|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 20:02:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Ti se kar reži.
Saj jaz sem se tudi.
Ampak če jo vprašam in jo želim spoštljivo vprašat, potem se ne smem. user posted image
Sem pa res brala, da ga ne uporabljajo, ker je na papirju Koran zapisan.
Pa me res zanima in ne vem kje preverit informacijo.


Najprej tole potem pa ko bo cajt vse ostalo. Tole vprašanje ni niti najmanj nespoštljivo in itak je vsako vprašanje uredu. Bolje kot nevednost.

Muslimani se vsakič ko gredo na WC umijejo z vodo ( ženske in moški). In to brez da bi se spodaj kaj dotikali z rokami. Tako da nič bat na rokah nimajo ne blata ne urina.
Imamo take posebne naprave ki ti z močnim curkom umijejo vse tam, spodaj je pa res, da imaš pol mokre gate, kar pa pri temperaturah skoz nad 30 itak ni kak velik problem.

Wc papir pa lahko uporabiš, zakaj pa ne? Samo za muslimane to ni čisto. Prvič ker moraš papir prijeti v roko in drugič ker nič ne očisti kot voda.

Mi pa wc papir uporabljamo in sicer jaz ne morem imeti mokrih gat. Najprej se umijem in potem še na suho obrišem. Evo pa sem ti povedala vse user posted image user posted image user posted image

Kar se Korana tiče je pa tako:

Ne sme se ga pisat nikamor kjer bi bil lahko "onesnažen". Torej ne na stene ne v časopis... Kjer je zapisan Koran je treba poskrbeti, da se ga res nihče ne more dotakniti z umazanimi rokami.

Če najdemo Koran v časopisu, ga iztrgamo in zakurimo, da ne bi slučajno ta časopis z Koranom pristal v smeteh.

Skratka nikoli  nikomur ne dovolimo da se Korana dotika če ni čist in vedno poskrbimo da se to ne bi moglo zgoditi.


(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 20:17:25   
bumerang
No saj sem vedela, da ne boš zamerila. Da si prav razumela, tudi če sem rekla, da se smejem. user posted image
Ker sem res to prebrala, da muslimani ne smejo ne da nočejo.

Pipce sem pa že videla in tudi s pridom uporabila. Ampak sem mislila, da je to tak mini bide, ki je zame nepogrešljiv. Ej, če bi še enkrat bajto delala, bi zagotovo inštalacijo za tole pipco napeljala, ker je res komot.
gat mi pa ni nikoli pošpricala. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 20:35:13   
Anonimen
Saraya: Tudi o temu bo govora, če se komu pač, da o tem razpravljat. Ker kot praviš tudi men je največkrat taka debata čist brezvezna ker zame 100% Je.
In mene sicer čist nič ne moti v kaj ljudje verjamejo, ker imajo svobodno voljo in kot sem že večkrat zapisala za svoja dejanja vsa k nosi posledice sam.

Plemenita: V Egipt me je zaneslo čisto iz firbca ko sem dala Turčijo skozi sem si pač zamislila sedaj pa Egipt in potem... No pa so me ljudje in njihov stil življenja popolnoma očarali in sem se vračala in vračala. Ko sem si ogledala vse kar je tam za videt od faraonov pa do novejše zgodovine ( ostanki vojne z Izraelom).Sem v vsem tem času navezala kar nekaj stikov in potem sem se vračala vsakič, ko je bilo par dni dopusta pa tudi če je bilo samo 5 dni. V vsem tem času sem spoznala da Islam in arabci nista niti slučajno pojma ki bi imela veliko skupnega. Ker sem imela srečo in spoznala res ljudi ki Islam živijo. Tako sem čez čas ko sem prebrala veliko knjig in videla veliko Islama na ljudeh tudi sama z srcem sprejela islam.

Tako da odgovor na tvoje vprašanje je Islam je kriv da sem tam.

