|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Grčija, Tunizija ali Djerba?
13.8.2008 18:55:52   
Rubin.
Jaz se tudi odločam med Djerbo in Gričijo. Pa mi sedaj nekako bolj odgovarja Djerba zaradi malega otroka, ker če bi šla v Grčijo bi hotela še kaj videt z tri ali štirletnico pa bolj teško.

Me pa zanima glede Grčije požari. Letos naj bi jih bilo že več kot 100. Kje pa so? A bolj v notranjosti in so otoki izvzeti?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Grčija, Tunizija ali Djerba?
13.8.2008 22:45:52   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

A ni Djerba v Tuniziji?


Ja je.user posted image

Drugače pa Grčija ne, raje Tunis...Še najbolje pa nič od tega. Turčija user posted image user posted image


Ja, to sem jaz hotela napisati. Zame ni dileme - Turčija.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Grčija, Tunizija ali Djerba?
14.8.2008 7:05:49   
pocka
Mi smo bili letos na Kosu s 15 mesečno user posted image , in sicer v tem hotelu http://www.bluelagoonresort.gr/article.php?id=48. Hotel je res super, imeli smo all inclusive, bazen je ogromen, sploh ne čutiš nobene gužve, hrana odlična,skratka same pohvale. Edino plaža je bolj tako, ni slaba, ampak tudi nevem kako lepa ne, odvisno kaj iščeš. Mi smo bili večino časa itak na bazenu, nam je bilo bolj komot, morja imamo že doma dovolj.user posted image

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Grčija, Tunizija ali Djerba?
14.8.2008 13:08:33   
virea
Pozdravljene!

Tudi naše počitnice v Tuniziji so se končale. Bili smo v tem hotelu (http://www.tripadvisor.com/LocationPhotos-g297945-d638448-Zita_Beach_Resort-Zarzis.html). in smo se imeli zelo lepo. Hotel se nahaja na celini, letališče pa je na Djerbi. Ker smo bili tudi na dveh izletih, smo si ogledali tudi otok Djerbo, pa tudi notranjost Tunizije - Matmato, Tamezret (http://lexicorient.com/tunisia/tamezret.htm), pa tudi Douz, ki je znan kot "vrata v Saharo". Seveda smo pokukali tudi v Saharo in jahali dromedarje. Tudi mesto Zarzis, v katerem se je nahajal naš hotel smo si malo ogledali in sicer peš. Torej glede varnosti ni prav nobenih težav. Moraš pa se zavedati, da je to popolnoma drug svet, dejansko je to Afrika.

Tudi sama sem bila v dvomih, če je bila odločitev za Tunizijo pravilna - no danes vem, bila je odlična izbira. Mogoče je res dobro izbrati hotel z več zvezdicami, čeprav iz izkušenj ne morem govoriti. Naš hotel je imel 4 zvezdice, pa lahko rečem, da je bilo vse zelo zelo OK, tako hrana, osebje, bazeni, sobe.

Vsekakor se v Tunizijo še vrnemo.user posted image

lp



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Grčija, Tunizija ali Djerba?
14.8.2008 14:31:03   
Rubin.
Kako dolgo pa traja let iz Lj do Djerbe?

(odgovor članu virea)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Grčija, Tunizija ali Djerba?
14.8.2008 15:03:24   
baguSka
hm.. ce mam jaz prav s spominu, je cca urco pa pol... user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Grčija, Tunizija ali Djerba?
14.8.2008 15:07:34   
baguSka
pozari...

pomoje jih je na otoku se vec... ker piha... in jih je tezje ustavit... ampak pozari so vedno izven mesta in nikoli v samem mestu... gorijo gozdovi, ne hise... ce me razumes!?

so pa tud potresi... oz sunki popotresni... veliko otokov se strese na vsake tolk... ampak to je itak ze skoz in ni nic hudga... eni cutjo bolj, eni manj... jaz sem jih cutila npr na zakintosu...

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Grčija, Tunizija ali Djerba?
14.8.2008 15:54:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

pozari...

pomoje jih je na otoku se vec... ker piha... in jih je tezje ustavit... ampak pozari so vedno izven mesta in nikoli v samem mestu... gorijo gozdovi, ne hise... ce me razumes!?

so pa tud potresi... oz sunki popotresni... veliko otokov se strese na vsake tolk... ampak to je itak ze skoz in ni nic hudga... eni cutjo bolj, eni manj... jaz sem jih cutila npr na zakintosu...


Ja.. user posted image  Požari, potresi.. user posted image  Kafalonijo je že parkrat full streslo. user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Grčija, Tunizija ali Djerba?
14.8.2008 15:55:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Edino plaža je bolj tako, ni slaba, ampak tudi nevem kako lepa ne, odvisno kaj iščeš. Mi smo bili večino časa itak na bazenu, nam je bilo bolj komot, morja imamo že doma dovolj.user posted image


Ja vidiš, meni pa je full pomembno kakšno je morje in plaža. Ga doma nimamo. user posted image  user posted image  Kakšen bazen ima hotel, meni sploh ni pomembno oz. zelo malo.

