|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ikea- otroška soba Mammut
12.2.2012 22:36:23   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: suncicica

če kdo sobico mammut prodaja , se toplo priporočam :)



Jaz imam še samo omaro. Ostalo smo prodali.
Smo jo pa imeli do decembra, naš fant pa je bil septembra star 6 let. Pa smo bili tudi zelo zadovoljnji z njo. Je res lepa in v živo niti malo plastična. Saj so plastične le mizice s stolčki. Ostalo je les, iveral, ali nekaj takega. Postelja kompaktna, trdna, sem se velikokrat ulegla z malim. Je pa res, da ne z iztegnjenimi nogami, saj sem 178cm. user posted image Skratka od nas sami plusi!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ikea- otroška soba Mammut
13.2.2012 11:11:19   
krogec
mi imamo tudi posteljo iz Ikee (no 2user posted image ; 2-letnik ima še dojenčkovo 120x60), ta velika je stara 5 in ima posteljo z jogijem 160x70 (ni mamut, ampak ena belo-natur) - glede dimenzije se mi zdi več kot dovolj velika, tudi še za kakšni 2 leti naprej; jaz sem velikokrat celo noč s ta malo prespala in mi ni bil noben problem (velika sem 170), samo jogi sem pa pri Dormeu naročila in je zakon user posted image (samo cena ni zakon, ker je bil 145€, pa sem dobla 20% popusta); ta mali ima tudi Dormeo..
če se komu zdijo te rozaste barve preveč ekstremne - saj v Ikei dobiš tudi čiso navadno belo ali natur pohištvo, pa razne serije se da komot pokombinirat.. meni bi bilo hecno, da bi mala imela že "ta veliko" posteljo, se mi zdi, da ji veliko bolj paše ta dimenzija; ima jo pa še od 1 leta, ker ni hotela za ograjo spat, njeni dojenčkovi postelji pa se ni dala samo ena stranica snet

_____________________________

¤ ¤ ¤

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ikea- otroška soba Mammut
12.9.2015 7:08:01   
alga
Jaz prodajam otroško sobo Mammut, rdeče-roza barvna kombinacija in sicer:
1x garderobna omara
2x predalnik s po 3 izvlečnimi predali
1x odprta omara s policami

Pohištvo je lepo ohranjeno (nič polepljeno z nalepkami, popisano....), za dodatne info pišite na ZS

(odgovor članu krogec)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?