|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  120 121 [122] 123 124   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamice po 35. letu
3.2.2010 18:43:42   
blackcoffee
IZVIRNO SPOROČILO: viator

IZVIRNO SPOROČILO: hanna1

IZVIRNO SPOROČILO: viator

Mogoče se pa le najde tudi varianta, da študij zaključiš. Kaj pa si študirala in koliko ti manjka do konca?

NaBitehniški-Živilsko tehnologijo...enkrat sva že načeli to temo,pa je bilo men nerodno,ker vem,da si ti profi v tem,jaz pa sem čisto skenslala,drgač sem mela pa že napisano diplomo in sam še izbirni predmet pri Žlendru...verjetno še takrat nisem imela čist izdelanega mnenja,kaj bi sploh želela počet v življenju,pol se mi je pa vse postavlo na glavo....(sem dons spet  preiskušala svoje meje ,oz. moj sine,ki se mi včasih tud uspešno zlaže...še to pozabi pogledat,kdaj kaj piše...letos je pa res poden od podna in ne vem kaj bi še nardila,da se končno malo ohladi od hormonov,....al česar koli že...matr....)


...  A veš, da sem tudi jaz imela kar hudo krizo proti koncu študija in sem ga res s težavo končala..tko da te čist razumem - stvari v življenju se hitro obrnejo, ni kaj. 
....
Res pa je, da je  študij ob službi in familiji je hudo garanje.
Mene tudi ima zadnje čase, da bi še kam vpisala...samouser posted image - v tem trenutku bi mi malo težko zneslo, predvsem časovno...ampak glede na to, da bo treba še dolgo v službo hodit...pa mala bo tudi kmalu večja in bo lažje....upam, da mi bo uspelo v bližnji prihodnosti.
...

pozdravljene - sem prišla mal poškilit na vašo temo pa vidim se nekaj o študiiju menite - sem tudi sama nad 35. iz mb. in še študiram. lol za razjokat se!
zaključujem faks- socialno delo v lj;  in že dve leti nisem NIČ nardila. ko še nisem bila noseča, sem bla malo lena. potem sem bila noseča in sledile so kot pri vsaki nosečnici (razen redkih izjem) slabosti. tako nisem ravno skakala od navdušenja, da bi sedela za knjigami in se učila. potem sem rekla ah.. bom po porodu. ja pa seveda!!! user posted image user posted image user posted image le kaj sem razmišljala?!user posted image nevem.
pol sem rekla ah, bom ko bo otrok malo večji... zdaj vidim, da bi bilo bolje se učit, ko je dete dosti več spalo. fantin je star 14 mesecev, ravno v fazi, da bo shodil.

ostali so mi še trije izpiti in diploma. to moram napravit do junija - do takrat je tudi treba diplomo oddat, sicer se mi vse razveljavi zarad qurčevega bolonjskega sistema, ki so si ga zmislili. kdaj in kako se bom učila mi še ni čisto jasno, ker živim sama z otrokom in Alelujaaaa!! spet mi teče voda v grlo. user posted image   teme za diplomsko tudi še nimam. v začetku naslednjega tedna se bom brcnila v rit in šla na vzgojni zavod malo tečnarit, da se zmenim za temo, potem pa poiščem mentorja na faksu.

otroka še nimam v vrtcu. dve urci na dan preživi z babico. ostalo sem z njim sama. včasih imam občutek, da bom pregorela.
nekaj dni nazaj sem se obrnila na otrokovega očeta in bo prihajal vsaj 2x tedensko, da bosta dan preživela skupaj, da bom lahko vsaj nekaj naredila ali kam šla. ekola. tak je to pr meni. user posted image




