|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Problem!
12.8.2008 23:13:00   
alička
Veš to je starševski forum in tukaj vsi navijamo za otročke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Problem!
12.8.2008 23:13:29   
Anonimen
Veš to je starševski forum in tukaj vsi navijamo za otročke


To je to.

PA za poroke tudi user posted image .

(odgovor članu alička)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Problem!
12.8.2008 23:17:46   
MTFP
Tud mene zanima koliko si star.

No pa da te malo potolažim, če te že nobena od telih zlobnih babnic nočeuser posted image .

Kot so ti povedale, možnost vedno sicer je, ampak je tako miniminimalna, da mislim da lahko čisto mirno zaspiš ze kar zdajle in ne skrbi.

(odgovor članu coca cola)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Problem!
12.8.2008 23:18:48   
benika
No pa da te malo potolažim, če te že nobena od telih zlobnih babnic noče .

Kot so ti povedale, možnost vedno sicer je, ampak je tako miniminimalna, da mislim da lahko čisto mirno zaspiš ze kar zdajle in ne skrbi.


Pa sej to mu že 3 strani govorimo, pa nam še kar noče verjetuser posted image

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Problem!
12.8.2008 23:23:47   
amaya
Če ti povem po pravici sploh nisem štekala kakšne akrobacije si tam s to punco izvajal. Dejstvo je, da lahko greš spat, ker verjetno ni nič in te ona malo zafrkava. Ali pa je celo res noseča, ampak ne s tabo.

Drgič pa se raje samo z Levanko Dobrinjo pogovarjaj ali pa z Desanko Šakić. Te dve sta najbolj sigurni.


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Problem!
12.8.2008 23:24:03   
Daschi
Dragi moj!

Nikar se ne sekiraj, mirno lahko zaspiš. Zaradi tvojih rok sigurno ni zanosila.

No, v bistvu se lahko sekiraš.
edino za to, da je nisi fejst nategnu, ampak si uporabil le roko.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Problem!
12.8.2008 23:28:23   
r1ta
Evo, verjamem, da te je grozno strah in da ti tile odgovori niso smešni. Moraš pa vedeti, da smo tukaj same "babe", ki smo že nekaj dale skoz in predvsem vemo o menstruacijah, zanositvah in seksu veliko in še več. Punce so ti povedale tako med vrsticami sicer, da je možnost zanositve zelo majhna. Če mene vprašaš je ni, sploh pa tako kot si ti opisal. Če seštejem 3+2 dobim 5. Se pravi vidva sta imela "so called" odnos recimo v petek, ona pa bi morala dobiti menstruacijo v nedeljo. Danes je sreda pa je še nima in jo je strah da je noseča. Poglej, do nosečnosti pride v času ovulacije, ki je ponavadi okoli 10 do 14 dni pred menstruacijo in traja možnost zanositve nekaj dni okoli ovulacije. Če ne želiš, da tvoja deklica (ali pa čigava druga) zanosi, potem ne počni neumnosti brez zaščite. Ne v času ovulacije in tudi drugače ne, če nisi pripravjen prevzeti odgovornosti nase. Drugače je pa tule še nekaj iz nekega drugega foruma, ki je dejansko odgovor na tvoje vprašanje:

LEPO POZDRAVLJENA!
Mene pa zanima s fantom sva imela odnos vendar penisa ni dal v spolovilo,vendar pa je imel na rokah spermo in nato mi je s prsti šel v spolovilo.ali je možnost da pride do zanositve?hvala za odgovor že vnaprej!

 
Pozdravljena !
Nekje v forumu sem odgovorila na točno tako vprašanje. Če pride seme v nožnico in ima dekle ravno ovulacijo je možno, da pride do zanositve. Verjetno pa je ta možnost manjša, kot pri običajnem spolnem odnosu. Za vsak slučaj tega več ne počnita.


 
Upam, da sem ti pomagala! Si pa posrečen, moram priznati! Pa lepe sanje!



_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu dejavu)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Problem!
12.8.2008 23:29:55   
dejavu
baguSka, amaya ter Daschi hvala res, jutri ji odnesem 2 Clearbluja, ker če je noseča bo imela velike težave glede na socialni status njene družine. No za v prihodnje, ker bo marsikdo še kdo kaj spraševal kaj podobnega kot sem jaz mu lahko to poveste takoj. Torej hvala za odgovore!

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Problem!
12.8.2008 23:30:33   
baguSka
o kok si se pa ti potrudla.. super!user posted image  ker men ga ni uspelo prepricat..user posted image

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Problem!
12.8.2008 23:30:46   
Anonimen
No za v prihodnje, ker bo marsikdo še kdo kaj spraševal kaj podobnega kot sem jaz mu lahko to poveste takoj


Prvi odgovor je bil DA user posted image .

(odgovor članu dejavu)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Problem!
12.8.2008 23:31:43   
benika
Glej, ti bom dala en dobronameren nasvet. Počakajta še kakšen teden. Če kjub neredni M te še takrat ne bo, potem delajta test.

(odgovor članu dejavu)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Problem!
12.8.2008 23:31:57   
baguSka
dejavu, a si si prebral odgovor od renatke!?

