|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dermatolog
8.9.2008 18:56:57   
janina
Pozdravljene!
Ali mogoče katera ve za dobrega otroškega dermatologa,lahko tudi samoplačniško?


   Hvala pa lep pozdrav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dermatolog
8.9.2008 19:19:08   
Aja1
Kateri del Slovnije?
Mi smo našo vozili (in jo še) k dermatologu v Laško. Sicer ni otroški, ampak je res super. Imela je AD, kožo grozno. S pravimi kremami in napotki za nego kože se je stanje izboljšalo po dveh dneh in se pikice niso več pojavljale (občasno dobi kakšno pikico, to je pa tudi vse). Skratka super. user posted image  Mi smo se v Laško vozili 80 km v eno smer in nam ni žal.

_____________________________




(odgovor članu janina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dermatolog
8.9.2008 19:20:53   
tilči
alergološka in pediatrična ordinacija Vesna Plevnik Vodušek,Regentova 70, ljubljana
Tel: 01512 18 68

(odgovor članu janina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dermatolog
8.9.2008 19:40:23   
*Uršula*
zelo dober in priznan dermatolog je dr. Boris Kralj iz Ljubljane. Meni je bil super, sem peljala svojo 2 letnico. Priporočam.

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dermatolog
9.9.2008 9:18:50   
ksenjak
dr. Rems - v Ptuju 027885260, dvakrat na teden v Celju 034926000.

lp

(odgovor članu *Uršula*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dermatolog
10.9.2008 14:20:35   
tojeto1
Najboljša pediatrinja je dr. Vlasta Dragoš, dela v KCju na napotnice, in tudi privat (si prej na vrsti). To je top dermatologinja v Sloveniji. Vem iz lastnih izkušenj in službeno (delam z vsemi pediatri-dermatologi) in ona ima definitivno največ izkušenj in znanja!

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dermatolog
4.5.2016 9:07:35   
Greval
Zdravo našla sem ta čvek pa me zanima
Kontakt od ga Dragoš privat in če dela doma,

Hvala in prosim za odgovor

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
Pomlad je prebudila tudi klope
S pričetkom pomladi se prebujajo tudi na prvi pogled nedolžni klopi, ki prenašajo vse prej kot nedolžen virus klopnega m...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?