_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu viator)
Neposredna povezava do sporočila: 3026
   RE: Mamice po 35. letu
6.2.2010 19:57:53   
julci
Punce pozdravljene

končno so naju spustili domov po 14 dnevih preiskav,.........groza samo da hvala bogu vsaj vemo kako stvar stoji.2.3. imava preiskavo na črevesju na pediatrični v ljubljani,kjer se bodo odvisno od rezultata potem odločili.Pri Zali namreč sumijo da bi del črevesja bil brez peristaltike,kar pomeni brez živčnih končičev.Zato sava skoz imele probleme z kakanjem,zaprtostjo,kar je privedlo do tega da nazadnje ni kakala 11 dni.V bolnici so ji vsake 4 dni nardili klistir in tako bo do ljubljane,če ne bo šla sama.Do takrat pa imava dieto,ter mehčalce blata(parafinsko olje in lactekom),ter prašek za prebavo.Danes ko sva izvedeli,da naju bodo spustili si je od veselja obula kr škornje in je hotela domov kr v pižamci.user posted image samo da sva doma.


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 3027
   RE: Mamice po 35. letu
8.2.2010 6:45:48   
KT

IZVIRNO SPOROČILO: julci

Punce pozdravljene

končno so naju spustili domov po 14 dnevih preiskav,.........groza samo da hvala bogu vsaj vemo kako stvar stoji.2.3. imava preiskavo na črevesju na pediatrični v ljubljani,kjer se bodo odvisno od rezultata potem odločili.Pri Zali namreč sumijo da bi del črevesja bil brez peristaltike,kar pomeni brez živčnih končičev.Zato sava skoz imele probleme z kakanjem,zaprtostjo,kar je privedlo do tega da nazadnje ni kakala 11 dni.V bolnici so ji vsake 4 dni nardili klistir in tako bo do ljubljane,če ne bo šla sama.Do takrat pa imava dieto,ter mehčalce blata(parafinsko olje in lactekom),ter prašek za prebavo.Danes ko sva izvedeli,da naju bodo spustili si je od veselja obula kr škornje in je hotela domov kr v pižamci.user posted image samo da sva doma.



Jao, jao Zala naša zlata user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image z Alino drživa pesti, da se bo vse dobro izteklo in, da boš kmalu popolnoma zdrava. Julci tebi pa topel user posted image

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 3028
   RE: Mamice po 35. letu
8.2.2010 6:54:43   
KT

IZVIRNO SPOROČILO: blackcoffee

IZVIRNO SPOROČILO: viator

IZVIRNO SPOROČILO: hanna1

IZVIRNO SPOROČILO: viator

Mogoče se pa le najde tudi varianta, da študij zaključiš. Kaj pa si študirala in koliko ti manjka do konca?

NaBitehniški-Živilsko tehnologijo...enkrat sva že načeli to temo,pa je bilo men nerodno,ker vem,da si ti profi v tem,jaz pa sem čisto skenslala,drgač sem mela pa že napisano diplomo in sam še izbirni predmet pri Žlendru...verjetno še takrat nisem imela čist izdelanega mnenja,kaj bi sploh želela počet v življenju,pol se mi je pa vse postavlo na glavo....(sem dons spet  preiskušala svoje meje ,oz. moj sine,ki se mi včasih tud uspešno zlaže...še to pozabi pogledat,kdaj kaj piše...letos je pa res poden od podna in ne vem kaj bi še nardila,da se končno malo ohladi od hormonov,....al česar koli že...matr....)


...  A veš, da sem tudi jaz imela kar hudo krizo proti koncu študija in sem ga res s težavo končala..tko da te čist razumem - stvari v življenju se hitro obrnejo, ni kaj. 
....
Res pa je, da je  študij ob službi in familiji je hudo garanje.
Mene tudi ima zadnje čase, da bi še kam vpisala...samouser posted image - v tem trenutku bi mi malo težko zneslo, predvsem časovno...ampak glede na to, da bo treba še dolgo v službo hodit...pa mala bo tudi kmalu večja in bo lažje....upam, da mi bo uspelo v bližnji prihodnosti.
...

