|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 13:05:02   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

az nisem razumela takouser posted image in zelo pomemben je stavek "ko gre za pravo stvar". tu pa si vsak sam postavlja meje.
temu prijatelju je recimo sesulo mašino. lahko pa bi se hudo poškodoval.lahko bi bilo kaj drugega, hudega. sej je res, da so gasilci in reševalci in policisti. v tem primeru bi prišli bolj prav, ker je pač bilo v postojni, 100km stran. lahko pa bi bilo kje bližje. lahko bi imel nesrečo tik pred domom, moj bi imel do njega 10 min, ostalih ni za pričakovati prej kot v pol ure. in mene boli križ. in otrok ima vročino. kaj je pomembneje? kaj je prava stvar?



Meni je bilo čisto jasno to, da dedci držijo skupaj, ne glede na to, ali babe srbi rit ali ne. V tem smislu.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 13:07:04   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Kakšna užaljenost, daddy.


Če ti tko pravš ..... pol pa že user posted image .

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 13:08:59   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Kakšna užaljenost, daddy.


Če ti tko pravš ..... pol pa že user posted image .


Na, dam še tebi enega user posted image  

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 13:17:09   
Anonimen
ronja, mal si falilauser posted image ker ne govorimo o čveku pa sprehodih in žurkah, pa tud primerjava učiteljice iz Oš pa prjatla, k ga maš že cel lajf je malo mimouser posted image govorimo o pravih prijateljih in o resnih situacijah, ko nas rabijo, našo pomoč.
in dejstvo je da ogromno ženk blazno komplicira ( družim se pretežno z moškimi, tko da vem) in ne ločijo piva od nujne situacije. in si drznejo naprej metat pol očitke v stilu ti prjatli več pomenjo kot družina in podobne bedarije. men je to pač trapasto. in jst tud če me hrbet boli al pa ma otrok vročino ne bom komplicirala, tud če se zgodi da pa gre samo na pivo. a bo mene kej manj bolelo, če ne gre? se boma že tko zorganizirala, da bo lohk un šel, jst pa zarad tega ne bom trpela. in tud ne rabi it 78km daleč, lohk gre tko da je čez minuto doma, če pride tko. to je čisto stvar pogleda. če hočeš komplicirat, boš, če pa ti ne boš. je pa fgajn, če se zavedaš, kaj vse to za sabo potegne.

vidiš mišni, ti si vidla to, jst sm vidla drugo, tebe bo rit srbela glih takrat, ko bo tvoj hotu kam it, mene bo pa takrat, ko vem da mi bo na razpolago, da me bo počohaluser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil ulla80 -- 22.8.2008 13:18:40 >

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 13:44:59   
ronja
Ne vem, če sem falila - bakfark ni dal nobenega konkretnega primera, da bi se dalo razbrat - ali gre za "pravo stvar, beri: pivo", ali za ""pravo stvar, beri: nekaj je narobe s prijateljem"...

Primerjava tovarišice iz oš je za ilustracijo, da leta ne prinesejo kakovosti v odnosu.

Iskreno dvomim, da je veliko žensk, ki bojo komplicirale, če bo mož šel po ponesrečenega prijatelja. Če so punce tvojih prijateljev res take, to veliko pove o njih - so sami blesavi, da si niso boljše zbrali... Navsezadnje partner veliko pove o človeku samem, pa če si priznaš ali ne...

Če pa ima otrok vročino in ga ti ne smeš dvignit iz postelje, on bi šel pa na pivo, pa se seveda lahko organiziraš, vendar pa je lepo, če partner pretehta to, koliko naredi s svojo kaprico tebi problemov. Gotovo vsake toliko človek rabi odklop in nobena pametna žena ne bo tega preprečevala možu. Gotovo pa tudi v situacijah, ko je lahko majhna napaka velika, vsak pameten mož najprej poskrbi za ženo in otroke.

Jaz sem bolj družabna od svojega dragega, tako da imava kvečjemu obrnjeno situacijo, amapk se mi zdi fer, da malo pogledam tudi nanj, ne samo na prijatelje. Ko sem recimo plavala s prijatelji, pa bi malo ostala z njimi, da gremo na pijačo, ga pokličem, če je mala ok, ali se nujno rabi dojit oz. je pač sitna in potem se glede na to odločim, ali bom ostala z njimi. V normalni zvezi ti bo itak vsak privoščil tiste prijatelje, pri katerih se razveseliš. Če pa pride vsakič od njih ves jezen nate, kako nisi tako v redu, ker tako prijatelji mislijo... POtem pa verjamem, da niso tako navdušeni nad tem, da gre ven z njimi...

