calena
V prvi nosečnosti sem se zredila za 15 kg in vse odvečne kg izgubila cca 9 mesecev po porodu.
V drugi nosečnosti pa sem se zredila za 12 kg, takoj po porodu sem bila lažja samo za 5,5 kg, dva meseca po porodu sem imela še 2 kg viška, no sedaj 5 mesecev po porodu pa sem spet na svoji stari kilaži in so mi prav stare cunje.
So mi pa tokrat veliko preglavic povzročala "celulitična stegna" in "ohlapen, mehek trebuh", ki me je še najbolj motil na morju, ker sem izgledala kot v 4. mesecu nosečnosti. Zdaj sem začela vaditi pilates, da malo okrepim mišice. Mi je vaditeljica rekla, da imam res zelo mehek spodnji del trebuha in slabe mišice medeničnega dna.

Lep sončen dan,
Calena

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
28.9.2008 13:40:41   
Srčekgirll
Prbližno 20 kg. Še +5 jih mam viška.

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Calena)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
28.9.2008 14:02:43   
Pandica
Med user posted image   sem se zredila za 16 kg, zdaj skoraj eno leto po porodu pa sem že -6 kg v minusu user posted image  user posted image  user posted image   Res pa je, da še malo zdaj dojim, ker jem pa še veliko, veliko več kot sem med nosečnostjo user posted image



_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
28.9.2008 14:27:32   
Lara Croft
Osem kg je šlo dol takoj po porodu... Je to možno? No vagala sem se en teden kasneje.... še dva sta ostala... user posted image



(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
2.10.2008 15:46:11   
Neža7
Ali sem jaz edina čudna na svetu user posted image  Jaz sem pa 26kg izgubila med user posted image  in po 2 mesca po porodu sem še vedno na enakem.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
2.10.2008 17:14:45   
Majuska
Zredila sem se za 16 kg, po porodu sem jih imela 11 manj. No, zdaj imam samo že +2 in upam, da bo šlo počasi nazaj user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
2.10.2008 17:39:54   
neboglasnica
V prvi user posted image sem se zredila 13 kg, tri mesece po porodu sem šla v minus pet kg. Potem sem se začela rediti. V drugo sem zanosila s toliko teže, kot sem prvo rodila in mi je ostalo, tako da sem v tretjo user posted image štartala iz enake teže kot v drugo. Ostalo mi je še +3, s tem, da polno dojim, moja glavna hrana so sladkarije.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
2.10.2008 18:29:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neboglasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
12.10.2008 11:37:15   
Ursi2
No, naš bo kmalu star 8 mesecev in imam -4 kg. Pa upam, da bo šlo še kake 3 dol. Pol pa lahko spet začnemo delat na novmu! user posted image user posted image

(odgovor članu bati)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
19.10.2008 10:21:00   
dzanika
Jaz sem pa na -1  kg po treh mesecih. Sam je pa res da ne dojim in sem bila malo na dieti. Sedaj pa imam malo pavze potem pa nadaljujem dieto ker imam še od prej preveč zalog...

(odgovor članu bati)
Neposredna povezava do sporočila: 48
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?