|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Financiranje tasta in tašče
21.8.2008 15:07:07   
ronja
Kaj bi jaz naredila, sem ti že napisala: nič, pustila bi, da se sine sam zmeni s starši.

Problem tu gor (na forumu) je pa po moje nastal zato, ker se tebi, kiki, zdi neumno, da moraš bit hvaležna za nekaj, česar nisi želela dobit, ampak si to selitev naredila svojemu možu na ljubo. Zdi se ti, da bi lahko bili bolj srečni nekje na svojem ali pri tvojih, z enako vloženega denarja. To razumem. Tudi razumem, da kljub skupnemu življenju želiš imet svojo svobodo.

po mojem je problem ravno v tem, da ves čas dvomiš, ali je bila to tvoja prava odločitev, da živite tu... To, da razmišljaš, ali bi bilo boljše, če se ne bi tako odločila, se mi zdi, da zna pobrati veliko energije in podzavestno lahko začneš zamerit svojemu možu, ker si navsezadnje to naredila zanj... Zato je toliko bolj pomembno, da on ureja vse take zadeve, da nimaš s tem ti opravka, ker tako se jeza samo nabira...

Tudi je fino, da se lahko s taščo normalno zmenite - mogoče bo ona prepričala še tasta - saj verjetno vidita, da vidva nimata. Razumem, da se ne misliš zapufat za njihova okna, če menjava ni nujna - je pa res, da onadva tam živita in ju pač stara okna bolj motijo kot vaju, to je logično.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Financiranje tasta in tašče
21.8.2008 15:08:06   
KIKI****
Lahko od tu naprej nadaljujete brez mene, ker se mi ne da več ubdat s tem, ker sem dobila na vprašanje mogoče par odgovorov.

Hvala vseenouser posted image

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Financiranje tasta in tašče
21.8.2008 15:08:08   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: rija

kiki, če bi bila ti moja snaha.....user posted image


Kr povej zakaj, me res zanima. Če bi bla hudič kot si napisala, bi ble s taščo že zdavnaj skregane, tko se pa dobr razumemo, da veš.


kar razmisli malo kako bi ti lahko bilo hudo, če bi dobila kačo kot sem jaz....

in očitno se dobro razumete samo do takrat, dokler je po tvojeuser posted image   Sploh veš, kaj si napisala?  Vsak od nas (midva z otrokoma in tašča in tast) živimo ločeno družinsko življenje in dokler bom jaz hotela nekaj si bom če bom zmožna privoščila, brez da bi vprašala tasta in taščo, če smem.
In ne bom se podrejala tastu že iz principa ker pije. S taščo pa vedno doseževa kompromis ki je dovolj dober za vse.

saj, ko vse štima se ni umetnost dobro razumeti. to postane modrost in umetnost, ko se mnenja razlikujejouser posted image


Očitno lahko po tem sklepam, da se ti podrejaš vsakemu. Če ti tako paše, tud v redu.


veš kaj kiki, tvoja življenska modrost je kilometer pod zemljo.....v totalni temi....

in živiš v veliki zmoti....ločeno življenje. my ass....



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Financiranje tasta in tašče
21.8.2008 15:10:16   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Kaj bi jaz naredila, sem ti že napisala: nič, pustila bi, da se sine sam zmeni s starši.

Problem tu gor (na forumu) je pa po moje nastal zato, ker se tebi, kiki, zdi neumno, da moraš bit hvaležna za nekaj, česar nisi želela dobit, ampak si to selitev naredila svojemu možu na ljubo. Zdi se ti, da bi lahko bili bolj srečni nekje na svojem ali pri tvojih, z enako vloženega denarja. To razumem. Tudi razumem, da kljub skupnemu življenju želiš imet svojo svobodo.

po mojem je problem ravno v tem, da ves čas dvomiš, ali je bila to tvoja prava odločitev, da živite tu... To, da razmišljaš, ali bi bilo boljše, če se ne bi tako odločila, se mi zdi, da zna pobrati veliko energije in podzavestno lahko začneš zamerit svojemu možu, ker si navsezadnje to naredila zanj... Zato je toliko bolj pomembno, da on ureja vse take zadeve, da nimaš s tem ti opravka, ker tako se jeza samo nabira...

