|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko vas je brez otrok?
22.8.2008 12:27:43   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: giotti

IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

Ursa, jaz sem bila na osnovnem pregledu, sedaj imama še namen iti na spermiogram.
G je videla, da imam folikle, jih zmerila; na eni strani 3, na drugi pa 2 folikla. Če sem imela folikle, je to dobro, ane? Pomeni, da imam ovulacijo? Čemu sploh služijo ti folikli?
Jajčniki so tudi bili v mejah normale, je naredila meritve in pregledala maternico, vse bp.

Srečno na pregledu!user posted image


A tako veliko jih je? Jaz sem pa mislila, da je samo eden user posted image  Ko sem šla na pregled za pregrado, je rekla, da mam en folikel user posted image  No, pa saj ni važno, tale tema ni namenjena temu, samo tko, med branje mi je to padlo na um, pa sem mogla kar napisat user posted image
Srečno vsem user posted image


Ja, jaz tudi nisem vedla kako je s temi folikli, ker smo šele letos začeli delat na user posted image in me podzavestno te stvari niso nikoli tako zanimale,...vse dokler zdajuser posted image !
Mogoče nebi bilo slabo, da še greš na en prevent. pregled, pa da zveš kako je z ovulacijo in folikli? Sam zaradi firbcauser posted image .

Drugače pa ti želim tudi vso srečo pri delanju user posted image user posted image

LP

< Sporočilo je popravil pokica_ -- 22.8.2008 12:28:32 >


_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Koliko vas je brez otrok?
22.8.2008 13:18:25   
dulcinea
Jaz 29, moj 31. Delamo na user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Koliko vas je brez otrok?
22.8.2008 14:21:58   
tinč407
Ja, jaz tudi nisem vedla kako je s temi folikli, ker smo šele letos začeli delat na in me podzavestno te stvari niso nikoli tako zanimale,...vse dokler zdaj !
Mogoče nebi bilo slabo, da še greš na en prevent. pregled, pa da zveš kako je z ovulacijo in folikli? Sam zaradi firbca .


jaz še dobro da sem šla na preventivni pregled k G. Sem mi omenila, da delava na bebici 3 mesece in da mam probleme z M. Takoj je ugotovil da nimam O in me že pop 3-h mesecih neuspeha dal na K, ki žal še ni prijel. Ampak sem pa v prednosti pred tistimi, ki so čakale 1 leto in potem šle do G. Nikoli ne veš kaj je vzrok za neuspehe če ne greš k G in ti lahko on vse jasno razloži in te pregleda.
Tako da jaz sem za to, da greste čimprej do G. V najboljšem primeru vam pove, da je z vami vse OK in čakate 1 leto user posted image

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Koliko vas je brez otrok?
22.8.2008 14:23:09   
tinč407
drugače pa sem jaz 23, moj dragi pa 27. delama na bebi komaj 6 mesecev.

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Koliko vas je brez otrok?
22.8.2008 14:24:56   
jer.za.
Jaz sem stara 26 let, moj mož pa 34. Odkar pomnim, sem želela biti mlada mamica, in želja se mi je izpolnila. Prvič sem rodila, ko sem bila stara 22 let, drugič pa pri dobrih 23. Na srečo. Obakrat sem zanosila takoj, brez problemov. Letos špa sva se z možem odločila za še enega user posted image , in ko nisem imela menstruacije kljub negativnim testom, sem šla na dodatne preiskave. Diagnoza, ki so mi jo postavili, in tudi potrdili je zgodnja menopavza. Žal, kljub temu da sem v zdavstevnih vodah, za kaj takega sploh nisem vedela da obstaja. Dva meseca po postavitvi diagnoze je bilo "noro", v meni je vrelo, zakaj, zakaj meni. Sedaj se je stanje vsaj malo umirilo. Nekako sem se sprijaznila, sedaj iščem še druge rešitve mimo zdravnikov. Še vseeno upam, čeprav nekje globoko v meni počasi, a avztrajno ugaša ta žarek upanja.  Vem da boste nekatere rekle, da sem lahko vesela da imam dva otroka, pa vendar to ni tolažba, če si si od nekdaj želel veliko družino.
Vsem želim, da čimprej zagledate en velik plusek!


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Koliko vas je brez otrok?
22.8.2008 15:46:15   
dulcinea
Pri 26 menopavza user posted image  

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Koliko vas je brez otrok?
22.8.2008 18:50:56   
jer.za.
Pri 26 menopavza

Ja žaluser posted image . Verjemi tudi moje prvo vprašanje je bilo, če je to sploh mogoče. So redki primeri, ampak obstajajo.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Koliko vas je brez otrok?
22.8.2008 19:12:00   
ursa30
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Koliko vas je brez otrok?
22.8.2008 19:39:21   
Tanja55
hej, jst sem pa nova na teh straneh...ampak z veseljem prebiram forume in nasvete...me je pa ze kar mal zaskrbelo po vseh teh tezavah, ki jih nekatere opisujete. Sama mam 33, moj dragi 30...zelo si zeliva user posted image  ampak je mal problem ker sva precej oddaljena, trenutno. Zato je nacrt za december, januar...G pravi, da je z mano vse v redu, upam, da se kmalu zgodi, ker samo se otrocke gledam in vidim v vsaki tretji zenski nosecnico user posted image  Drzite pesti da se zgodi cim prej!

