|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Psovke
28.8.2008 10:17:16   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: alička

sem pa že metala kozarc v steno in je pomagalo user posted image .



Men je pa pol izpod časti, da to pol še pucamuser posted image Pa raj kej rečemuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Psovke
28.8.2008 11:31:14   
ronja
Zadnje dve noči se je junior št. 2 zbudil samo 3x, kar je suuuuuuper. Drugače pa je že 2 urni spanec velikanski uspeh.

Aha, sem temo zgrešila.


Nisi, to je res za pop*****user posted image , hehe. Zaenkrat imamo samo eno nespečnico doma, povzroči pa nespečnost ostalih dveh članovuser posted image .

Sicer sem se pa v bistvu v celem najinem skupnem času nanj samo enkrat zadrla, pa še takrat mi je bilo žal... On se name, mislim da, še ni. Tako v prepiru mislim, sicer se že zadereva:"Ej paz!" ipd... Tak da se mi zdi, da nimava teh klasičnih prepirov, kjer leti perje in žaljivkeuser posted image ...

POtiho in prijazno mu rečt ene kletvice pa tudi ne bi imelo nobenega smisla, ne?

Sem pa že krožnik razbila, ampak nisem bila jezna nanj, ampak na krožnike - talepi so se vedno razbili, tagrdi pa ostajali. pa me je celo ravno lubi našuntal, naj razbijem tisti grdi krožnik. in sem gauser posted image .

hehe, flaška, probaj s kakim od Jakata, plastičnim, nerazbitljivim...

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Psovke
28.8.2008 12:01:22   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

hehe, flaška, probaj s kakim od Jakata, plastičnim, nerazbitljivim...



pol pa nima tazga učinka najbržuser posted image

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Psovke
28.8.2008 13:13:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mandek

Nikoli ga ne zmerjam...enostavno toliko dobrega mi je naredil, vedno mi stoji ob strani in vedno najde lepo besedo zame, da ga iz samega spoštovanja ne bi mogla oklicati s kakšno kletvico. Niti mu v jezi ne bi mogla reči kaj grdega, čeprav si v vsem tistem vrenju marsikaj mislim. Ampak on je moj partner in tudi jaz se ne bi počutila prijetno, če bi me on zmerjal. Imava pa fore in šale, ki dopuščajo marsikajuser posted image


Čaki, da bota 10 let skupaj. user posted image


No, jaz priznam, da sem kolerik, torej...

(odgovor članu Mandek)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Psovke
28.8.2008 14:29:39   
ronja
flaška, je za probatuser posted image - če jo ornk treščiš, po moje vseeno pomaga...

hotien, torej mava še dobre pol leta, da se začneva zmerjatuser posted image .

Naja31, izven konteksta, ampak: prit na 21 km do Lj. maratona je pa ja čisto realno uresničljiv cilj, boš videla! Jaz sem (pred temile user posted image ) začela trenirat ravno tak čas, septembra nekje, pa sem potem prelaufala 42 na LJ. maratonu. POgum, punca, saj sploh ni težko (pa to ti reče človek, ki res ne mara teka)!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Psovke
28.8.2008 14:40:13   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

No, jaz priznam, da sem kolerik, torej...


Jaz tudi, saj se ni s tem za hvalit, samo se pa potem tudi hitro pomirim. Sem pa tudi že luknjo v steni s stolom naredilauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Psovke
28.8.2008 20:37:38   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Jaz pa ne verjamem da noben od vas ne kolne. Res ne.

Pa da svojmu dedcu še niste rekle da je cepec tud ne verjamem. Ker kle gor nonstop to pišeteuser posted image (ne vse, nekatere pač). Kaj se mu v živo ne upate povedat al kako? K ne vem kaj je tk groznega če mu rečeš da je bebast, če pa jeuser posted image
Pol pa zagovarjate odkritost v veziuser posted image


Evo, točno to sem jaz razmišljala, ko sem brala odgovore. Ma po moje vas veliko več preklinja kot priznate. MOj čist preveč preklinja. Kar naprej pravzaprav, ker pravi, da mu je to ventil. Meni gre to na jetra, ker ima človek potem polno glavo kletvic in če se še tolk trudiš, potem včasih v glavi koga prekolneš, ker je to prva reč, ki se jo spomniš čist avtomatsko kot kak papagaj. Pa ne vem, če se bo kdaj odvadil, mogoče zdaj, ko vidi, da ta mali včasih probava copy paste delat. Jaz redko glasno preklinjam, sem včasih več, če me pa kaj zlo fejst razjezi, sem pa sposobna tud zlo ven past. Ma kaj češ, dva kolerika na kupu, skoraj ni druge variante.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Psovke
28.8.2008 20:39:12   
Volga
Saj če se ne motim, ni bilo vprašanje. če preklinjamo ali ne pač pa če partnerju med kregom izrečemo grde besede-psovke? Tu je pa bistvena razlika, če znaš brat in ne samo črke gledat, se mi zdi user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Psovke
28.8.2008 20:46:07   
Gina
Sori ker nisem zadovoljila tvojemu zahtevkuuser posted image , volgica, samo meni se zdi zelo logično, da če en ves čas preklinja, da tudi kaj grdega reče partnerju v jezi. Ne verjamem, da je prav veliko ljudi, ki veliko kolnejo, v jezi in nestrinjanju pa potem lepo vljudno govorijo in pazijo na izrazoslovje. To je tako, kot če nekdo vedno na nestrinjanje odreagira z mulo, a potem pa na prepir s partnerjem ne bo? Ne, tega pač ne verjamem. 