Mislim, da se nikoli ni zgodilo, da bi mu rekla, da naj nekam ne gre ali se kujala okoli tega, na splošno on bolj gleda name, jaz pa bolj nanj, kar se mi zdi veliko bolj praktično.

Mislim pa, da prijateljem nič ne pomagaš, če samo skupaj z njimi p*** čez njihove žene... To jih samo podpihuje in težje rešijo svoje probleme z njimi, na koncu pa so prav oni bolj nesrečni! Če jim približaš ženino plat, (pa čeprav po tvoje nima prav) da jo razumejo, je veliko večja verjetnost, da bosta onadva zadevo mirno rešila in ga bo naslednjič rada pustila ven s tabo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 14:02:00   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
Prej bi rekel, da so to ženske tipa bumerang, ki pride, se "zlaja" (oprostite na izrazu, upam da ne bo tole razumljeno kot enačenje žensk s psi) in potem mrkne, sodi človeka po enem postu, ki je mogoče samo izhodišče za neko debato in v katerem ni povedano vse, jajc, pa da bi se v kakšno spustila in mogoče videla situacijo iz druge perspektive, pa nima. Raje se slepo vztraja pri svojem. Blazno široko.


Dragi moj Bakfark, jaz imam v svojem življenju še vse kaj drugega početi kot viseti na forumu. In od danes zjutraj pa do zdajle sem bila na plaži in plavala, če oprostiš.
Pa še dobro, da vsaj ti človeka ne sodiš po enem postu glede na to, da si že definiral kategorijo žensk po mojem prispevku. user posted image
Jajca imam pa v hladilniku, jih rabiš?

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 14:31:22   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
vidiš mišni, ti si vidla to, jst sm vidla drugo, tebe bo rit srbela glih takrat, ko bo tvoj hotu kam it, mene bo pa takrat, ko vem da mi bo na razpolago, da me bo počohaluser posted image user posted image


Ampak ti čisto zares po moje ne razumeš.
A ti boš recimo da bruhala do onemoglosti, pa otrok bo zraven imel krče, samo takrat, ko prijatelj tvojega moža ne bo potreboval?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 14:33:08   
baguSka
A ti boš recimo da bruhala do onemoglosti, pa otrok bo zraven imel krče, samo takrat, ko prijatelj tvojega moža ne bo potreboval?


Logika.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 14:35:21   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

A ti boš recimo da bruhala do onemoglosti, pa otrok bo zraven imel krče, samo takrat, ko prijatelj tvojega moža ne bo potreboval?


Logika.


ja, a ne.

Pa ronja ni nič falila, je čisto dobro razumela.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 14:41:19   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Zagrizeni nogometni navijači so ponavadi tisti, ki nimajo življenja. In tudi nimajo področja na katerem bi bili uspešni in se nikjer drugje ne morjo metat vn.


Mislim, večje bedarije pa še svoj živ dan nisem slišala user posted image user posted image user posted image   



Po moje je maruška mislila na une huliganske navijače, a veš, na Angleže npr., ki se pobijajo med seboj ali kaj že počnejo.




Hvala za pomoč, točno to sem mislila. Kar je v mejah normalnega je itak čist normalno. Tut sama drugač kdaj spremljam kakšen šport, tekmo, prvenstvo. Navijam pa predvsem na tekmah, kjer igra moj 8 letnik user posted image .

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 15:07:50   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
, da se danes ženske nemalokrat postavijo med moža in prijatelje

Drugače ne gre. Razen če se poročiš s prijateljem, samo potem se bo pa on postavljal me tebe in druge prijatelje user posted image .

Če so ti prijatelji več kot žena, potem se ti ni bilo treba poročiti. S poroko dejansko sam ženo in družino postaviš na prvo mesto. Vsaj logično je tako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 15:12:40   
ronja
Eni pa še poroke ne rabimo za touser posted image . Sicer se pa strinjam.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 15:13:11   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
ne glede na mnenja nasprotne polovice, ko ve da gre za pravo stvar, mora pokazati dovolj odločnosti in trdno stati za svojimi stališči, ko se odloči ali se bo in koliko za svojega prijatelja žrtvoval.

Razlika med prej in potem je v trem, da prej žrtvuje sam sebe, potem pa žrtvuje tudi del žene in družine. Potem ni več sam, odločitve, ki jih sprejema ne vplivajo samo na njega.

Torej v zdravem odnosu bo moški znal ženi razložiti zakaj je za njega neko žrtvovanje pomembno in se bo žrtvoval samo v mejah sprejemljivosti obeh partnerjev, žena pa bo to svojo mejo sprejemljivosti žrtvovanja povišala ravno zaradi njunega odnosa in njenega razumevanja moža.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 16:22:33   
Anonimen
Če so ti prijatelji več kot žena, potem se ti ni bilo treba poročiti. S poroko dejansko sam ženo in družino postaviš na prvo mesto. Vsaj logično je tako.


