|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  199 200 [201] 202 203   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 21:30:31   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: bamby

Meni se tudi ne zdi nič narobe, če otroka na kahlico posedeš. Od mojega sestra je dajala tamalo od 7. meseca dalje zjutraj na kahlico, pa je vsakič kakala. No, zaenkrat še ni suha, je pa nekaj plenic prišparala.
Anaja pa zahteva svežo plenico, da se nakaka user posted image user posted image . Jaz bi za plenice šele prišparala, če bi mi vsaj 1x na kahlico kakala. Samo naša še ne sedi preveč fiksno. Bi mogla skozi zraven nje sedet in jo imet v pripravljenosti.


Anaja je pač gospodična, ki ne kaka na mokro. user posted image  

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5001
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 21:31:59   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

SN se strinjam s teboj! A pol naj bi se počakalo da otrok jasno in razločno govori, da bo povedal, da se mu plenic ne da več nosit user posted image  user posted image

Ne ne, mi bomo kmalu začeli, samo da najdem eno fensi šmensi za našo šmrkljo user posted image  Pa ne zato, da bi prišparala na plenicah, da se razumemo, ampak zato, ker se mi zdi prav, da otrok v miru čiča in kaka, pa da je ritka bolj "na luftu" ne pa cele dneve in noči v tisto plastiko ovita user posted image



user posted image user posted image user posted image

Ej, naša tajnica me je podučila, da naj ne izberem kakšno pojočo, ker se lahko mala prestraši, ko zapoje ko je polna. user posted image  Zato smo mi kar navadno nabavili. user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5002
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 21:32:59   
srečka nosečka
bamby - če si želiš kostanjev reci, ti jih z veseljem pošljemo. user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5003
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 21:33:08   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

IZVIRNO SPOROČILO: kati kati

SN-naš uživa na kahlici...vsako jutro 3 minute...da se pokaka in polulauser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  torej nisem edina, ki dam tamalo na kahlo. user posted image  Pa še ta položaj na kahlici je veliko primernejši za kakanje in gre lažje ven. Lana ful pritiska, da kaj prileze ven. Bova kar nadaljevali s sedenjem na kahlici. user posted image


Ja, za kakanje je naprimernejši način sedenje (pokončno). tudi za odrasle se to priporoča, ker če npr smo sklonjeni naprej (ko npr beremo) je pot črevesja stisnjena in se težje..... Jaz carico vsako jutro dam za 15 minut v ležalnik in gospodična lepo nogice na lok opre in veselo kaka user posted image  Tko da upam, da bo pri kahlici enako user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5004
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 21:34:26   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

SN se strinjam s teboj! A pol naj bi se počakalo da otrok jasno in razločno govori, da bo povedal, da se mu plenic ne da več nosit user posted image  user posted image

Ne ne, mi bomo kmalu začeli, samo da najdem eno fensi šmensi za našo šmrkljo user posted image  Pa ne zato, da bi prišparala na plenicah, da se razumemo, ampak zato, ker se mi zdi prav, da otrok v miru čiča in kaka, pa da je ritka bolj "na luftu" ne pa cele dneve in noči v tisto plastiko ovita user posted image



user posted image user posted image user posted image

Ej, naša tajnica me je podučila, da naj ne izberem kakšno pojočo, ker se lahko mala prestraši, ko zapoje ko je polna. user posted image  Zato smo mi kar navadno nabavili. user posted image


Baje, čeprav je naša na muziko čist nora user posted image  Bomo videli, je rekel slep user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5005
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 21:34:31   
bamby
IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

bamby - če si želiš kostanjev reci, ti jih z veseljem pošljemo. user posted image


A bi mi jih res poslala??? Bi bila res zelo vesela user posted image !

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5006
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 21:35:11   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

IZVIRNO SPOROČILO: kati kati

SN-naš uživa na kahlici...vsako jutro 3 minute...da se pokaka in polulauser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  torej nisem edina, ki dam tamalo na kahlo. user posted image  Pa še ta položaj na kahlici je veliko primernejši za kakanje in gre lažje ven. Lana ful pritiska, da kaj prileze ven. Bova kar nadaljevali s sedenjem na kahlici. user posted image


Ja, za kakanje je naprimernejši način sedenje (pokončno). tudi za odrasle se to priporoča, ker če npr smo sklonjeni naprej (ko npr beremo) je pot črevesja stisnjena in se težje..... Jaz carico vsako jutro dam za 15 minut v ležalnik in gospodična lepo nogice na lok opre in veselo kaka user posted image  Tko da upam, da bo pri kahlici enako user posted image


Baje tudi za nas ne bi bilo slabo, če bi imeli, ko sedimo na WC-ju noge na pručki.

