|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poroka 2008 3.del
12.8.2008 21:58:38   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ki upam, da bo najin...


jst tud upam da bo najin... user posted image


lepo aji lubica... user posted image


veš kolk placa bova mele...user posted image

nočko maj svithartuser posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 7:31:43   
NATAŠI
dobro jutro

o punce še 10 dni user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

tajica želim ti lep poročni dan v soboto in dobrodošla user posted image  user posted image

bubica  držim pesti z ostalimi user posted image  user posted image user posted image user posted image   ...a drugače si dala za mene že na pošto user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 8:14:35   
fragola
BRAVO SARA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Slovenska plavalka Sara Isakovič je na olimpijskih igrah v Pekingu v disciplini 200 metrov prosto osvojila srebrno kolajno. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 8:36:28   
sepetalka
Dobro jutro,
madoniš sam da me par dni ni, pa se že odselite!user posted image user posted image user posted image Fragola sem ti poslal zs in mi ni treba nič odgovorit, sem našla!
Kaj se je kaj dogajalo ko me ni bilo. Nekaj sem zasledila, da Buba kupuje stanovanje! Super!!Aja pa zs imaš!
Drugače pa sem uživala v 4 dneh samskega stanja. Svakinja je imela roj. dan in smo imeli piknik ob Kamniški Bistrci in je blo prov super! Sem se spočila in nabrala novih moči za poroko oz za priprave! Je pa luštno nazaj pridet dragiju v objem, samo kaj ko je pa teta s krvavca na obisku pa nič ne morevauser posted image !Tu to bo minilo in pol full gas!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 8:45:08   
Bubamaraa
Evo punce mam v kuverti...in danes gre na pošto.. Nataši lahk pa prideš do Trzina pa ti dam osebno, ker včeri mi časovno (zarad stanovanja) ni zneslo priti do pošte pravi čas...user posted image


ja čestitke naša Sara!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


punce kuk sm jst živčna....prov v želodcu me vse matra in boli..user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 8:49:12   
fragola
sepetalka, zs sem ti že poslala, ma vidim, da si nas našlauser posted image

buba, boš vidla, da boste dubili to stanovanje!


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 8:56:18   
fragola
punce, jaz sem pa danes končno dala en par slikic (od fotografinje) na moj album, vendar ne na naš, sem ustvarla svojega, če želite pogledat povejte, ker je zaseben!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 8:58:48   
Bubamaraa
ja fragola uam, da res dobimo...user posted image


dej brž gesloooooooouser posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 9:01:28   
sepetalka
ja fragola, prosim geslo še meni!

_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 9:16:59   
fragola
prosim, komentarjeuser posted image
Ma jaz sem si bila zelo všeč in vse sva imela v stilu! Še rožce sem mela bele in ****sija, meni mi je všeč , da je vse v stilu!user posted image


< Sporočilo je popravil fragola -- 13.8.2008 9:19:57 >


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 9:20:32   
fragola
zakaj hudiča ne napiše ****sija???
zdaj sem ugotovila , zakakj ne napiše f        u        ksija!


< Sporočilo je popravil fragola -- 13.8.2008 9:21:13 >


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 9:22:57   
Bubamaraa
kolk lepooooooooo fragolaaaaaaaauser posted image

res lepooooooo....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 9:25:14   
sepetalka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image f   u   k sijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !
Tolk se pa že dolg nisem nasmejala!
Fragola full lepe slike, full sta bla lepa! Tista crnobela fotka, ki je tebi najljubša je fenomenalna! Pa to z gasilci noro! Sta bla najbrž fejst mokra ko sta tekla čez to!


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 9:29:43   
fragola
mokra, mokra, do kosti, vendar se je vse posušilo in moja frizura je bla potem skoraj enaka, na srečo sem naravna kodrasta tako, da ni blo problema!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 10:24:17   
NATAŠI
čestitke Sari user posted image  user posted image

šepetalka user posted image  user posted image  user posted image  za 4 dni oddiha ... teta bo pa itak kmal šla user posted image

bubica kar na pošto flikni če ti ni odveč, prosim. .. ker zdajle imamo pa noro user posted image  ampak je full full luštno

novička- v cerkvi nama bo pela Neža Drobnič user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

fragola sem ti poslala zs za geslo user posted image  ..... meni je tud všeč da vse lepo skupaj paše

a vam povem kako bova imela midva zdaj z rožicami zrihtano:
avto- dva trakova in oranžne marjetice (v barvi sončnice)
za svate- mašnice šampanjec barve in na sredini oranžna marjetica
šopek- same sončnice in malo zelenja
naprsni šopki- to za ženina, priče in šoferje bodo male sončnice tiste ta posušene
ostali naprsni šopki- oranžni metuljčki
cerkev- na vsaki drugi klopi mašnica taka kot za svate, in na na vsaki strani 4 bambusove palice na vrhu sončnice in tako povezavo da malo dol visi (full noro)
gostilana- steklene posodice, plavajoče svečke, listki in oranžne marjetice. ... pred nama pa večja steklena posoda z dvema ribicama, svečke in marjetice... 
Vse to nama bo uredila cvetličarka in sem full vesela user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  ... avto pa pride na dom okrasit user posted image  user posted image

jutri bodo pa prstančki do konca upedenani user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 10:33:51   
fragola
lepo, lepo
NATAŠI sem ti poslala, zs!



_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 10:42:52   
sepetalka
full dobr nataši se sliš.Kolk vaju bo pa to prišlo če smem bit firbčna?

_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 10:47:01   
Bubamaraa
kolk sm zaspana...pa kolk je težak dan.....sem zdele šla v McDonaldsa po malico in sem se najedla solate pa mi je vse dol padlo...user posted image

hočm flettttttttuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 10:47:48   
Bubamaraa
kje je moja baguskaa??user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 10:53:54   
fragola
mene me pa daje nostalgija, jaz bi se še enkrat poročila, joj, danes že ves dan gledam slike!!!! JOJ res je bilo nepozabnoooooo!!!!!!!!!



Pa lačna sem tudi, ma kaj ko grem na malico šele ob 12-ihuser posted image


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 11:05:50   
NATAŠI
IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka

full dobr nataši se sliš.Kolk vaju bo pa to prišlo če smem bit firbčna?


cvetličarka je rekal da 500 eur ... sama pa morava kupit še vse te steklene posode in svečke, pa seveda ribice user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 11:06:48   
NATAŠI
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

mene me pa daje nostalgija, jaz bi se še enkrat poročila, joj, danes že ves dan gledam slike!!!! JOJ res je bilo nepozabnoooooo!!!!!!!!!



verjamem fragola... jaz se že full veselim user posted image  user posted image  user posted image  .. zdaj te grem pa občudovat user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 11:11:24   
baguSka
kje je moja baguskaa??


user posted image user posted image user posted image  tuki, samo zate ljuba moja.....

sem mela neki za nardit... neki pa se mam... user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 11:12:40   
baguSka
mene me pa daje nostalgija


mene tud.. ker sem vceri brala temo od plemenite - zivljenje v centru ljubljane... user posted image  joooj, kje so tisti brezskrbni in lepi casi.. res neki nepozabnega.. user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Poroka 2008 3.del
13.8.2008 11:15:44   
NATAŠI
fragola toook si bila lepa  user posted image   user posted image  user posted image , meni je full tista slika dobra ko si sama s šopkom (ki je tebi najljubša) in tista pred oknom ko imaš roko na njegovi rami in v roki šopek, je tud full lepa user posted image

oooo kaj me čaka  user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?