Tudi je fino, da se lahko s taščo normalno zmenite - mogoče bo ona prepričala še tasta - saj verjetno vidita, da vidva nimata. Razumem, da se ne misliš zapufat za njihova okna, če menjava ni nujna - je pa res, da onadva tam živita in ju pač stara okna bolj motijo kot vaju, to je logično.



Ja, mislim, da si me ti edina razumela.user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Financiranje tasta in tašče
21.8.2008 15:12:00   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: fragola

Kar sem jaz opazla iz tvojih postov je, da ti rada poveš in vzbujaš pozornost kaj mata vidva, potem pa se jočeš, da nimata denarjauser posted image


Ne fragola, motiš se, ker ne si tud ti napisala in marsk+ikatera da živim v luftu, da nism hvaležna da sem vse dobila podarjeno,... Zato semnapisala kaj imava in kaj je kdo dal, naredil. Ne vzbujam nobene pozornosti in je niti ne iščem.
Pa še enkrat, ne jočem da nimam denarja. Samo napisala sem, da ga za okna nimava. In ta stavek sem parkrat že napisala. Očitno tud ti ne prebereš vsega, žal.


jaz že preberem prav, nimam nič proti tebi, samo zanima me pa nekaj: Zakaj zmeraj načenjaš take debeta, kjer točno veš, da te bomo napadliuser posted image


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Financiranje tasta in tašče
21.8.2008 15:12:48   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Kaj bi jaz naredila, sem ti že napisala: nič, pustila bi, da se sine sam zmeni s starši.

Problem tu gor (na forumu) je pa po moje nastal zato, ker se tebi, kiki, zdi neumno, da moraš bit hvaležna za nekaj, česar nisi želela dobit, ampak si to selitev naredila svojemu možu na ljubo. Zdi se ti, da bi lahko bili bolj srečni nekje na svojem ali pri tvojih, z enako vloženega denarja. To razumem. Tudi razumem, da kljub skupnemu življenju želiš imet svojo svobodo.

po mojem je problem ravno v tem, da ves čas dvomiš, ali je bila to tvoja prava odločitev, da živite tu... To, da razmišljaš, ali bi bilo boljše, če se ne bi tako odločila, se mi zdi, da zna pobrati veliko energije in podzavestno lahko začneš zamerit svojemu možu, ker si navsezadnje to naredila zanj... Zato je toliko bolj pomembno, da on ureja vse take zadeve, da nimaš s tem ti opravka, ker tako se jeza samo nabira...

Tudi je fino, da se lahko s taščo normalno zmenite - mogoče bo ona prepričala še tasta - saj verjetno vidita, da vidva nimata. Razumem, da se ne misliš zapufat za njihova okna, če menjava ni nujna - je pa res, da onadva tam živita in ju pač stara okna bolj motijo kot vaju, to je logično.




spregledale ste še eno možnost: vse skupaj vrneta, se odrečeta.....in gresta na svoje. stvar rešena.

ker marsikdo si misli, da je dobiti bajto super.....kar pa je z njo in njenim vzrževanjem povezano, pa se v efvoriji "dobil sem!" pozabi.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Financiranje tasta in tašče
21.8.2008 15:12:54   
t5t6
Jaz bi na vajinem mestu vse vrnila tašči in tastu nazaj, pa si lepo na svojem sezidala eno hiško ali pa kupila stanovanje, takrat se ti bo menjava oken zdela kaplja v morje proti vsem stroškom.

Mi na primer že sedem let živimo v hiši, ki je od tašče, (oni živijo drugje), najemnine hvala bogu ne plačujemo, plačujem pa vse stroške in v hišo tudi vlagamo, zamenjali smo vsa okna in še marsikaj drugega, pa na koncu nam hiša ne bo ostala, nekoč se bo delila med moža in njegovo sestro. Tako je edino prav. Letos se bomo selili na svoje in če bi računala smo v "taščino" hišo vložili verjetno več kot bi bila najemnina za vsa leta, pa mi na kraj pameti ne pride da bi komu kaj očitala. Samo izredno hvaležna sem, da mi vedno pomagajo in so nam vedno ob strani.