No kasneje sem se pa itak še poročila in si ustvarila družino. V Egiptu je veliko "sranja" ampak še vedno mi je tam življenje lepše kot v Sloveniji če gledam tako nasplošno. So pa v Egiptu ene stvari  boljše kot v Sloveniji v Sloveniji pa spet druge... popolnosti ni.

tanchi: Upam da se ti bo dalo vse še enkrat napisat, ker kadar se meni to zgodi me vse mine...

Zato bom predno grem naprej komentirat kliknila potrdi user posted image

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 20:38:20   
Anonimen
. V Egiptu je veliko "sranja" ampak še vedno mi je tam življenje lepše kot v Sloveniji če gledam tako nasplošno


A res?

Rodit si prisla v Slovenijo, ali ne?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 20:39:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

No saj sem vedela, da ne boš zamerila. Da si prav razumela, tudi če sem rekla, da se smejem. user posted image
Ker sem res to prebrala, da muslimani ne smejo ne da nočejo.

Pipce sem pa že videla in tudi s pridom uporabila. Ampak sem mislila, da je to tak mini bide, ki je zame nepogrešljiv. Ej, če bi še enkrat bajto delala, bi zagotovo inštalacijo za tole pipco napeljala, ker je res komot.
gat mi pa ni nikoli pošpricala. user posted image


Ah, kaj bom jezna... user posted image user posted image

Ja tista stvar je tako kot pipica že v wc školki, lahko je pa tudi zraven kot mali šlauf. Najboljš je imet kar oboje. Je pa res super zadeva vendar se v Slo. tega mislim da ne da dobit, razen če sama uvoziš. Se motim?

Ja gat ti ne pošprica, samo rit imaš mokro potem pa ko oblečeš kar na mokro ni glih fajn feeling...user posted image user posted image

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 20:41:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

. V Egiptu je veliko "sranja" ampak še vedno mi je tam življenje lepše kot v Sloveniji če gledam tako nasplošno


A res?

Rodit si prisla v Slovenijo, ali ne?


Točno. Ker bi me tam v bolnico v katero jaz hodim, ki je edina za moje pojme na nivoju Evropskih - Al Dar Fued Hospital - 6 october city, porod prišel močno predrago.
V Sloveniji je zastonj.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 20:45:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

. V Egiptu je veliko "sranja" ampak še vedno mi je tam življenje lepše kot v Sloveniji če gledam tako nasplošno


A res?

Rodit si prisla v Slovenijo, ali ne?


Točno. Ker bi me tam v bolnico v katero jaz hodim, ki je edina za moje pojme na nivoju Evropskih - Al Dar Fued Hospital - 6 october city, porod prišel močno predrago.
V Sloveniji je zastonj.user posted image


A samo to? Kaj pa vera?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 21:21:54   
arabela*
KO že debatirate o wc papirju.
Ne vem,meni se to zdi dost bolj higiensko,kot sam papir.Jaz osebno doma tud se vedno obrišem,nato pa še umijem pod tušem.In to obvezno.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 21:27:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica



Meni sicer to ne gre skupaj, ker ima vsaka stvar svoj začetek in konec.


Tudi vesolje je brez konca in začetka. Pa je meni tudi  teško razumeti.V bistvu sem ugotovila, da se s stvarmi ki jih še po dolgem času razmišljanja ne razumem, ne splača preveč ukvarjat. Raje se posvečam tistemu kar razumem.
Zato se ne ukvarjam s tem kako Bog izgleda in podobno. Zame je zadosti, da vem da obstaja in pika.



Sicer meni gre tista teorija grozno na živce, ker odvzema posamezniku svobodno voljo oz. jo dela navidezno.


Katera teorija je to??

Jaz poznam samo to ko ima človek 100% svobodno voljo. Bog pa ker je vseveden ve kakšne bodo tvoje odločitve. Je pa tukaj tudi usoda, ki je pa spet nekaj drugega, vendar še vedno posledica naših odločitev.