(odgovor članu dejavu)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Problem!
12.8.2008 23:31:57   
dejavu
R1ta tudi tebi hvala za odgovor. Saj sem se obrnil, ker sem pričakoval pomoč odraslih ter zrelih oseb oz. vsaj nasvete!

(odgovor članu dejavu)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Problem!
12.8.2008 23:32:41   
baguSka
aha vidim da si.. super..

upam da bos sel zdej sladko v miizule.. user posted image

(odgovor članu dejavu)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Problem!
12.8.2008 23:34:03   
Daschi
IZVIRNO SPOROČILO: dejavu

baguSka, amaya ter Daschi hvala res, jutri ji odnesem 2 Clearbluja, ker če je noseča bo imela velike težave glede na socialni status njene družine. No za v prihodnje, ker bo marsikdo še kdo kaj spraševal kaj podobnega kot sem jaz mu lahko to poveste takoj. Torej hvala za odgovore!


Ti kar pojdi zdaj spat.
Za naslednjič pa obvezno kondome s sabo. Aj prau? Na roke pa raj une ta kirurške rokavice. Za vsak slučaj, a veš.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu dejavu)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Problem!
12.8.2008 23:50:29   
Pikec
Držte se teme...

Premikam na seks...

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Problem!
13.8.2008 0:04:25   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Držte se teme...

Premikam na seks...


PA SEJ GA TUKAJ SPLOH ni bilo...ups velike user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Problem!
13.8.2008 6:43:27   
piščanc
in tip sploh ni pomislil, da ima ženska mogoče kontracepcijo.... če ima že več partnerjev

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Problem!
13.8.2008 8:14:55   
snikolina
Tudi jaz mislim, da če že je noseča, NI NOSEČA s tabo ampak s svojim fantom. V bodoče pa se malo kontroliraj in bodi odgovoren.

(odgovor članu dejavu)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Problem!
13.8.2008 8:17:48   
Anonimen
Mislim, da tvoja punca ni noseča od tvoje sperme.user posted image

Majhna možnost je, da spermiji preživijo vso to kolobocijo, ki sta jo izvajala.

In tudi če preživijo, za zanositev jih mora biti kar veliko število, da bi le enemu uspelo oploditi jajčno celico....

Drugič pa vseeno pazi, kaj počneš s svojimi paglavci...

///user posted image user posted image Kako to, da ena punca, ki ima spolne odnose z večjim številom partnerjev, nima nobene zaščite???!!!user posted image user posted image  Ali premlada, ali kmetica.....mogoče klošarka in narkomanka..user posted image ///

(odgovor članu dejavu)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Problem!
13.8.2008 8:27:14   
lory05
Ejla,
če je bil odnos 2 dni pred pričakovano menstruacijo, je po mojem čisto nemogoče, da bi takrat zanosila, ker takrat je že prepozno, je že ciklus v bistvu "narejen". Zakaj pa je potem ovulacija 14 pred oziroma po menstruciji?

(odgovor članu dejavu)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Problem!
13.8.2008 8:30:22   
lory05
sorry, sem prepozno vidla, da je že vse jasno.

(odgovor članu lory05)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Problem!
13.8.2008 9:56:16   
ronja
lory, lahko zanosiš tudi 2 dni pred m. Jaz sem, se je pa žal končalo s ss, verjetno ravno iz tega razloga, ker je bila maternica že čez točko, ko bi se jajčece še lahko vgnezdlo - ampak zanosila sem, naredila test in je bil user posted image , poleg ostalih znakov, ki sem jih imela.

dejavu, možna je zanositev na kakršenkoli način, ko nekak spraviš semečico do plodnega jajčeca. Je pa verjetnost s prsti zelo majhna, sploh če niso bili čisto umazani od sperme prej. Drugič jih recmo poliži vmes, če nimaš druge izbire ali pa nosi sabo vlažne robčke in kondome. Ker je verjetnost zanositve v plodnih dneh pri normalnem spolnem odnosu v vajinih letih zelo velika, je najbolj verjetno, da je punca zanosla s svojim fantom.

Ti uporabljaj kondome, s katerokoli punco, pa bo najbolj ziher, da se to teb ne zgodi. Tako nisi odvisen od tega, ali je ona mogoče pozabila vzet tabletko, če jih sploh ima... Glede na to, da se je bala, da je noseča, verjetno ne jemlje ničesar. Pa tudi zaradi bolezi je sploh pri nemonogamnih partnerjih to nekak najbolj varno. S prstki se pa igrajta, dokler so čisti ali pa naj ona zadovolji tebe, ti pa njo, tako ne bo sperma prišla v stik z njeno muco.

Lepe sanje!

(odgovor članu lory05)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Problem!
13.8.2008 15:05:00   
mojamura
zanimiva tema to, ja....

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Problem!
13.8.2008 20:16:19   
macka22
Ja sej si nemorem pomagat da zopet koga ne povabim k sebiuser posted image user posted image kupila sem fejst veliko žajfo za vsak slucaj če bi iskrice preskočile.

(odgovor članu dejavu)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?