|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 10:46:05   
miska73
Nf, ne ne ta teden nima četrka ampak ima dva petka - danes in jutri - jeeeeeeee obožujem petke.
Mi bomo imeli rekreativno-zabavni vikend.
Smo mislal it kampirat na Sočo, pa vremenska napoved ni najboljša...
tko da bomo kar na enodnevne izlete šli.
Ampak še ne vem kam - še ni sprejet bojni plan.

Pa ti?

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 10:50:05   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: nf

hehehe to klomifenke! pričnimo smetit temo! user posted image  user posted image  user posted image


težka bo! ker je to temo NEMOGOČE nasmetit user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 11:01:22   
Anonimen
he he.. user posted image

Midva sva imela namen it jutri zjutraj za 3 dni malo prelaze prevozit, sam ne vem, ker je vreme menda bol slabo. No, tud če bova doma bo prav pasalo, ker sem tud jaz ta teden ful zaspana.

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 12:31:30   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: nf

hehehe to klomifenke! pričnimo smetit temo! user posted image  user posted image  user posted image


težka bo! ker je to temo NEMOGOČE nasmetit user posted image user posted image user posted image


No tu se pa res strinjam...to bo skoranj nemogočeuser posted image user posted image

Ajsi...tebi pa dober dan. Bila sem v shopingu, ker ma moj prelestni jutri en piknik in ženske itak znamo najbolj shopingiratuser posted image user posted image user posted image ....samo omejeno kartico bi mogle met, ker se ne znam preveč zadržatuser posted image ...20€ pa pikauser posted image !
Vidim, da se AQUA ni nič oglasila....mislim, da ima danes G., držim pesti, da ji kaj lepega pove! In ti? Si že na kosilu....jaz danes delam musako!! Njam....mogoče bi pa celo bučke gor nasekalauser posted image user posted image


Živa....kak je zdaj s tabo? Kam gresta čez vikend?


Lučka....no ti bom kar tu napisala. Bila sem pri Rešu in ja....tako kot si rekla, samoplačniški postopek. Dobila sem recepte in sedaj še mal počakamo....mislim, da bom drug mesec šla na postopek. Kako si ti? Se še zmeraj drogiraš????user posted image


Se*...ku,ku? Kje pa si danes? A sem kaj zamudila? se zmer z Živo v Prekmurščini pogovarjata, pol mi pa kaj uide!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ti se kar zamisliuser posted image


Suflinija....user posted image user posted image user posted image user posted image za kuhinjo....kakšno barvo imaš v mislih...in predvsem kake linije si si izbrala? Imaš mogoče link, da mal pogledamo?


Vse nove borke dobrodošleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  skuštrana suzi (ta mi je pa originalen nickuser posted image )


lep dan

< Sporočilo je popravil jazzz27 -- 14.8.2008 12:34:03 >

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 12:57:50   
Anonimen
midva greva danes v MS... Komaj čakam... Se* sem že na kavico navabla, zdej pa samo upam da se ne bo ustrašla user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 12:59:53   
jazzz27
A nisi ti iz MS? Imate kakšne sorodnike gor? No...kar želim vprašat...kaj bosta počela?
Se* se je že sedaj čist prestrašila, je ni več na vidikuuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 13:03:25   
Anonimen
hehehehehhe

zgleda ja... user posted image user posted image user posted image

Ne midva sva v LJ ampak on je sicer prekmurec... Ja greva pa k njegovim... Nekaj morejo nardit v soboto pa rabijo pomoč... user posted image user posted image user posted image   Oni bodo delal jst bom pa z Se* po kavicah hodila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače pa sem čistokrvna Ljubljančaka (ampak ne zafnana) user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 13:06:58   
jazzz27
smajlikisepriklanja.....no ne morem verjet, pa ti gre dobro prekmurščina...pa še veseliš se, ker greš k njemu domov?user posted image  Ti si pa res nekaj posebnega.....si sigurna da nisi uvožena od kje?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A tako....veseliš se dela...lahko prideš k meni domov krompir pobiratuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sicer so pa tam zraven neke toplice....pa se lahko gresta mal namočituser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 13:10:32   
Anonimen
hhehehehehehe

ej pred mojima taščo in tastom pa samo KAPO DOL user posted image user posted image user posted image user posted image to je pa družina.... če bi zbirala si nebi mogla boljše najdit user posted image user posted image user posted image

Ne ne... Sej pravim... oni bodo delal... Jst bom pa po kofetih hodila... Z Se* najprej user posted image user posted image user posted image user posted image

Menda da nisem uvožena... čeprov barvo kože pa nimam čist belo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Krompir sem pa samo enkrat pobirala... Pa po moje ga bom mogla letos tudi... DVE NJIVI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kje si pa ti doma??

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 13:35:50   
murkica
user posted image user posted image user posted image  Ne morem verjet, prav uradno je odprta borba III. Matr smo čveke.

Najprej dobrodošle vse nove.  Jaz se zadnje čase bolj malo javljam, ker imam ves čas neke orpavke in sploh ne pridem do računalnika. Če pa že pridem, pa imam samo čas, da preberem, potem pa že letim naprej.