pozdravljene - sem prišla mal poškilit na vašo temo pa vidim se nekaj o študiiju menite - sem tudi sama nad 35. iz mb. in še študiram. lol za razjokat se!
zaključujem faks- socialno delo v lj;  in že dve leti nisem NIČ nardila. ko še nisem bila noseča, sem bla malo lena. potem sem bila noseča in sledile so kot pri vsaki nosečnici (razen redkih izjem) slabosti. tako nisem ravno skakala od navdušenja, da bi sedela za knjigami in se učila. potem sem rekla ah.. bom po porodu. ja pa seveda!!! user posted image user posted image user posted image le kaj sem razmišljala?!user posted image nevem.
pol sem rekla ah, bom ko bo otrok malo večji... zdaj vidim, da bi bilo bolje se učit, ko je dete dosti več spalo. fantin je star 14 mesecev, ravno v fazi, da bo shodil.

ostali so mi še trije izpiti in diploma. to moram napravit do junija - do takrat je tudi treba diplomo oddat, sicer se mi vse razveljavi zarad qurčevega bolonjskega sistema, ki so si ga zmislili. kdaj in kako se bom učila mi še ni čisto jasno, ker živim sama z otrokom in Alelujaaaa!! spet mi teče voda v grlo. user posted image   teme za diplomsko tudi še nimam. v začetku naslednjega tedna se bom brcnila v rit in šla na vzgojni zavod malo tečnarit, da se zmenim za temo, potem pa poiščem mentorja na faksu.

otroka še nimam v vrtcu. dve urci na dan preživi z babico. ostalo sem z njim sama. včasih imam občutek, da bom pregorela.
nekaj dni nazaj sem se obrnila na otrokovega očeta in bo prihajal vsaj 2x tedensko, da bosta dan preživela skupaj, da bom lahko vsaj nekaj naredila ali kam šla. ekola. tak je to pr meni. user posted image





blackcoffee mislim, da si zelo dobro zastavila in, da ti bo tokrat zagotovo uspelo. Ko bo mali pri očetu, poskusi popolnoma odklopiti in se skoncentriraj na diplomo - vem, lažje je to rečt kot narediti, ampak vedno, ko bo kriza, samo pomisli kako lepo bo, ko boš imela to za seboj.
Pa dobrodošla med konzervicami! Ti se še kar kaj oglasi, me smo vedno tu - morebiti včasih mal z zamikom, ampak to pride skupaj z emšom user posted image , pa da ne pozabim še pikapoke za srečo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 3029
   RE: Mamice po 35. letu
9.2.2010 16:30:22   
Duškica
Pozdravljene!

Vidim, da me še niste črtale iz spiska konzervic. Kar nerodno mi je...tako dolgo nisem bila gor, da se nisem spomnila gesla....

Uspela sem prebrat samo dve strani za nazaj tako, da nevem kaj veliko kaj se je dogajalo. Edino Julči upam, da bo vse OK.
UŽIVAJTE!

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 3030
   RE: Mamice po 35. letu
12.2.2010 16:55:03   
viator
Ojla punce,

mi se odpravljamo na počitnice...pa pakiram, pa perem, pa spet pakiram....jaooo kolk je to ene robe, sploh če se pozimi kam spravljaš.

Julči user posted image user posted image za vaju z Zalo. Upam, da se vse dobro izteče. Dobra stran tele more je, da so dohtarji pogruntali, kaj je narobe in ni vrag, da se ne bi tole uštimalo.

Blackcoffee - dobra siuser posted image user posted image . Sama za vse, to je res izjemno težkouser posted image . Ampak kljub vsemu, verjamem, da boš tudi uspela tudi študij zaključit. Oglasi se še kaj, pa napiši, kako vama gre! Držim pesti zate.



