|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki - 5. del
24.8.2008 13:40:20   
Janey
tak
juha za jakca se kuha, meso in krompirček za mojga sta v peči, marelični kndli zame pa tut v piskruuser posted image user posted image user posted image user posted image kak sem pridnauser posted image user posted image hehhe

je tako lepi dan se nardil, da komaj čakam da pojemo in se spokamo nekam ven. bi blo škoda da smo cel dan doma. grem pokukat na štedilnik

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Februarski sončki - 5. del
24.8.2008 13:58:24   
Februarka08
Ne morm verjet, vse cune so oprane... user posted image uf, pegla me čaka... mah, bo še mal počakala, potem pa na juriš user posted image
Larisa pančka že skor 1 uro user posted image glede na to kolk je na morju spala čez dan, je to že luksuz user posted image

Zdaj grem pa ven, moj peče zunaj in mam kuhno pospravleno user posted image kva se mi zdi user posted image

Dober tek vsem user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Februarski sončki - 5. del
24.8.2008 14:10:11   
nizy
..
IZVIRNO SPOROČILO: MetiLu

IZVIRNO SPOROČILO: nizy

meti - bodiji so res dragi user posted image ,  so pa  lepi user posted image


Nizy, sam so res dragi user posted image  še dobr da smo jih z Ello in Bajso takrat ko so bile razprodaje, nabavile v C&A, ko so jih imeli ful lepe po 2,5€, pa nekaj so mi jih tudi nanosili že ob rojstvu, pa mu bodo lih na jesen prav user posted image  tko, da zaekrat ne bo treba nič več kupovat, mogoče še kakšna bombažna majčka/puloverček za čez bodi oblečt, pa nujno rokavičke, teh pa nisem še nikjer najdla user posted image  Mam pa tud zdej dvoje žabice za pod hlače, pa razmišljam, če pri tako velikih user posted image  še pridejo v upoštev tiste bombažne žabice, ki se jih dobi v BC user posted image  ki so delane do pasu.

...









jaz tisti iz BC ne kupujem več , že dolgo časa ne , ker so mi te navadne žabce za pod hlače bolj praktične user posted image



< Sporočilo je popravil nizy -- 24.8.2008 14:15:37 >

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Februarski sončki - 5. del
24.8.2008 14:15:20   
nizy
ne boste verjele sem včeraj štela Azrine bodije  in jih  ima 30 , nekaj  sem jaz kupila , neki smo dobili , pa od Adne sem jih privlekla ven , tko da tu mač user posted image

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Februarski sončki - 5. del
24.8.2008 17:56:29   
buči
Meti, sem videla, da si bila pridna v HM! user posted image  Imajo ful lepe cote, ampak a veš, da mene malo moti, ker je toliko črne barve. Ne vem, jaz se kar nisem mogla ogločit, sem potem kupila le en črtast body in e nega enobarvnega (oranžen pa malo rjav), pa iste nogavičke kot ti. So ful praktične, upam, da bodo imeli še v kakšni drugi barvi, ker grem še vsaj 2 kupit. Naš jih namreč je ... user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Februarski sončki - 5. del
24.8.2008 20:02:08   
MetiLu
Čer!
Čist na hitro ker se gremo kopat in spat...

Buči, men tud ni všeč črna, sem bolj za rjavo barvo, tko da sem takšne stvari kupovala, pa temno modre, bež, oranžne kombinacije, nogavičk mam pa jest tud zdej že 9 parov, ker jih ful ponucamo user posted image

Današnji dan smo lepo preživeli, jutri pa spet delat user posted image  še en teden pa gremo tud mi čofat user posted image  user posted image  user posted image

Sem bila pa dones pridna, sem vse zlikala, pa še Janezu sem ene kavbojke zarobila, da mu bodo dalj časa prav, sem malo rob spustila user posted image

Janez je dones ful veliko jedel user posted image  3x GH, pa 3x dojenje, pa še ponoč dojenje, ne vem kaj mu je, včeraj pa pol manj user posted image

Šibam, se pol kej oglasim, če se bo slučajno katera tle nalimala, če ne bom šla pa kar spat ...

