|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 10:26:26   
špelin@
Kristus, kako si ti en težek tip... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 10:30:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nicimoja

Bakfark, pa še to! Res je da imamo na forumu vsi pravico izražati svoja mnenje v + ali - obliki, vendar mislim, da se ti na forumu najahaš zgolj zaradi provorciranja in da se ob pisanju teh postov prav sladko smejiš. Prav predstavljam se te, kako to zgleda.
Zdej lahko rečeš: "ja, kako babe hitro palimo na to in se odzovemo!" Res ni vredno, ampak jst ne morem, da ne bi butnala ven, kar ti gre.
Očitno ti v življenju vse teče kot po maslu, da se imaš čas ukvarjati s tako nepomembnimi stvarmi.


V bistvu me to paljenje nekaterih zelo moti. Običajno tukaj ni nobenega argumenta proti. Bum, tras, gremo dalje: "Ljubi moj možek, a ti skuham kakšno kavico...?". Tako jaz to vidim.

(odgovor članu nicimoja)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 10:33:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Kristus, kako si ti en težek tip... user posted image user posted image user posted image


Eeem, moj nick je Bakfark.

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 10:37:38   
hrchy
Meni se zdi to res. Njihova kolegialnost se mi kaze predvsem v tem, da veliko laze zorganizirajo eno stvar kot zenske; ideje posameznika se tudi hitreje (ali pa vsaj bolj konstruktivno) podprejo, pa pomagajo si, tudi ce se ne poznajo tako dobro. Zenske pa komplicirajo preden se za karkoli odlocijo – ali preden kam it, ali preden sprejeti koga novega v druzbo ali karkoli... Res pa je, da zenske pokazejo vecjo mero empatije v dolocenih primerih, kar je plus pred moskimi. Glede prijateljev pa... vsi jih rabimo, vsi smo jih veseli, ampak osebno se raje in vec druzim s prijatelji moskega spola (prav zaradi dolocenih osebnostinh lastnosti).user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 10:39:15   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
Kristus, kako si ti en težek tip... user posted image user posted image user posted image

Eeem, moj nick je Bakfark.

Fakbakr, res si težek tip... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 10:42:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Jaz bi se pa kar strinjala.
Razen tisto o fuzbalu pa gejevstvu neuser posted image , k moj fuzbal trenirauser posted image




Ma, ti si mu samo krinka user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 10:44:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Zagrizeni nogometni navijači so ponavadi tisti, ki nimajo življenja. In tudi nimajo področja na katerem bi bili uspešni in se nikjer drugje ne morjo metat vn.


Mislim, večje bedarije pa še svoj živ dan nisem slišala user posted image user posted image user posted image   



Sicer ima tukaj maruškaŠ delno prav. Pravim delno, ker stvar ni tako enostavna kot se zdi. Ampak to je že druga tema.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 10:46:56   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: hrchy

Meni se zdi to res. Njihova kolegialnost se mi kaze predvsem v tem, da veliko laze zorganizirajo eno stvar kot zenske; ideje posameznika se tudi hitreje (ali pa vsaj bolj konstruktivno) podprejo, pa pomagajo si, tudi ce se ne poznajo tako dobro. Zenske pa komplicirajo preden se za karkoli odlocijo – ali preden kam it, ali preden sprejeti koga novega v druzbo ali karkoli... (prav zaradi dolocenih osebnostinh lastnosti).user posted image


A pa si ti sigurna, da si s tega planeta user posted image

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 10:48:15   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
Kristus, kako si ti en težek tip... user posted image user posted image user posted image

Eeem, moj nick je Bakfark.

Fakbakr, res si težek tip... user posted image


user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 10:51:38   
Mišni
ideje posameznika se tudi hitreje (ali pa vsaj bolj konstruktivno) podprejo


Ja, tako kot pri otrocih: "A se gremo to?"  "JAAAA!!!!"

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 10:53:52   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Zagrizeni nogometni navijači so ponavadi tisti, ki nimajo življenja. In tudi nimajo področja na katerem bi bili uspešni in se nikjer drugje ne morjo metat vn.


Mislim, večje bedarije pa še svoj živ dan nisem slišala user posted image user posted image user posted image   



Po moje je maruška mislila na une huliganske navijače, a veš, na Angleže npr., ki se pobijajo med seboj ali kaj že počnejo.



