|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dr.Gavričeva v MB
5.12.2008 16:37:17   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: baci

oprosti,vendar ne razumem zakaj ne greš k moškemu,vendar samo k ženski!!!

tega nisem nikoli razumela in po moje nebom nikoli!!
me zanima če ,ko boš imela porod,pa bo moški,boš rekla da neboš rodila,ker zahtevaš žensko!!! halloo

ma ko daš tolk čez kot me, ti je že čisto vseeno komu jo pokažeš.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: dr.Gavričeva v MB
5.12.2008 18:26:20   
eternety
Mislim, da v tem primeru ne gre za to "komu jo pokažeš", ampak da so ženske ginekologinje bolj sočutne,
lažje razumejo našo stisko v primeravi z moškimi ginekologi, ki na čase delujejo precej hladno.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: dr.Gavričeva v MB
5.12.2008 18:30:52   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: eternety

Mislim, da v tem primeru ne gre za to "komu jo pokažeš", ampak da so ženske ginekologinje bolj sočutne,
lažje razumejo našo stisko v primeravi z moškimi ginekologi, ki na čase delujejo precej hladno.


spoštujem vsako mnenje, tako tudi tvojega.
Imam pa pravico, da se z njim ne strinjam. Dr. Reljič je zame osebno najbolj sočuten zdravnik na svetu. Je najprej človek, potem moški, ki še predobro pozna stisko para, ki mu ne rata po naravni poti, in potem izvrsten ginekolog. Moje izkušnje so take.
Se pa strinjam z Baci, ker menim da spol tu nima nobene veze s tem kakšen človek je v prvi vrsti tvoj G.

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: dr.Gavričeva v MB
6.12.2008 4:08:35   
Talibetun_tewhidi
jst osebno ne morem se kar usakemu moškemu razkazovat. sem sramežljiva in mislim da bi se z ginekologijo in porodnitvom morala ukvarjati samo ženska. niti moj nebi bil navdušen da me tam tika in gleda neki moški. jaz pa ne razumem kako lahko gre ženska k moškemu. ampak to je stvar posameznice. in jst tistim ženskam nč ne rečem, ker to ni moja stvar. tako tudi druge ni potrebno da vtikate nos, kjer ne treba.sem vprašala za mnenje ginekologinje (ž.spola),ki se ukvarja z neplodnostjo v LJ, če ne veš ne odgovarjaj, mi bo že katera druga sporočila.
baci ni ti treba skrbet zame, za porodništvo imamo veliko žensk.

sploh pa tudi iz drugega staliča, ženska bolj razume žensko. in občuti njene probleme, ... zna kako ji svetovati. moški pa ne more vedet kako je ženski, ko ima probleme, kako jo to boli,...


< Sporočilo je popravil Talibetun_tewhidi -- 6.12.2008 4:12:03 >

(odgovor članu mišaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: dr.Gavričeva v MB
6.12.2008 10:09:39   
mišaaa
eternety in Talibetun_tewhidi se strinjam z vama. nimam sicer nič proti ginekologom samo jaz osebno ne bi niti pustila da šari po meni moški razen mojega seveda. vse ostalo pa je stvar vsake posameznice in zarja1 če je tebi to prav pač ok. saj vsak lahko z sabo kaj hoče dela. ampak v taki stiski kot sem se žal z zdravnikom ne bi mogla odkrito pogovarjat. sej jaz tudi vem da je dr. reljič ok pa ga tudi spoštujem kot človeka in kot zdravnika samo ni pa šans da bi šla na kakršen koli pregled k njemu al karkoli.

< Sporočilo je popravil mišaaa -- 6.12.2008 10:10:19 >

(odgovor članu Talibetun_tewhidi)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: dr.Gavričeva v MB
6.12.2008 10:46:06   
Anonimen
žal,ne moram da nebi napisala!!!

mislim da si ne zaslužite niti da vas ženske pregledajo,ker pač niste dozorele še!potem takem ,bi ve mogle seksat samo z ženskami ker so za vas bolj čustvene in bolj vas razumejo!!!haloo,kaj pa vam dela,izgleda da niste še dale nič skozi in se sploh ne zavedale kaj govorite!!!
naj ne pišemo svojih mlenj,ja ženska kaj pa sploh sprašuješ bedarije!!!