(odgovor članu pocka)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Grčija, Tunizija ali Djerba?
14.8.2008 20:27:00   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

hm.. ce mam jaz prav s spominu, je cca urco pa pol... user posted image


A res? Ja to je pa super. Nisem imela nobene predstave, ker še nikoli nisem peljala z avionom.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Grčija, Tunizija ali Djerba?
14.8.2008 22:08:25   
virea
Polet Lj - Djerba traja ca. 2 uri. 

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Grčija, Tunizija ali Djerba?
19.8.2008 9:51:43   
kozolc
eko z dve leti starim malčkom smo se pred tednom dni vrnili iz tega hotela:


http://www.mojepotovanje.si/atraktivno/c4210/3166

in bilo je res krasno, vsi smo uživali, tko da turčija all the way user posted image


(odgovor članu virea)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Grčija, Tunizija ali Djerba?
21.8.2008 8:31:25   
tomca
Tianna a si našla kaj? Tudi mi iščemo hotel v kefaloniji  v mesecu septembru. V poštev pride tudi otok Zakintos.

Imate izkušnje tudi s tem otokom?

Ima mogoče katera v albumu kakšno slikco?

Zanima me tudi če imajo v Grčiji kaj stojnic?

Kakšna je kaj hrana? Samo zelenjava ali je tudi za nas mesojedce kaj  dobregauser posted image ?




(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Grčija, Tunizija ali Djerba?
21.8.2008 12:27:22   
Saskia02
IZVIRNO SPOROČILO: tomca

hotel v kefaloniji  v mesecu septembru. 

Ima mogoče katera v albumu kakšno slikco?

Zanima me tudi če imajo v Grčiji kaj stojnic?

Kakšna je kaj hrana? Samo zelenjava ali je tudi za nas mesojedce kaj  dobregauser posted image ?



TUKAJ si lahko prebereš kako smo doživeli Kefalonijo pred 3 leti. Stojnic ni, je pa polno trgovinic, ki jih nadomeščajo in je dovolj za oči past, pa tudi za zapravljanje.

Kje pa si prebrala, da je za jest sama zelenjava? Obroki, ki smo jih jedli izven hotela so bili zelo okusni, najde se za mesojedce in neprezahtevne vegetarijance.

Oba otoka sta zelo angleška, vendar slabih izkušenj nismo imeli, razen cene so malo prirejene boljšemu standardu, tako, da je mogoče malo dražje kot na otokih, kjer letujejo Namci. In podsod so nam stregli čips.

ŠE TO: NE IT V POROS!! Sem opazila, da je v last min ponudbah velikokrat Poros, ki se mi tudi približno ni zdel primeren za dopust. Lokacija slaba, plaža nikakva, pristanišče v bližini.

< Sporočilo je popravil Saskia02 -- 21.8.2008 12:33:13 >

(odgovor članu tomca)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Grčija, Tunizija ali Djerba?
21.8.2008 15:01:14   
tomca
super hvala
že berem



(odgovor članu Saskia02)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Grčija, Tunizija ali Djerba?
24.8.2008 7:29:21   
Andra
Bili smo na vseh destinacijah - Grčija, Djerba in Turčija.
Od vseh je Djerba zakon!!!! Zakaj?
Grčija je za mlade, ki lahko ponočujejo. Hoteli so slabi in hrana v hotelih tudi, razen če vzameš 4* ali več, pa še hudičevo draga je. Priklenjen si na hotelsko plažo, sicer moraš koristit renta car, kar pa pri malem otroku ni najbolj fajn. Visoke cene!
Turčija ima dobre hotele in zelo dobro hrano, a zanič plažo. Še vedno je precej draga, zvečer pa prav tako nimaš kaj delat izven hotelskega kompleksa. Spet rabiš renta car ali pa taxi, da kam prideš.
Djerba ima zelo solidne hotele, bistveno boljše kot so v Grčiji in nekoliko slabše od Turčije. Hrana solidna, nekoliko manjša izbira kot v Turčiji in bolj v tunizijskem stilu. Plaža je super za otroke, mivka, nizka in topla voda... Po otoku se voziš s taxijem, ki je smešno poceni. Zvečer imaš animacijo znotraj kompleksa. Nekega pretiranega nočnega življenja ni, mislim pa, da ga pri eno leto starem otroku niti ne boš potrebovala, ali paš?Transfer od vzleta v Sloveniji pa do končne destinacije (hotel na Djerbi) traja 2,5 -3 ure. Za Turčijo in Grčijo ti gre skoraj celi dan. To me je blazno motilo, saj ti s tem vzamejo en dan. Mi smo prišli šele zvečer v hotel, zadnji dan smo šli pa domov že zjutrja ob pol osmih. Plačanih smo imeli 14 all inclusive, koristili smo jih le 13.
Jaz osebno sem za DJERBO!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
Tudi na dopustu ne pozabimo na okolje!
Ali ste vedeli, da je turizem odgovoren za kar 14 % vseh nastalih komunalnih odpadkov na globalni ravni in da evropski d...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?