_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 10:59:31   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
1. moški, ne glede na mnenja nasprotne polovice, ko ve da gre za pravo stvar, mora pokazati dovolj odločnosti in trdno stati za svojimi stališči, ko se odloči ali se bo in koliko za svojega prijatelja žrtvoval.



2. Zdaj pa, da se malo vrnemo v preteklost, v srednjo šolo, kjer lahko na skupinskem vzorcu odkrijemo razliko med ženskimi in moškimi skupinami. Fantje - vedno solidarni, zmeraj enotni, sicer res včasih mogoče razdeljeni na skupinice treh ali štirih ampak v končni fazi vedno kompaktna in homogena ekipa.
Ženske - razdeljene v klane, običajno med seboj skregane, očitna borba za dečke in v povezavi s tem pogosto spletkarjenje in podtikanje, ljubosumne...


1. otročarija oziroma bedarija

2. pri ženskah je to stopnja v razvoju, pa moških pa končni stadij razvoja

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 11:02:23   
Katey
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Če že obstaja kaka kritika na račun ženske, ki je v mojem postu sicer ne vidim, to še ne pomeni, da je moj odnos do nasprotnega spola šovinističen in seksitičen.
Prej bi rekel, da so to ženske tipa bumerang, ki pride, se "zlaja" (oprostite na izrazu, upam da ne bo tole razumljeno kot enačenje žensk s psi) in potem mrkne, sodi človeka po enem postu, ki je mogoče samo izhodišče za neko debato in v katerem ni povedano vse, jajc, pa da bi se v kakšno spustila in mogoče videla situacijo iz druge perspektive, pa nima. Raje se slepo vztraja pri svojem. Blazno široko.


Eni na en način drugi na drug, kakor komu paše.
Če pa me spomin ne vara si ti že na eni temi nekaj časa nazaj, o nekih 'princeskah', tudi zelo široko zaključil s komentarjem, da smo stupenjače user posted image user posted image  itd...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 11:17:43   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni


2. pri ženskah je to stopnja v razvoju, pa moških pa končni stadij razvoja


Je videt, ja .....

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 11:20:00   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni


2. pri ženskah je to stopnja v razvoju, pa moških pa končni stadij razvoja


Je videt, ja .....


user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 11:21:48   
nicimoja
BRAVO Mišni user posted image . Ampak verjemi, njemu to ne bo dovolj!!!!user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 12:17:09   
Volga
No, takole je bilo mišljeno:

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

2. pri ženskah je to stopnja v razvoju, pa moških pa končni stadij razvoja


user posted image







(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 12:18:21   
Volga
In tole:

IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni


2. pri ženskah je to stopnja v razvoju, pa moških pa končni stadij razvoja


Je videt, ja .....


user posted image

Kakšna užaljenost, daddy.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 12:23:03   
Anonimen
jst se pa zelo strinjam...iz teh razlogov se nikoli nisem pretirano družila z ženskamiuser posted image

in ja, če imam jaz prijatelja, ki ga poznam veeeeliko dalj časa, kot partnerja, kaj mu daje pravico, da posega v najino prijateljstvouser posted image in če bom presodila, da ta prijatelj rabi mojo pomoč, čeprov se to mojemu partnerju zdi nepotrebno in bi mogoče rad celo težil, ga gladko in hladno zignoriram in naredim tako, kot se mi zdi prav. ker on nima pravice, da muksne v taki zadevi. kot nimam jaz pravice, da muksnem, ko ga ob treh zjutraj kliče prijatelj da mu je v postojni sesulo motor in gre ponj. valjda. če nebi šel, ga jaz v rit nasuvamuser posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 12:25:54   
Mišni
kot nimam jaz pravice, da muksnem, ko ga ob treh zjutraj kliče prijatelj da mu je v postojni sesulo motor in gre ponj. valjda. če nebi šel, ga jaz v rit nasuvam


Kaj pa če ima takrat npr. vajin otrok visoko vročino, pa ga bo mogoče treba v bolnišnico peljati? Ali pa tebe tako boli križ, da otroka ne moreš dvigat, paje še mali dojenček? Kaj pa takrat? Saj se ne gre samo zato, da ženo mogoče rit srbi, pa jo more partner popraskat.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 12:29:24   
Anonimen
no, to so seveda izredne situacije, sem prepričana, da prijatelj razume, če je tako. je pa zelo malo možnosti, da se te stvari tako poklapajo, da mene točno takrat boli križ, ko je treba prijatelju naredit uslugouser posted image če pa se, pa vsak normalen človek ve kaj mu je prioriteta. tudi jaz sem že zavrnila prijatelja, ker sem enostavno znašla v situaciji, ko je bilo nekaj drugega pomembnejšega. in je razumel. in sem tudi bila zavrnjena. in sem razumela. 

