|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Psovke
1.9.2008 9:06:03   
ronja
Hehe, mišek, ja, potem je pa to problem pri naju: jaz še ne bi zaključila del  skupnega življenja z njim, pa nič ne kaže, da bi jo on hoteluser posted image . Tak da - dopuščam to možnost, gotovo, ko imaš vsega poln kufer (evo kletvicouser posted image )... Ampak še nisva tak dalečuser posted image . Se ti javim čez par letuser posted image ...

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Psovke
1.9.2008 11:35:14   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Hehe, mišek, ja, potem je pa to problem pri naju: jaz še ne bi zaključila del  skupnega življenja z njim, pa nič ne kaže, da bi jo on hoteluser posted image . Tak da - dopuščam to možnost, gotovo, ko imaš vsega poln kufer (evo kletvicouser posted image )... Ampak še nisva tak dalečuser posted image . Se ti javim čez par letuser posted image ...


Ronja, to ni problem, to je sreca! user posted image user posted image user posted image

Cez par let... upam, da se vedno to ne bo treba izreci - komurkoli. user posted image

BTW: "poln kufer" pa se zdalec ni kletvica - je samo sintagma/fraza/frazem/stalna besedna zveza.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Misek -- 1.9.2008 11:37:06 >


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Psovke
1.9.2008 11:45:45   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Saj pravim, po moje mirno preklet enega res ne gre, to lahko narediš, če se dereš nanj, sicer pa nima smisla.


Ima  smisla, ima.. kot zakljucek nekega dela zivljenja. Npr: tam imas vrata, dvigni rit pa pojdi u tri lepe p**** m***** in zapri vrata za seboj. 




U bistvu ima vecji smisel in ucinek, ce to poves na umirjen nacin, kot ce se deres... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Psovke
1.9.2008 11:47:45   
baguSka
"poln kufer"


ce bi jaz to mela v mislih, oz bi rekla to partnerju, bi blo zame enako, kot ce bi rekla "poln kur*ac"... ni razlike... samo neki v vato zavito!

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Psovke
1.9.2008 19:46:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Saj pravim, po moje mirno preklet enega res ne gre, to lahko narediš, če se dereš nanj, sicer pa nima smisla.


Ima  smisla, ima.. kot zakljucek nekega dela zivljenja. Npr: tam imas vrata, dvigni rit pa pojdi u tri lepe p**** m***** in zapri vrata za seboj. 




Lahko pa je to stvar popolne koncentracije, in ne kolericnega izpada.
Ko koga kam posljem (tudi po ovinkih), lahko bolj "boli" mirnost mojega "izpada" kot posiljanje samo. Psovke clovek hitreje oprosti kot hladnokrvnost.

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Psovke
1.9.2008 21:03:37   
massylou



[/quote] 

bolj "boli" mirnost mojega "izpada" kot posiljanje samo. Psovke clovek hitreje oprosti kot hladnokrvnost.
[/quote]


Ja, to pa res.

Nama ratuje brez kakih posebnih ogrševalnic. No, kak "ma si smotan/a", "a dej bejž nekam"... se že najdejo, ampak nimava razvitega kakega posebnega repertoarja, tako kot recimo tašča do tasta.
Sočno je bilo z mano in mojo sestro v puberteti, pa sva prerastli.

Ful sem začela pazit, nekaj let nazaj, kaj rečem domačemu in kaj tujemu. Tega me je naučil en prijatelj in tujega kraja, ki je rekel, da domačemu človeku ne moreš kar vsega po vrsti zrecitirat, za tujca je pa bolj kot ne vseeno. Še posebej, če se vozi z avtom po pločniku, na katerem se ti sprehajaš z dojenčkom v vozičku in te nadere da se že enkrat nekam premakni, ali če se vrine v vrsto pred teboj, ko je že tako ali tako ful gužva... Takrat se ne šparam (več) in tega potem ne rabim domov nosit in doma ven stresat.

