|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vzrok/posledica- konec razmerja???
18.8.2008 12:03:41   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Jah če ga namaka pa iz športa pa še hujš.

Kaj pa odprta razmerja?


ja ce je obojestransko, potem pa pac ne pride do preljube..

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Vzrok/posledica- konec razmerja???
18.8.2008 12:03:43   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Zanimivo, da pari sebi dovolijo odtujiti se, nemo in pasivno dopuščajo, da se jim skupna življenjska pot v neki točki sobivanja razcepi in niso pripravljeni, nimajo moči ali preprosto ne znajo storiti kaj dosti da bi stvar spravili nazaj v kolotečino. In tako lahko v nedogled, desetletja... Meni osebno se zdi večji greh porabiti večji del svojega življenja v mrcvarjenju kot en skok čez plot. In zakaj ravno čakati na to, da je čaša prelita?



Saj ne dovolijo...To je tok reke, to je tok življenja...Le zakaj bi to dovolili pri človeku, kateraga smo imeli radi, ga neizmerno ljubili, imamo z njim otroke? Zakaj? Mislim, da ko se zavemo, da so se dotujili, je že prepozno...Iskati krivca? Je, vsakodnevno življenje, stres, finančni problemi, različni hobiji, potrebe, ki se razvijejo in so nekje normalni, saj se ljudje celo življenje razvijamo. TOrej je nemogoče pričakovati, da boš živel s človekom 30, 40 let in se med vama ne bo nič spremenilo oz. bo tako, kot na začetku. To je nemogoče, je utopija....

In prej se začnemo tega zavedati, prej to prepoznamo in začnemo na tem delati, večja je možnost, da lhako rečemo, da imamo zakon npr.30 let. Pa ne samo zakon...SREČEN zakon...kajti v zakonu je mnogo ljudi 30 ali več let...vendar ne v srečnih.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Vzrok/posledica- konec razmerja???
18.8.2008 12:05:04   
baguSka
Saj ne dovolijo...To je tok reke, to je tok življenja...Le zakaj bi to dovolili pri človeku, kateraga smo imeli radi, ga neizmerno ljubili, imamo z njim otroke? Zakaj? Mislim, da ko se zavemo, da so se dotujili, je že prepozno...


marogica, mislim da on govori o tem zakaj to dopustimo sebi in ne zakaj dopustimo njemu oz njej...!?

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Vzrok/posledica- konec razmerja???
18.8.2008 12:06:26   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Jah če ga namaka pa iz športa pa še hujš.

Kaj pa odprta razmerja?

ja ce je obojestransko, potem pa pac ne pride do preljube..

V bistvu sem hotela vprašati, kaj je pa v tem primeru s spoštovanjem?... A odprto razmerje avtomatsko pomeni nespoštovanje?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Vzrok/posledica- konec razmerja???
18.8.2008 12:07:01   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Saj ne dovolijo...To je tok reke, to je tok življenja...Le zakaj bi to dovolili pri človeku, kateraga smo imeli radi, ga neizmerno ljubili, imamo z njim otroke? Zakaj? Mislim, da ko se zavemo, da so se dotujili, je že prepozno...


marogica, mislim da on govori o tem zakaj to dopustimo sebi in ne zakaj dopustimo njemu oz njej...!?


Vem. Napisano je bilo ljudje, zato moj odgovor "dovolijo". S tem je mišljeno kar vsi, ki so v vezi. Ona ali on..čisto vseeno.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Vzrok/posledica- konec razmerja???
18.8.2008 12:23:00   
jagoda77
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Jah če ga namaka pa iz športa pa še hujš.

Kaj pa odprta razmerja?

ja ce je obojestransko, potem pa pac ne pride do preljube..

V bistvu sem hotela vprašati, kaj je pa v tem primeru s spoštovanjem?... A odprto razmerje avtomatsko pomeni nespoštovanje?


na tako in drugačno razmerje se odloči vsak sam, za odrto razmerje morata biti tako ali tako oba in tako kot se zmenita pač. Nespoštovanja pa ne vidim v tem, za njiju je to spoštovanje, za okolico je pa tako vseeno, saj sta sama v tem razmerju in ne "sosedje".

sicer je pa za nekoga že pogled na drugega varanja, nekoga pa dejansko spolni odnos, pač vsak ma svoje 

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Vzrok/posledica- konec razmerja???
18.8.2008 13:13:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Jah če ga namaka pa iz športa pa še hujš.

Kaj pa odprta razmerja?

ja ce je obojestransko, potem pa pac ne pride do preljube..