(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 3031
   RE: Mamice po 35. letu
12.2.2010 20:30:12   
blackcoffee
IZVIRNO SPOROČILO: viator
Blackcoffee - dobra si . Sama za vse, to je res izjemno težko . Ampak kljub vsemu, verjamem, da boš tudi uspela tudi študij zaključit. Oglasi se še kaj, pa napiši, kako vama gre! Držim pesti zate.
&
IZVIRNO SPOROČILO: KT
blackcoffee mislim, da si zelo dobro zastavila in, da ti bo tokrat zagotovo uspelo. Ko bo mali pri očetu, poskusi popolnoma odklopiti in se skoncentriraj na diplomo - vem, lažje je to rečt kot narediti, ampak vedno, ko bo kriza, samo pomisli kako lepo bo, ko boš imela to za seboj.
Pa dobrodošla med konzervicami! Ti se še kar kaj oglasi, me smo vedno tu - morebiti včasih mal z zamikom, ampak to pride skupaj z emšom user posted image , pa da ne pozabim še pikapoke za srečo user posted image user posted image user posted image

hvala za dobrodošlicouser posted image .

ja.. lahko je plane delat tako 'na suho', kako pa jih realizirat pa je nekaj povsem drugauser posted image
da vam povem, sem skoraj pozabila, da sem se tukaj oglasila.. in prej se spomnim in grem gledat.. madona ste dost napisale! user posted image ja, zdaj razumem o kakšnem zamiku govoriš.
no, vsekakor se še oglasim.
lepo pridne bit!



_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 3032
   RE: Mamice po 35. letu
12.2.2010 21:00:46   
KT

IZVIRNO SPOROČILO: viator

mi se odpravljamo na počitnice...pa pakiram, pa perem, pa spet pakiram....jaooo kolk je to ene robe, sploh če se pozimi kam spravljaš.




Viator ne pozabite UŽIVATI user posted image user posted image user posted image

Kak ste konzervice,

nekam slabo nam gre tole pisanje, ampak se ne damo, ane?

Dans sem tako preklemano utrujena (dobesedno zjeb**), da se mi meša - še sama ne morem verjet, da tarnam, ker to je pri meni res zelooooo redko. Dela imam toliko, da cele dneve mučim možgane, roki so ubijalski, ampak ne smem se pritoževat - dokler imam delo, še ni panike. Dandanes se res ni za pritoževat - koliko je posameznikov, ki bi rade volje prijeli za delo pa dela nimajo user posted image

Naša prestolonaslednica je bila cel teden doma, ker se kar ni znebila visoke temperature, kašlja, zabasanih sinusov, cosinusov, tangensov in še kaj. Nekako sva se prebili čez litre fiziološke in sirupov, toplih kamilic na prsa in inhalacij. Upam, da bo sedaj nekaj časa mir.

Jutri pravijo, da bo sonce - uživajte konzervice!


(odgovor članu viator)
Neposredna povezava do sporočila: 3033
   RE: Mamice po 35. letu
13.2.2010 20:39:32   
majrim

IZVIRNO SPOROČILO: viator

Ojla punce,

mi se odpravljamo na počitnice...pa pakiram, pa perem, pa spet pakiram....jaooo kolk je to ene robe, sploh če se pozimi kam spravljaš.






user posted image user posted image user posted image uživajte in nasmučajte seuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image poznate???user posted image user posted image ---vemvem,da me je lahko sram...a ko jaz pridem sem,pol ni nobene tukiuser posted image ....z nekaterimi pooklepetem po fb in pol pozabim pridet sem...
laubica...user posted image user posted image ....jaz se zadnje čase te smrti vse bolj bojim...pred kakim mesecem smo pokopali sodelavko,zdej teden nazaj moža od sodelavke....katastrofa...da ne govorimo koliko je raka...ne vem,kam gre ta svetuser posted image ---in pol še ne znamo cenit in uživat tega,kar imamo ob sebi...
blackcoffeuser posted image user posted image user posted image ...vsaka ti čast ej....ne pusti se in vzemi stvari v roke...dokončaj šutdij!!!...meni je in bo vedno žal,da sem vse skupaj pustila...zdej pa itak finance ne dajo,da bi kej delala v tej smeriuser posted image .....a sama ??'...ajojjjjjjj,kapo dol materam samohranilkam...
kje ste pa ostale?????'