Doma se pa kar probam šparat, čeprav me ima včasih, da bi konkretno zaropotala in izustila kako res user posted image  .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Psovke
1.9.2008 21:07:22   
Anonimen
Doma se pa kar probam šparat, čeprav me ima včasih, da bi konkretno zaropotala in izustila kako res


In zakaj ne reces? Zakaj je bolje, da se zadrzis?

(odgovor članu massylou)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Psovke
2.9.2008 7:20:54   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

"poln kufer"


ce bi jaz to mela v mislih, oz bi rekla to partnerju, bi blo zame enako, kot ce bi rekla "poln kur*ac"... ni razlike... samo neki v vato zavito!


Razlika med psovko in sintagmo je samo v vati.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Psovke
2.9.2008 7:22:15   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Lahko pa je to stvar popolne koncentracije, in ne kolericnega izpada.
Ko koga kam posljem (tudi po ovinkih), lahko bolj "boli" mirnost mojega "izpada" kot posiljanje samo. Psovke clovek hitreje oprosti kot hladnokrvnost.


Ni se mi dalo pisat - skratka, zaleze mirno izrecena psovka, pa se kako. user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Psovke
2.9.2008 7:24:14   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
U bistvu ima vecji smisel in ucinek, ce to poves na umirjen nacin, kot ce se deres... user posted image user posted image user posted image


Ce se deres je afekt, ce si miren je odlocitev. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Psovke
5.9.2008 23:17:29   
Mijavček
Uf, ja. Moram priznat, men uide kakšna, če sem res zelo zelo zelo na konc z živci, ko ne vem več kaj bi. Lahko preštejem na prste ene roke. Pa ne v smislu, da bi ga zmerjala al pa pošiljala kam, ampak ne vem recimo: " Ne bom prenašala tvojih ku... čevih bla bla bla..." 
Tisto sekundo, ko izrečeš res paše, ampak ko vidim njegovo zgroženo faco, ker ni navajen takih od mene, potem mi je prec žal, čeprav sem še vedno jezna nanjga. Sej če bi z razumom govorila ne bi nikol kaj tazga rekla, ampak ko si na robu...

No, on je pa lih obratno... v vsakdanjem življenju mu hitro kakšna uide.... pri "besednem dvoboju" z mano pa nikoluser posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Psovke
10.9.2008 18:33:01   
massylou
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Doma se pa kar probam šparat, čeprav me ima včasih, da bi konkretno zaropotala in izustila kako res


In zakaj ne reces? Zakaj je bolje, da se zadrzis?


Saj rečem, brez skrbi da dam ven, če me kaj žuli. Lahko mojega vprašaš user posted image . Včasih že z očmi zavija, ko načnem kakšno...

Ampak ne govorim mu stvari, ki tako zelo užalijo. Pri kakem bivšem sem to prakticirala, pa sem dobila nazaj, pa mi ni bilo ok. Pa tudi vsak dan poslušam že večkrat omenjeno gospo in objektivno lahko opazujem, kako neizbiranje besed sočloveka ubija, tako kot pogledi. Včasih se prav potrudi, da ga dotolče do podna in v spodnji štuk.
Sama tega nočem.
Povem vse, ampak kot sem rekla, menim, da domačemu, ki ga imaš rad, ne moreš kar po vrsti zrecitirat vseh živalskih in neživalskih vrst začenši z enoceličarji. Se zgodi, ampak ne bi smelo biti stalnica. Potem se razvadiš in izgubiš spoštovanje do ljubljenega. In on do tebe. Potem je na vrsti zaupanje, pa otroci, ... vse gre dol. In rata brez veze.  Se splača kdaj malo potrudit.

In beseda je včasih več kot konj. Pa tudi pogled dejansko lahko "ubije" - od znotraj.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Psovke
10.9.2008 18:35:26   
Anonimen
Ampak ne govorim mu stvari, ki tako zelo užalijo


To zadrzis v sebi, torej.

Zgolj hipoteticno vprasanje...user posted image . S to psovko v sebi, kako se pocutis ti?