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5007
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 21:37:00   
bamby
Evo, take škorenjčke bo pa to zimo Anaja nosila.

user posted image

< Sporočilo je popravil bamby -- 27.9.2008 21:47:17 >

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5008
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 21:37:01   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: bamby

IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

bamby - če si želiš kostanjev reci, ti jih z veseljem pošljemo. user posted image


A bi mi jih res poslala??? Bi bila res zelo vesela user posted image !


Valda, daj naslov na ZS, pa jih grem nabrat in jih dobiš.
Sicer ne vem, če jih je že kaj v šumi. Ampak če so jih dobiš. user posted image  Če ne pa malo kasneje. user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5009
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 21:43:20   
kati kati
bamby-sej, pr nas je po domače ,,vse isto,,-kisl je -grenki-nč kej prijeten ko te kr stisne user posted image

_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5010
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 21:46:12   
nizy
....če katera rabi bone od dm za AM lahko odstopim


a to ste včeraj spregledale user posted image

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5011
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 21:47:50   
nizy
bamby- škornjčki so prov fensi user posted image user posted image , kje si jih nabavila?

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 5012
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 21:48:53   
kati kati
IZVIRNO SPOROČILO: nizy

....če katera rabi bone od dm za AM lahko odstopim


a to ste včeraj spregledale user posted image


js tud lahko odstopim če katera potrebuje


_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 5013
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 21:53:05   
nizy
aja , pa še soja instant plus mleko v prahu 650g  bon lahko odstopim , mleko  humana 3,...

< Sporočilo je popravil nizy -- 27.9.2008 21:55:00 >

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 5014
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 21:57:47   
nizy
a , zdaj  pa nikjer nobeneuser posted image

< Sporočilo je popravil nizy -- 27.9.2008 21:58:08 >

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 5015
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 21:58:59   
kati kati
kaj veste kaj sem danes naredila.....budala jst
pozabla plenice na tleh v trgovini swarovski,kolegica si je kupila uhane, pa sem dala na tle plenice, pa sem šele zdajle spomnila da sem jih pozabilauser posted image user posted image user posted image user posted image kak sem jezna naseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 5016
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 22:06:41   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: nizy

a , zdaj  pa nikjer nobeneuser posted image


jaz sem še tukaj user posted image , sem šla v kuhinjo kar luč ugasnit, ker tega nažiranja zvečer pa res mora bit enkrat konec user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 5017
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 22:07:15   
nizy
a zdaj si brez plenicuser posted image

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 5018
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 22:07:18   
srečka nosečka
kati - morda pa te plenice čakajo v trgovini user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 5019
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 22:08:23   
nizy
pa si jih plačala , al sploh niso do blagajne prišleuser posted image , če si jh plačala , so jih verjetno sparvili ,...

< Sporočilo je popravil nizy -- 27.9.2008 22:09:04 >

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5020
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 22:14:32   
nizy
in vse tiho je  bilo.......


(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 5021
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 22:17:06   
kati kati
JUTRI MORM POKLICAT...kaj takega pa še ne-od kar sem rodila sem nenormalno pozabljiva. ne morm pozabit ker se mi še ni nikoli kaj takega zgodilouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5022
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 22:18:57   
nizy
user posted image user posted image jaz sem enkrat pozabila wc papir že plačan na blagajni 

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 5023
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 22:19:04   
kati kati
IZVIRNO SPOROČILO: nizy

pa si jih plačala , al sploh niso do blagajne prišleuser posted image , če si jh plačala , so jih verjetno sparvili ,...

sem jih v dm kupila potem pa je šla še kolegica v Swarovski po uhane ..pa pejd poleg poleg...pa poln voziček...pa na živce mi gre ker so po novem v škatli..pa sem jih na tleh poleg vozička pozablauser posted image


_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 5024
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 22:24:22   
nizy
uuuuffff to , pa vprašanje , sicer te trgovine ne poznam , ker je pri nas nimamo , upam ,da nimajo plenic , če jih že majo , pa mislim , da se to da ugotoviti po kodi , vsaj upam , da je tako user posted image , pša verjetno majo kamere , tko ,da probi it nazaj , mogoče jih dobiš nazaj 

< Sporočilo je popravil nizy -- 27.9.2008 22:25:42 >

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 5025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  199 200 [201] 202 203   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  199 200 [201] 202 203   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?