Začel si me parafrazirati. Čekiraj moje prejšnje poste.

Torej v zdravem odnosu bo moški znal ženi razložiti zakaj je za njega neko žrtvovanje pomembno in se bo žrtvoval samo v mejah sprejemljivosti obeh partnerjev, žena pa bo to svojo mejo sprejemljivosti žrtvovanja povišala ravno zaradi njunega odnosa in njenega razumevanja moža.


Tehnofil presenetil si me. Nisem si mislil, ampak kar je je - zelo bistro povedano.

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 17:07:11   
Anonimen
Jasno, ob kozarcu-dvema viška žgane pijače, sva tako odkritnosrčna drug do drugega s kolegom začela razpravljati o pomenu prijateljstva in kaj prijateljstvo je


Vse tisto med kozarcki viska.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 18:19:41   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Kristus, kako si ti en težek tip... user posted image user posted image user posted image


Eeem, moj nick je Bakfark.



Dobra Majstore !! user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 18:45:20   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Kristus, kako si ti en težek tip... user posted image user posted image user posted image


IMO Bakfark premore precejsno dozo zdravega razuma in doslednosti. In spet IMO to je predpogoj, da bi nekdo sploh lahko postal/ bil prijatelj v resnicnem pomenu besede. In znova IMO "zasrale ste" potencijalno zelo dobro temo.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 22:47:37   
Rožica I
Meni je, recimo, zanimivo poslušat moško debato o politiki user posted image .
Pa kaj takrat vse ne slišiš- žalijo se do onemoglosti, zmerjajo se s komunisti ali belogardisti, hočejo drug drugega namlatit... Skratka mala vojna user posted image !
In potem...... se priziba mimo natakarica z bujnim oprsjem in kot iz topa user posted image , složni,.....naročijo še eno rundo user posted image !
Hočem reči, moški rabijo svojo  dozo rekreacije/špilanja taroka/muziko..., kar si bodi, ampak v moški družbi. Ne razumem točno zakaj, enostavno pač tako je user posted image .

Je pa dejstvo, da smo ženske glede tega, da si avtomatsko, (brez slabe vesti) vzamemo tedensko čas zase, premalo odločne in egoistične user posted image ! Morda tudi manj rabimo ( ali smo se samo navadile živet s to mislijo user posted image ) prijateljske družbe. Oz potrebno druženje opravimo kar po telefonu/forumih/skypu... Tako smo skromne glede zadovoljevanja lastnih socialnih potreb?!
Otrok ima vročino, moški bo otroku prečital pravljico, ga pocrkljal in odšel na fuzbal. Mirne vesti. Ženska si bo avtomatsko prestavila termin laufanja, ker je dete bruhalo. Čeprav je ati doma...




_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Prijateljstvo
22.8.2008 22:58:59   
atanja
Pa joj ta moška prijatelstva-ne vem če glih ženska pride vmes: se mi bolj zdi da je ena dtran od prijateljstva večkrat užaljena ker nekdo ki je v vezi nima več tok cajta...
Al pa stavek: Mi se že dalj časa poznamo k vidva...-ta je nabolj beden

ne vem no sam jaz imam prijateljice ki jim stojim vedno ob strani res pa da ne morem it čist vedno na kavo z njimi kadar se jim sprdne... Ko me rabijo povejo. Pri decih pa je problem če zamudiš kako kavo zaradi ženske ker je pol copata.

Mene osebno je oviral prijatel pri moji vezi ker mu ni blo jasen da pač glih vsako sekundo pa tud nimam cajta govort in je bla velka užaljenost.... Prijateljice pa razumejo da mi pač stvari ki so meni všeč vzamejo cajt in med njimi so tudi one.

Obstajajo pa valda izjeme iz ene in druge stani, tako da takšno posploševanje je nesmiselno ,ker je vsak drugačen ,edin stereotipi ostajajo isti.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Prijateljstvo
23.8.2008 0:05:31   
ZmajTolovaj
in dejstvo je da ogromno ženk blazno komplicira ( družim se pretežno z moškimi, tko da vem)


Ulla80, ti pa menda čist v vsakem postu napišeš, da imaš več prijateljev kot prijateljic oz. da so moški tak zakon, da se samo še z njimi družiš. Ampak kako pa potem veš, da ženske komplicirajo, če se ne družiš z njimi? No, skratka, sej vem, kaj hočeš povedat, ampak jaz ti tud lahko povem, da poznam pa TAKE KOMPLIKATORJE, da se lahko pa vsaka babnca skrije pred njimi. Pa neodločneže, k že kavo naročajo več kot 10 minut. Živa katastrofa.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Prijateljstvo
23.8.2008 0:40:55   
karmy
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Imam ravno nasprotne izkušnje: da se ljubosumni prijatelji postavljajo med partnerja, ker jim prijatelj zdaj ne namenja več toliko pozornosti kot prej...