(odgovor članu mišaaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: dr.Gavričeva v MB
6.12.2008 10:51:53   
baci
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: eternety

Mislim, da v tem primeru ne gre za to "komu jo pokažeš", ampak da so ženske ginekologinje bolj sočutne,
lažje razumejo našo stisko v primeravi z moškimi ginekologi, ki na čase delujejo precej hladno.


spoštujem vsako mnenje, tako tudi tvojega.
Imam pa pravico, da se z njim ne strinjam. Dr. Reljič je zame osebno najbolj sočuten zdravnik na svetu. Je najprej človek, potem moški, ki še predobro pozna stisko para, ki mu ne rata po naravni poti, in potem izvrsten ginekolog. Moje izkušnje so take.
Se pa strinjam z Baci, ker menim da spol tu nima nobene veze s tem kakšen človek je v prvi vrsti tvoj G.


mislim,da niste dozorele,ker mislim,če si močno želiš otroka,tako kot me,pol ti je vseeno pri kom si,ali je ženska ali pa moški!!!

sramežljiva!!!dajte no,tukaj nimaš kaj bit sramežljiv,tako kot sem že napisala,ko boš rojevala,pa nebo tvoje ginekologinje,boš rekla da ne boš rodila,ker moškemu neboš dovolila,da ti šari po ta mali,ker si ti sramežljiva!!!

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: dr.Gavričeva v MB
6.12.2008 11:16:18   
mišaaa
ti anonimna ne niti tolko nisi ne da bi imela prikazano svojo nik ne tak da rajši tiho bodi. kar se pa tiče ginekologov pa ma pravico imet vsak svoje mnenje ne. se ti ne zdi? in nimaš nobe tandence vsiljevat na tak način nobeni zdravnika pa bluzit tu gori kak smo nezrele pa trak dalje. kaj pa tebe to sploh briga??? kar se pa tiče tega s kom bom sexsala je moja stvar ne?? pa še to ti bom povedala kar se tiče čustev moj partner ki me pozna pa ve kakšna sem on za mene ma čustva in ve kak z mano nekoga ki pa prideš k njemu samo tak na par mescov pa šari po tebi pa mu žal ne morem zaupat.

veš kaj baci ne pravico mam zahtevat žensko in pri porodu in kje drugje. tak da če tega ne veš potem si si pač boga. pa tudi če si ne vem kak želiš otroka to ne pomeni da moreš vsakemu pokazat. za mene je to bolano če praviš da ker otrok ne moreš met po naravni poti da pač je pol vseeno al maš zdravnico al pa zdravnika samo da rata. meni pa ostalim pač ni.

mah ne bom se spuščala na vašo raven je že preveč blo. samo vseeno še pa vama povem to (čeprav nisem mislila) da sta prav butasti. ni se vama treba vtikovat v to kar se vaju ne tiče res ne.

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: dr.Gavričeva v MB
6.12.2008 11:18:15   
mišaaa
bedarije? kdo bedarije sprašuje? mogoče jih ti govoriš pa se sploh ne zavedaš!! razmisli malo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: dr.Gavričeva v MB
6.12.2008 11:28:44   
baci
mislim da si boga prav TI!!!

pa veš kaj,ni mi da bi se spuščala na tvojo raven!
ti naredi,tako da bo prav,jaz pa bom naredila kot jaz mislim!
sem pa poučena o marsičem,tako da ne me žalit!!!
nisem  ne boga in ne tumasta