Sicer pa, kdo pravi, da tudi mravlje ne razmišljajo ali celo kamni? Ali da imajo drevesa čustva? Mnogo stvari ne moremo razložiti ta trenutek ampak trdno verjamem, da čez toliko in toliko let bomo.


Bog nam je dal vedeti, da je človek edini ki si je izbral svobodno voljo in posledično je logično da samo mi funkcioniramo tako kot se nam zdi o.k..
Živali vodi nagon.
Vse ostalo je in gre po nekih smernicah, ki jih je določil Bog.

Jaz verjamem, da nam vse ne bo nikoli jasno v življenju. Ne danes ne čez ne vem koliko let, ker nimamo tega znanja in ga nikoli ne bomo imeli. Samo Bog ve kaj in kako bo. user posted image





Kako je Noe spravil vseh teh nevem koliko miljard različnih bitij na Arko?


Z Božjo pomočjo.


In koliko genetskih napak je nastalo zaradi te  nepisanosti genov v začetku (sicer verjetno v Svetem pismu, Koranu,...geni niti ne obstajajo, tako da tega problema ni)?


V Koranu je marsi kaj med drugim tudi kako nastaja zarodek. Kratek video.


In kaj pravi Bog na to, da je teh bitij vse manj zaradi uničujočega delovnaja človeka?


Temu se reče svobodna volja. Tudi če piješ alkohol in kadiš cigarete uničuješ naravo, ker človeško telo je tudi del žive narave. In ni naša last ne naše telo, ne vsa ostala živa in neživa narava, vse nam je dano v uporabo. In s tem pač delamo kakor delamo, posledice pa tudi nosimo sami, ker če bi se Bog umešaval to ne bi bila več svobodna volja...


Tako kot vernemu Bog vsak dan daje tisoče dokazov za svoj obstoj, meni ti isti dokazi kažejo moč narave. Na primer v izredno zapletenem sistemu atmosfere in kako nas narava kaznuje za naša  dejanja.


Tudi to kako je sestavljena atmosfera je v Koranu. Klikni tukaj

Pa gore, pa vesolje.... veliko ,veliko tega kar znanstveniki odkrivajo v zadnjih destletjih muslimani vedo že skoraj 1500 let...


Isto bi lahko rekla za vernike, da imajo easy way out, ker imajo še eno šanso. Ampak mislim, da tisti, ki res verujejo (pa ni važno kako in v kaj), svoje življenje jemljejo kot dar in ravnajo v skladu s tem, z vso ogovornostjo in vestjo.


user posted image user posted image

Sicer pa, punce, kdaj pa ve hodite spat?


Jaz tam okrog treh zjutri, ko se user posted image  namalica. zjutraj pa vstanem tam okrog 7-8. Ne rabim dosti spanca in ker sem sama tukaj z otroci se nimam zvečer s kom stiskat pa pogovarjat, ko otroci zaspijo in bluzim tukaj na RR.
Ampak kmalu bo druga pesem, inshallah še dobra dva tedna pa bom zvečer raje kaj drugega počela...user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 21:30:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II


A samo to? Kaj pa vera?


Kaj je z vero? Rodiš tam in tle... v mojem primeru sem imela CR pa še sterilizacijo. In v Islamu je za razliko od kristjanov kontracepcija dovoljena, če gre za zdravje mame.

Oboje delajo tle in tam... Samo v Slo je zastonj tam pa plačaš ko žuti, če hočeš imeti tako kot se šika.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 21:34:06   
Šarki
v glavnem hotla sem povedat da je moj mož musliman, jaz sem kristjanka, noben ne hodi k maši oz. nevemkakoseprivasreče, sva se kar nekaj pogovarjala v teh stvareh in sva ugotovila veliko podobnosti. v verah. oba verjameva v boga, samo da je ime drugačno. vedno bolj razmišljam o islamu, full me zanima, vendar ne vem če bi prestopila v islam. moram se malo bolj poglobiiti in še malo prebratiuser posted image  najbolj me moti odnos do žensk, drugače pa mislim da je najbolj pristna vera.