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Februarski sončki - 5. del
24.8.2008 20:48:51   
MetiLu
niste zabavne user posted image

se grem masirat ... no, sam lubeka moram zbudit user posted image

nočko

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Februarski sončki - 5. del
24.8.2008 21:00:54   
Janey
čer

vas pa je treba gnat da kera kaj pove, včasih pa vas štopat ni šlouser posted image user posted image user posted image

jaka je taki bošček moj...taki je sitkan, pa bogi od teh zobkov. vročine pomoje nima, nisem nti merila, ker ni niti malo vroč ampak je tak apatičn, sploh se nič kaj ne smeji, pa tak kar naekrat začne jokat, kot takrat ko je mel kolike. upam da čimprej mine in tudi da se danes naspi, ker ni spal včeraj nič ponoči nič danes popoldan nič, mislim malo je, ampak ne omembe vredno. revček

grem na večerjo in en del hausa pogledat

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Februarski sončki - 5. del
24.8.2008 22:06:41   
Februarka08
Čer.

Punce, jest sem tko zmatrana da komaj sedimuser posted image zdele sem 2 ure non-stop peglala in speglala 4 stroje cun! Tok sem bla trmasta da sem kar vztrajala, čeprav nisem mislila... no, mam pa narejenouser posted image čeprav komaj noge čutm... zdej gremo pa lohk spet na morjeuser posted image

Meti kake lepe cotike bo mel Janezekuser posted image ste se neki od cotik menile, pa sem si rekla, ziher ma Meti kaj v albumu pripopanouser posted image in glej ga zlomka, pa še res jeuser posted image

Grem, komaj še gledam pa še za stuširat se mam...
Nočkouser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Februarski sončki - 5. del
25.8.2008 7:12:04   
itata
dan,
ne boste verjele, da je moj jakob mal popustil s temle zbujanjem!! danes se je samo 2x priklopil in 1x me je vmes zbudil pa še to sam zato k se ni mogu obrnit na hrbet. ampak spiva že cel teden sama v zakonski, moj pa na kavču (k je bil tak kaos na začetku tedna, da se je mal "umaknil"user posted image  ). ga imam sicer na sumu mulca, da mu dela težave posteljica, ker mu je premajhna, on se tolk prevrača gor in dol, da ne moreš verjet. ker će spiva na ta veliki postli spiva itak vsak na svoji polovici. se nič ne stiskava pa se on vali povsod... vsakič k sem ga šla dvignit je bil z glavo v eni ograjciuser posted image  bo treba kmal na večjo postlo po mojem pa bo verjetno bolš.
danes imava alergologa pa bomo vidl kaj kej povejo.
vikend smo preživeli ok. včeraj pri tašči. se je skoz dogajal. 3 vnučki. sem dala malega v gugalnico in mu je bil cel žuruser posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Februarski sončki - 5. del
25.8.2008 7:51:02   
buči
Jutro, jaz sem bila tudi včeraj pridna. Po spet kakih 10 ali 14 dneh sem likala - in to vse! user posted image  Mi spet lep čas ne bo treba! user posted image  Držite pesti, da da moj danes mavec dol, ker bi šla tako zelo rada v Avstrijo v šoping ....

Koliko obrokov imate že zamenjanih z GH? No, mogoče je tole čudno vprašanje za doječe, ampak mi iammo že nekje 4 mesece le 5 obrokov, enega imamo zamenjanega za GH že več kot mesec. Bo treba še drugega, a ne?

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Februarski sončki - 5. del
25.8.2008 7:59:14   
mala_pikica
Dobro jutro!

Itata super, da ti Jakob zdaj malo boljše spi. Pa slikice z morja sem pokukala, se vidi kako je Jakob užival v svojem bazančku.
Pa dobro opravite pri alergologu, čeprav nam niso povedali nič novega in konkretnega. Imam pa 2.9. ponovno pregled pri alergologu pa bom videla kaj nam bodo zdaj povedali.

Mi pa smo zdaj dve noči slabo spali. Lana kašlja in se je nonstop zbujala, Luka pa se že 2dni ponoči praska in zelo nemirno spi, pa skozi nekaj jamra in to kar napol v spanju. Sem si ga dala danes ponoči, ker k sebi v posteljo, da se je umiril. Sem verjetno kaj takega pojedla, kar ne bi smelauser posted image user posted image
Drugače pa nam je vikend hitro minil, v soboto smo bili na rojstnem dnevu pri nečakinji, je praznovala 1. roj. dan. Ne morem verjeti, da je tako hitro minilo, pa se mi zdi, da ni dolgo, ko smo jo šli še v bolnico pogledati. Včeraj pa smo se malo potepali. Jutri pa dobim zopet nečaka starega 6 let na počitnice, tako da bo zopet pestro pri nas, ko z Lano ful norita in se igrata. Upam, da bo lepo vreme, da bosta lahko cel dan zunaj, ker drugače znata narediti po bajti celi raztur. Evo kavico sem popila, zdaj pa grem še jaz malo migati. Imam prav slabo vest, ko preberem kako ste vse pridne in delovne, jaz pa lena kotuser posted image . Naredim tisto kar je nujno, ostalo pa samo prelagam, na druge dneve. LP