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu viator)
Neposredna povezava do sporočila: 3034
   RE: Mamice po 35. letu
16.2.2010 10:58:41   
hanna1
majrimuser posted image user posted image user posted image dobrodošla nazajuser posted image

kako pa so kaj vaše male maškrce danesuser posted image




_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 3035
   RE: Mamice po 35. letu
16.2.2010 20:03:07   
majrim
user posted image ...tako hudo mi je blozdej vidiš,zakaj me niuser posted image user posted image user posted image ...kadar jaz pridem,nikjer nobeneuser posted image ....mi smo se danes imeli super....v vrtcu so itak imeli sprevod, pa še takooooooooooooooo lepo so jo namazali (je bila klovn)....pa še po vrtcu smo šli ven ,vse je bilo super,dokler na poti domov ni padla,a hvala bogu ne direkt na usta,ampak je podrsala...rezultat; počena zgornja in spodnja ustnmica in podrsan nosuser posted image ....tako hudo mi je blo,da sem jo dala spat v mojo pojstlo in zdej grem še jaz user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 3036
   RE: Mamice po 35. letu
17.2.2010 15:20:06   
KT
Ja Neža sončica mala user posted image user posted image user posted image , majrim ne boš verjela kako sem vesela, da si se spet oglasila.

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 3037
   RE: Mamice po 35. letu
17.2.2010 20:36:19   
majrim
user posted image user posted image user posted image ....ma je lepo bit tle...user posted image user posted image user posted image ...ampak,če bi prišla še kaka,bi bilo še lepše...hvala bogu je danes vse ok in takoj zjutraj je že vprašala po krekerjihuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 3038
   RE: Mamice po 35. letu
17.2.2010 23:07:38   
hanna1
majrim,joj sam ,da ni bilo kaj hujšega,malo pa jo še verjetno boli...tud od mene veliko user posted image user posted image user posted image user posted image ,da čimprej mine....julci,kako pa sta kaj  z Zalouser posted image
...jaz sem bila pa pred par minutami čisto v solzah,ko je Petra Majdič pritekla na cilj...punce,mislim da si je zaslužila še eno medaljo...za pogum in prestane bolečine...kapo dol pred njo,res user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 3039
   RE: Mamice po 35. letu
19.2.2010 21:26:15   
julci
Hojla punce

pri nas se svet vrti samo še okol kakanja.V soboto sva morale spet na klistir.Potem nama je nekot uspelo 3 dni kakat,zdaj spet dva dni ni,tako da če jutr ne greva v nedeljo spet v bolnico po pomoč.En teden še morma prestat,potem pa greva v Lj.ko bi videle kako je vesela ko se pokaka.Sama sebi ploska,pravi si pridna zlata pučka.Zadnjič me je vprašala,če ji ne bom čestitala,pa jo vprašam zakaj,pa mi reče,ker sem kakalauser posted image .
Smo pa zdaj že 3 tedne brez pleničke,čez dan nam kr uspeva,ponoči pa še kdaj pa kdaj zmočimo hlačkeuser posted image .Pravi da imajo pleničke dojenčki v bolnici.


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 3040
   RE: Mamice po 35. letu
19.2.2010 21:30:39   
julci
jaz sem bila pa pred par minutami čisto v solzah,ko je Petra Majdič pritekla na cilj...punce,mislim da si je zaslužila še eno medaljo...za pogum in prestane bolečine...kapo dol pred njo,res user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja hana jaz sem  tud mela solze v očeh,ko sem jo gledala.Sem ostala brez besede.Kapo dol pred njo res.tistega ki pa je odgovoren za nezaščiteno progo,pa bi kazensko preganjala do onemoglosti,barabe.


