|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Obleka za v vrtec
27.8.2008 11:15:00   
pikecpokec
z belih hlač je dejansko še najlažje spraviti vse fleke; če nič drugega, deluje varikina.


Tako je! Al pa jih v najslabšem primeru pobarvaš na umazano zeleno, rjavo ali črno (odvisno od barve fleka user posted image )


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Obleka za v vrtec
27.8.2008 11:27:44   
r1ta
Jaz jo oblečem v tisto kar nosi sicer. Obleke kupujem zato da jih nosi in tudi ponosi. V vrtec ima oblečene hlače (takšne in drugačne), krilca, oblekice... v glavnem vse. Če se umaže, operem. Če z navadnim pranjem ne gredo packe stran, jih namočim v vanish. Če pa bi se obleke zapacale tako zelo, da jih ne morem več oprati, pa se tudi ne bi sekirala. Otrok se hodi v vrtec igrati in uživati. To je več vredno kot cunje.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Obleka za v vrtec
12.10.2008 2:15:18   
Helenn
Tole s trenirkami je gotovo najbolj udobno. Težava pa je v tem, da jih peljejo tudi ven (najmlajše na teraso), spodnjih delov oblačil pa ne preoblačijo. Žabe oblečejo pod hlače, ko so temperature po 0 stopinj (povedala vzgojiteljica). Kako torej obleči otroka jeseni in pozimi, da mu v vrtcu notri ne bo vroče, zunaj pa dovolj toplo? Kje dobiti tako debele trenirke?

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Obleka za v vrtec
12.10.2008 14:26:02   
Nončika
Naša hodi v vrtec v jazz hlačah in v jeans hlačah, ki majo v pasu gumo in nobenih gumbov ter zadrg. mamo ene par ta lepih hlač, a jih večinoma nosi tedaj ko gremo kam na obisk in k zdravniku. kjer smo pač v bližini, da ji lahko pomagamo pri odpenjanju.

v vrtcu sama hodi na WC, je prav ponosna na to. če bi mela razne gumbe, zadrgo, pas pa bi bila manj samostojna. pa še te hlače, ki majo gumbe, zadrgo, pas so iz mehkega materiala. naša miss namreč je precej haklava in jo vse tišči.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Helenn)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Obleka za v vrtec
12.10.2008 21:10:25   
mayci
Jaz ga za v vrtec oblačim tako kot takrat, kadar skupaj kam gremo, kavbojke (oz.kargo hlače) in bombažne majčke, trenirke pa ima za doma.user posted image
Vedno pa gledam na to, da se hlače da čimbolj preprosto odpeti in zapeti oz. da jih lahko kar dol potegne brez odpenjanja.

< Sporočilo je popravil mayci -- 12.10.2008 21:11:46 >


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Obleka za v vrtec
15.10.2008 20:30:42   
Mateja82
Moja dva oba hodita v trenerkah. Domov vedno prideta čisto popackana ali pa dobim vrečo umazanih oblačil za domov, tako da ...user posted image

Po moje se v trenerki tudi najboljše počutita, vzgojitelicam pa se ni treba obremenjvat, meni pa tudi ne.

Tamali je  v enem mesecu in pol zaflekal  dve majčki, kaj šele bo ... user posted image


_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Obleka za v vrtec
15.10.2008 20:43:31   
Olivija
naše dve sta šle šele s tremi leti v vrtec (možno, da je pri manjših otrocih res drugače) in Ana je vedno nosila kavbojke, žametke ali pa kaj podobnega. Pri Juliji je pa že druga pesem, ker se upira kavbojkam. Imam pa devet let staro sestrično, ki nosi samo raztegnjene trenirke in jo ne morejo spravit v ene normalne hlače, ker jo baje vse tišči - imam pa jaz zdaj panični strah, da bo šla Julija po njenih stopinjah. user posted image

Glede umazanije pa ne kompliciram ... ker imamo fajn pralni stroj in celo Frosch pralni prašek spravi ta hude fleke ven.

So pa mene zelo podobno oblačili za v vrtec in se ne spomnim, da bi mi bilo neudobno, pravzaprav sem šele v najstniških letih začela nosit trenirko za v hribe in jogging.




(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Obleka za v vrtec
16.10.2008 10:32:36   
ely*
Trenirke se pri nas najbolj obnesejo, pa je star 5 let. Se mi zdi pa hecno, ko je ena mamica napisala za kaj vzgojiteljice ne pazijo, da se otroci ne umažejo.