V bistvu sem hotela vprašati, kaj je pa v tem primeru s spoštovanjem?... A odprto razmerje avtomatsko pomeni nespoštovanje?


V bistvu se v tem primeru oba strinjata. Noben nobenemu ne laže in ga zavaja. Torej se toliko spoštujeta, da sta odkrita en do druzga.

Kadar je pa vmes laž in zavajanje.....pa to zagotovo ni znak spoštovanja.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Vzrok/posledica- konec razmerja???
18.8.2008 13:15:58   
Kerensa*
To me je zanimalo, Karin, ja... ker tukaj je potem zadovoljstvo v zvezi, tukaj potem ni namakanje za šport, tukaj potem ni varanja... to je enostavno way of life, pa čeprav drugačen od večine... odloča se namreč posameznik zase oz. naj bi se.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Vzrok/posledica- konec razmerja???
18.8.2008 13:16:49   
ronja
no, pa saj tako ali tako nisem nikoli razumela, kako je lahko nekomu fizična prevara hujša od psihične... tvoj partner seksa z nekom drugim in - paf, razmerja je konec... a to, da te pa npr. 5 let prej sploh ni imel rad in je bil zaljubljen v drugo (seksal pa ni z njo) - to je pa sprejemljivo?... to mi ni jasno.


kerensa, se podpišem. PO moje gre pri tem zato, da je eno otipljivo in se vidi in še sosedi govorijo o temuser posted image , si predstavljaš!, kar je seveda nesprejemljivo. Drugo je pa tako v meglo zavito in si ženska (ali moški) še vedno lahko laže, da je imel njo rajši in zato ni šel z drugo, torej je "moralna zmagovalka"...
To, da naj bi v principu imel rad samo njo, druge bi mu bile pa kvečjemu všeč ali bi se kdaj kratkočasno zacopal v kakšno, pa navadno pozabijo...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Vzrok/posledica- konec razmerja???
18.8.2008 13:19:43   
Anonimen
Marogica, nisem siguren, da si me ravno razumela. Govorimo o skupnem življenju na katerega med vsemi drugimi dejavniki aktivno vplivata osebi, ki ga skupaj sooblikujeta - z vsemi ljudmi okrog njiju, dogodki, situacijami...
Se strinjam, da na določene stvari enostavno nimamo vpliva, kar sem hotel izpostaviti je ravno to pasivna drža enega ali obeh, ko ne obstaja ta občutek dolžnosti, da se stvari obrnejo na bolje. Kdor se zaveda, prepozna krizo razmerja, komur ni vseeno, bo kopal, se trudil, garal prepoznati vzroke in napake, pa če je treba pogledati resnici (sebi) v oči in se poskusil dvigniti nad svoj ego zavoljo "višjega" cilja. Koliko je to danes, v času kolektivnega individualizma, tega masovnega globalnega egotripa sploh mogoče.

No pa smo spet tam! Blame the ****ing system user posted image

(odgovor članu jagoda77)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Vzrok/posledica- konec razmerja???
18.8.2008 13:21:20   
Anonimen
Glede na to da ni to tvoja prva tema o pasivnosti tvoje partnerke....lahko nekaj vprašam?

Zakaj si še tam?
Upaš da bo drugače? Zaradi preteklosti? Dolžnosti?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Vzrok/posledica- konec razmerja???
18.8.2008 13:24:12   
Anonimen
Zanimivo, da sploh v tem primeru sploh nisem imel v mislih mojo partnerko. Prej bi rekel, da sem tvezil na podlagi izkušenj svojih staršev.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Vzrok/posledica- konec razmerja???
18.8.2008 13:27:04   
Anonimen
Aja....pol me pa ignorirajuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Vzrok/posledica- konec razmerja???
18.8.2008 13:28:22   
Anonimen
Kar sem pa tiče dolžnosti - recimo, da je v meni toliko tradicionalnega, da bi se za tisti višji cilj bilo vredno potruditi. Vse ostalo bi povezal z brezobzirnim bežanjem od problema, beri strahopetništvom. Ne rečem, da ni upravičeno, ko je situacija brezizhodna in da druge možnosti kot da se gre narazen ni. Pekla bi me vest, če bi ugotovil, da se nisem vsaj potrudil.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Vzrok/posledica- konec razmerja???
18.8.2008 13:32:35   
Anonimen
Pekla bi me vest, če bi ugotovil, da se nisem vsaj potrudil.


Verjamem in razumemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?