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 21:36:08   
Anonimen
Rodiš tam in tle... v mojem primeru sem imela CR pa še sterilizacijo. In v Islamu je za razliko od kristjanov kontracepcija dovoljena, če gre za zdravje mame.

Oboje delajo tle in tam... Samo v Slo je zastonj tam pa plačaš ko žuti, če hočeš imeti tako kot se šika.


Saj bi se itak dobro izslo....ne razumem, da si prisla sem, samo zaradi denarja, ce ta ni pomemben.




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 22:13:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Rodiš tam in tle... v mojem primeru sem imela CR pa še sterilizacijo. In v Islamu je za razliko od kristjanov kontracepcija dovoljena, če gre za zdravje mame.

Oboje delajo tle in tam... Samo v Slo je zastonj tam pa plačaš ko žuti, če hočeš imeti tako kot se šika.


Saj bi se itak dobro izslo....ne razumem, da si prisla sem, samo zaradi denarja, ce ta ni pomemben.






Ni samo zaradi denarja. Je tudi zato ker sama svojemu tukajšnjemu ginekologu in tistemu ki me je operiral, ki ga tudi poznam veliko bolj zaupam kot pa nekemu tujcu. tudi v Postojno ali kam drugam ne bi šla rodit, hotela sem točno v ljubljani z točno določenimi ljudmi.

Zakaj misliš da je denar ne pomemben? Denar je pomemben samo na to koliko ga boš v življenju imel ne moreš vpšlivat. Zapisano je da je denar od Boga in toliko kolikor ti je namenjeno toliko ga boš imel.
Jaz se skoz trudim da bi ga imela pa šparam na vseh koncih, še rodit sem šla med drugim tudi da bi prišparala pa mi ne rata prišparat user posted image user posted image  ravno zaradi tega kar sem napisala zgoraj.

Sem zastonj rodila ampak se je potem še vse full zakompliciralo več sem bila v bolnici kot doma ...to bi dol mastno plačala. Sem posledično prišparala a ne? NE nisem! Ker je pa tukaj življenje tok dražje da sem verjetno ves tisti denar porabila na drugih stvareh..

Drugače pa zdravstveni sistem ki ga itak sploh ni je v Egiptu katastrofa...Zato si bom vedno plačevala v Sloveniji za vsak slučaj...


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 22:15:11   
Anonimen
za vsak slučaj...


Za kaksen slucaj user posted image

A ne prosis za to boga user posted image  Zakaj si placujes, ce tako mocno verujes user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 22:21:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanchi

v glavnem hotla sem povedat da je moj mož musliman, jaz sem kristjanka, noben ne hodi k maši oz. nevemkakoseprivasreče, sva se kar nekaj pogovarjala v teh stvareh in sva ugotovila veliko podobnosti. v verah. oba verjameva v boga, samo da je ime drugačno. vedno bolj razmišljam o islamu, full me zanima, vendar ne vem če bi prestopila v islam. moram se malo bolj poglobiiti in še malo prebratiuser posted image  najbolj me moti odnos do žensk, drugače pa mislim da je najbolj pristna vera.


Ravno zaradi odnosa do žensk med muslimani,ki Islam res živijo sem prestopila! Nikjer in nikdar nisem imela še tako dobrega in spoštovanega položaja v družbi.
Moški v Islamu so garači. Ženske so kraljice.

Evo tukaj sem na kratko zapisala kako je z žensko v Islamu.

Pa salamolaikum tvojemu možu.user posted image

Pa med katoliki in muslimani je sicer veliko razlik smo si pa vseeno zelo blizu. Še najbolj blizu smo si z evangeličani. Ime pa ni drugačno veš. Ker imamo naprimer v Egiptu tudi veliko kristjanov in tudi oni v svojih molitvah rečejo Allah. Tako da Allah je samo beseda v drugem jeziku , ki ravno tako pomeni Bog in ne poimenujemo samo muslimani Boga Allah.
Toda ker vsi muslimani na svetu mislim da nas je 1.4 miljarde molimo v arabskem jeziku, se potem zdi kot da je Allah ime za Boga v katerega verjamejo muslimani. Toda to ni čist tako.user posted image

(odgovor članu Šarki)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 22:28:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

za vsak slučaj...


