|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
20.8.2008 14:31:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:31:44   
Jane77
Tako je, karin24, se strinjam user posted image . Želja po otroku pride sama od sebe in vsak to po svoje začuti..lahko pri 21 lahko pri 35 ih..... Pomembna pa je stabilna veza in želja obeh partnerjev. Zdaj nosečnost ni več tako z leti pogojena oz. so se te meje malo premaknile...seveda obstajajo tveganja če je ženska starejša, ampak saj poznam primere, ki so imeli otroke pri 40 ih in to zdrave otroke!

Jaz osebno sem stara 30 let, moj dragi 29 in sva še brez otrok. Sva se pa letos odločila da začneva delat na tem...torej delava na user posted image . No, začela sva  pa, ko sem jst mela 27 let, vmes sem bla pa kaki 2 leti samska - uživala user posted image user posted image . Tko, da je pomembno, da si nekako urediš življenjsko situacijo in imaš dober, zrel partnerski odnosuser posted image . Tako, to je moja filozofija user posted image

_____________________________

Naš Jakob je pokukal na svet 21.2. 2011

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:32:31   
sazi
Poznam tudi primer, da se pari razidejo, potem pa pri 30-h ostaneš sam in je že panika ... v treh dneh si pač ne moreš najti partnerja.

Jaz pa poznam kar nekaj primerov, ko so si našli partnerje šele po 30. letu in imeli zelo kmalu otroke. Kakšni drugi pa so skupaj že po 10 let, stari krepko čez 30, pa o otrocih še ne razmišlajo (ker je potem menda konec življenjauser posted image ) - no, toliko o zrelosti in pripravljenosti na otroke.
Starejši kot si, manj kompliciraš in se mi zdi, da tudi zveze napredujejo precej hitreje.

(odgovor članu awwa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:32:36   
MAŠKA
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

danes pa brez faxa nisi nič


user posted image  a lahko komentiram?

no, jst kr bom...

s tem se pa toooook NE strinjam!!

jaz ga nimam, pa NISEM nic!! sem in imam marsikej VEC kot nekdo, ki ma diplomo, magisterij itd... user posted image


user posted image user posted image user posted image  Bravo Baguska!

Sicer imam fax, ampak je osebna sreča in zadovoljstvo veliko več!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:32:46   
Sulfinija
Oba 30let,še brez otrok.Se pa že zdravima šesto leto,vmes zanosila vendar obakrat splavila žal.Upam,da tale jesen obrodi težko pričakovani sad.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:32:56   
Rubin.
Poznam tudi primer, da se pari razidejo, potem pa pri 30-h ostaneš sam in je že panika ... v treh dneh si pač ne moreš najti partnerja.


A misliš, da če se razideš in imaš otroka, da je življenje lažje?

(odgovor članu awwa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:35:48   
Rubin.
Nič ni lepšega videti kot maldo srečno mamico oz. maldo srečno družinico!


No, no Maška, mi nismo tako mladi, pa nas je tudi lepo videti. user posted image

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:36:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Poznam tudi primer, da se pari razidejo, potem pa pri 30-h ostaneš sam in je že panika ... v treh dneh si pač ne moreš najti partnerja.


A misliš, da če se razideš in imaš otroka, da je življenje lažje?


Tega pa tud jaz ne razumemuser posted image


Drugače pa....nekateri smo zgodaj najdli človeka s katerim želimo biti celo življenje, nekateri pa pozneje. Da imaš pa otroka s prvim zato da ne boš prestar.....je pa meni milo rečeno bolano.
Otroci si zaslužijo odgovorne starše.

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:36:26   
spelka12
skoraj 27, brez otrok, en SSuser posted image , delamo na user posted image  že 4 leta.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:38:31   
Anonimen
jaz jih imam 23 in sva še brez otrok... Delava že leto in pol (19.krog) in imava za sabo 1ss...

Sem tudi zelo mlada in se na komentarje o moji zrelosti požvižgam user posted image user posted image user posted image Moj dragi in jaz najbolje veva kdaj je pravi čas za naju user posted image user posted image user posted image Enako bi morale tudi druge razmišljati... Sploh ti anonimna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ker te razumem...

(odgovor članu spelka12)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:38:59   
baguSka
Da imaš pa otroka s prvim zato da ne boš prestar.....je pa meni milo rečeno bolano.