Pojutrišnjem namreč pride taščica domov in je treba dokončno sčistiti hišo, da se ji ne bo zmešalo (hiša je namreč njena)!!!!!No saj nekaj stavri sem že naredila, sedaj pa moram v bistvu dokončno sčistiti kuhinjo, ostalo pa se bo naredilo še jutri.

Kako ste kaj moje dame? Aquica, danes je D dan... Kakšna je novica?

Živa- V Prekmurje se tudi midva z dragim že zelo dolgo odpravljava, ampak iz tega razloga, da se dobro najeva. Prekmurci znajo res prirpaviti prave pojedine. Spoh gibanica, meni se kar cedijo sline, ko pomislim nanjo.

Jazzz- zato pa jaz ne sadim krompirja, da ga ni potrebno pobiratiuser posted image user posted image user posted image  Se kar priliznem stricu in mi ga on vsako leto da. user posted image

Kje pa je naše Sonce? Nič se ne javlja.

Oktavija- držim pestiuser posted image

No vsem ostalim pa tudi želim lep dan...
Moram it pomit posodo, da bom lahko začela kuhat. Bodite lepo, pa se beremo.






_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 14:09:03   
trinity22
Kaj, smo že na III?user posted image

Smo pa res čveke, ni kaj, no jaz zdaj bolj poredko, ko bi se mogla učit, pa so skoz neki obiski, vsak dan, cele popoldneve .... pol imam pa slabo vest, ker vas zanemarjam pa še učim se neuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 14:14:37   
Anonimen
sploh mi ne omenji murkica njihove hrane... Češprav kar imam res rada sem se že naučila in doma sama skuham če se mi zalušta user posted image user posted image Ampak sej veste,.... Nikoli ni tko dobro kot če ti kdo postreže user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Upam da tokrat ne bom pretiravala s hrano... ne smem user posted image user posted image user posted image

no pupe... Še spakirat moram potem pa že počasi po možeka in na pot... Se vam čez vikend kej oglasim, ampak mislim da ne prov dosti... Pogrešajte me user posted image user posted image user posted image

Se tipkamo aktivno spet v ponedeljek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trinity22)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 14:20:01   
oktavija
Čao bejbe!!!

No jaz na raportu.... Bila v MB in imam v desnem jajčniku 2 x 10 mm velike folikle... upam da bosta fanta zrasla do ponedeljka na 18 mm v torek pa štopka pade...

No toliko od mene, danes sem ves čas na terenu tako da šibam delat...

Jutri pa ne šibamo v Rabac ampak v Portorož!!!user posted image

Lep vikend vam želim!!!

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 15:26:00   
ledenka
oktavija user posted image  popij kak pirček, pa jajčka tud bojda pomagajo. in lepo se imej!

jaz pa lačna user posted image  nisem mela časa it na kosilo, taka gneča je. še dobro, da sem si 4 jabolka prinesla...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 16:03:14   
Erin
Punce pa ve ste nore!!!

Pridem pogledat pa najdem  3 DEL!!!!!!user posted image

Ker je še vedno pomanjkanje s časom vam bom samo lušte naredila...

LP vsem

user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 16:05:28   
ledenka
user posted image user posted image user posted image  Erin, kak lubek user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 16:12:06   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Punce pa ve ste nore!!!

Pridem pogledat pa najdem  3 DEL!!!!!!user posted image

Ker je še vedno pomanjkanje s časom vam bom samo lušte naredila...

LP vsem

user posted image



ijeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..... sem se kr raznežla..... kak je pa to lep dojenček user posted image ...... čist res! Pa še zgleda kot da se smejčka v spanju.... Erin, res imaš/imata čudovito dete..... Tale fotka je za na razglednico.... mi prekaša marsikatero od une znane fotografinje....

Sej punce vam povem: Čez nekaj par let bo klele gor ohcet! Ela in Tilen...la la la

Grem pakirat....

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 16:16:10   
ledenka
lej jo lunčiko, že sklepa zveze user posted image  a si preverla horoskop pa to, pa ker i dan se morta poročit, da bojo planeti prav stali, da bo kup vnukov? user posted image  si me nasmejala, veš, in ta smeh mi je v tem trenutku po dnevu, ki je prehajal od bolj norega k še bolj noremu, tako zelo dobro del. hvala! user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 16:38:14   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

lej jo lunčiko, že sklepa zveze user posted image  a si preverla horoskop pa to, pa ker i dan se morta poročit, da bojo planeti prav stali, da bo kup vnukov? user posted image  si me nasmejala, veš, in ta smeh mi je v tem trenutku po dnevu, ki je prehajal od bolj norega k še bolj noremu, tako zelo dobro del. hvala! user posted image  


ne še... čak da mi vse podatke pošljeta mamici user posted image ...
lej, sam da se bota... i dan pa naj bo še prav cajt... da ne bom jst že palčke mela, ker pol ode kak poskočni ples na ohcetu.....
 
