|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A se že lahko beremo?
6.3.2005 19:06:50   
tinkamiška
Hej Anitka, pa ti pa res uživaš:) Sej je prav.
Pri nas smo tudi začeli:sloncek::sloncek::sloncek:
Končno:)-


(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   A se že lahko beremo?
6.3.2005 19:15:27   
Pia73
Čer,... :rozica:

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   A se že lahko beremo?
6.3.2005 19:16:48   
ZARA
ne ti men cer k ze eno uro gor visis...8)

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   A se že lahko beremo?
6.3.2005 19:20:55   
Pia73
V bistvu res, samo imam kabel pa nisem skoz za rač.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   A se že lahko beremo?
6.3.2005 19:32:53   
pika74
jaja, tkole čist na tih se pride 8)8)8)


(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   A se že lahko beremo?
6.3.2005 19:36:16   
Bety
ufffffffffff...groozaaaa....brez RR.....

Jaz sem pa počivala ta vikend, lenarila.....

Moja teta M :hudicek: ni prišla, pa sem vesela in mi ni važno, če pride jutri...nekako sem si zamislila, kako je lepo, ko ti začne zamujati in ti upaš, da mogoče je to to.... nočeš delati testa, ki bi te razočaral, ampak enostavno uživaš v mislih, da je vse mogoče in enake možnosti imaš za + kot za - ...:ups:
pa rataš bolj optimističen... tako potrdiš resnico, da je sreča v poti, do sreče in ne uresničen cilj...:rozica:..:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:
Nisem pametna, samo tako se počutim..:sloncek::sloncek::sloncek:...

Pa še nekaj....pogruntala sem, da je dobro, če ti malo zamuja, ker se nekaj dni pred M v jajčnikih dogaja "izbira" foliklov, ki bodo začeli zoreti v naslednjem ciklusu, tako tretji dan M FSH doseže svoj vrhunec in jajčeca zorijo...zamuda, pa mislim, da se nekako obrestuje pri vseh ženskah....Saj ste opazile, da večini prvo zamuja M nekaj dni in potem naslednje M sploh ni, ker se je zgodil čudež = :duda: ....

Tako...Uspešen naslednji vikend vam želim in čimveč :modri::nosecka::sloncek::duda:!!!

Bety, ki bo kmalu :nosecka:

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   A se že lahko beremo?
6.3.2005 21:07:06   
Anitka
Ja Tinkamiška mal je treba uživat, a ne? Jutri pa spet v vrtec ta male razvajat :)-:)-:)-

Bety :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: za tvoj prisrčen optimizem. Res te je lepo brati, sploh sedaj, ko kar razdajaš tole pozitivno mišljenje. Jaz ti res privoščim in ti želim, da bo tokrat šlo in boš že čez devet mesecev spraševala - punce, a vaš-a tudi tako pridno spi?;):miska::miska::miska::miska::miska::miska:


(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?