|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: New York
4.9.2008 16:08:55   
Kerensa*
500€ za nočitve za dve osebi v New Yorku za en teden se mi še ne zdi tako kritično... nenazadnje pa mi ostane še Couchsurfing. user posted image

(odgovor članu delfinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: New York
4.9.2008 19:41:35   
rija
midva sva bila v west side ymca hostlu med cpw in broadwayem.....fenomenalna lokacija mislim da na 62 ulici, zraven trupove stolpnice...tak, da ko sem s taksija stopila, mi je en prišel odpirat vrata, ker je mislil, da grem v njihovo stanovanjsko zgradbo user posted image user posted image user posted image

sam hostel ima zaprt bazen, saune, telovadnico, fitnes, otroški vrtec....nima da ni...

cena na noč je bila 90 dolarjev.....za dvoposteljno sobo brez sekreta in tuša...ta je bil skupen, ampak zelo,zelo čist....

ob današnjem kurzu je to zelo malo....

evo tole

http://www.hostelworld.com/hosteldetails.php/WestSideYMCA-NewYork-831?source=googleadwordshostelsbyname&gclid=CLjE3uLXwpUCFQxQtAodbVerXg

< Sporočilo je popravil rija -- 4.9.2008 19:44:51 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu delfinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: New York
4.9.2008 21:07:13   
Kerensa*
90$ je zdaj... koliko €?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: New York
4.9.2008 21:13:50   
Felicita
63€ (približno)
(srednji tečaj BSI)


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: New York
11.9.2008 14:00:42   
delfinčica
Ti je že uspelo dobiti letalske karte? Jst bi šla takoj zraven, ker mi bo zmanjkalo fasunge, ki sva jo nabavila user posted image user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: New York
11.9.2008 16:46:56   
Kerensa*
Nisem še kupila... jaz sem optimist in čakam do zadnjega momenta v upanju, da bom dobila kaj ceneje... ja saj, potem bom pa brez ostala... no, ne bom, toliko bom že poskrbela... mislim, da bom kupovala oktobra, pa kolikor bo stalo, pač bo... dvojno ziher ne bo.... UPAM. user posted image

(odgovor članu delfinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: New York
11.9.2008 17:29:21   
delfinčica
Mislim, da dvojno pa res ne bi smelo bitiuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: New York
7.9.2010 22:10:48   
slomak
živjo,
se bom kar tukaj pozanimala, da ne odpiram nove teme. Mi lahko katera pove, če je bila januarja v NY in kako je takrat tam..?


_____________________________

življenje je lepše z našo zvezdico doma (20.02.2010)

(odgovor članu delfinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: New York
7.9.2010 22:15:32   
Tanja55
Kaj pa te zanima? jaz sem bila decembra in ce te zanima vreme: mrzlo, vetrovno in snezeno. Bila sem pa cel december.

(odgovor članu slomak)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: New York
7.9.2010 22:23:16   
slomak
ja tud vreme, vem da je zima in mraz tud tam pa recimo se da hodit okol po takem mrazu? Sicer ne vem kolk dni se bomo tam zadržali, ker gremo naprej na križarko, bi si pa rada kej kupla, ker sm slišala in brala, da znajo bit stvari veliko ceneje...
Kako je glede trgovin in šoping centrov?

_____________________________

življenje je lepše z našo zvezdico doma (20.02.2010)

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: New York
7.9.2010 22:29:57   
Anonimen
O, New York user posted image .

Slomak, saj tudi če je zima, v nakupovalnih centrih kurijo user posted image , čveš da Ameri poskrbijo,da ni ovir za šoping.

(odgovor članu slomak)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: New York
7.9.2010 22:30:58   
Tanja55
Ce govoriva o NYC (torej o mestu, ne drzavi) potem je na Manhattnu precej drago, hrana pa to., obcutno ceneje v Queensu ali Brooklynu..obleke, zlasti otroske stvari, pa znajo bit ugodne cene, predvsem ce boste sli v zacetku januarja. Ce se ne motim so okrog praznikov (po bozicu) razprodaje in marsikaj se najde ceneje. Najbolj se splaca kupovat bombazne stvari za otroke,ker imajo res kvalitetne stvari. V glavnem pa je bla moja izkusnja taksna, da ce mas denar je to eno krasno mesto, ce ga nimas, si revez.

Za okrog hodit ni problem, jaz sem vecino casa hodila pes po mestu, s kapo z nausniki mi je blo prav prijetno. Veter zna bit pa zlo tecen. Vec informacij ti lahko posredujem konec novembra. Grem znova tja za en mesec.