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 3041
   RE: Mamice po 35. letu
19.2.2010 21:31:32   
julci
Majrim upam da je Neža že boljš.Ti srotika,ti

< Sporočilo je popravil julci -- 19.2.2010 21:32:24 >


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 3042
   RE: Mamice po 35. letu
19.2.2010 21:54:17   
majrim
oooooooooooo user posted image user posted image user posted image user posted image .....ajojjjjjjjjjjjjj,boga Zala...ma pol ko slišim kaj takega,si mislim,za kak dre... se sekiramuser posted image ....a zdej ste dali plenice stran??'...jaz ji ponoči pustim,ker ona full pije in ni šans,da bi bila brez...bi se mogla še jaz non stop zbujat za hodit na wcuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 3043
   RE: Mamice po 35. letu
20.2.2010 9:59:38   
julci
Majrim mi smo tud ponoči brez pleničke,Zala ponoči ne pije tako da je to mala prednost,čeprav jo 2x dam kr v spanju na wc.nama je 1x ušlo malo,ker sva bile prepozne,drugače pa nama kr lavfa.jaz sem ji še hotla dat ponoči gor,pa pravi da majo pleničke mali dojenčkiuser posted image ,pol pa naj bo po njenem.

_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 3044
   RE: Mamice po 35. letu
20.2.2010 20:37:52   
majrim
ma pridna Zalauser posted image user posted image user posted image ...kako je s kakanjem<<<<<<'''''??..ji je uspelo te dneve??

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 3045
   RE: Mamice po 35. letu
21.2.2010 10:07:50   
julci
IZVIRNO SPOROČILO: majrim

ma pridna Zalauser posted image user posted image user posted image ...kako je s kakanjem<<<<<<'''''??..ji je uspelo te dneve??

na srečo ji je včeraj zvečer uspelo,jo je pa cel dan tiščalo,pa ni mogla spravit ven.drugače pa bi morale danes na klistir.Še en teden pol pa bomo videli pri čem smo.


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 3046
   RE: Mamice po 35. letu
21.2.2010 22:04:33   
DeVilla
Še ena nad 35. user posted image   Sem mal brala vaše pogovore, ker sem po dolgem času spet na RR pa nisem vedela za vašo skupino... No, mogočew bom pa zdaj bolj redno gor...

P.S: Imam pa dva sončka doma: Brina Julija - 2004 in Lucija Maja - 2006 user posted image

Lp, DeVilla

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 3047
   RE: Mamice po 35. letu
22.2.2010 15:45:21   
julci
IZVIRNO SPOROČILO: DeVilla

Še ena nad 35. user posted image   Sem mal brala vaše pogovore, ker sem po dolgem času spet na RR pa nisem vedela za vašo skupino... No, mogočew bom pa zdaj bolj redno gor...

P.S: Imam pa dva sončka doma: Brina Julija - 2004 in Lucija Maja - 2006 user posted image

Lp, DeVilla



dobrodošla med namiuser posted image user posted image


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 3048
   RE: Mamice po 35. letu
22.2.2010 21:38:45   
hanna1
IZVIRNO SPOROČILO: julci

IZVIRNO SPOROČILO: DeVilla

Še ena nad 35. user posted image   Sem mal brala vaše pogovore, ker sem po dolgem času spet na RR pa nisem vedela za vašo skupino... No, mogočew bom pa zdaj bolj redno gor...

P.S: Imam pa dva sončka doma: Brina Julija - 2004 in Lucija Maja - 2006 user posted image

Lp, DeVilla



dobrodošla med namiuser posted image user posted image

pozdravljena user posted image user posted image


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 3049
   RE: Mamice po 35. letu
1.3.2010 12:21:10   
julci
Evo malo za dvig moraleuser posted image

Tako midve pa jutr greva v Ljubljano na pediatrijo,upam da ne bova tako dolgo not,kot sva bile nazadnje v slovenj gradcu.pa upam da ne bodo našli kaj hujšega.

Bote malo bolj pridne s pisanjem.


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 3050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  120 121 [122] 123 124   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  120 121 [122] 123 124   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?