Tudi to sem že videl. Zdi se mi, da je to res izraz prikrite pedra v moškem.


Če boš kdaj opazoval žensko z majhnim otrokom recimo na avtobusu in kako se ostale ženske obnašajo do nje, se ti bojo mogoče malo razširila obzorja


Dobro, podobno obnašanje sem videl tudi pri moških, nasplošno pa je to značilno za starejše ljudi.
Glede srednje šole - mogoče se vzorec obnašanja v skupini kjer prednjači moški spol precej drugačen.
In recimo, da je fuzbal neke vrste fajt - na koncu si vedno damo roko.


samo po tej temi, Bakfark, sklepam da boš ti zelo dober naslednik Dr. Janeza Ruglja.... ni kaj



_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Prijateljstvo
23.8.2008 20:24:18   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Otrok ima vročino, moški bo otroku prečital pravljico, ga pocrkljal in odšel na fuzbal. Mirne vesti. Ženska si bo avtomatsko prestavila termin laufanja, ker je dete bruhalo. Čeprav je ati doma...





Ja, če je možakar nesposoben oz. ostal v dobi neandertalecev. Moj pa v tem primeru ni. Pa je daleč od bisera od možakarja, samo neke zadeve ima pa poštimane v glavi.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Prijateljstvo
24.8.2008 12:06:57   
Rožica I
Res bi me zanimalo iskreno mnenje uporabnic RR v tem primeru in predvsem % moških, ki (bi) so to napravili. Po moje kakšnih 75% moškim, bi bilo to popolnoma normalno, ostalih 20% to ne bi "upali" napravit, 5% moških pa to dejansko sploh ne bi padlo na misel. 

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 24.8.2008 12:09:39 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Prijateljstvo
24.8.2008 12:08:19   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Otrok ima vročino, moški bo otroku prečital pravljico, ga pocrkljal in odšel na fuzbal. Misleč da bo otrok itak v varnem maminem naročju. Mirne vesti. Ženska si bo avtomatsko prestavila termin laufanja, ker je dete bruhalo. Čeprav je ati doma...





Ja, če je možakar nesposoben oz. ostal v dobi neandertalecev. Moj pa v tem primeru ni. Pa je daleč od bisera od možakarja, samo neke zadeve ima pa poštimane v glavi.


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Prijateljstvo
24.8.2008 12:32:19   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Otrok ima vročino, moški bo otroku prečital pravljico, ga pocrkljal in odšel na fuzbal. Mirne vesti. Ženska si bo avtomatsko prestavila termin laufanja, ker je dete bruhalo. Čeprav je ati doma...

Res bi me zanimalo iskreno mnenje uporabnic RR v tem primeru in predvsem % moških, ki (bi) so to napravili. Po moje kakšnih 75% moškim, bi bilo to popolnoma normalno, ostalih 20% to ne bi "upali" napravit, 5% moških pa to dejansko sploh ne bi padlo na misel. 




Pri nas je tako. Moj mož bo šel igrat hokej, ker mu bom jaz rekla, naj gre. Zakaj bi dva čepela ob bolanem otroku, če eden zadostuje, saj mu več kot vročino zmeriti, dati kakšen Calpol, ni potrebno. Kar se tiče zdravstvene nege. Pocarta ga pa lahko naenkrat tako ali tako samo en. Ali ati ali mami.  Torej ne vidim razloga, da bi oba ostala doma, samo zato, ker je otrok bolan.Če pa bi bila situacija obratna, torej, da bi jaz imela kakšno zadevo, bi bila njegova reakcija popolnoma enaka, kot moja.

V partnerskem odnosu gre za prilagajanje in seveda razumevanje partnerjevih potrebb, želja. In to sta dve izmed ostalih lastnosti, ki "označujeta" PRAVO ljubezen.

Pa še to....Imeti otroka ne pomeni totalno žrtvovanje staršev. Kajti zdrav odnos med starši in otroki je vse prej kot nenehno žrtvovanje staršev in nič drugega. Otrok je samo DEL mojega življenja, mislim, da sme biti moje življenje(torej življenje staršev nasploh) sestavljeno še iz česa drugega, kot pa samo žrtvovanja. In zadovoljen starš je dober starš. Vsaj moje mnenje je takšno.



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?