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 12:33:49   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

no, to so seveda izredne situacije, sem prepričana, da prijatelj razume, če je tako. je pa zelo malo možnosti, da se te stvari tako poklapajo, da mene točno takrat boli križ, ko je treba prijatelju naredit uslugouser posted image če pa se, pa vsak normalen človek ve kaj mu je prioriteta. tudi jaz sem že zavrnila prijatelja, ker sem enostavno znašla v situaciji, ko je bilo nekaj drugega pomembnejšega. in je razumel. in sem tudi bila zavrnjena. in sem razumela. 


Zdaj si napisala to, kar jaz trdim, da je prav. Prvi post na tej temi pa trdi obratno.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 12:44:54   
Anonimen
az nisem razumela takouser posted image in zelo pomemben je stavek "ko gre za pravo stvar". tu pa si vsak sam postavlja meje.
temu prijatelju je recimo sesulo mašino. lahko pa bi se hudo poškodoval.lahko bi bilo kaj drugega, hudega. sej je res, da so gasilci in reševalci in policisti. v tem primeru bi prišli bolj prav, ker je pač bilo v postojni, 100km stran. lahko pa bi bilo kje bližje. lahko bi imel nesrečo tik pred domom, moj bi imel do njega 10 min, ostalih ni za pričakovati prej kot v pol ure. in mene boli križ. in otrok ima vročino. kaj je pomembneje? kaj je prava stvar?

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 12:54:56   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: nicimoja
Dragi Bakfark! Prebrala sem že nekaj tvojih člankov in mislim - halo človek - brezveze, zateženo in egoistično razmišljanje, vedno naprteno proti ženskam.
No, no, to ni čisto res. Če tako misliš si prebrala le malo njegovih prispevkov. Meni se zdi skoraj vedno čisto realen. Včasih malo preveč zafilozofira za moj okus, drugače mi je pa kar berljiv.

Ljep pozdrav

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 13:03:45   
ronja
ulla, ni tako mala možnost, da se stvari poklopijo, saj veš: user posted image gre na kup srat... Se ti zgodi, da po več ko pol leta ne smeš dvigovat nič težkega, v tem času se pa marsikaj zgodi...

Mislim, da leta niso tista stvar, po kateri se gleda, koliko je treba za koga naredit: učiteljico iz OŠ tudi poznam dlje, pa zato ne bom do nje bolj prijazna kot do svojega lubija... Važno je, koliko ti človek pomeni, kaj sta en drugemu, ne pa koliko časa se poznata.

Če je prijatelj pravi prijatelj, bo točno rauzumel, če bom rekla, da danes pa nimam časa z njim čvekat ali it na sprehod, ker sva ravno dobila varstvo za tamalo in greva z lubijem v kino, recimo. čeprav lubija vsak dan vidim, prijatelja pa ne.

Če se ponesreči, bom pomagala po svojih močeh tudi popolnemu tujcu, če bom tam, to itak ni bilo vprašanje.

Nisva navajena, da bi kdo od naju delal probleme s prijatelji, njega je treba še malo dregnit, da se kdaj spomni koga poklicat, jaz mam tudi prijatelje, s katerimi se po pol leta ne slišimo, potem pa v par dneh vse nadoknadimo, recimo. In mi je fino, da vejo, da bom tam, če bojo rabili in obratno. In mi je tudi fino, da vem, da lubi ne bo težil, če se cel popoldne pogovarjam po msnju s prijateljem, da mu pomagam prebrodit krizo. Če pa bi me takrat potreboval ljubi, bi bil na 1. mestu. In zvečer mu rečem hvala, da je razumel in on poskrbel za tamalo.

Da pa bi mu rekla:"J*** se, jaz grem ven s tem kolegom, ti pa maš, da poskrbiš za tamalo!" se mi zdi pa grdo. In tudi tako se lahko razume, da pač narediš po svoje "ne glede na mnenje druge polovice".

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?