|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 18:17:57   
aqua77
Pa še to da ne pozabim.....

Tilen je res tak cuker, kot da je narisan...... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa dobrodošle vse nove borkice...... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

aja pa še nekaj, da ne pozabim....


user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 18:46:26   
gigi1
Aqua draga nas je vse res kar skrbelo kje si. Dobro je, da je O. Mogoče pa tokrat res rata user posted image  user posted image  user posted image . Full navijam.
Za rdeče telesce pa prvič slišim user posted image  Sem tudi na MONu pobrskala pa nič ne najdem.
Glede brisa pa...jaz gledam na stvari tkole. Včasih smo lahko tudi malo hvaležne za težave, ki jih imamo, da pridemo do naših user posted image . Tako smo skoz on-line z G in k sreči hitro odkrijejo tudi kakšno zadevo, preden se kaj hujšega iz nje naredi. Torej, vsaka stvar je za nekaj dobra in probaj na to pozitivno gledat. user posted image

Hvala za geslo (ja lahko bi mi vžgalo user posted image ). Se pridružujem mislim ostalih deklic, da si tako huda bejba s temnimi laski, da se ti sploh ne morem predstavljati kot Mrs Blond user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 19:53:19   
Anonimen
OOOOOOOOO
kok je pa tole lep fantič  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Bravo Erin user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Aquica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nič s ene sekiraj... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa bo... Vseeno pa n dobro sišat take novičke ja... user posted image

No jst sem pa že v drugem koncu SLO (v prekmurju) in maksimalno uzivam user posted image user posted image user posted image zdejle bomo že jedli user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gigi1)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 20:57:57   
Serendipity
Večeeer! Samo na hitro, sem prej prilezla iz MB-ja. user posted image user posted image user posted image  na hitro preletela slikce in se zaljubilaaaaaaaa user posted image .. Erin ... a mi poveš kje prodajajo take prisrčne prince? Jaz bi enega kupila, ali pa dva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sporočilo od Maše - s pregleda sporoča da je vse ok, histološki izvidi so b.p. in da ima IUI po 3. menstruaciji .. Bomo kar navijale da madam trikrat pride (če že mora) in hitro odide!

Eto, zdaj pa idem feštat! user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 21:15:12   
miska73
Se*, sem te pogrešala danes. Hvala za info od Maše.

Aqua, tebe sem še bolj pogrešala. Saj veš zakaj. user posted image
Upam, da bo vse vredu pri tebi.

Erin, tale fantič je pa res čudovit. Si nam nardila prave lušte.
Se še priporočamo za kakšno slikco.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 21:17:53   
neela
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Bo treba še neelo sem spravit.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image evo mene miska na prvi tir! Da še jaz malo složno s klomifenkami 'smetam'...user posted image user posted image user posted image . Tud jaz redno spremljam še to temo...pa vidim, da smo vse klomifenke, ki smo se javile oz 'smetale' tle, res čisto po vseh merilih zrele za sem...smo same 'maratonske težkokategornice' user posted image

Pozdravček vsem ostalim borkam...user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil neela -- 14.8.2008 21:18:32 >

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 21:30:15   
oktavija2
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Punce pa ve ste nore!!!

Pridem pogledat pa najdem  3 DEL!!!!!!user posted image

Ker je še vedno pomanjkanje s časom vam bom samo lušte naredila...

LP vsem

user posted image



Erin!!!! A mi daš recept kako se pride do tako lepega angelčka!!!!!

Kaj tako lepega in sladkega pa že dolgo nisem videla!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
To je najlepši dojenček na svetu!!!!user posted image user posted image  Čuvaj ga Erin, da ti ga Oktavija ne ukrade!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa še kake fotke bomo zeeellllooo vesele!user posted image user posted image

_____________________________

oktavija2 = oktavija, sem prijavljena na drugem računalniku in imam drugo ime oz.dodano dvojko

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 21:34:12   
miska73
Oktavija, a preveč vprašam... sam zakaj pa imaš na drugem računalniku drugačno prijavo?

(odgovor članu oktavija2)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 22:05:43   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

Večeeer! Samo na hitro, sem prej prilezla iz MB-ja. user posted image user posted image user posted image     