Tako, da če res nimate za ta okna in če niso potrebna menjave jih pač ne bosta menjala, zavedati pa se morata, da pri vsem, kar ste z darilno pogodbo dobila bo v hišo in posestvo treba neprestano vlagati ogromno denarja, če boste vse želeli obdržat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Financiranje tasta in tašče
21.8.2008 15:13:18   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: rija

kiki, če bi bila ti moja snaha.....user posted image


Kr povej zakaj, me res zanima. Če bi bla hudič kot si napisala, bi ble s taščo že zdavnaj skregane, tko se pa dobr razumemo, da veš.


kar razmisli malo kako bi ti lahko bilo hudo, če bi dobila kačo kot sem jaz....

in očitno se dobro razumete samo do takrat, dokler je po tvojeuser posted image   Sploh veš, kaj si napisala?  Vsak od nas (midva z otrokoma in tašča in tast) živimo ločeno družinsko življenje in dokler bom jaz hotela nekaj si bom če bom zmožna privoščila, brez da bi vprašala tasta in taščo, če smem.
In ne bom se podrejala tastu že iz principa ker pije. S taščo pa vedno doseževa kompromis ki je dovolj dober za vse.

saj, ko vse štima se ni umetnost dobro razumeti. to postane modrost in umetnost, ko se mnenja razlikujejouser posted image


Očitno lahko po tem sklepam, da se ti podrejaš vsakemu. Če ti tako paše, tud v redu.


veš kaj kiki, tvoja življenska modrost je kilometer pod zemljo.....v totalni temi....Ne podcenjuj ljudi, ki jih ne poznaš, ker se ti lahko hitro zgodi, da boš še na slabšem. Pa ne mislim nič slabega. Mi je pa podcenjevanje izredno žaljivo, česar nisem prosila.

in živiš v veliki zmoti....ločeno življenje. my ass.... Napisala sem ločeno družinsko življenje. Kje je tvoja rit me pa prav malo briga. Moja življenjska modrost je pa nekje na realnih tleh, ampak ti prav privoščim da si srečna in da živiš  kot živiš, brez skrbi, z dobro plačo,..
Hvala bogu, da ti ni treba gledat na druge in se ubadat z  njimi.



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Financiranje tasta in tašče
21.8.2008 15:15:25   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: fragola

Kar sem jaz opazla iz tvojih postov je, da ti rada poveš in vzbujaš pozornost kaj mata vidva, potem pa se jočeš, da nimata denarjauser posted image


Ne fragola, motiš se, ker ne si tud ti napisala in marsk+ikatera da živim v luftu, da nism hvaležna da sem vse dobila podarjeno,... Zato semnapisala kaj imava in kaj je kdo dal, naredil. Ne vzbujam nobene pozornosti in je niti ne iščem.
Pa še enkrat, ne jočem da nimam denarja. Samo napisala sem, da ga za okna nimava. In ta stavek sem parkrat že napisala. Očitno tud ti ne prebereš vsega, žal.


jaz že preberem prav, nimam nič proti tebi, samo zanima me pa nekaj: Zakaj zmeraj načenjaš take debeta, kjer točno veš, da te bomo napadliuser posted image Pa je treba napadat, če nekdo postavi samo eno vprašanje?


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Financiranje tasta in tašče
21.8.2008 15:16:03   
rija
kiki, saj mi je že žal, da sem se spustila na tvoj nivo......

pa-pauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Financiranje tasta in tašče
21.8.2008 15:22:36   
ronja
spregledale ste še eno možnost: vse skupaj vrneta, se odrečeta.....in gresta na svoje. stvar rešena.


rija, točno to bi jaz naredila... Nisem spregledala, samo se mi je zdelo, da ta možnosti ne bo prišla v poštevpri njima, ker si njen ljubi tega ne želi...

Vzdrževanje in stroški so glavni razlog, da ne želim živet v hiši. Je pa res, da nama ni problem živet v malem stanovanju v starem bloku (okna sva pa res zamenjala, se je splačalo že zaradi kurjave, ampak imamo samo 3user posted image , pa ni bilo tako hudo...)

Moja starša mi dostikrat rečeta, da se jima zdi kar malo nefer, da imata veliki stanovanji, mi pa tako majčkeno, meni je pa to smešno za umret! Onadva v najinih letih nista imela nič, razen otrok! Midva imava to stanovanjce in je super, saj ne rabiva nič več, dokler so otroci mali - medtem, ko zrastejo, bova pa že našparala razliko, da bova lahko kaj večjega skup spravila s še kakim kreditom, verjetno...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Financiranje tasta in tašče
21.8.2008 15:27:15   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

spregledale ste še eno možnost: vse skupaj vrneta, se odrečeta.....in gresta na svoje. stvar rešena.


rija, točno to bi jaz naredila... Nisem spregledala, samo se mi je zdelo, da ta možnosti ne bo prišla v poštevpri njima, ker si njen ljubi tega ne želi...