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Psovke
28.8.2008 20:48:40   
Anonimen
Saj če se ne motim, ni bilo vprašanje. če preklinjamo ali ne pač pa če partnerju med kregom izrečemo grde besede-psovke?


To je res.

Dalmatinci, na primer user posted image , veliko kolnejo, in to vsi, ki jih poznam, pa so v osnovi izobrazeni in kultivirani ljudje. Meni gre tudi to na zivce, sicer. Samo zmerja me pa nihce. Ja, res, ogromna razlika.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Psovke
28.8.2008 21:14:27   
alička
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Dalmatinci, na primer user posted image , veliko kolnejo, in to vsi, ki jih poznam, pa so v osnovi izobrazeni in kultivirani ljudje. Meni gre tudi to na zivce, sicer. Samo zmerja me pa nihce. Ja, res, ogromna razlika.


To je res! In če je dama zraven, se obrnejo k njej in rečejo"da prostiš" potem pa šele zakolnejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Psovke
28.8.2008 21:17:27   
Anonimen
In če je dama zraven, se obrnejo k njej in rečejo"da prostiš" potem pa šele zakolnejo.


Imajo stil user posted image .

(odgovor članu alička)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Psovke
28.8.2008 22:06:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: alička

sem pa že metala kozarc v steno in je pomagalo user posted image .



Men je pa pol izpod časti, da to pol še pucamuser posted image Pa raj kej rečemuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem včasih  loputala z vrati od kuhinjskih omaric, zdaj pa ne morem več, ker imava gor blažilce user posted image user posted image user posted image .

Karin, nikoli nisem dragemu rekla cepec, ker to ni, je zelo pameten človek, torej mu ne morem reči cepec, kreten, idiot ali kaj podobnega. Mu pa rečem, da mu je spet zrasel ego ali da je moja mala tečka. Ker je oboje res. Samo jaz sem ena taka prijazna in vljudna ženska.

Preklinjam pa, ja, samo ni namenjeno drugim. Npr. danes sem glasno zavpila p.m., ker mi je z omare na glavo padla ena posoda user posted image . In me je hčerka prišla prijazno pobožat, ker mami buba. Pa je bilo takoj dobro. In me je minilo preklinjat.

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Psovke
28.8.2008 22:45:04   
Anonimen
Jaz sem včasih loputala z vrati od kuhinjskih omaric, zdaj pa ne morem več, ker imava gor blažilce


Ali je servisa zmanjkalo user posted image user posted image ?

Saj vem, tega ne smes povedati, ker je bil darillo user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Psovke
28.8.2008 22:57:26   
Vrtnica79
Nisem vsega čitala, bom kar vskočila mimogrede. Zadnjič sem sedela zraven družine z 2-ma fantkoma. Vsak je imel svojo plastenko pijače zraven, mali je imel še skoraj polno, večji pa že prazno. In seveda ker je bil še žejen je pil še bratovo. Mama mu je rekla naj mu ne spije dosti, da manjši nebi opazil (saj veste, otroci) pa jo ni šmirglal. Še kazal mu je in se nekaj afnal.

Pa mu oče reče: daj zapri gobec, prekleto, zapri gobec,..............

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Psovke
28.8.2008 23:04:22   
Anonimen
Pa mu oče reče: daj zapri gobec, prekleto, zapri gobec,..............


Krasne osnove komunikacije.

(odgovor članu Vrtnica79)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Psovke
29.8.2008 8:15:44   
ronja
samo meni se zdi zelo logično, da če en ves čas preklinja, da tudi kaj grdega reče partnerju v jezi. Ne verjamem, da je prav veliko ljudi, ki veliko kolnejo, v jezi in nestrinjanju pa potem lepo vljudno govorijo in pazijo na izrazoslovje.


jah, verjameš, ali ne, pri nama je tako. On dostikrat kaj takega reče, jaz včasih tudi, vendar pri nama kletvice niso neka nakopičena jeza, ampak dostikrat tako mimogrede. Da povdariš neko poantouser posted image , včasih tudi da poveš, kako te je nekdo raz*, vendar pa to ne pomeni, da je tisti človek to in ono.