Veš kaj, naj te kokla bincne nekam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 23:05:15   
lučka 25
Fargi, bomo navijale za uspeh, ki naj kmalu pride. če že morajo priti 3 user posted image , naj pridejo, ampak potem pa naj bo IUI 100% uspešen. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Nova borba se pripravlja III.
14.8.2008 23:07:04   
lučka 25
neela, smo te priklicale user posted image . Smo mal čarovnice, a ni tako? Smo se prijavile še ostale "maratonske težkokategornice". user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Nova borba se pripravlja III.
15.8.2008 9:05:33   
spps
morgen beybeuser posted image user posted image user posted image user posted image
erin,pravega cukrčka imateuser posted image user posted image user posted image user posted image
aqua,držim pesti,da bodo rezultati ok in ,da ne boš imela komplikacij.
oktavija,uživaj na morjuuser posted image user posted image user posted image user posted image
in kaj boste ostale počele?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Nova borba se pripravlja III.
15.8.2008 10:00:01   
vita80
Jutro čveke čvekaste!
Jaz pa vam ja ne sledim več! Erin tamali je pa ja tak cukerček, da znoriš!!! Naj bo zdrav!Matt tebi čestitke za user posted image !!!!!user posted image user posted image user posted image
Pri meni ni nič novega. Aja danes ponoči sem celo noč sanjala, da sem izvedela, da sem noseča. Pa, da sva šla povedat njegovim... O te sanje! Sem se čist zmešana gor zbudila.
A sem še kaj pomembnega zamudila? Spps ful fajn, da se boš omožila, tudi jaz komaj čakam, da bo prišel dan, ko bova imela dovolj denarčka in bomva rekla, tak zaj se pa ženiva.
Lepo mi bodite pa ne čvekajte preveč.user posted image user posted image user posted image
cmokuser posted image


_____________________________

Ko pride ljubezen,
te poboža z drobnimi ročicami, te zasuje z
mnogoterimi spomini
in ti postavlja čudovita vprašanja,
ki nimajo odgovora.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Nova borba se pripravlja III.
15.8.2008 10:51:40   
ledenka
jutro user posted image

gremo danes na piknik user posted image user posted image user posted image  se veselim cevapov user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Nova borba se pripravlja III.
15.8.2008 13:39:29   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: LuNa73

IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

Večeeer! Samo na hitro, sem prej prilezla iz MB-ja. user posted image user posted image user posted image     



Veš kaj, naj te kokla bincne nekam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image jaz man tebe tudi rada user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Nova borba se pripravlja III.
15.8.2008 13:39:51   
aqua77
Pozdravček vsem pupam.....

Kako ste kaj na ta praznični dan....user posted image user posted image  Vidim, da nobena ne čveka... user posted image  Jaz pa v službi danes in skoz za računalnikom.... user posted image user posted image user posted image  Ja, sej je vedno tako, ko sem jaz tukaj je bolj suša....user posted image user posted image user posted image user posted image

Da pa bo suša še večja in še bolj vroče.............

user posted image



enga gasilca, da vas pogasi..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Nova borba se pripravlja III.
15.8.2008 15:55:48   
aqua77
kakšna tuga je dons kle gor.......user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Nova borba se pripravlja III.
15.8.2008 16:24:57   
miska73
Aqua... Bogi revček - čist sam si tuki gor

Hvala za včerajšnjega in današnjega tipčka.
Sem si pa končno privoščila tistega iz mesa in krvi... tak da ni več krize user posted image

< Sporočilo je popravil miska73 -- 15.8.2008 16:25:04 >

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Nova borba se pripravlja III.
15.8.2008 16:49:39   
aqua77
ja, sam tak revček dones...user posted image  

praznik je, jaz delamuser posted image , pa še nobene ni za čvek....user posted image user posted image

ni za kaj za tipčkauser posted image user posted image , jaz sem si ga tudi zadnje tri dni redno prvošlauser posted image user posted image user posted image , upam na pozitiven razplet ta mesec, saj smo vidli folikle....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Nova borba se pripravlja III.
15.8.2008 17:17:12   
lučka 25
Tale stvarca pa ni kar tako. Si mi zbistrila pogled, aqua. Pa usta imam tudi še kar odprta. Mojega pa ni doma, da bi me lahko malo k sebi spravil. user posted image



(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Nova borba se pripravlja III.
15.8.2008 17:39:04   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

Tale stvarca pa ni kar tako. Si mi zbistrila pogled, aqua. Pa usta imam tudi še kar odprta. Mojega pa ni doma, da bi me lahko malo k sebi spravil. user posted image







user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , lučka....


bom še kakšnega gor vrgla, za razpoloženje.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

drugače pa čestitke za špike, ki si jih že sama devaš doma..... pridna pupa.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Nova borba se pripravlja III.
15.8.2008 17:52:44   
aqua77
No tko, ker sem gor ni več punc, bodo pa prevladovali moški, da mi ne bo dolgčas....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ta je pa sam zame, ker že cel dan tukaj vztrajam in samevam.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Nova borba se pripravlja III.
15.8.2008 17:57:31   
miska73
Ja lučka ful si dobra, da se kar sama špikaš.
To me še verjetno vse čaka.

Aqua, ne vse tipčke danes gor prilimat, prišparaj še kakšnega za dneve, ko bomo še ostale v službi ... in bomo potrebovale, da nas kaj prebudi...

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Nova borba se pripravlja III.
15.8.2008 17:58:50   
miska73
Ta je pa sam zame, ker že cel dan tukaj vztrajam in samevam....


VAU... zdaj pa jaz ne morem zapret ust ... tale je pa ful po mojem okusu... njami

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Nova borba se pripravlja III.
15.8.2008 18:23:27   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Ta je pa sam zame, ker že cel dan tukaj vztrajam in samevam....


VAU... zdaj pa jaz ne morem zapret ust ... tale je pa ful po mojem okusu... njami



miška, ta je zasluženo moj, danes....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?