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Februarski sončki - 5. del
25.8.2008 8:05:24   
mala_pikica
Buči držim pesti, da se tvoj reši mavca. Glede GH, pa smo mi začeli šele pri 6m in imamo samo dopoldanski obrok uveden, pa zdaj mu počasi uvajam še opoldanski obrok, ampak zdaj še bolj poskuša. Drugače pa se doji, pa sploh ne vem kolikokrat, ker ne štejem, ampak z nočnimi dojenjem se mi zdi, da ima veliko obrokovuser posted image . lp

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Februarski sončki - 5. del
25.8.2008 8:43:47   
pina-1
jutro.

jel e neko tražijouser posted image user posted image user posted image

Mi smo domauser posted image user posted image user posted image . Dopust je bil super naporen, ampak smo se nauživali 500 na uro. Punci sta bili non stop v vodi. Ana sploh ni hotela ven iz vode. Mia pa sploh ni poznala brisače. Spali smo super, jedli tudi... Mislim, da je ana že na 9kg. So pa na dopustu že prišli do kruha. Ana ga obožuje. Ampak najraje od vsega ma pa sladoleduser posted image user posted image . Je kar veliko na žlico, samo še vedno je cicika zakon.

ZDej grem pa začet razpakirat stvari in zalaufat stroj, ker se po bajti sploh sprehajat ne moremo. Uff kako tole sovražimuser posted image



_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Februarski sončki - 5. del
25.8.2008 9:10:16   
Janey
jutro

na hitro, ker jaka že protestira na igralni. kak je hecn, dela kroge okoliuser posted image tak ko se suče lepo rokice uporablja, ko pa se dvigne na kolena se pa z glavo zarije v tla.

je že pri meniuser posted image

ati je šel pa že v službo in sma sama...je blo tak fino zdaj z njim. HB je šel z avtom danes, ampak tak vem da bo šel hitro spet na motoruser posted image

grema se malo po postli metatuser posted image user posted image

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Februarski sončki - 5. del
25.8.2008 9:35:12   
Janey
sma se nasmejala in potem je pokec zaspančkal. kaki zlatek je moj jakec, samo se reži, pa HB ga danes zobki ne mučijo tak hudo, pa tudi spal je bolše kot včeraj ko ni nič spaluser posted image user posted image jaz sem pri zajtrku pol grem pa delat poročilo za prakso

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Februarski sončki - 5. del
25.8.2008 10:16:54   
Janey
kak se mi ne ljubi...mi je net crkno pa sem se šla malo učit, mam namreč v petek izpituser posted image pa mi je vse tak bzv. če je kr neka piflarija, ki ti nič ne da...tisto ki pa je pri tem predmetu zanimivo in uporabno zasneje pa ni v izpitu. eh...šolstvo je tak zgrešeno pri nas, od oš naprej.

jaka tak spi že 45 min in pomoje nebo več dolgo, če pa bo mi bo žal da niseem šla k njemu ninat.

grem gledat kak je, pa se mogoče vležemuser posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Februarski sončki - 5. del
25.8.2008 10:17:13   
Janey
tu tak ni nobeneuser posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Februarski sončki - 5. del
25.8.2008 12:29:20   
pina-1
a zdej ko sem prišla z dopusta ni nikjer nobene?user posted image

mlavla a bimi poslala link, kjer si naročila voziček?

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Februarski sončki - 5. del
25.8.2008 12:48:07   
jencili
dan,

evo nas kod vasuser posted image

Tkole je...
učer smo meli dvojno praznovanje. Taj je imel pol svečke, tašča pa tudi nekaj njihuser posted image . Sva z user posted image  nardila čokoladno torto in je bla zelo dobra. Mal sem sicer preveč testo namočila in je blo precej mehko spodaj, je blo pa zato tok boljšeuser posted image . Presenečenje s torto je uspelo, Taj je dobil nekaj darilcuser posted image , pa prvič smo probali tudi s korenčkom!user posted image
Prve tri žličke je bolj ko ne vn pljuval, pol mu je pa zalaufalo in jih je ne 5 lepo pojeduuser posted image .
Nisem pa čist ziher, da je njegov želodček to najboljš prenesu. Ponoči se mi je namreč zbujal na slabi 2 uri in to prov z orng jokom in ne stokanjem kot ponavadiuser posted image user posted image . K sm ga uzela v naročje je še neki časa jokal, pol se pa počasi umiril. Kokrat sem ustala dons raje ne omenjam...
Res upam, da se nam te noči kej kmalu uredijo, ker tole je...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Februarski sončki - 5. del
25.8.2008 12:54:33   
Janey
jaka spet spiuser posted image kar ne morem verjet, ko sma doma sam tarna in sitnari in pol včasih tak joka da od joka zaspi, ko sma pa zuunaj se pa samo smeji, pa bog ne daj da bi spal...mah kaj češ