Vzdrževanje in stroški so glavni razlog, da ne želim živet v hiši. Je pa res, da nama ni problem živet v malem stanovanju v starem bloku (okna sva pa res zamenjala, se je splačalo že zaradi kurjave, ampak imamo samo 3user posted image , pa ni bilo tako hudo...)

Moja starša mi dostikrat rečeta, da se jima zdi kar malo nefer, da imata veliki stanovanji, mi pa tako majčkeno, meni je pa to smešno za umret! Onadva v najinih letih nista imela nič, razen otrok! Midva imava to stanovanjce in je super, saj ne rabiva nič več, dokler so otroci mali - medtem, ko zrastejo, bova pa že našparala razliko, da bova lahko kaj večjega skup spravila s še kakim kreditom, verjetno...



ja ronja.....točno to. ampak nekaterim to ne klikne.
jaz imam raje svojo garsonjero, kot nekaj, kar me finančno in drugače obremenjuje preko mojih zmožnosti.
in predvsem SVOJ MIR.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Financiranje tasta in tašče
21.8.2008 15:34:59   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: rija

kiki, saj mi je že žal, da sem se spustila na tvoj nivo......

pa-pauser posted image


Ne bom komentirala, ker si svoje že napisalauser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Financiranje tasta in tašče
21.8.2008 15:38:09   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

spregledale ste še eno možnost: vse skupaj vrneta, se odrečeta.....in gresta na svoje. stvar rešena.


rija, točno to bi jaz naredila... Nisem spregledala, samo se mi je zdelo, da ta možnosti ne bo prišla v poštevpri njima, ker si njen ljubi tega ne želi...

Vzdrževanje in stroški so glavni razlog, da ne želim živet v hiši. Je pa res, da nama ni problem živet v malem stanovanju v starem bloku (okna sva pa res zamenjala, se je splačalo že zaradi kurjave, ampak imamo samo 3user posted image , pa ni bilo tako hudo...)

Moja starša mi dostikrat rečeta, da se jima zdi kar malo nefer, da imata veliki stanovanji, mi pa tako majčkeno, meni je pa to smešno za umret! Onadva v najinih letih nista imela nič, razen otrok! Midva imava to stanovanjce in je super, saj ne rabiva nič več, dokler so otroci mali - medtem, ko zrastejo, bova pa že našparala razliko, da bova lahko kaj večjega skup spravila s še kakim kreditom, verjetno...



Tud men bi bolj pasalo, da bi bla na svojem in upam, da bom enkrat lahko šla na svoje.
čao

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Financiranje tasta in tašče
21.8.2008 15:57:56   
maniac
Madona, ste ene zajedljive! Že star pregovor pravi: kar se da, se v zlato jamo zakopa. Staršem ne bi bilo potrebno ničesar dat, zato se mi zdi grdo, da zdaj kar naprej nekaj pričakujejo kot poplačilo za njihovo dobroto. Čista manipulacija. Zakaj so pa dali? Obdržali bi in si sami okna in vse ostalo financirali ali pa vse skupaj prodali. Alergična sem na ljudi, ki podarjajo z mislijo na povračilo.
V glavnem, sama se ne bi nič prepirala, bi možu prepustila, naj se zmeni. Pa tudi se ne bi ničemur odpovedovala, da bi čimprej privarčevala denar za menjavo oken, če ne bi bilo nujno, ker na ta način se lahko vse življenje samo odpoveduješ stvarem, saj je v hiši vedno treba kaj popravljat.
Meni se zdi, da jim hvaležnost izkazujete že s tem, ko jima plačujete vse stroške in skrbite za kmetijo, ki se ji onadva nista hotela odpovedat, čeprav sama nista več sposobna delat. Jaz na tvojem mestu ne bi imela občutka krivde.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Financiranje tasta in tašče
21.8.2008 16:18:02   
Anonimen
 Mož je to prevzel  še preden sva se spoznala. Pogodbo mije pokazal šele 3 leta nazaj, vedela sem da je vse njegovo, kaj vse noter piše pa raje ne bi. Vse lepo in prav da se poskrbi za starše, da pa obremenjuješ svoje otroke da te morajo na stara leta preživljat se mi zdi pa skrajno neumno. 