(odgovor članu massylou)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Psovke
10.9.2008 20:20:38   
Pikec
Jst svojega trenutnega partnerja še nikoli nisem poslala nikamor...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Psovke
10.9.2008 20:26:23   
Anonimen
Jst svojega trenutnega partnerja še nikoli nisem poslala nikamor...


Tudi na bicikel ne user posted image ?

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Psovke
10.9.2008 22:29:50   
massylou
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ampak ne govorim mu stvari, ki tako zelo užalijo


To zadrzis v sebi, torej.

Zgolj hipoteticno vprasanje...user posted image . S to psovko v sebi, kako se pocutis ti?



Joj, MičII, neuničljiva si, resno user posted image . Ti napišem, narišem... pa še najdeš nekaj.
Jao, jao! user posted image

Ne držim v sebi. Povem. Nič posebno user posted image  si ne mislim o njem, tisto "ma pejd nekam" ali "ne bodi nesramen" ali "kako moreš kaj takega rečt"... pa že spravim iz sebe.
Krožniki še niso leteli okoli, kričali še nismo... ni bilo razloga.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Psovke
10.9.2008 22:36:39   
Anonimen
Ampak ne govorim mu stvari, ki tako zelo užalijo.


Ne držim v sebi. Povem.


Te nocem "pilat" user posted image , ampak me zanima, cisto resno.
Kako ves, kdaj je nekaj dobro zadrzat v sebi (in ali potem to ne skoduje tebi?) in kdaj je treba povedat?

(odgovor članu massylou)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Psovke
10.9.2008 22:40:34   
Anonimen
Jao, jao!


Tezka mi je, ne?
Saj vem user posted image .

(odgovor članu massylou)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Psovke
11.9.2008 12:19:19   
massylou
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ampak ne govorim mu stvari, ki tako zelo užalijo.


Ne držim v sebi. Povem.


Te nocem "pilat" user posted image , ampak me zanima, cisto resno.
Kako ves, kdaj je nekaj dobro zadrzat v sebi (in ali potem to ne skoduje tebi?) in kdaj je treba povedat?



Povem, kar me teži. Če je kaj takega, očitam. Se tudi skregava. Ampak ne uporabljam psovk. Ne rečem mu, da je proklet moron zagamani, da je zaostali embicil, da naj bo okolju prijazen in se da reciklirat, da je navaden prasec umazani... in podobnega.
Povem pa, da mi ni všeč blablabla, da to, kar je rekel/naredil ni ok, da dej že enkrat nehaj... Pač, kar je od situacije odvisno. Sva tudi že eno oktavo višje komunicirala na mezzo forte, ampak psujem ga ne. To hočem povedat.

In če je kdaj kaj takega, da je za počakat, počakam. Recimo, nekaj me grozno moti, on cel dan dela, pride domov in mu ne zlajnam vsega, kar imam, že na vratih. Počakam, da pride k sebi... in ko je primerno, mogoče celo drugi dan na kavici na balkonu, povem, da je to pa to...

Da bi mi škodilo, da počakam, če je res nujno? Mislim, da ne. Vem, da bo prišlo ven slej ko prej (minute/ure/dan); neprimerna situacija prej naredi več škode.

Moram reči, da se z nekim kolikor-toliko odnosom da veliko zmenit. Doseže se marsikaj. Pa to ni preračunljivost, ampak sodelovanje. Meni zablokira, če mi kdo kaj na grd način teži. Pri njemu je podobno.



Moji posti se nanašajo na psovke, ne na to, da stvari ostanejo nerazčiščene.

< Sporočilo je popravil massylou -- 11.9.2008 12:22:54 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Psovke
11.9.2008 18:00:11   
Anonimen
Če je kaj takega, očitam. Se tudi skregava. Ampak ne uporabljam psovk.

In če je kdaj kaj takega, da je za počakat, počakam


Aha, zdaj pa razumem.

(odgovor članu massylou)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?