< Sporočilo je popravil baci -- 6.12.2008 11:30:04 >


_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu mišaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: dr.Gavričeva v MB
6.12.2008 11:33:57   
baci
IZVIRNO SPOROČILO: mišaaa

ti anonimna ne niti tolko nisi ne da bi imela prikazano svojo nik ne tak da rajši tiho bodi. kar se pa tiče ginekologov pa ma pravico imet vsak svoje mnenje ne. se ti ne zdi? in nimaš nobe tandence vsiljevat na tak način nobeni zdravnika pa bluzit tu gori kak smo nezrele pa trak dalje. kaj pa tebe to sploh briga??? kar se pa tiče tega s kom bom sexsala je moja stvar ne?? pa še to ti bom povedala kar se tiče čustev moj partner ki me pozna pa ve kakšna sem on za mene ma čustva in ve kak z mano nekoga ki pa prideš k njemu samo tak na par mescov pa šari po tebi pa mu žal ne morem zaupat.

veš kaj baci ne pravico mam zahtevat žensko in pri porodu in kje drugje. tak da če tega ne veš potem si si pač boga. pa tudi če si ne vem kak želiš otroka to ne pomeni da moreš vsakemu pokazat. za mene je to bolano če praviš da ker otrok ne moreš met po naravni poti da pač je pol vseeno al maš zdravnico al pa zdravnika samo da rata. meni pa ostalim pač ni.

mah ne bom se spuščala na vašo raven je že preveč blo. samo vseeno še pa vama povem to (čeprav nisem mislila) da sta prav butasti. ni se vama treba vtikovat v to kar se vaju ne tiče res ne.



in še nekaj-bodi srečna da lahko zanosiš po naravni poti,jaz pa marsikatera druga na tem forumu ne mora,zato ne sodit,ker mogoče boš kdaj na našem mestu in boš hodla na umetno tako kot jaz zdaj hodim in z tem nisem nič manj vredna kot ti in v tem primeru mi je vseeno,če mi pomaga na svet spravit otroka ginekolog ali pa ginekologinja,samo da mi pomaga!!!!

< Sporočilo je popravil baci -- 6.12.2008 11:37:24 >


_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu mišaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: dr.Gavričeva v MB
6.12.2008 13:41:12   
mišaaa
če bi si malo pogledala kaj sem napisala ne bi zaj bedarij blebetala. ravno tak se zdravim tak kot ti! ti je jasno??? in ne žalim te. žal pa si ravno malo prej pokazala kak si pametna- ne prebereš kaj vse napišem potem pa nekaj tja v tri dni govoriš. žal mi je za tebe če ne moreš zanosit. jaz tudi ne morem. pa zato mi ni vseeno kdo je moj zdravnik. sicer pa to sploh ni pomembno samo ne mi s takimi da mam srečo ker je nimam. in čisto nič slabega nisem mislila ko sem napisala da pač ne bi šla h ginekologu. ti pač greš ok sej mi je čistvo vseeno za tebe če greš al ne. ok? in nehaj prosim s takimi. nisem na nič bolšem kot ti! pa drugič ko bereš preberi vse pa natančno.

se ti opravičujem če sem te užalila nisem mela tega namena. niti meni ni lahko. če te pa zanima zakaj ne maram zdravnikov pa ti tudi lahko povem da zato ker mam z njimi slabe izkušnje niti osebnega zdravnika ne bi mela deda kaj šele ginekologa. in jih nočem videt. pa ne mi več s takimi no.


(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: dr.Gavričeva v MB
6.12.2008 14:14:54   
baci
glej ni mi,da bi si pokvarla dan,sploh zdaj ko grejem svojo pikico!!!


jaz pač tako mislim,ti drugače in hvala bogu,da so mlenja drugačna!!!

želim ti,da čimprej zanosiš in postaneš mamica,to je vse kaj ti imam za povedat in z tem sem končala to temo!!!

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu mišaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: dr.Gavričeva v MB
6.12.2008 21:32:06   
Talibetun_tewhidi
miška nima smisla se dajat z njimi. nekatere ženske mamo več morale in srama. zdej če je baci useeno naj ji bo, sigurno pa njenemu partnerju ni useeno, da ji tam neki moški nekaj šari. ampak to ni moj problem. naj dela kar hoče.