A on pa ni obremenjeval svojih staršev(če se tako izrazim) od dojenčka do sedaj. A so mu sosedje kupoval cunje, hranil al ne vem kdo sv. peter ali njegovi starši. Vsi zmer jamrajo kak je hudo ko je treba kej za starše narest nikol pa ne pomislijo kolk so se oni odrekal da so nam nudil da smo imel kar si želimo pa pomagal.

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Financiranje tasta in tašče
21.8.2008 16:23:09   
Anonimen

Kako bi živeli in kje? Ko sva se vselila sva najprej prekrila celotno ostrešje, ker ni bilo za nobeno rabo. V mansardi ni bilo nič, samo goli zidovi in sva veliko vložla v stanovanje, tko da bi s tem denarjem znali nekako drugje uredit in bi živeli tam. Dobil je vse, ampak vse sva si mogla uredit sama, ker na betonu pa se res ne da spati al kako? Rade volje bi jima menjala okna, če bi imela denar, pa tud dopust ni problem če bi imela bi jima plačala, ampak nimava. Če nisem teganapisala že 100xuser posted image  

ampak ne zastopim enkrat jamraš da nimaš drugič kolk sta vložila kam s čim če praviš da nimate denarja.

Drugače pa prav pregovor jamraču vzem pa bahaču dej. Pa opažam da ta pregovor res drži

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Financiranje tasta in tašče
21.8.2008 16:23:19   
blaža
Sori! Jaz sem brez komentarja, ampak, da bi na forumu o mojem življenju tolko razpravljali ljudje, ki jih sploh ne poznam in oni mene prav tako ne?!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Financiranje tasta in tašče
21.8.2008 17:09:48   
Zanica
Draga Kiki,

sam tolk da veš da nisi edina-moj mož je namreč v zadnja dva leta svojim staršem dal več kot 15 000 evrov-samo da bi se oni izvlekli iz dolgov-2 kredita za hišo v Bosni, kredit za avto, sprotni stroški.....Samo razlika je v tem da on ni od njih dobil NIČ! Nobenega nadstropja v hiši, stanovanje, nič.

Midva sva v najemu, še vedno jim kakih 100 evrov na mesec da, pa čeprav tast ima plačo 1000 evrov, najmlajši sin gre v šolo katero mu plača moj mož (dijaški dom in žepnino).....

Vso srečo ti želim, in ne, jaz ne bi dala za okna

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Financiranje tasta in tašče
21.8.2008 17:21:54   
Lolypop
Kiki tebi in vsem, ki imate to srečo, da so vam pomagali rešit stanovanjski problem svetujem, da objamete svoje starše/tašče, taste in se jim globoko zahvalite. Kupi ji tista okna, če jo bodo osrečla.
Moj fotr ima poleg svoje hiše zgrajeno novo tri-nadstropno hišo, ki jo je natlačil z balami sena, madtem ko smo mi trije v dvosobnem stanovanju s taščo (tašča hvala ti). Pa nismo nič sprti al pa da nebi govorili.
Ampak on je njegovo dolžnost opravu, spravu nas je h kruhu, in zdej smo vsak odgovoren zase.
Ne si komplicirat življenja z okni ljudje!


_____________________________

Carpe diem.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Financiranje tasta in tašče
21.8.2008 18:18:10   
karamela
kiki, jaz  mislim, da se vsi pogovorite ali so okna res potrebna menjave. Drugače pa nisem vsega brala.

Moje mnenje je, da v kolikor je menjava oken potrebna in si jih tašča in tast konec koncev  želita  menjat bi jaz probala premisliti in preračunati kako bi to uresničili.  Menim, da se lahko z dobaviteljem oken zmenite tudi za plačilo na obroke in je težava rešena. Konec koncev se bo poznalo tudi pri ogrevanju (manjši stroški ogrevanja ) v kolikor bodo okna nova.

Kiki pogovorite se in najdite skupno rešitev. Srečno!

