|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja III.
5.11.2008 13:24:23   
Anonimen
biba, kaj user posted image  je pa tofu? Sicer sem že slišala, ampak ne vem iz česa je to. user posted image  Se vid da sem blond.user posted image

jazzzi, ja, montija mi je jasno da se bo treba držat. Glede čajev pa tega, bova pa počakala na rezultat spermiograma, pol bova pa vidla naprej. Sicer se trudiva šele 8. ciklusov, tako, da to tud ni tako veliko. Je pa res, da sem takoj 1 ciklus imela že klomifen, tako, da.. user posted image

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Nova borba se pripravlja III.
5.11.2008 13:25:38   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

No punce zdej pa rečte,da si nismo naredile dobrega dneuser posted image .Sem vas brala in se prav vsaki nasmejala.Jaz vas mam tolk vse rada.Tiste,ki vas poznam in tudi tiste,ki vas ne.Res ste face.

Ampak Murko pa rula,a neuser posted image user posted image user posted image
Biba lepo,da se me še kdo spomniuser posted image
tud zate velja,da kaj napišeš,si napopala murkota,pol si pa spiz....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Nova borba se pripravlja III.
5.11.2008 13:26:30   
sonček85
IV tema je odprta samo nobena ne sme nanjo dokler ne dopolnimo 200 strani ,potem pa naj to ena zaklene ,ker to pa jst ne znamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image http://www.ringaraja.net/forum/Nova_Borba_Se_Pripravlja_IV_%3A%29/m_3339728/tm.htm

< Sporočilo je popravil sonček85 -- 5.11.2008 13:29:10 >


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Nova borba se pripravlja III.
5.11.2008 13:26:36   
jazzz27
Evo Suzika, ti pošiljam mal vitaminčkov. Sicer so virtualni in upam, da te kaj zagrabi. Pa ne mislim na banano user posted image user posted image user posted image user posted image  No pa še za naše borkice in za nas nosečke!

user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Nova borba se pripravlja III.
5.11.2008 13:27:36   
Anonimen
sem zamenjala ja... In med tem doživela krč na desni strani  user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Nova borba se pripravlja III.
5.11.2008 13:27:39   
~Biba~
user posted image user posted image jaz  4 user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Nova borba se pripravlja III.
5.11.2008 13:27:47   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

No punce zdej pa rečte,da si nismo naredile dobrega dneuser posted image .Sem vas brala in se prav vsaki nasmejala.Jaz vas mam tolk vse rada.Tiste,ki vas poznam in tudi tiste,ki vas ne.Res ste face.

Ampak Murko pa rula,a neuser posted image user posted image user posted image
Biba lepo,da se me še kdo spomniuser posted image
tud zate velja,da kaj napišeš,si napopala murkota,pol si pa spiz....user posted image user posted image user posted image
ja jst sem ti pa še na ivf-jevke nalimala tvojo sestrico od tvojega avatarjauser posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Nova borba se pripravlja III.
5.11.2008 13:29:28   
~Biba~
upam da 5 zvezdico doživim v nosečniškem stanjuuser posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Nova borba se pripravlja III.
5.11.2008 13:29:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ~Biba~

user posted image user posted image jaz  4 user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
  Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Nova borba se pripravlja III.
5.11.2008 13:29:55   
ledenka
ampak ve ste res...

no, darilo za nečakinjo sem kupla, pa malo manj sem živčna, ko sem sita. si grem še en čajček naredit in potem dalje delat, jutri in v petek sem na službeni poti. user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Nova borba se pripravlja III.
5.11.2008 13:30:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ~Biba~

upam da 5 zvezdico doživim v nosečniškem stanjuuser posted image


JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
  Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Nova borba se pripravlja III.
5.11.2008 13:30:28   
~Biba~
ledenka kaj si kupla, kaj si kupla...smajli, ki te cuka za krilouser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Nova borba se pripravlja III.
5.11.2008 13:30:38   
ledenka
biba, čestitam za user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Nova borba se pripravlja III.
5.11.2008 13:30:48   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: ~Biba~

user posted image user posted image jaz  4 user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Nova borba se pripravlja III.
5.11.2008 13:30:54   
~Biba~
IZVIRNO SPOROČILO: živa25

IZVIRNO SPOROČILO: ~Biba~

upam da 5 zvezdico doživim v nosečniškem stanjuuser posted image


JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 user posted image hvala živa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Nova borba se pripravlja III.
5.11.2008 13:31:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

ampak ve ste res...

no, darilo za nečakinjo sem kupla, pa malo manj sem živčna, ko sem sita. si grem še en čajček naredit in potem dalje delat, jutri in v petek sem na službeni poti. user posted image


Kdo te bo pa na RR-ju nadomeščal?? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Nova borba se pripravlja III.
5.11.2008 13:31:39   
sonček85


IV tema je odprta samo nobena ne sme nanjo dokler ne dopolnimo 200 strani ,potem pa naj to ena zaklene ,ker to pa jst ne znamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image http://www.ringaraja.net/forum/Nova_Borba_Se_Pripravlja_IV_%3A%29/m_3339728/tm.htm



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Nova borba se pripravlja III.
5.11.2008 13:31:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ~Biba~

IZVIRNO SPOROČILO: živa25

IZVIRNO SPOROČILO: ~Biba~

upam da 5 zvezdico doživim v nosečniškem stanjuuser posted image


JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 user posted image hvala živa



jaz tudi upam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tudi zase mislim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
  Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Nova borba se pripravlja III.
5.11.2008 13:31:55   
~Biba~
hvala vseeeeeeuser posted image user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Nova borba se pripravlja III.
5.11.2008 13:32:31   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: ~Biba~

ledenka kaj si kupla, kaj si kupla...smajli, ki te cuka za krilouser posted image


No??? Ajsi??? Tole te bo zdelalouser posted image user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Nova borba se pripravlja III.
5.11.2008 13:34:07   
jazzz27
user posted image  čestitam za user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Nova borba se pripravlja III.
5.11.2008 13:34:14   
~Biba~
sonček85 temo zaklepajo moderatorji

suzika...tofu je sir narejen iz sojinega mleka..okus pa ima po stiroporjuuser posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Nova borba se pripravlja III.
5.11.2008 13:34:35   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: ~Biba~

ledenka kaj si kupla, kaj si kupla...smajli, ki te cuka za krilouser posted image


eno jopico, ki ji bo zdaj malo velika, ampak spomladi bo ravno prav, in eno leseno igračo - tako hiško s tobogančkom, po katerem spuščaš kroglice user posted image  leseno in natur user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Nova borba se pripravlja III.
5.11.2008 13:36:24   
jazzz27
kje je naš super user posted image ???


Pikovitka...ti...ti...ti....user posted image ...zakuriš in rep med noge!!user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Nova borba se pripravlja III.
5.11.2008 13:37:18   
~Biba~
ledenkica darilo pa je čist tebi podobno..natur puruser posted image ...jopca pa je fajn da je mal prevelika...bo pa zdaj mela zavihane rokave na jopciuser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?