Za kaksen slucaj user posted image

A ne prosis za to boga user posted image  Zakaj si placujes, ce tako mocno verujes user posted image


MičII zakaj jemlješ besede iz konteksta? Preberi cel stavek pa bo vse jasno.

Boga prosiš za marsi kaj, vendar je treba tudi malo pomigat a ne? A misliš da če boš doma sedela in prosila za dobro službo da ti bodo ljudje z ponudbami začeli na vrata zvonit!
Ne , Bog ti bo morda, pomagal tako, da ko jo boš iskala jo boš tudi dobila. Morda pa zato, ker nikoli ne vemo kakšna so Božja pota.

Kaj pa naj bi? Sedela doma in verovala, da bo prišel nekdo in me operiral al kaj? Veš kaj Mič sem vernik nisem pa norec. Vem da mi je Bog pomagal in vem da se samo nanj lahko zanesem ampak moram pa tudi sama kaj zato narest.

Drugače pa če bi bilo vse tako kot ti namiguješ zakaj bi nam Bog dal Istiharo ?!

Istihara

Jaz sem jo opravila in zato sem prišla v Slovenijo. Kolikor se mi je vse skupaj zakompliciralo po CR sedaj vem, da je bila prava odločitev. Hvala ti Allah.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 22:36:53   
Anonimen
Gina:

****, moja štorija je predolga za na forum. Ti jo napišem na zs, ko bom pri volji.


O.k... ker me res zanima. Rad te berem, velikokrat se pri čisto vsakdanjih stvareh ki jih debatiramo tukaj na forumu najdem v tvojih besedah. Hočem povedat da mi je tvoje razmišljanje blizu, zato me res zanima , kaj je to zena štorija. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 22:46:44   
Anonimen
Ankica:

Tudi tvoje razmišljanje mi je blizu. Rada te berem.

Tole :

Hočem rečt, da ne rabiš 10 generacij, ampak je ena sama napakica dovolj. Zakaj je danes toliko bolezni? Mislim, da so v nas že od zmeraj oziroma so nastajale po poti. Če imamo dobre mutacije, imamo tudi slabe. In te slabe se nekje pokažejo, le da v prejšnih stoletjih to ni šlo, ker smo živeli veliko manj časa kot danes. Danes pa vztrajamo na tem svetu in te napake pridejo do izraza. Tudi to npr., da imamo ženske menopavzo, ki je prej ni bilo. Redkokatera je doživela 40 let. Ali pa da smo samo zaradi izboljšane prehrane in medicine, higiene, standarda v zadnjem stoletju zrasli v povprečju za 30 cm. Malo je potrebno, ampak ravno pravi čas. In več kot je tega, več je sprememb, več je napredka, ki pa na dolgi rok lahko vodi tudi k uničenju. Boj za prevlado. Močnejši (ali pametnejši) zmaga.

je pa itak čist res!!user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 22:53:20   
bumerang
****, zdaj sem se pa user posted image  ob tej istihari. Sem si mislila, kaj za en namaz si pojedla pred prihodom v Slovenijo.