(odgovor članu slomak)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: New York
7.9.2010 22:57:03   
slomak
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

O, New York user posted image .

Slomak, saj tudi če je zima, v nakupovalnih centrih kurijo user posted image , čveš da Ameri poskrbijo,da ni ovir za šoping.



hehe sej vem, sam sm tolk navdušena da komi čakam res...user posted image

_____________________________

življenje je lepše z našo zvezdico doma (20.02.2010)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: New York
7.9.2010 23:00:26   
slomak
Tanja hvala, ja za info se priporočam, ko se vrneš. Lepo se imej!

_____________________________

življenje je lepše z našo zvezdico doma (20.02.2010)

(odgovor članu slomak)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: New York
8.9.2010 8:13:44   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: slomak

živjo,
se bom kar tukaj pozanimala, da ne odpiram nove teme. Mi lahko katera pove, če je bila januarja v NY in kako je takrat tam..?



jest sem bla v začetku februarja... sneg je sicer ležal po cestah, blo je pa prijetno sončno, ampak vseen za budno, kapo in šal. vsekakor pa VELIK manj mrzlo kot v Bostonu in okolici, kjer sem bivala.

Šopinga je čez glavo in JE poceni. 5. avenija sicer ravno ne, ostalo pa zlo. hrana je draga, večinoma, čeprov se v priseljenskih četrtih (china town, little italy) dobi dobra in zelo poceni hrana. izogibej se pa okolici times square-a, tam je najdražja (tudi kava itd). se mi je pa zdel da prov v NY ni nekih velikih šoping centrov (mall-ov), ampak so bolj samostojne trgovine in butiki. enako je blo z bostonu, kjer so bli šoping centri, podobno kot pri nas, bolj na obrobju.
Hodi se peš ali s subway-om - večini ljudi slednji ni všeč, jest ga pa obožujem user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu slomak)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: New York
8.9.2010 12:06:08   
koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: slomak

živjo,
se bom kar tukaj pozanimala, da ne odpiram nove teme. Mi lahko katera pove, če je bila januarja v NY in kako je takrat tam..?



predvsem se toplo obleči. zna fajn pihat in se ni glih za sprehajat. za šopingirat pa carsko, sicer se bolj splača pred decembrskimi razprodajami ker je več izbire, pa tudi trgovine že prej izvedejo razprodajo.
se pa malo večkrat ustaviš v kakšni kavarnici, trgovini in se pogreješ. je pa res, da povsod kurijo. tudi na ladji, ko greš do kipa svobode,...intd...
tako da ni panike, je kljub temu turistično zeloo obiskano. mesto res živi 365/7/24  user posted image

(odgovor članu slomak)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: New York
8.9.2010 15:30:18   
rogljicek
mi smo bli lanksko leto januarja in je blo zelo prijetno, toplo in sončno. Mislim, da sem popoldan samo v puloverju hodila, zvečer pa potem bunda. Seveda je odvisno al je lep dan al ne- tako kot pri nas.
Če boste mel avto najet se splača mal ven iz mesta zapeljat in najt kak outlet, ker edino tam se zares splača kupovat. Npr. ene hlače zame so ble znižane iz 300$ na 12$, cunje za mulce so tud ful znižane-sem Reyi kupila zimsko bundo za 5$. Mi vedno najmanj en dodaten kovček domov privlečemo. Če misliš šopingirat, pejt ven iz mesta. Jaz nikoli ne kupujem v normalnih štacunah oz. normalnih nakupovalnih centrih. So pa outleti taki, da maš mesto v malem, trgovin od a do ž.

< Sporočilo je popravil rogljicek -- 8.9.2010 15:35:51 >

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: New York
11.9.2010 19:55:06   
slomak
hvala vsem za informacije... lp.

_____________________________

življenje je lepše z našo zvezdico doma (20.02.2010)

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: New York
19.11.2010 18:00:30   
Tanja55
Slomak, ce te se zanima NYC sporoci, sem se ravnokar vrnila. Vreme je bilo krasno, soncno, ceprav nekaj dni zelo hladno (mrzel veter pa okrog 6-8 stopinj), potem pa cca. 10-12 stopinj vsak dan. 

(odgovor članu slomak)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: New York
21.11.2010 10:00:12   
tinadvojčica
Pozdravljene!
Zanima me koliko pa stanejo takšne počitnice v NY? Ste me čist navdušile, moram začeti šparat!

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 95
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?