(odgovor članu Lolypop)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Financiranje tasta in tašče
21.8.2008 18:55:13   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: vandame


Kako bi živeli in kje? Ko sva se vselila sva najprej prekrila celotno ostrešje, ker ni bilo za nobeno rabo. V mansardi ni bilo nič, samo goli zidovi in sva veliko vložla v stanovanje, tko da bi s tem denarjem znali nekako drugje uredit in bi živeli tam. Dobil je vse, ampak vse sva si mogla uredit sama, ker na betonu pa se res ne da spati al kako? Rade volje bi jima menjala okna, če bi imela denar, pa tud dopust ni problem če bi imela bi jima plačala, ampak nimava. Če nisem teganapisala že 100xuser posted image  

ampak ne zastopim enkrat jamraš da nimaš drugič kolk sta vložila kam s čim če praviš da nimate denarja.

Drugače pa prav pregovor jamraču vzem pa bahaču dej. Pa opažam da ta pregovor res drži


Sej nisva vlagala zdaj, ampak 5 let nazaj in trenutno nimava navarčevanega.  sicer smo se pa že pogovorili in bomo zaenkrat menjali tesnila, drugo leto bomo pa drugače reševali problem.

Hvala za odgovore, se da iz njih marsikaj naučit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Financiranje tasta in tašče
21.8.2008 18:58:53   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: vandame

Mož je to prevzel  še preden sva se spoznala. Pogodbo mije pokazal šele 3 leta nazaj, vedela sem da je vse njegovo, kaj vse noter piše pa raje ne bi. Vse lepo in prav da se poskrbi za starše, da pa obremenjuješ svoje otroke da te morajo na stara leta preživljat se mi zdi pa skrajno neumno. 

A on pa ni obremenjeval svojih staršev(če se tako izrazim) od dojenčka do sedaj. A so mu sosedje kupoval cunje, hranil al ne vem kdo sv. peter ali njegovi starši. Vsi zmer jamrajo kak je hudo ko je treba kej za starše narest nikol pa ne pomislijo kolk so se oni odrekal da so nam nudil da smo imel kar si želimo pa pomagal.


Veš kaj, ko se odločiš za otroka je to tvoja stvar in mislim da to ni obremenitev staršev ampak veselje. Pa ni važno kako so se preživljali včasih, so se pa. In to niso moji starši, za moje bi jaz nardila marsikaj, ampak hvala bogu sta si dobro postlala in mi marsikaj nudla, mi bila v uteho ko sem ju potrebovala, česar tukaj nisem dobila. In ko te starši oz eden izmed staršev ne mara, ker želi, da bi drug otrok ostal na domu je pa hudo gledat, verjemi! Ne želi si, da bi starši imeli raje tvojega brata/sestro, tebe bi pa pri 35 še vedno klicali pubecuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Financiranje tasta in tašče
21.8.2008 19:29:45   
čaki
Kupi ji tista okna,



zakaj pa bi jih morala onadva, sploh če ni take potrebe? jaz bi jih tud menjala, če bi mi eden plačal, pa naj bo potreba alpa ne!!
jaz nebi dala!!

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Financiranje tasta in tašče
21.8.2008 19:58:43   
žigolino
KIKI ne vem no da se ti sploh da razglabljat o tvojem življenju in petkrat pisat skoraj eno in isto.
Ja jaz bi okna menjala ampak bi se pogovorila a je potrebno,al letos al drugo leto.Definitivno bi jih pa menjala, če bi bila moja hiša, tako kot je ta vajina, pa če starši prispevajo 500€ pa je dost,saj če se tolk razumete pol bojo sigurno dali kaj zraven.
Dam ti samo primer,jaz sem se tudi k njemu preselila ampak še ni nič na naju pisano,vse kar delamo se skupaj zmenmo čeprav imama midva svoje gospodinjstvo.Pa tudi večina sama vlagama,ker jaz tudi rada vidim da si tašča kupi nov avto in gre na morje,ker si prej ko sta sama delala kmetijo in gradila tega nista mogla privoščit.
Priporočam ti pa da ne računaš kolk bi prišparala če ne bi to in ono plačvala,pa kaj bi mela če se ne bi k njemu preselila pa da bosta enkrat na svojem,ker to ni dobro ne za tebe ne za tvojega moža,jaz mislim da to pelje samo do kregenja in ločitve.

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?