A veš, da mi dolguješ še odgovor glede "kraje otrok" z neke druge teme in tisti o zakrivanju žensk in predvsem deklic? Še vedno čakam. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 22:54:41   
bumerang
Gina, če se boš res lotila pisanja pošlji prosim še meni. Me tudi zanima.
Ampak vsake toliko udari kak odstavek, ker se sicer zgubim med vrsticami. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 22:58:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Meni je način razmišljanja Gine zelo blizu in prepričana sem, da ima prav. Tudi zato, ker sem se sama kot frklja veliko "igrala" z nadnaravnim (ali pa naravnim, če hočete, kajti energije so naravne), celo v družbi smo naredili par poskusov in rezultati so bili taki, da me še zdaj srh obdaja. O tem tudi ne govorim veliko, ker bi me marsikdo imel za prismuknjeno in tudi sama se vprašam, če je to bilo res ali se nam je le zdelo.
Pa se nam ni. Vse okoli nas je samo energija in baje svet niti ni samo eden ampak jih je več, skupaj živimo pa paralelno. Ampak to presega našo debato.



V Koranu je to zapisano. Na Zemlji nismo sami z nami živijo še bitja,ki so nam nevidna. Imenujemo jih DŽINI -duhovi ali pa še kakšen naziv. Odtipkaj v google Džini pa mal preberi...
Drugače pa z njihovo pomočjo ljudje med drugim izvajajo črno magijo...

Tako, da s tem se ni za igrat in nič nisi zmešana, to res obstaja.


(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 23:00:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

****, zdaj sem se pa user posted image  ob tej istihari. Sem si mislila, kaj za en namaz si pojedla pred prihodom v Slovenijo.

A veš, da mi dolguješ še odgovor glede "kraje otrok" z neke druge teme in tisti o zakrivanju žensk in predvsem deklic? Še vedno čakam. user posted image


Ma ja namaz - molitev. Tudi mene zelo moti, da je zelo malo o Islamu v slovenščini..

Odebeljeno ne razumem... a lahko ponoviš vprašanja, ker jih očitno nisem zasledila ?!

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 23:04:33   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: ****


Ravno zaradi odnosa do žensk med muslimani,ki Islam res živijo sem prestopila! Nikjer in nikdar nisem imela še tako dobrega in spoštovanega položaja v družbi.
Moški v Islamu so garači. Ženske so kraljice.



Glej...nekako ti ne morem verjeti.

SEm ravno včeraj prebrala knjigo "Živa sežgana", o ženski, iz Cisjordanije in v njej je bilo opisano življenje družine na vasi in seveda kaj so žesnke počele in kako so jih obravnavali. Ženska je vredna MANJ kot žival, ji je rekel njen lastni oče, saj žival da vsaj mleko ali meso, ženska pa nič. oz. jih samo stane. Ženske se pretepa, kadar jih je volja, usmrti, kar ni niti kaznivo, kadar gre za umor zaradi časti,(saj ženska ni nič vredna), ženske garajo, ne smejo v šole, ženske nimajo pravice do ničesar. Njena mati je zadušila takoj po pordu  5 otrok-DEKLIC!!!!!!, ker preveč stanejo in niso nič vredne. In ta ženska je skoraj moja vrstnica, mislim, da ni 5 let starejša. TOrej knjiga ne govori o položaju ženske pred 100-200 leti temveč v sodobnem času na vasi.

Ne vem no...mogoče je v večjih mestih drugače. Vsaj upam, za vse te trpinčene ženske po svetu.

Grozaaaa.....

In kje je tu sedaj pravični Bog, ki vse to dopušča....ali pa je pravičen samo do moških? In če je tako, potem ni pravičen, temveč pristranski. In če je pristranski, potem ni Bog.

< Sporočilo je popravil Marogica -- 17.8.2008 23:05:29 >


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 23:06:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Ženske so kraljice.



Glej...nekako ti ne morem verjeti.


Ko verjames v 70x hujsi pekel po smrti, verjames tudi to.

Zenska JE kraljica. Ampak v tistem minimumu, ki ji je odmerejen in za katerega moski misli, da ji pripada.

< Sporočilo je popravil Mič II -- 17.8.2008 23:11:42 >

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 23:23:17   
Rubin.
O mič ti pa nikakor ne moreš pozabiti onega ognja user posted image .
Sicer pa prav lušten šopek rožic se je zbral na tej temi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?