baci ne utikaj se u moje stvari in mojo zasebnost, ker to ni tvoja stvar. kar se tiče dozorelosti, je sram del otroštva? vsaka ženska ki je sramežljiva je zame več vredna, nasprotje od sramežljivosti so namreč ženske ki plešejo nage, in se pokažejo vsakemu (ne mislim ginekologu) ampak nasploh to so neke "lahke ženske". tko da tiste ki čuvajo svoja sramna mesta, so meni nasprotje od takih lahkih žensk.

kdo je tukaj nedozoreluser posted image ...

no kot sem hotela postaviti eno vprašanje, od tega pa si naredila kaos. zato če ti kaj ne paše --- BEG OFF!

torej da ponovim vprašanje:

JE KAKŠNI POZNATA KAKŠNA GINEKOLOGINJA (ŽENSKEGA SPOLA) IZ LJUBLJANE KI SE UKVARJA S STERILNOSTJO?




(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: dr.Gavričeva v MB
6.12.2008 21:33:32   
Talibetun_tewhidi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

žal,ne moram da nebi napisala!!!

mislim da si ne zaslužite niti da vas ženske pregledajo,ker pač niste dozorele še!potem takem ,bi ve mogle seksat samo z ženskami ker so za vas bolj čustvene in bolj vas razumejo!!!haloo,kaj pa vam dela,izgleda da niste še dale nič skozi in se sploh ne zavedale kaj govorite!!!
naj ne pišemo svojih mlenj,ja ženska kaj pa sploh sprašuješ bedarije!!!


normalno da seksamo z moškim, ampak z enim, ne z večino. no nevem kako je pri tebiuser posted image žal pa ta nam ni ginekolog, če ne bi se njemu prej dala pregledat kot kakšni ženski. čim manj ljudi da vidi naše sramne dele. smo ljudje z več morale in sramežljivosti. user posted image

< Sporočilo je popravil Talibetun_tewhidi -- 6.12.2008 21:34:42 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: dr.Gavričeva v MB
6.12.2008 22:23:11   
baci
Zdaj bom zadnjič napisala tudi tebi talibetum!!!

nevem sicer kaj si mislila z to =lahko žensko=,vendar tema je bila ginekolog ne pa drugi moški,to ti naj bo jasno!!!

in da boš vedla še nekaj;moj partner in jaz sva razgledana tako da razumeva kaj pomeni zdravnik in kaj pomenijo drugi moški!!!

ti pa lahko si iščeš,kogar hočeš,je tvoja stvar,mene pa moje mišljenje pa pusti!!!

kot pa vidim si zelo pametna,pa namesto da sprašuješ tukaj gor,pa imaš na spletu vse ginekologinje,ki delajo v tvojem kraju!!!

želim ti veliko sreče pri iskanju ginekologinje

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu Talibetun_tewhidi)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: dr.Gavričeva v MB
7.12.2008 2:26:04   
Talibetun_tewhidi
IZVIRNO SPOROČILO: baci

ti pa lahko si iščeš,kogar hočeš,je tvoja stvar,mene pa moje mišljenje pa pusti!!!


to bi morala že na začetku upoštevat, pa nebi prišlo do take brespotrebne debate, žaljivk,...

ne zanima me za moj kraj ampak za ljubljano, za moj kraj vem vse, ne samo za moj kraj, ampak za cel ta del slovenije, kako se imenujejo, kolk so stare,... iščem namreč tiste ki se ukvarjajo s sterilizacijo v LJ. ne katerekoli ginekologinje. če veš link da bi kdje na interenetu pisalo imena o ginekologinjah in s čim se ukvarjajo lohk mi ga podariš tuki.user posted image

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: dr.Gavričeva v MB
7.12.2008 7:29:52   
tassi1
Draga moja Talibetun, namesto da se tule kregaš, vtipkaj v strička googla leoniščče ali klinični center ljuljana in ven ti bo vrglo en kup ginekologinj , se naročaj in to je to!!user posted image
Sam vedi pa , ko enkrat prideš tako daleč, da se za otročka matraš deset let in več, ti je pol čist vseseno kdo te gleda, ker to delaš samo za otročka in za nobenega drugegauser posted image
upam, da vem vsem hitro uspe, jes  grem drugo leto v šesti postopek in ne, še nimam živih otrok user posted image user posted image user posted image

lp

(odgovor članu Talibetun_tewhidi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: dr.Gavričeva v MB
7.12.2008 9:30:13   
Anonimen
ko sem brala te vaše debate sem ugotovila, da imate zgleda preveč časa, da se o takih nepomembnih bedarijah kregate...joj joj...

pri taki temi kot so težave z zanositvijo, mislim da je res malo čudno, da se skregate na temi ginekolog...

raje idite v naravo na umirjen sprehod, kar vam bo veliko bolj koristilo, kot pa da tukaj napadate ena drugo.