jencili vidim da nas ima kar nekaj težave s spanjem...sej bo, do 3 let se vse popraviuser posted image user posted image user posted image user posted image

ma jaz nisem spala že od nosečnosti, te sem vsaj 6x šla lulat, zdaj sem srečna če se jaka samo 6x zbudiuser posted image user posted image

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Februarski sončki - 5. del
25.8.2008 13:07:31   
jencili
IZVIRNO SPOROČILO: Janey

jaka spet spiuser posted image kar ne morem verjet, ko sma doma sam tarna in sitnari in pol včasih tak joka da od joka zaspi, ko sma pa zuunaj se pa samo smeji, pa bog ne daj da bi spal...mah kaj češ

jencili vidim da nas ima kar nekaj težave s spanjem...sej bo, do 3 let se vse popraviuser posted image user posted image user posted image user posted image

ma jaz nisem spala že od nosečnosti, te sem vsaj 6x šla lulat, zdaj sem srečna če se jaka samo 6x zbudiuser posted image user posted image



xxxxxxxwss wxc cxc rewR3 V dx b gf t r g

no, to so bli Tajevi pozdravčkiuser posted image , zdej lohk pa še jst kej napišemuser posted image

hotla sm rečt, da če se do 3 let vse popravi, da pol je to itak sitnišuser posted image
sej smo v kočni fazi že pol leta stariuser posted image
še par noči in bo mimo, če bo tko kot ti pravišuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Februarski sončki - 5. del
25.8.2008 13:24:37   
kati kati
dan,

javljam se po dolgih laških letih,
kak je grozno ko nisem  imela interneta, pa je nekaj crknalo v računalniku pa sem bla odrezana od sveta...
je kaj posebnega, ker nimam časa brati...
uglavnem nikakor nisem mogla javit, ta vikend  sem bla v Radencih (pri  mojem očetu)..smo mel mal piknika(beri: šla sma sama z Majem ker moj ni hotu zram)..pa sma se mela odlično...mal šopinga v mb...bil je Maj priden!mal smo se poboljšali s spanjem(danes sam 1 budnica za dojenje pa enkrat za čaj)pa 3 dudo...napredujemo

je pa res da smo zmanjšali dojenje čez dan mogoče 2 čez dan...obožuje GH!
Jemo zelo radi rižolino pa sadje..pa nobenega ne sme videt da je, ker se kr začne trest da bi on tudi!!!user posted image

METI-lepe cotke...maj ma isto bundico pa 2 nova bodijauser posted image


_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Februarski sončki - 5. del
25.8.2008 13:28:05   
mlavla
evo tole je za pino..
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300251652427&ssPageName=MERC_VIC_RSCC_Pr12_PcY_BIN_Stores_IT&refitem=300230133256&itemcount=12&refwidgetloc=closed_view_item&usedrule1=StoreCatToStoreCat&refwidgettype=cross_promot_widget&_trksid=p284.m183&_trkparms=algo%3DDR%26its%3DS%252BI%252BSS%26itu%3DISS%252BUCI%252BSI%26otn%3D12

se oglasim še akj kasenje..zdele mamo glih kosilo..

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Februarski sončki - 5. del
25.8.2008 14:15:02   
Suzi*
daan.

vozičkale smo že. je bla pa danes sitna za znoret zjutraj. že prej je bla 4 dni brez kakanja in je včerej v mukah kakala. user posted image  je tako rjovela zraven, božica. upam, da se porihta to s prebavo kej kmal.
čez vikend smo se pa potepali. je blo prov luštno, tud kuhat mi ni blo treba. user posted image

pina, WB!!! user posted image

grem mal prebrat, če bo čas, sem čist v zaostanku.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Kolikokrat kopate dojenčka?
Itkica



vsak dan (32%)

2-3 krat tedensko (45%)

1 krat tedensko (23%)


Število vseh glasov: 272

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!