Poznamo tud take ja....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:45:54   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

danes pa brez faxa nisi nič


user posted image  a lahko komentiram?

no, jst kr bom...

s tem se pa toooook NE strinjam!!

jaz ga nimam, pa NISEM nic!! sem in imam marsikej VEC kot nekdo, ki ma diplomo, magisterij itd... user posted image


Saj to ni mislila dobesedno "nič", je pa res, da je malo nepremišljeno povedano, ker lahko zelo hitro koga prizadene.

Skratka, midva sva brez otrok, imam 33 let, moj ljubi pa 42. Se strinjam, da je pa zdaj skrajni čas, zato pa ne smemo spustiti niti enega meseca user posted image  Upam, da bom še v 33-eme letu mamica in da bom imela dovolj energije še nadaljnih dvajset let za norčije, ki jih bo zganjal otroček. Moj ljubi pa itak pravi, da se tako dobro še ni počutil nikoli v svojem življenju, tako da tudi upam, da mu ne zmanjka prehitro moči user posted image
Pa vsem veliko sreče, mladim in manj mladim. user posted image  

PS Moram pa priznat, da se včasih kar malo zasekiram, zakaj sva čakala toliko let. No, vsaj narazen res upam, da nikoli ne bova šla, ker sva pa res v vseh teh letih šla skozi vse mogoče preizkušnje, ki jih prinaša zivljenje, tako da močno upam, da bo otroček prišel v zelo stabilno druzino. Vse preveč mladih parov na žalost poznam, ki so šli narazen po nekaj letih skupnega življenja in imajo otročke. Uf, tega pa ne želim nobenemu otročku, da se zgodi user posted image


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:53:54   
anci banci
pozdravljena

jaz bom marca 2009 30, moj pa oktobra pa nimava še user posted image user posted image .. delava pa že na tem projektu 2 leti
pa nič ne uspe.. ampak se ne damo... bo že enkrat

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:55:24   
Anonimen
Čakamo, čakamo.... user posted image user posted image user posted image hvala punce za podporo in prijazno besedo user posted image

(odgovor članu giotti)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:56:49   
giotti
Aja, še to ... fizična leta niso vedno nujno povezana s tem, koliko imaš energije, kondicije in volje za igro z otrokom. Močno je odvisno tudi od tega, koliko delaš na sebi in se ukvrajaš na primer s kakim športom. Zdaj na OI je gimnastičarka Oksana Chusovitina, ki je samo 16 dni mlajša od mene, torej jih ima 33, v samem gimnastičnem vrhu, kjer praviloma kraljujejo zelo mlada dekleta, ona pa je celo osvojila drugo mesto na preskoku. Tudi sama na primer fizično zmorem dosti več kot sem deset let nazaj, ko se nisem toliko ukvarjala s športom kot se sedaj. Tako da res upam, da bom imela dovolj moči in energije tudi za majhnega vreščečega razgrajača. user posted image  

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:57:07   
AKP
Jaz sem imela oba otroka zelo hitro in sedaj prav pogrešam enega malega user posted image  in mi je žal, da nisem imela katerega kasneje. Mogoče se pa bomo odločili za tretjega. Poznam pa kar nekaj mamic, ki imajo prvega ali pa tretjega otroka po 35 letu, skoraj že pri 40 letu. In čisto vse prav žarijo in so polne energije. Mene je mama imela pri 19 letih sestro pa pri 38 letih in ko jo gledam koliko energije ima za njo in kako dobro se razumeta sem prav vesela, da še ima njo.  Imata čisto drugačen odnos med sabo, kot sem ga imela jaz z njo.

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:57:41   
ursa30
žal nas je veliko  takih, ki se za user posted image  trudimo več let user posted image
upam, da čimprej zagledamo plusek user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 14:59:02   
sakuL
jest 23 moj  28, nič user posted image

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 15:01:09   
MAŠKA
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Nič ni lepšega videti kot maldo srečno mamico oz. maldo srečno družinico!


No, no Maška, mi nismo tako mladi, pa nas je tudi lepo videti. user posted image


Ja itak. Sem že tudi jaz že zdaaaaaaaaaaavnaj preskočila 30.
Me je pa šokiralo zadnjič, ko je ena nova vzgojiteljica mojo hči vprašala, če je prišla po njo mamica ali babica.
Takoj ko sem prišla domov, sem se šla v ogledalo pogledat. In res ne izgleda mi jih 20, še vedno se mi pa ne zdi, da bi me lahko že z babico zamenjalauser posted image .