(odgovor članu tassi1)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: dr.Gavričeva v MB
7.12.2008 10:37:46   
Talibetun_tewhidi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ko sem brala te vaše debate sem ugotovila, da imate zgleda preveč časa, da se o takih nepomembnih bedarijah kregate...joj joj...

pri taki temi kot so težave z zanositvijo, mislim da je res malo čudno, da se skregate na temi ginekolog...

raje idite v naravo na umirjen sprehod, kar vam bo veliko bolj koristilo, kot pa da tukaj napadate ena drugo.



podpisujemuser posted image

recept za zanositev je da si umirjena, brez stresa... pa da ne misliš na zanositev, ker to jo to odganja.

prijateljica mi je svetovala, veliko mleka pit, folno kislino, vitamin e in ribje olje. tako je ona pila okrog pol leta po 3 letih neuspešnosti, je zagledala pikico. prav tako ena druga ki je deset let čakala na otroka, je navedene stvari pila cca 6 ali 7 mesecov in tudi ona zanosila. najprej enga pol pa takoj ko je rodila spet zanosilauser posted image . zdej pa ma že 3 srčke.

včasih je problem da je maternica nagnenja dol ali gor, levo ali desno, pa se zato težko zanosi. ste vedele za to?


< Sporočilo je popravil Talibetun_tewhidi -- 7.12.2008 10:42:06 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: dr.Gavričeva v MB
7.12.2008 10:46:39   
Talibetun_tewhidi
ob stresu se maternica hitro premakne, dovolj je že samo en nepravilen skok ali dvigovanje bremen. potem pa rabi nekaj let (odvisno od vsake ženske) da se ona vrne na svoje mesto. se pa to da zdravit. so ene ženske ki se s tem ukvarjajo, nevem če so tud u sloveniji. no one premikajo maternico vsako jutro (3 dni) če se ona ne premakne na pravo mesto, se zdravljenje ponovi drugi mesec po menstruaciji. spet po tri dni... vse dokler ni na pravem mestu. potem pa ni tako težko zanosit. verjetno mislite da bluzim neumnosti, ampak je veliko žensk ki je šlo na tole zdravljenje, pa je po končanem zdravljenu prišlo do hitrih rezultatov, neke so zagledale pikico še isti mesec, nekatere pa v drugemuser posted image ... tudi jaz bom šla preverit če mi je slučajno premaknjena.

(odgovor članu Talibetun_tewhidi)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: dr.Gavričeva v MB
7.12.2008 10:47:28   
Rožica I
Ko sem brala to temo, sem na trenutke imela občutek, da gre za kakšno 18. stoletje glede miselnosti, ali za kakšno marginalno skupino glede besednjaka user posted image .

Verjamem, da vam niti najmanj ni lahko in vsem po vrsti iz srca želim, da kmalu okusite srečo materinstva user posted image .

Ampak, za božjo voljo, ohranite/vzpostavite nek nivo user posted image !





P.S.: Imate prav user posted image ,...........me res nič ne briga! user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Talibetun_tewhidi)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: dr.Gavričeva v MB
7.12.2008 10:52:31   
Talibetun_tewhidi
ne skrbi smo se že pomirileuser posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: dr.Gavričeva v MB
7.12.2008 10:54:15   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Talibetun_tewhidi

ne skrbi smo se že pomirileuser posted image

---------------------
user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Talibetun_tewhidi)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: dr.Gavričeva v MB
7.12.2008 10:55:37   
Talibetun_tewhidi
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I


---------------------
user posted image


user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?