|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tuš ali banja?
21.8.2008 13:49:52   
florecita
no, kolko je, zaupaj nam


no tako je bilo: tuš z malo višjim dnom, polkrožni je bil okrog 320 E, potem mi pa reče prodajalec, da pride še zasteklitev posebaj, okrog 520 EUR. user posted image Zdaj kakšno je imel v mislih res ne vem, ampak meni je 800 EUR malo preveč za tuš...
Banjo sem gledala klasično z oblogo, da ni potrebna nobena obzidava, model ki je dolg 180 ali celo 190 (res ne vem), cena z oblogo okrog 420 EUR!
Torej skupaj za oboje bi dala recimo 1300 EUR. Saj je verjetno še kakšen tuš cenejši, ne rečem, jaz sem gledala pač tega. Čist najcenejši rang pa itak ne gledava.
No, na drugi strani je bila pa ta tuš-banja in mislim mislim, če sem si prav zapomnila, da je bila cena 2.500 EUR ali CELO 3.500. Si nisem zapomnila, ker me je cena takoj odvrnila od tam. tako da po moje je še vedno ceneje da daš oboje kot pa ta tuš-banja...

PREVERJENO ta teden v Kolpinem novem salonu v Metliki...

Ampak pravim, cene se gibljejo in nemogoče si je vse zapomnit ker je izbira pač velika...


(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Tuš ali banja?
21.8.2008 14:06:45   
Anonimen
Cena zastorov za tuš se zelo giblje, tako da je nespametno trdit da pride fiksno okrog 500€ ... zavesa stane nekaj 10€. Tuš kabina, ki ima namesto kaljenega stekla pleksi steklo ali kaj podobnega je tudi precej cenejša od 500€ ... če pa želiš res top of the top, čim manj vidnega ogrodja, kaljeno steklo, premaz proti zastajanju vodnih kapljic in to, potem pa se zna zgodit, da bo 500 in več €.
Midva imava tudi v najionem zidanem tušu trenutno palico in zaveso (25€ oboje skupaj), ker so taka vrata, ki so nama všeč nekaj čez 500€, pa je trenutno veliko bolj pomembnih stvari za spedenat, kot ta vrata. Pač malo potrpiš, pa je ;)

(odgovor članu florecita)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Tuš ali banja?
21.8.2008 14:09:59   
sazi
no tako je bilo: tuš z malo višjim dnom, polkrožni je bil okrog 320 E, potem mi pa reče prodajalec, da pride še zasteklitev posebaj, okrog 520 EUR. Zdaj kakšno je imel v mislih res ne vem, ampak meni je 800 EUR malo preveč za tuš...


No, sem šla malo pogledat na stran od Merkurja. Sicer tudi sama nisem pristaš najcenejših variant, ampak kabina za 500 EUR je že kar konkretna. Na merkurjevo strani dobiš tuš kadi (akrilne) od 77 do cca 200 EUR, za 234 pa tudi že keramično Ceramica dolomite - mi bobo itak imeli keramično, ker mi plastične ne potegnejo.
Tuš kabine imaš pa tudi že od 176 EUT naprej, steklene od 340 EUR naprej (ali pa še manj, nisme podrobno gledala) - vse skupaj potem ni tako drago.

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Tuš ali banja?
21.8.2008 14:18:23   
sazi
No, sem šla gledat, koliko je bila naša tuš kad od Catalana - 195 EUR, keramična, kabina pa je res precej dražja, amoak kot je ena zgoraj napisala - steklena z vsemogočimi premazi, brez okvirja....

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Tuš ali banja?
21.8.2008 18:35:57   
Anonimen
mi imamo banjo zaradi tamalih ki se radi kopata. midva se samo tuširava. ampak je banja tako velika 180cm x 120 cm, da atudi ko se tuširam v njej praktično iz nje nič ne šprica in ne rabimo nobene zavese, stene ali kar koli.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Tuš ali banja?
22.8.2008 17:27:15   
Anonimen
Evo, rešitev za tiste, ki bi imeli kad samo zaradi otrok user posted image

http://www.minisvet.si/bibabath-kad-bela-p-1039.php

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Tuš ali banja?
24.8.2008 22:00:11   
jajula
prvič slišim za tole tuširanje v sedeuser posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Tuš ali banja?
25.8.2008 8:06:00   
Drnula
Midva sva se odločila samo za banjo in ker nama to odgovarja je super. Neca se vsak večer v njej kopa, pa četudi zelo na kratko. Dala bova pa še steklo zaradi tuširanja ... enkrat.

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?