Otrok naj uživa, saj imamo pralni stroj doma. Najhujše se mi zdi, ko včasih vidim, da pripeljejo starši otroka lepo oblečenega na igrišče, pol so mu pa ves čas za petami, to pa ne, se boš umazal.user posted image

naj uživajo, pa se igrajo.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Obleka za v vrtec
16.10.2008 10:35:52   
Mišni
Moj je imel hlače, itak vedno kupim le mehke, gor in dol jih daje pa zapete.

Umazan ni bil nikoli čisto nič. Čuden vrtec, ja.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu ely*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Obleka za v vrtec
16.10.2008 10:49:33   
lemavrica
Naš ima ponavadi kavbojke, trenirko pa za rezrvo v torbi. Do sedaj še ni prišel kaj pretirano umazan domov, kljub temu da se trudi sam jesti, še nibilo fleka od hrane na njemu. V H&M-u imajo res tako dobro izbiro hlač, da v vsem zgleda urejeno. Pa kavbojke so tudi mehke in ga nič ne tiščijo, pa še vedno vzamem malo večjio cifro, da mu ni vse glih naglih prav.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Obleka za v vrtec
16.10.2008 14:31:37   
Anonimen
Naš ma večinoma trenirke ker zelo velik hodijo po gozdu pa tko,star je 1 let pa 3 mesece in me je prejšnji teden šokiralo ko sem dobila za oprat 4 bodije in 2 majčki pa še 1 bodi je bil od vrtcauser posted image sej men to ni nč tazga če se umaže pa to,hvala bogu da se sej je otrok in to spada del njegovga igranja pa tko naprej ampak da dobim po 8 urah k je bil v vrtcu  tok cunj in da je bil potem sam oblečen samo v pulover in da je ledvička kazal se mi je pa strgal.Potem sem ugotovila da niso gledala in da namesto da bi pil sok se je pa polivaluser posted image
tko da čist neki simpl in to je touser posted image

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Obleka za v vrtec
16.10.2008 23:49:58   
Annny
Saj obstajajo tudi razne plišaste trenirke, ki zelo fajn izgledajo (lahko se sušijo v sušilcu, da so vedno lepo mehke),za punčke tudi s kakimi bleščicami in vzorčki..jaz ji velikokrat dam take hlače, pa tudi recimo tanjše žametne, ki imajo okrog pasu elastiko..Prav gotovo so fajn tudi pajkice, samo zdaj je zanje že malo mraz..vsaj pri nas.Cargo hlače in kavbojke (razen, če niso res zelo udobne) meni ne potegnejo..user posted image  Lp

(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Obleka za v vrtec
17.10.2008 22:14:14   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: r1ta

Jaz jo oblečem v tisto kar nosi sicer. Obleke kupujem zato da jih nosi in tudi ponosi. V vrtec ima oblečene hlače (takšne in drugačne), krilca, oblekice... v glavnem vse. Če se umaže, operem. Če z navadnim pranjem ne gredo packe stran, jih namočim v vanish. Če pa bi se obleke zapacale tako zelo, da jih ne morem več oprati, pa se tudi ne bi sekirala. Otrok se hodi v vrtec igrati in uživati. To je več vredno kot cunje.


Enako. S tem da jeans hlače res zelo redko.

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Obleka za v vrtec
18.10.2008 9:37:08   
Shorty_
Nika ima veliko trenirkasih hlač ravno pred kratkim mi je šivilja jih naredila, take srčkane na zvoncuser posted image

V vrtcu je v takih trenirkastih oz. bombažnih hlačah, če je pa hladno ima v garderobi žametne ali kake podložene ki ji jih oblečejo vzgojiteljice predno grejo ven. user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Obleka za v vrtec
18.10.2008 20:33:12   
frutka_
Jaz ga oblečem v glavnem v hlače na žepe, pozimi v hlače iz daftina ali žameta. Tudi kavbojke ima kdaj oblečene. Trenerke ima menda ene 3kom in še to samo za vikend.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Obleka za v vrtec
18.10.2008 20:35:55   
Doll
Oblači vse od kavbojk naprej

(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Obleka za v vrtec
18.10.2008 20:42:03   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: Doll

Oblači vse od kavbojk naprej

In je normalen, ker nima samo trenerk ali je zafustriran?user posted image

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Obleka za v vrtec
22.10.2008 10:55:43   
cuma
Naša ima z v vrtec predvsem hlače, ki jih lahko sama sleče in obleče in ki so komot. Pri nas namreč ni opcije, da bi vzg. pomagala zategovati pasove, odpenjati gumbe itd. še ritke ne obrišejo user posted image ... torej če hočem punci prišparat živčnega na wcju, jo moram obleči tako, da je lahko samostojna .... oblekice, žabice itd. bo pa nosila, ko bo večja.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Obleka za v vrtec
23.10.2008 15:31:58   
renati2
Jaz sem prejšnji teden kupila žametke od c&a - ja nišo na zadrgico ampak na zavezovanje s štrikci .Zategneš kot pri trenirkici.