Ga še nisem slišala v prepiru rečt komurkoli, ki ga ima rad, da naj gre u k*, ali da je to pa to... Sama pa tudi nisem nikoli kaj takega rekla nikomur, ki ga imam rada - zabrusim "kreten" kakemu vozniku, ki me je skoraj iz ceste zbil, ko sem na biciklu, ampak zanj res mislim, da je kreten -za lubija pa pač ne mislim tako!

Pač tega ne delava, je pa res, da noben od naju ni kolerik in da so navadno najini prepiri precej mirni. Po navadi itak malo premeljeva v glavi, kaj si imava povedat in to do zdaj še nikoli ni bilo to, da je drugi budalo ali še kaj hujšega...

V šali pa si rečeva marsikaj, ampak to res ni zmerjanje, ampak hec.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Psovke
29.8.2008 8:50:14   
Mandek
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: Mandek

Nikoli ga ne zmerjam...enostavno toliko dobrega mi je naredil, vedno mi stoji ob strani in vedno najde lepo besedo zame, da ga iz samega spoštovanja ne bi mogla oklicati s kakšno kletvico. Niti mu v jezi ne bi mogla reči kaj grdega, čeprav si v vsem tistem vrenju marsikaj mislim. Ampak on je moj partner in tudi jaz se ne bi počutila prijetno, če bi me on zmerjal. Imava pa fore in šale, ki dopuščajo marsikajuser posted image


Čaki, da bota 10 let skupaj. user posted image


No, jaz priznam, da sem kolerik, torej...


Vzamem vse nazaj. Od včerajuser posted image user posted image

_____________________________

Bistvo je očem skrito. Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Psovke
29.8.2008 8:53:10   
ronja
Hehe, mandek, so te zdelali nosečniški hormoni ali kaj drugega?user posted image

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Psovke
29.8.2008 8:57:53   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Sori ker nisem zadovoljila tvojemu zahtevkuuser posted image , volgica, samo meni se zdi zelo logično, da če en ves čas preklinja, da tudi kaj grdega reče partnerju v jezi. Ne verjamem, da je prav veliko ljudi, ki veliko kolnejo, v jezi in nestrinjanju pa potem lepo vljudno govorijo in pazijo na izrazoslovje. To je tako, kot če nekdo vedno na nestrinjanje odreagira z mulo, a potem pa na prepir s partnerjem ne bo? Ne, tega pač ne verjamem. 


Ah ja, zdaj je vprašanje kaj je "veliko preklinja". To verjetno misliš, da v vsakem stavku preklinja. takih pa itak da ni veliko, se mi zdi, no. In ja, se da, četudi sicer "preklinjaš v mejah normale", da se "skregaš" brez preklinjanja. Vsaj meni in mojemu to uspeva, čerpav so ata hud kolerik. Ko pa nehava in greva vsak k sebi, pa seveda da izrečem kakšno močno, ampak tako, sama sebi.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Psovke
29.8.2008 9:09:53   
baguSka
A se doma kdaj zmerjate z njimi? Ne. 
Obicajno? Tud ne.
Ali pa v jezi? Samo sama pri sebi.
Kako gledate na njih? Mi jih ni potrebno gledat. Uf.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Psovke
29.8.2008 22:10:13   
Anonimen
Pač tega ne delava, je pa res, da noben od naju ni kolerik in da so navadno najini prepiri precej mirni.


Mislis, da je potrebno biti kolerik, da nekoga nekam posljes in posiljas?

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Psovke
29.8.2008 22:40:35   
Anonimen
Jaz včasih sama pri sebi kej grdega rečem! Včasih me moj sliši, včasih pa boljš, da ne. Al pa se nardi, da me ne.user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Psovke
31.8.2008 10:02:37   
ronja
Mislis, da je potrebno biti kolerik, da nekoga nekam posljes in posiljas?


Hja, ne vem, v gl. se na to izgovarjajouser posted image . Si pa nekak ne predstavljam lepo mirno povedat lubiju, da je ne vem kaj ali da naj gre sem ali tja... Mislim, da ne bi imelo nobenega pametnega učinka na nikogar od naju. Poleg tega da tega niti ne mislim... Še nikoli nisem mislila, da naj gre v k*, recimouser posted image . Kaj pa če tam delat?user posted image Problemov mi od tam že ne bo pomagal rešit... Saj pravim, po moje mirno preklet enega res ne gre, to lahko narediš, če se dereš nanj, sicer pa nima smisla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Psovke
31.8.2008 21:02:43   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Saj pravim, po moje mirno preklet enega res ne gre, to lahko narediš, če se dereš nanj, sicer pa nima smisla.


Ima  smisla, ima.. kot zakljucek nekega dela zivljenja. Npr: tam imas vrata, dvigni rit pa pojdi u tri lepe p**** m***** in zapri vrata za seboj. 



_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?