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Koliko vas je brez otrok?
23.8.2008 13:20:09   
kitka1
Ylenia, dvomim, da je to, kako hitro se ti po KT ustali menstruacija, znak plodnosti. No, pri meni vsekakorn ni bil. Takoj po KT (12 let sem jih jemala), sem dobila redno M, pa nama že dve leti ne uspe. Pri obeh vse b.p., ovulacijo imam, na stimulacijo se super odzivam... Bogsigavedi, kje tiči problem.

(odgovor članu Ylenia)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Koliko vas je brez otrok?
24.8.2008 12:22:53   
Ylenia
aha ok. no js upam da ti kmalu uspe! torej je res tezko z vsemi temi simptomi karkoli napovedat. pridno slonckat, pa cakat na user posted image user posted image .

(odgovor članu kitka1)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Koliko vas je brez otrok?
24.8.2008 21:35:55   
natasarobi
Jaz imam 33 let, moj 35 let - dvakrat zanosila brez težav, toda ni se izteklo tako kot naj bi se - morala na umetno prekinite zaradi nepravilnosti ploda.

Sedaj sem menjala službo, tako, da kakšno leto in pol ne bomo nič delali na otročku. mOgoče pkoli 25 leta šli bolj v akcijo. Mi je bilo pa že zelo grozno in sem imela kar paranoja, da otrok ne bom imela. Zaenkrat sem potolažena, da rojevajo ženske tudi okoli 40., verjetno bova šla tudi v postopek posvojitve,...

(odgovor članu Ylenia)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Koliko vas je brez otrok?
24.8.2008 22:51:11   
baci
jaz imam 31 let,moj pa 32 let,pa če bi vedela da neboma imela po naravni poti user posted image ,bi začela že pri 20letih!
ampak tudi mi bomo enkrat zagledaliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Koliko vas je brez otrok?
24.8.2008 22:59:16   
pikicao.
midva pa : jz 24 on 28 delava pa na tem mal vec k pol leta

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Koliko vas je brez otrok?
24.8.2008 23:05:19   
Gwendolen
Ojla, punce!

Midva brez otrok, jaz 28, moj 29, začela pa sva letos junija, ampak ne čisto zares, čisto pravo "turo" sva naredila julija, pa se ni prijelo. Sedaj sva v novem krogu user posted image user posted image user posted image in upava na čim prejšnji + oz. user posted image oz. user posted image .

Moj user posted image je sicer v dilemi, ker nimava še poštimane stanovanjske situacije pa še kar precejšnji izdatki naju v zvezi s tem čakajo, pa službi imava na različnih koncih Slovenije pa še in še in še. Ampak bolj ko vas berem, koliko časa se že nekatere trudite, bolj sem prepričana, da sva začela zadnji čas. In verjamem, da se bo vse uredilo, tudi če nama takoj rata in ne bo še vse poštimano, ko pride user posted image - kdaj pa sploh je idealni čas?!?!?!

Držim pesti punce, da boste čim prej mamice.

Lp,
Gwdln


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Koliko vas je brez otrok?
25.8.2008 10:40:35   
~Biba~
jaz 26, on 30...brez otrok; zato pa sva mi2 tolko bolj otročjauser posted image
koordinate  ji  user posted image rihtama že 1 leto...razmišljam o nakupu navigacijskega sistemauser posted image

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Koliko vas je brez otrok?
25.8.2008 22:19:54   
goa
 
Jaz 23 on 27. Še nimava otrok. Bova pa v roku enega do dveh let začela delati na tem user posted image  in upam da se čim prej prime user posted image
Za vse vas pa držim pesti, da čim prej zagledate user posted image  user posted image

_____________________________

Vedno lahko dosežeš vse kar si želiš, samo vztrajati je treba.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Koliko vas je brez otrok?
26.8.2008 12:55:44   
kalla
IZVIRNO SPOROČILO: Gwendolen

Ojla, punce!

Midva brez otrok, jaz 28, moj 29, začela pa sva letos junija, ampak ne čisto zares, čisto pravo "turo" sva naredila julija, pa se ni prijelo. Sedaj sva v novem krogu user posted image user posted image user posted image in upava na čim prejšnji + oz. user posted image oz. user posted image .