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 15:06:51   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Da imaš pa otroka s prvim zato da ne boš prestar.....je pa meni milo rečeno bolano.


Poznamo tud take ja....


Ja meni je to tudi mimo. Resnično raje nimam otroka, kot pa z kakšnim čudakom. Ker nekaj se je treba zavedat,  z moškim s katerim imamo otroke ostanemo povezane celo življenje, tudi če gremo z njim narazen in nam ga lahko kar vredu zagrenijo.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 15:07:39   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Nič ni lepšega videti kot maldo srečno mamico oz. maldo srečno družinico!


No, no Maška, mi nismo tako mladi, pa nas je tudi lepo videti. user posted image


Ja itak. Sem že tudi jaz že zdaaaaaaaaaaavnaj preskočila 30.
Me je pa šokiralo zadnjič, ko je ena nova vzgojiteljica mojo hči vprašala, če je prišla po njo mamica ali babica.
Takoj ko sem prišla domov, sem se šla v ogledalo pogledat. In res ne izgleda mi jih 20, še vedno se mi pa ne zdi, da bi me lahko že z babico zamenjalauser posted image .



O pismo, mene to še čaka, gre mala miss letos v vrtec user posted image , bo treba prej k frizerju.

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 15:07:41   
giotti
Joj, MAŠKA, to ti pa verjamem, da je bil šok. user posted image  Madonca, se res staramo, to vidim, ko gledam študente okoli sebe user posted image  Meni je zato tudi fuuuul lepo videt mlade družine in samo molim za njih, da bodo skupaj ostali, ker, kot pravim, jih poznam v resnici več, ki niso več skupaj, kot manj. user posted image  Na kogarkoli zdaj pomislim od mojih prijateljev, ki ima zdaj otroke stare med pet in dvanajst let in so jih rodili, še preden sta strarša nekaj let skupaj živela, niso več skupaj. Da ne govorim dalje o traumah teh otrok, sicer pa se je meni isto zgodilo, ko sem bila stara deset let. Mogoče zato tudi podzavestna previdnost, da sem se res dobro prepričala, da želim z atijem mojih otrok živeti skupaj do konca dni.

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 15:11:38   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

Poznam tudi primer, da se pari razidejo, potem pa pri 30-h ostaneš sam in je že panika ... v treh dneh si pač ne moreš najti partnerja.

Jaz pa poznam kar nekaj primerov, ko so si našli partnerje šele po 30. letu in imeli zelo kmalu otroke. Kakšni drugi pa so skupaj že po 10 let, stari krepko čez 30, pa o otrocih še ne razmišlajo (ker je potem menda konec življenjauser posted image ) - no, toliko o zrelosti in pripravljenosti na otroke.
Starejši kot si, manj kompliciraš in se mi zdi, da tudi zveze napredujejo precej hitreje.


Hm, tole pa je ful zanimivo. Ja, takšni verjetno ne bodo imeli nikoli otrok, tudi jaz jih poznam nekaj, samo pač ne bodo imeli otrok, tako so se odločili...
Jih pa še veliko več poznam moje generacije, ki si vsi skupaj pa zdaj res močno želimo in navijamo eden za drugega ter smo ful veseli, ko kateremu uspe.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 15:14:20   
JanaB
Jaz 32, moj 38 ... na user posted image  bova začela delati septembra in upam, da se čim prej prime. Prijatelji so razen enega ali dveh še vsi brez otrok.


(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Koliko vas je brez otrok?
20.8.2008 15:14:29   
tassi1
Midva sva oba stara 35 let in se za user posted image  trudima že 10 let,pa razen 4×SS nisma uspela skupaj spacatuser posted image user posted image
Čeprav zdaj,ko sva navajena biti sama sva se zmenila,da boma probala še 2* IVF(na ZZZS),pol pa ,če bo-bo. Se pa same sebe ne predstavljam kot mamice pri 45 ali več,se mi zdi,da bom pol pa le prestara in z premal energijeuser posted image user posted image

Vsem nam želim,da čimprej ugledamo magični user posted image user posted image .user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?