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Obleka za v vrtec
21.10.2009 12:00:19   
mychi
tudi naša nosi vse živo..pogoj je, da je udobno in da se fajn pere :)

zdej, ko je bolj mrzlo, ji oblecem spodaj pajke ali žabe brez podplatov, čez pa hlače.
v vrtcu jo slečem do pajkov, pol pa molim, da jo oblečejo ko grejo ven..in jo, seveda.
tako ji je dovolj toplo in udobno, naj bo notri ali zunaj.

(odgovor članu renati2)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Obleka za v vrtec
21.10.2009 18:16:18   
Julija08

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Ja, Tamika, vse lepo in prav, ampak vzgojiteljice pa tudi lahko malo pogledajo, da se otrok ravno ne valja v peskovniku in blatu?! Ne vem, meni vcasih ni jasno, kaj tamal od mojega pocne v vrtcu. user posted image Pa ima samo trenirke in dolocene majce za v vrtec, ravno iz tega razloga. Ampak dokler je bil v jaslih je lahko imel obleceno karkoli, zdej (4L) je pa nenormalno. 


Meni se pa zdi, da je otrok zato v vrtcu, da tam uživa. Pa če se valja po peskovniku ali blatu, tud prav...vedno ga oblečem v udobne cunje (trenirko, majčke), ki jih ni škoda, pa tud če se uničijo se pač uničijo, itak ne kupujem ekstra dragih oblačil, sedaj imaš itak na voljo ful trgovin z ugodnimi oblačili (H&M, C&A, Kik, Hoffer...). Ker firme mi je ful glupo kupovat, ker itak parkrat obleče pa mu je že premajhno, tako da še ni imel oblačila, ki bi ga uničil, ker je itak vse prej prerastel.

Glupo mi je, da starši otroke pošljejo v vrtec in potem jim še "zagrozijo", da se ja ne bodo umazali, mislim halo....user posted image user posted image user posted image a naj potem otrok cel dan sedi v kotu...bedarija.

V vrtcu naj maksimalno uživajo.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Obleka za v vrtec
22.10.2009 10:47:31   
Raho
Trenirke, cargo hlače, tamali tudi pajkice ali pa kombinacijo pajkic in oblekce. Mehke kavbojke (najbolj všeč so mi tiste, ki so krojene ko cargo hlače). Gledam samo na to, da imajo hlače v pasu elstiko, da lahko gresta samostojno na stranišče, da s tem ne obremenjuje vzgojiteljic, ampak samo povesta.

Idealne barve pa še nisem našlauser posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Obleka za v vrtec
22.10.2009 11:22:20   
mate0ja
Naša malčica se najbolje počuti v trenerki. Jih pa imamo res vsaj deset komadov, ker pride iz vrtca z umazano robo za celo žehto. Se uči sama jesti in piti iz kozarca, tako da me niti ne čudi, če jo preoblečejo trikrat. Oziroma me to še celo veseli, ker vem, da ni celo dopoldne v mokrih cunjah. Morm pa rečt, da je zelo kreativna. Vsak dan ima nove vzorčke, sploh na majičkah.user posted image

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Obleka za v vrtec
22.10.2009 12:27:57   
lilka
Hm zanimiva debata...

Ja jaz moji tudi ne dajem trenirk za v vrtec, ji pa dajem udobne hlače, ki imajo elastiko ali pa so drugače udobne in lahke za oblačit ker se sama že sleče in včasih tudi obleče, pač take hlače, ki nimajo pasov ali drugih zadev, ki bi oteževale praktično uporabo.
To da pride iz vrtca umazana, mi je pa tako vseeno kot za lanski sneg, če fleki ne grejo dol jih pač zavržem, sej nimam za koga šparat ker je tamljaši fantekuser posted image . jaz sem prav vesela, če ima jakno umazano, ker vem da so bli zunaj, ne vem to me res ne jezi....

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Obleka za v vrtec
24.10.2009 10:43:24   
žab*ca
No mi pa začnemo v ponedeljek z uvajanjem,pa sem mu nakupila trenerk že poleti in sem se uštela v št.ker sem mislila,da bo toliko zrastu,in so mu vse prevelike,tako da bom morala še kaj nakupit.Je pa glih 79 velik,tako,da 80 št.je glih za glih,86 pa prevelika,pa mi gre na živce.
Pa za punčke res veliko lažje nakupiš-trenirke,pajkice,žametke,pri fantkih pa glede hlač nisem ravno drugega našla kot vse na zadrgo.Sicer pri nas še ni problem,ker smo še v plenicah.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?