Moj user posted image je sicer v dilemi, ker nimava še poštimane stanovanjske situacije pa še kar precejšnji izdatki naju v zvezi s tem čakajo, pa službi imava na različnih koncih Slovenije pa še in še in še. Ampak bolj ko vas berem, koliko časa se že nekatere trudite, bolj sem prepričana, da sva začela zadnji čas. In verjamem, da se bo vse uredilo, tudi če nama takoj rata in ne bo še vse poštimano, ko pride user posted image - kdaj pa sploh je idealni čas?!?!?!

Držim pesti punce, da boste čim prej mamice.

Lp,
Gwdln



Gwendolen, naj te čisto nič ne skrbi glede poštimanih stvari. Midva sva se lansko leto novembra odločila za user posted image . Živela sva v LJ v podnajemniškem stanovanju, jaz z službo on z delom preko študenta. Za novo leto se je prijelo in sva začela iskati stanovanje v domačem kraju. Kupila sva ga maja in sedaj že živiva v njem. Marca je moj tudi diplomiral in se hvala bogu takoj tudi zaposlil. Zdaj 4 tedne pred PDP-jem imava vse poštimano pred 9 meseci pa praktično nič. user posted image Stara sem pa 25 let moj pa 28

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Koliko vas je brez otrok?
26.8.2008 13:10:13   
demetra
Jaz 37 moj partner 38.... user posted image  nimava, si jih pa močno želiva.

(odgovor članu kalla)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Koliko vas je brez otrok?
26.8.2008 13:35:15   
Anonimen
midva sva oba 28 in delava na tem projektu tri mesece. Pa tudi jaz poznam vse žive primere od 20 do 36 pri prvem. Pa veliko mojih vrstnic še nebi imelo nič, ker se nočejo odpovedat free lajfu ... Drugi ki so jih imeli pozno pravijo, da dlje kot si brezskrben in svoboden, težje se navadiš na obveznosti. Čas, ki je pravi je zelo različen in povsem odvisen od vsakega posameznika. Vedno je lagko sto razlogov proti in dovolj samo eden za!!! Čisto moje mišljenje pa je, da je današnja družba malo pozabila kaj naj bi bila najmočnejša vrednota življenja.
Če sodim po sebi pa se mi je v zelo kratkem času zbudila materinska želja, pa si prej to ni zdelo niti blizu. user posted image  in zdaj čakamo vsak mesec če smo kaj pridelali?

(odgovor članu kalla)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Koliko vas je brez otrok?
26.8.2008 13:55:47   
Gwendolen
Hvala, kalla!!!

Saj jaz to vem, ampak mojemu se pa včasih ne da čisto dopovedati.user posted image user posted image user posted image Ima nihanja - včasih mu je v redu, včasih pa malo zapade v "depro".

Še malo pa boš mamica - ne preveč težek porod, zdravo dete in veliko užitkov pri cartanju ti želim.

Lp


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu kalla)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Koliko vas je brez otrok?
26.8.2008 14:22:07   
M1987
kleja




Objave: 626
Član od: 29.7.2007
Kraj: Štajer:)
Status: odsoten jaz 26, on 30...brez otrok; zato pa sva mi2 tolko bolj otročja
koordinate ji rihtama že 1 leto...razmišljam o nakupu navigacijskega sistema

_____________________________

"In den Augen eines Kindes, spiegelt sich die Welt, in ihrem schönsten Gesicht!"


Ko najdeš ta navigacijski sistem mi javi user posted image Mi delamo na user posted image že dobrih 7 mesecev (zdaj septembra) pa nič user posted image čeprav user posted image zamuja že 5 dni kar nič... Vsaj test po enem dnevu izostanka user posted image ni pokazal dveh II user posted image Bomo pa videli kaj bo jutri G rekla. Pričakujem kako dobro novico, a bojim se pričakovati, da ne bom spet razočarana. Nocoj ne bomo nič spali user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Koliko vas je brez otrok?
29.8.2008 8:47:59   
pipika123
Jaz 31, moj 30. Začela sva delati. Upam da bo kmalu kaj.

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Koliko vas je brez otrok?
29.8.2008 9:23:24   
DannyS
Moj 31 jaz pa 25. Greva pa zdaj v prvi krog in upam da nama čim prej uspe, ker si pikice zelo zelo želiva,... no v bistvu jaz sem že prav obsedena s to mislijo,... ;)

(odgovor članu pipika123)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Koliko vas je brez otrok?
29.8.2008 13:45:08   
Natyy
Jaz si pri 38 ne znam predstavljat, da bi imeli doma najstnico, ker bi se počutila stara.


S tem se ne strinjam. Sem stara točno 38 in imam doma 19 letnico. Se dobro razumeva, sem njena zaupnica in prijateljica. Neznaci sploh ne verjamejo, da sem njena mama. Poleg tega pa si občasno lahko izposodiva kakšen kos oblačila. Skratka če vprašaš naju, nama je to super.


(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?