hja, kup vnukov... mislim da nima stanje planetov nč pr tem... bo mogl kej druzga stat....user posted image
 
no, to pomeni, da boš fullll zdrava...ker smeh je pol zdravja. Itak pa, a je dans kej narobe z dnevom????? Men je čist out dan.... ampak se sama seb smejim, ker drgač bi se mi sfuzlal...... user posted image
 
Veš. danes so se iz direktorjeve pisarne slišale grde besede. Pa sem šla do njega in mu ponudla tekoče milo z vprašanjem, če rabi to. Pa me gleda ves začuden (kot kokeršpanjel) in reče: se peni tole tud ja. Pa mu jst rečem, da sem mu to prnesla, da si usta s tem umije. Se je dve uri smeju od kod men vse tge ideje.user posted image
 
Drgač pa nekej, s čimer jst nekoga uradnega v najbolj iskren in prisrčen nasmeh spravim: Piki (pa mu piknem na en uč), piki (drug uč) pikica (nos) to je lepa slikica (mu okol obraza grem s prstom), vlki ušesi (ga za uhe primem), kratek vrat (mu na vrat pokažem), pa na glavci mal kosmat (pa ga počoham po glavi). Ovi se tri ure skup reži...

Aja, hotla sem rečit da ti to sama seb nared...mogoč se boš smejala...user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 16:47:02   
ledenka
lunčika user posted image user posted image user posted image  no, pa je šla napetost! zdaj pa še kosilo, ker nisem nič jedla, pa drink po službi user posted image  in to že čez... 15 minut user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 17:15:31   
lučka 25
Pozdravljene čvekice!

pa vidim, da je skoraj ves klub klomifenk dejaven tudi tu. Smo se vse okožile še s to temo. user posted image  user posted image  user posted image Res moramo samo še neelo spravit sem. user posted image


jazzz, vidim, da je pri rešu še vse po starem in res sedaj v 1. pri njem ni druge možnosti, kot da greš samoplačniško. Važno, da imaš recept, pa da drugi mesec štartaš. ja, jaz se še drogiram user posted image . Zdaj si bom morala 2 inekciji dati sama, ker je šel moj dragi s kardelom moških že na tradicionalno potepanje na morje. Upam, da bom našla pravo mesto na svoji (veliki user posted image ) ritki.


trinity. user posted image  user posted image  user posted image Kmalu bo že 10 tednov. Upam, da uživaš v user posted image , čeprav imaš toliko dela z učenjem in obiski. samo, da ni hudih slabosti pa bo.


Erin, kako je to eno luštno dete. se čisto raznežiš. user posted image


ledenka, dober tek. Zdaj si pa že zaslužiš kosilo. ker jabolk ti je že gotovo zmanjkal. user posted image  Uživaj na kosilu in na drinku po službi. user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 17:17:42   
sonček33
joj, kako lepega fanta imamo. Čuvaj ga erin!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 17:25:57   
gigi1
Oj punčke.

Evo me končno nazaj. Vse po pričakovanjih. V nov postopek grem po 3em ciklusu. Enkrat po 15.9.

ERIN kakšen cuker je vajin Tilko user posted image  user posted image  user posted image . Pa kakšni laski user posted image  user posted image  user posted image . Ma res, prav za na razglednice.

Boš kakšno poročilo napisala kako je bilo? Še vedno nisem uspela za nazaj prebrat.

Aqua mislim nate in upam na dobre novičke danes. Pa še za geslo prosim. Bom pridna, obljubim. Sem probala nekaj gesel, pa ne rata...od mrs bond do čevljev user posted image  user posted image  user posted image

Se* se pa tud dans še ni oglasila.

Vidim, da sam punce s sosednjih forumov tle strašimo user posted image .
Pozdravček IVFovkam in klomifenkam

Objemčke vsem. Grem kuhat

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 17:27:32   
gigi1
Aja Ledenkica. Tvoje geslo mi je pa ratal skrekat user posted image . Ful huda oblekca, pa Islandija tud ni od muh.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 18:13:23   
aqua77
Ojla pupe,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sem še na drugem koncu Slovenije, ampak sem uspela prišibat na net, sam da vas prebere, ker sem vas že pogrešala danes.....user posted image user posted image user posted image user posted image

Bila pri G in same slabe novice. user posted image  Pap sem imela 3, vzela še enkrat bris, ampak kljub temu bom morala v kratkem na ščip, ker ji ni všeč kar se dogaja z mojim materničnim vratom. Ko pridejo rezultati od današnjega brisa, ki bodo baje urgentno hitro, grem v bolnico na ščip....

Ampak, sem ji rekla, naj me še enkrat pogleda z UZ, ker sem imela občutek da imam O. Vidla je en lep folikel in enega bolj mlahavega, za katerega mi je rekla, da se ji zdi da je rdeče telesce. Pa ne vem kaj to pomeni. Kakorkoli, O imamo rekla pa ni nič da ne smemo user posted image user posted image , ker sem ji povedala, da smo že včeraj...

Tako da bomo videli kako naprej.....

Si pišemo kaj jutri zjutraj.... Bom pa vesela, če mi katera pove, kaj je rdeče telesce......

Pa, pa.....

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?